SON DAKİKA KANDIRA HABERLERİ

Son Dakika Kandıra Haberleri

 • 19:50Fetö'nün Darbe GirişimiKocaeli Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında, aralarında yüksek rütbeli subayların da bulunduğu 30 asker adliyeye sevk edildi.
 • 17:38Kocaeli'de Askerler Adliyeye Sevk EdildiKocaeli'de Askerler Adliyeye Sevk EdildiKocaeli'de askerler adliyeye sevk edildiKOCAELİ'nin Kandıra İlçesi'nde darbe girişimine katılan 30 asker ile Gebze'de ise 14 jandarma adliyeye sevk edildiler.
 • 17:38Kocaeli'de Askerler Adliyeye Sevk EdildiKocaeli'de Askerler Adliyeye Sevk EdildiKocaeli'de askerler adliyeye sevk edildiKOCAELİ'nin Kandıra İlçesi'nde darbe girişimine katılan 30 asker ile Gebze'de ise 14 jandarma adliyeye sevk edildiler.
 • 12:27Büyükşehir, 2 Bin Dönümlük Tarım Arazisini Suyla BuluşturuyorBüyükşehir, 2 Bin Dönümlük Tarım Arazisini Suyla BuluşturuyorKocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, Kandıra’ya bağlı birçok mahallede tarım arazilerini suyla buluşturuyor.
 • 19:04Kamudaki Görevden AlmalarKocaeli'de, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında şu ana kadar 937 kamu ve askeri personelin görevlerinden uzaklaştırıldığı bildirildi.
 • 02:20Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kocaeli Kandıra 1. Motorlu Piyade Tugay Komutan Yardımcılığı ve Garnizon Komutanlığı önüne iş makineleri çekilmesi görüntüleri. Gölcük ilçesindeki Donanma Komutanlığı girişine de iş makineleri çekilerek barikat kurulması görüntüleri. Yurt genelinde vatandaşlar, FETÖ/PDY üyesi bir grup asker tarafından yapılan darbe girişimine tepki göstermek için ellerinde Türk bayraklarıyla meydanlara akın etti Sosyal medyadaki çeşitli iddialar üzerine vatandaşlar bazı kentlerde askeri birliklerin girişlerinde toplandı, buralara kamyonlar ve iş makineleri çekildi Türkiye'nin 81 ilinde vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi bir grup asker tarafından yapılan darbe girişimine tepki göstermek için ellerinde Türk bayraklarıyla meydanları doldurdu.
 • 01:32Derleme - Yurt Genelinde "Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler" Haberlerimizi Derleyerek Yayımlıyoruz.Yurt genelinde vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi bir grup asker tarafından yapılan darbe girişimine tepki göstermek için Türk bayraklarıyla meydanları doldurdu.
 • 23:36Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerTürkiye'nin 81 ilinde vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi bir grup asker tarafından yapılan darbe girişimine tepki göstermek için ellerinde Türk bayraklarıyla meydanları doldurdu.
 • 18:35Kamudaki Görevden AlmalarKocaeli'de, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında şu ana kadar 927 kamu ve askeri personelin görevlerinden uzaklaştırıldığı bildirildi.
 • 14:07İzmit Belediyesi, Yaralı Martıya Sahip Çıktıİzmit Belediyesi, Yaralı Martıya Sahip Çıktıİzmit Belediyesi, kanadı kırık olan yaralı martıya yardım eli uzattı.
 • 22:38Kamudaki Görevden AlmalarKocaeli'de, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında şu ana kadar 667 kamu ve askeri personelin görevlerinden uzaklaştırıldığı bildirildi.
 • 21:42Kocaeli'de 667 Kişi Görevden UzaklaştırıldıKocaeli'de, darbe girişiminin ardından Kocaeli Adliyesi, Donanma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kuruluşlarda görev yapan 667 kişi görevden uzaklaştırılırken, bazı kişiler tutuklandı.
 • 20:54Kamudaki Görevden AlmalarKocaeli'de Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında, 490 kamu ve askeri personel görevlerinden uzaklaştırıldı.
 • 19:20Kocaeli'de 28 Savcı ve Hakim TutuklandıFETÖ/PDY terör örgütü üyesi oldukları iddiasıyla gözaltına alınan toplam 39 savcı ve hakimden 28’i tutuklanırken, 11 hakim ve savcı adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 14:41Vatandaşlardan Sokak Hayvanlarına Yardım EliVatandaşlardan Sokak Hayvanlarına Yardım EliKocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kandıra’daki Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Bakımevi’ni ziyaret eden vatandaşlar, 524 sokak hayvanını sahiplendi.
 • 21:51Kocaeli Vatandaşlardan Alkış Alan Yüzbaşı Gözaltına AlındıKocaeli Vatandaşlardan Alkış Alan Yüzbaşı Gözaltına AlındıVatandaşlardan alkış alan yüzbaşı gözaltına alındıKOCAELİ Gebze İlçe Jandarma Komutanı Kurmay Yüzbaşı Abdülkadir Öz, darbe teşebbüsünün yaşandığı gece jandarma komutanlığının önünde toplanan vatandaşlara yaptığı konuşma ile takdir kazanırken, bugün polisin operasyonu ile gözaltına alındı.
 • 19:50Fetö'nün Darbe GirişimiKocaeli Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında, 31 asker daha emniyet güçlerince gözaltına alındı.
 • 12:20Kocaeli Tatile Giderken Kazada YaralandıKocaeli Tatile Giderken Kazada YaralandıTatile giderken kazada yaralandıİZMİT'te, Hilal Şen tatil için Kandıra'ya giderken direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil takla attı.
 • 12:03Tatile Giderken Kazada YaralandıTatile Giderken Kazada Yaralandıİstanbul'dan tatil için Kandıra'ya giden Hilal Şen yönetimindeki otomobil takla attı.
 • 02:16Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İzmit AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı'nın yanında bulunan alanda milli mücadeleye karşı toplanan vatandaşlardan görüntüler Gölcük Anıtpark meydanındaki vatandaşlardan görüntüler - Sakarya, Kocaeli ve Bolu'da binlerce kişi, darbe girişimine tepki amacıyla meydanları doldurdu Sakarya ve Bolu'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) askeri darbe girişimi protesto edildi.
 • 01:53Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Vatandaşların mevlit dinlemesi FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Sakarya, Kocaeli ve Bolu'da binlerce kişi, darbe girişimine tepki amacıyla meydanları doldurdu Sakarya ve Bolu'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) askeri darbe girişimi protesto edildi.
 • 01:08Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerSakarya ve Bolu'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) askeri darbe girişimi protesto edildi.
 • 18:14Başkan Karaosmanoğlu'ndan Mavi Bayrak Töreni ve Kadınlar Plajı Açılışına DavetBaşkan Karaosmanoğlu'ndan Mavi Bayrak Töreni ve Kadınlar Plajı Açılışına DavetKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kerpe sahili ve Kadınlar Plajının açılacağı törene tüm Kocaeli’leri davet etti.
 • 16:25Başkan Karaosmanoğlu, Namazgâh Hes'de İncelemede BulunduBaşkan Karaosmanoğlu, Namazgâh Hes'de İncelemede BulunduKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra Namazgâh barajındaki Hidroelektrik Santrali’nde (HES) incelemede bulundu.
 • 15:28Başkan Karaosmanoğlu, Namazgâh HES'de inceleme yaptıBaşkan Karaosmanoğlu, yakın zamanda enerji sistemine elektrik verecek Kandıra Namazgâh barajındaki Hidroelektrik Santrali'nde (HES) inceleme yaptı.
 • 13:47Kocaeli'den Bayırbucak Türkmenlerine Gıda YardımıKocaeli'de, İzmit Belediyesi ve Hizmet-İş Sendikası Şubesi iş birliğince Bayırbucak Türkmenleri için hazırlanan un ve gıda maddesi dolu tır yola çıktı.
 • 13:09Anneden Mahkemede Yürek Burkan Soru: Kızımın Elleri NeredeAnneden Mahkemede Yürek Burkan Soru: Kızımın Elleri Neredeİzmit'te dövülerek öldürülmüş ve elleri bileklerinden baltayla kesilmiş halde bulunan Nuran Dutlu'nun annesinin mahkemede sanıklara sorduğu soru yürekleri burktu.
 • 12:58Anneden Yürek Burkan Soru: Kızımın Elleri Nerde?Anneden Yürek Burkan Soru: Kızımın Elleri Nerde?İzmit'te dövülerek öldürülen ve elleri bileklerinden baltayla kesilmiş halde cesedi bulunan Nuran Dutlu'nun annesi bugün yapılan duruşmada sanıklara "Ben kızımı elsiz defnettim. Kızımın ellerini ne yaptınız?" diye sordu.
 • 12:49Kesik El Cinayetinde Yargılama SürüyorKesik El Cinayetinde Yargılama SürüyorKocaeli’de 2015 yılının ocak ayında elleri kesilmiş olarak cesedi bulunan Nuran Dutlu’nun öldürülmesiyle ilgili Kocaeli 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada, karar için son tanığın ifade vermesi bekleniyor.
 • 06:34Karanlık Yolda Yürüyen Vatandaşa Otomobil Çarptı: 1 ÖlüKaranlık Yolda Yürüyen Vatandaşa Otomobil Çarptı: 1 ÖlüKocaeli’de aydınlatma olmayan ilçeler arası bir yolun kenarında yürüyen şahsa otomobil çarptı.
 • 03:51Trafik Kazaları: 1 Ölü, 3 YaralıTrafik Kazaları: 1 Ölü, 3 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yaralamalı zincirleme trafik kazası olay yerinden görüntü İtfaiye ve polis ekiplerinin çalışmaları Yaralının ambulasta müdahalesi Trafik detayı Genel görüntüler Ölümlü kazadan görüntü Yayaya çarpan otomobilden görüntü Genel görüntüler Kocaeli'nin İzmit ilçesinde meydana gelen iki trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
 • 03:31Kocaeli'de Trafik Kazaları: 1 Ölü, 3 YaralıKocaeli'nin İzmit ilçesinde meydana gelen iki trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
 • 13:40Meslekten İhraç Edilen Hakimler Yargılanıyor"Paralel Yapı" soruşturmaları kapsamındaki tutukluların tahliyesini kararlaştıran ve meslekten ihraç edilen hakimler Metin Özçelik ve Mustafa Başer'in Yargıtay 16. Ceza Dairesinde yargılandığı davaya devam edildi.
 • 13:38Kocaeli Çiftçisi Tohum Desteğiyle Hasatta da KazandıKocaeli Çiftçisi Tohum Desteğiyle Hasatta da KazandıKocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yüzde 50 hibe ile dağıtımı gerçekleştirilen tohumlar hasatlarını vermeye devam ediyor.
 • 11:30Kocaeli çiftçisi tohum desteğiyle hasatta da kazandı Büyükşehir Belediyesi tarafından yüzde 50 hibe ile dağıtımı gerçekleştirilen tohumlar hasatlarını vermeye devam ediyor.
 • 11:24Kocaeli çiftçisi tohum desteğiyle hasatta da kazandıBüyükşehir Belediyesi tarafından yüzde 50 hibe ile dağıtımı gerçekleştirilen tohumlar hasatlarını vermeye devam ediyor.
 • 14:49AK Parti Kocaeli Kadın Kolları Performans Sıralamasında Türkiye Zirvesine ÇıktıAK Parti Kocaeli Kadın Kolları Performans Sıralamasında Türkiye Zirvesine ÇıktıAK Parti Kadın Kollarının teşkilatları çalışma performansları açıklandı.
 • 14:23Sakarya - Evlenen Oğlunu Evine Bırakıp Dönerken Kazada ÖldüSakarya - Evlenen Oğlunu Evine Bırakıp Dönerken Kazada ÖldüEvlenen oğlunu evine bırakıp dönerken kazada öldüİzmit'te, 53 yaşındaki Mustafa İldeniz evlenen oğlunu Gebze'de bulunan evine bırakıp dönerken kazada hayatını kaybetti.
 • 15:24Kandıra Yolunda Kaza: 1 Ölü, 2 YaralıKandıra Yolunda Kaza: 1 Ölü, 2 YaralıKocaeli'nin Kandıra ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 araç kafa kafaya çarpıştı.
 • 14:40Kocaeli'de Minibüsle Panelvan Çarpıştı: 1 Ölü, 2 YaralıKocaeli'nin İzmit ilçesinde minibüsle, panelvanın çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 14:27Kocaeli - Hatalı Sollama Yapan Ticari Araç Minibüsle Çarpıştı: 1 Ölü, 2 YaralıKocaeli - Hatalı Sollama Yapan Ticari Araç Minibüsle Çarpıştı: 1 Ölü, 2 YaralıHatalı sollama yapan ticari araç minibüsle çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralıİzmit'te, hatalı sollama yapan hafif ticari aracın minibüsle kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 13:54Hafif Ticari Araçla Minibüs Çarpıştı: 1 Ölü, 2 YaralıHafif Ticari Araçla Minibüs Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralıİzmit'te, sürücüsünün hatalı sollama yaptığı iddia edilen hafif ticari araçla minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 13:46Ters Şeride Giren Araç Dehşet Saçtı: 1 Ölü, 2 YaralıTers Şeride Giren Araç Dehşet Saçtı: 1 Ölü, 2 YaralıKocaeli’de bilinmeyen bir sebeple yolun karşı şeridine geçen araç, karşıdan gelen minibüsle kafa kafaya çarpıştı.
 • 12:34Başkan Karaosmanoğlu, Kandıra Sahillerinde İncelemelerde BulunduBaşkan Karaosmanoğlu, Kandıra Sahillerinde İncelemelerde BulunduKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yaz sezonun başlamasıyla birlikte Kocaeli’nin deniz turizmiyle ön plana çıkan Kandıra sahillerinde incelemelerde bulundu.
 • 17:02Tatilciler Dönüş YolundaTatilciler Dönüş YolundaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yoğun trafik detayları -TEM Otoyolu Kandıra gişeleri, Bekirdere rampası, Gültepe ve Korutepe tünelleri mevkisinde araç kuyrukları oluştu Ramazan Bayramı tatilinden dönen vatandaşlar nedeniyle TEM Otoyolu Kocaeli geçişinde yoğunluk yaşanıyor.
 • 16:07Tatilciler Dönüş YolundaRamazan Bayramı tatilinden dönen vatandaşlar nedeniyle TEM Otoyolu Kocaeli geçişinde yoğunluk yaşanıyor.
 • 01:00Tem Otoyolunda Araç YoğunluğuTem Otoyolunda Araç YoğunluğuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Otoyoldaki araç yoğunluğundan detaylar TEM otoyolunda araç yoğunluğu Ramazan Bayramı tatilinin bitimine 2 gün kala dönüşler nedeniyle TEM otoyolu İstanbul istikametinde araç yoğunluğu yaşanıyor TEM otoyolunun Kocaeli geçişinde yoğunluk nedeniyle zaman zaman ulaşım aksıyor.
 • 23:41Tem Otoyolunda Araç YoğunluğuTEM otoyolunun Kocaeli geçişinde yoğunluk nedeniyle zaman zaman ulaşım aksıyor.
 • 12:45Kocaeli Kandıra Sahilleri DolduKocaeli Kandıra Sahilleri DolduKandıra sahilleri dolduRAMAZAN Bayramı tatilinde Kocaeli'nin Kandıra sahilleri dolup taştı.
 • 11:26Kandıra Sahilleri DolduKandıra Sahilleri DolduRamazan Bayramı tatilinde Kocaeli'nin Kandıra sahilleri dolup taştı.