10:3300
SON DAKİKA MALATYA MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Malatya Merkez Haberleri

  STK Yetkilileri, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti

  STK Yetkilileri, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti

  Bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlar, Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Yönetimi, Başkan Selahattin Gürkan'ı Ziyaret Etti

  Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Yönetimi, Başkan Selahattin Gürkan'ı Ziyaret Etti

  Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şahbaz, beraberinde dernek üyesi muhtarlarla birlikte, merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Kosgeb ve Girişimcilik

  Kosgeb ve Girişimcilik

  Malatya’da, KOSGEB tarafından son iki yılda kendi işini kuran girişimci sayısısın 139 belirtilip, bu girişimcilere ödenen destek tutarının da 2 milyon 137 bin TL olduğu vurgulandı. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  59 Girişimciye Sertifikaları Verildi

  59 Girişimciye Sertifikaları Verildi

  Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan girişimciler için sertifika töreni düzenlendi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Malatya'da Pancar Alım Kampanyası

  Malatya'da Pancar Alım Kampanyası

  Malatya Şeker Fabrikası’nda pancar alımının devam ettiği ve muhtemelen Aralık ayının ilk yarısında kampanyanın bitmesinin planlandığı bildirildi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Uyuşturucu Davasındaki Bıçaklama Olayına 1 Tutuklama

  Malatya’da uyuşturucu davasının duruşması öncesinde taraflar arasında çıkan olayda 1 kişiyi bıçaklayarak ağır yaralayan şüpheli tutuklandı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Evlenen Çiftlere Sürpriz Hediye Veriliyor

  Evlenen Çiftlere Sürpriz Hediye Veriliyor

  Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediyesi nikah işlemlerini gerçekleştiren çiftlere sürpriz hediye paketi hazırlattı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Serbest Bırakılan Öğretmenden Erdoğan'a Teşekkür

  Görev yaptığı Türkmenistan'da Mayıs 2014'te tutuklanan ve 2 yıl hapse mahkum edilen Hacı Hamdi Hamit Polat, serbest bırakılmasını sağlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a AA aracılığıyla bir kez daha teşekkür etti Polat: "Hiç umudum kalmamıştı, 'kesin iki sene yatacağım' diyordum ama çok büyük bir. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Metruk Binalar Yıkılıyor

  Metruk Binalar Yıkılıyor

  Malatya Merkez ilçe Yeşilyurt Tecde Mahallesinde bulunan metruk binaların tespiti yapılarak bir bir yıkılıyor. (11 Kasım 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

 • Kara Kış Kapıda!

  Kara Kış Kapıda! Yurt genelinde hava sıcaklıkları aniden düştü. Önümüzdeki 3 gün içerisinde İstanbul ve Karadeniz'in kıyılarında aralıklı olarak yağış bekleniyor.

 • Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi

  Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi Korel, geçtiğimiz günlerde makyajsız fotoğrafıyla çok beğenilen Tuba Büyüküstün'e, doğal ve makyajsız hali ile nispet yaptı.

 • Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı!

  Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı! Türkvizyon yarışmasında jürilik yapan Akçıl yarışmacılara 1 puan verdi. Diğer jüri üyeleri de finalde Türkiye'ye 1 puanla karşılık verince yarışmacımız 15. sıraya düştü.

[Hata Bildir]
23.11.2014 10:33:18. #1.13#