SON DAKİKA KAĞIZMAN HABERLERİ

Son Dakika Kağızman Haberleri

  Kars'ta Şarj Cihazından Çıkan Yangın 2 Can Aldı

  Kars'ta Şarj Cihazından Çıkan Yangın 2 Can Aldı

  Kars’ın Kağızman ilçesinde cep telefonu şarj cihazından çıktığı öne sürülen yangın, baba ve anne karnındaki çocuğunun ölümüne neden oldu. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  Kağızman'da Spor Turnuvaları Başladı

  Kağızman Kaymakamlığı ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen 2015 yılı spor programlarının açılışı gerçekleştirildi. (30 Aralık 2014 Salı )

   

  Kağızman'da Mütevelli Heyeti Seçimi

  Kağızman ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyeti seçimi yapıldı. (27 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Asansör Boşluğuna Düşen Kişi Yaralandı

  Asansör Boşluğuna Düşen Kişi Yaralandı

  Asansör boşluğuna düşen kişi yaralandı Kağızman ilçesinde, inşaat halindeki binanın asansör boşluğuna düşen kişi ağır yaralandı. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kars'ın Çiçeklerini Fotoğrafladılar

  Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burhan Özba ile Trakya Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatma Güneş, iki yıllık çalışmaları sonucu 650 bitki ve çiçek türünü fotoğraflayarak kitap haline getirdi. (23 Aralık 2014 Salı )

   

  Kars'ta Kadınların Köme Mesaisi Başladı

  Kars'ta Kadınların Köme Mesaisi Başladı

  Kars'ta kadınlar, cevizli sucuk olarak da bilinen ve soğuk havalarda tüketildiğinde enerji verdiğine inanılan lezzetlerden kömelerin yapımına başladı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 14:27:43. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAĞIZMAN HABERLERİ
[Hata Bildir]