Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı - Son Dakika

Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı

24.10.2020 15:49
Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı, System.String[]

Oyuncu Şafak Sezer, Büyükçekmece'de bulunan lüks villasını satışa çıkardı. Ünlü isim, içini ve bahçesini özel olarak dekore ettirdiği 7+2 evi için 9,7 milyon TL istedi.

Yer aldığı sayısız dizi ve film projeleri ile Türkiye'nin sevilen isimlerinden olmayı başaran Şafak Sezer, 2011 senesinde Beykoz'daki evini sattıktan sonra Büyükçekmece 7 milyon 300 bin TL'ye aldığı villasını satmaya karar verdi.

9 MİLYON TL'YE SATMAYI PLANLIYOR

Evinin iç ve bahçe dekorasyonu için 2013 yılında bir mimarlık şirketiyle anlaşan Sezer, 9 odalı evini yıllar sonra 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı. 6'dan fazla banyosu bulunan lüks villanın aidatının da 2 bin 530 TL olduğu öğrenildi.

Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı
Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı

Son Dakika Magazin Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İstanbul'un barajlarındaki doluluk oranı son bir haftada yüzde 9'un üstünde arttı İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun evinden deste deste para çıktı Oğlunun acısına kalbi dayanmadı! Mezarı başında öldü, oğlunun yanına gömüldü İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışta konuşmak isteyen ismi böyle uyardı: O mikrofonu milletvekilimize ver Güzel model Anna Falchi, Lazio'nun Roma galibiyeti sonrası çırılçıplak poz verdi Ananas yaprağından İHA üreten Malezyalı profesör, Türk üreticilerle çalışmak istiyor