Karabük'te 19 Mayıs kutlandı - Son Dakika

Karabük'te 19 Mayıs kutlandı

19.05.2020 22:10

Karabük'te 19 Mayıs kutlandıKARABÜK'te, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı saat 19.19'da okunan İstiklal Marşı ile kutlandı.

Karabük'te 19 Mayıs kutlandı

KARABÜK'te, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı saat 19.19'da okunan İstiklal Marşı ile kutlandı. Karabük Valisi Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin ve Ay-Yıldız koreografisi oluşturan polisler Karabük Kent Meydanı'nda İstiklal Marşı'nı okudu. Saatler 19.19'u gösterdiğinde Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu ve Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlarda da İstiklal Marşı çalındı.

Karabük'te 19 Mayıs kutlandı
Karabük'te 19 Mayıs kutlandı
Karabük'te 19 Mayıs kutlandı
Karabük'te 19 Mayıs kutlandı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Karabük'te 19 Mayıs kutlandı - Son Dakika


Son Dakika

İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı Burak Yılmaz'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mesut Özil'e olay gönderme Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok net faiz mesajı: Yüksek faize kesinlikle karşıyım Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Şarkıcı Tarık Mengüç'ün acı günü! Babasını kaybetti Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü