07:0100
SON DAKİKA KARAMAN HABERLERİ

Son Dakika Karaman Haberleri

  Elma Hasadında Yüzde 20 Düşüş Bekleniyor

  Elma Hasadında Yüzde 20 Düşüş Bekleniyor

  İhracatında hızlı artış yaşanan elmanın bu yılki hasadında, bahar aylarında yaşanan don olayları nedeniyle yüzde 20 dolayında düşüş bekleniyor. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Uluslararası Uyuşturucu Politikaları ve Halk Sağlığı Sempozyumu

  Artmakta olan uyuşturucu madde bağımlılığı sorununa dikkatin çekilmesi, uyuşturucuyla mücadele stratejilerinin en üst düzeyde tartışılması ve küresel ölçekte çözüm geliştirilmesi amacıyla Türkiye Yeşilay Cemiyeti'nce düzenlenen sempozyum, başladı Türkiye Yeşilay Cemiyeti Başkanı İhsan Karaman: "Daha. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  İtfaiye Haftası

  İtfaiye Haftası

  Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, teknolojiyi iyi kullanan, tecrübeli ve bilgili personeliyle sadece yangınlarda değil, tüm doğal afetlerde can ve mal güvenliği için 24 saat canla başla çalışan itfaiye teşkilatının cesaret ve onuruyla görev yaptığını bildirdi. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  15'inci Bölgesel Askom Toplantısına Bilecik Ev Sahipliği Yaptı

  15'inci Bölgesel Askom Toplantısına Bilecik Ev Sahipliği Yaptı

  15’incisi düzenlenen bölgesel Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu (ASKOM) toplantısına Bilecik ev sahipliği yaptı. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Foça'da Yelken Yarışları Nefes Kesti

  Foça'da Yelken Yarışları Nefes Kesti

  İzmir'in Foça İlçesi'nde Türkiye Yelken Federasyonu'nca (TYF) gerçekleştirilen yelken yarışları, çekişmeli geçti. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Foçalılar Yelkene Doydu

  Foçalılar Yelkene Doydu

  Türkiye Yelken Federasyonu’nca (TYF) Foça’da gerçekleştirilen Ege Bölge Kupası 2. Ayak Yarışları’nda dereceye giren sporcular için madalya töreni düzenlendi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Boluspor - Adana Demirspor Maçının Ardından

  PTT 1. Lig’de Adana Demirspor deplasmanda Boluspor’u 3-0 mağlup ederek evine mutlu dönerken, Boluspor cephesinde ise üzüntü hakimdi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Maçın Ardından

  Boluspor Teknik Dİrektörü Erginer: "Kendi açımdan bu, kabul edilebilir bir skor değil" Adana Demirspor Teknik Direktörü Karaman: "Önümüzdeki hafta bu galibiyetin sorumluluğunun bilincinde hazırlanmaya gayret göstereceğiz" (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Tzob: Don Felaketi Elma Hasadını Olumsuz Etkiledi

  Tzob: Don Felaketi Elma Hasadını Olumsuz Etkiledi

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ihracatın yeni gözdelerinden elmada hasadın buruk geçtiğini bildirdi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Elmada Hasat Buruk Geçiyor

  Elmada Hasat Buruk Geçiyor

  TZOB Genel Başkanı Bayraktar: "Mart ayı sonunda meydana gelen don felaketi elma üretimini çok olumsuz etkiledi" "Geçen yıl 3,1 milyon ton dolaylarında olan elma üretiminin, bu yıl iyimser tahminlere göre bile 2,5 milyon ton civarına gerilemesi bekleniyor" "Üretimde Çin ve ABD'den ardından üçüncüyüz ama. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Türkiye'nin En Hızlı Postacısı Bursalı

  Türkiye'nin En Hızlı Postacısı Bursalı

  Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) Anonim Şirketi tarafından düzenlenen 43’üncü Postacılar Yürüyüşü’nde şampiyon olan ekipte, İnegöl’den bir postacı da yer aldı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Elmada Hasat Buruk Geçiyor

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ihracatının yeni gözdelerinden elmada hasadın buruk geçtiğini bildirerek, “Mart ayı sonunda meydana gelen don felaketi elma üretimini olumsuz etkiledi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  THY Teknik, İlk Yerli Uçak Altyapısını Oluşturmak İçin Çalışıyor

  Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) ve Avrupa Sivil Havacılık Otoritesi’nden (EASA) almış olduğu ‘Üretim Organizasyonu Sertifikaları’ ile üretim kapsamını genişletiyor. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 07:01:20. #1.13#