SON DAKİKA MECLİS TV HABERLERİ

Son Dakika Meclis Tv Haberleri

13:21
Dört Eski Nakanla İlgili Soruşturma Komisyonu'nun Raporu CHP'li Türmen, Özgündüz ve Aldan raporda yer alan "yeterli şüphe için yeterli dayanak bulunamadığı" sonucunu eleştirdi CHP İstanbul Milletvekili Özgündüz: "Doğru yeterli şüphe yok, şüpheden öte delil var. Şüpheyi aşan şeyler, somut deliller var" CHP Muğla Milletvekili Aldan: "Madem ortada yasak bir delil, yasa dışı elde edilen bir şeyler vardır.
17:23
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda MHPAnkara Milletvekili Topcu: "AKP'nin yeni Türkiyesi'nde sınavın yerini torpil, adaletin yerini kayırma almıştır, diploma yerine ise, parti üyeliği aranır hale gelmiştir" MHP Kütahya Milletvekili Işık: "17 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvetle mücadele haftasında, iktidar partisi yöneticisi, yakını ve yandaşı.
20:49
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda TBMM Başkanvekili Bahçekapılı: "TBMM'ye yapılan her işlem maksimum hassasiyet çerçevesinde yapılmıştır.
15:42
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda CHP İstanbul Milletvekili Ayaydın: "Ülkemizin böylesine kutuplaştığı bir ortamda, yanı başımızda mezhep savaşlarının arefesinde olunduğu bir konjonktürde ülkedeki tüm siyasi aktörler söylem ve eylemlerine dikkat etmeli, Türkiye’nin geleceği siyasal çıkar ve hesapların üstünde tutulmalıdır"
14:06
CHP'li Ağbaba: 12 Yıl Boyunca AK Parti'nin Kalemini Kırdığı Gazeteci Sayısı 1863 Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Türkiye’nin dünyada en çok gazetecinin çıkarıldığı ülke olduğunu belirterek, 12 yıl boyunca AK Parti'nin kalemini kırdığı gazeteci sayısının bin 863 olduğunu, bu gazetecilerin yüzde 90’ının da AK Parti’nin ustalık döneminde işten çıkarıldığını söyledi.
19:41
Suriye'de Ölen 200 Bin Müslüman'ın Kanının Vebali Sizin Üzerinizde' MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, bugün Suriye'de ölenlerin Esed tarafından öldürüldüğünün söylendiğini belirterek AK Parti Grubu'na "Ama Suriye'de ölen 200 bin Müslüman'ın aslında kanının vebali de sizin üzerinizde.
Suriye'de Ölen 200 Bin Müslüman'ın Kanının Vebali Sizin Üzerinizde'
18:36
TBMM Genel Kurulu'nda Irak ve Suriye Tezkereleri Görüşülmesine Başlandı (4) Chp'li ÖZKOÇ, TELEFONLA GÖRÜŞTÜĞÜ KİŞİYE MECLİS TV KAMERALARINDAN SELAM GÖNDERDİ CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, telefonla görüştüğü kişiye AK Parti'li Mustafa Elitaş'ın HDP'li Adil Zozani'nin itirazına cevap verirken Meclis TV kameralarına dönerek selam gönderdi.
TBMM Genel Kurulu'nda Irak ve Suriye Tezkereleri Görüşülmesine Başlandı (4)
17:53
CHP'li Vekil Meclis TV'den Selam Gönderdi HDP'li Adil Zozani'nin Anayasa'ya aykırılık itirazına, AK Partili Mustafa Elitaş yanıt verirken CHP'li Özkoç'un kameralara selam çakması dikkat çekti.
CHP'li Vekil Meclis TV'den Selam Gönderdi
11:06
Meclis Yeni Halkla İlişkiler Binasının Yapım Bedeli 132 Milyon TL CHP'li Aylin Nazlıaka'nın soru önergesini yanıtlayan Meclis Başkanvekili Sadık Yakut, TBMM Yeni Halkla İlişkiler Binasının inşaat yapım bedelini açıkladı.
Meclis Yeni Halkla İlişkiler Binasının Yapım Bedeli 132 Milyon TL
17:25
Olağanüstü Önlemlerle Meclis Soruşturma Komisyonu İlk Toplantısını Yaptı (2/son) 4 eski bakan ile ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu kuruldu.
16:01
Meclis Başkanlığı'ndan Olağanüstü Önlem Meclis'te 4 eski bakanla ilgili kurulan Soruşturma Komisyonu ilk toplantısını gerçekleştiriyor.
Meclis Başkanlığı'ndan Olağanüstü Önlem
10:06
MHP'den Meclis Tv Teklifi: Yayınlar Kesilmeden Devam Etsin MHP, siyasi partilerin grup toplantıları ve TBMM çalışmaları devam ettiği sürece TRT 3 yayınlarının kesilmeden naklen yayının devam etmesi için kanun teklifi verdi.
17:36
Hasan Ören : Maden Sahiplerine 'Üretimi Artır' Baskısını Yapar 301 Evladımızın Cansız Bedeniyle...
17:31
Şirketin AK Parti ve Hükümet Erkanıyla İlişkileri Sorgulanmak Durumundadır' MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Türk milletinin 'Suçlu ayağa kalk!' diye feryat ettiğini belirterek, "Bu şirket kesinlikle enine boyuna sorgulanmak durumundadır.
Şirketin AK Parti ve Hükümet Erkanıyla İlişkileri Sorgulanmak Durumundadır'
09:31
Meclis'te Soma Mesaisi AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin verdiği Soma'daki faciayla ilgili Meclis Araştırması açılmasını içeren toplam 11 önergenin Genel Kurul'daki görüşmesi Danışma Kurulu önerisiyle çarşambaya ertelendi.
Meclis'te Soma Mesaisi
02:36
Önergelere Meclis Tv Ertelemesi AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin Soma'daki faciayla ilgili Meclis Araştırması açılmasını içeren önergelerinin Genel Kurul'daki görüşmesi Danışma Kurulu önerisiyle çarşambaya ertelendi.
Önergelere Meclis Tv Ertelemesi
20:55
Soma Önergeleri Yarına Kaldı TBMM Genel Kurulu'nda Soma'da meydana gelen maden faciasıyla ilgili araştırma komisyonu kurulmasına ilişkin önergelerin görüşmeleri devam ederken, CHP'nin "Önergeler yarın görüşülsün" talebi değerlendirildi.
Soma Önergeleri Yarına Kaldı
20:18
TBMM Genel Kurulu Tüm grupların Soma'daki faciayla ilgili Meclis Araştırması açılmasını içeren önergelerinin görüşmesi Danışma Kurulu önerisiyle yarına ertelendi CHP'li Akar ve Kaplan'ın İş Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin doğrudan Genel Kurul gündemine alınmasına ilişkin önergesi kabul edildi.
TBMM Genel Kurulu
19:38
TBMM Genel Kurulu Meclis'in bu haftaki gündemine ilişkin Danışma Kurulu önerisinde, "Soma" tartışma konusu oldu .
TBMM Genel Kurulu
22:11
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Erdoğan İçin de Bir Soruşturma Komisyonu Kurulmasını İsteyeceğiz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yolsuzluk olaylarıyla ilgili daha halkın önüne çıkmamış çok sayıda belge ve klasörün fezlekelerin içinde olduğunu belirterek, "Soruşturma komisyonu önümüzdeki günlerde kurulacak ve o dosyalar tek tek gözden geçirilecek.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Erdoğan İçin de Bir Soruşturma Komisyonu Kurulmasını İsteyeceğiz
21:44
Kılıçdaroğlu: İstifa Etmeyi Düşünmedim Oylarımızda Düşüş Olmadı (2) "sandık ÇEVRESİ SORUMLUSU DİYE YENİ BİR UYGULAMAYI BAŞLATTIK" Kemal Kılıçdaroğlu, genel seçim öncesinde bir kurultay düşünmediklerini söyleyerek, Mustafa Sarıgül'ün de CHP Genel Başkanlığı'na aday olabileceğini dile getirdi.
Kılıçdaroğlu: İstifa Etmeyi Düşünmedim Oylarımızda Düşüş Olmadı (2)
19:33
TBMM Başkanı Çiçek Açıklaması "(Engin Alan ile ilgili yasa önerisi) Ben, 'Hiç olmazsa geçici bir çözüm bulalım, hükmün infazını dönem sonuna bırakalım ve o zamana kadar da parlamento bu bir çözüm bulsun' dedim. Deniliyor ki 'Üç yıldır Meclis Başkanı nerede?
TBMM Başkanı Çiçek Açıklaması
16:01
CHP'li Koç (2/son): Komisyon Bir "İbret Komisyonu" Olarak da Çalışacak CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, 4 eski bakan hakkındaki Meclis Soruşturma Komisyonu'nun sadece bir soruşturma komisyonu olarak görev yapmayacağını, aynı zamanda bir "ibret komisyonu" olarak da çalışacağını söyledi.
CHP'li Koç (2/son): Komisyon Bir 'İbret Komisyonu' Olarak da Çalışacak
15:39
CHP Myk Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (1) "(4 eski bakanla ilgili kurulacak soruşturma komisyonu) Eğer Yüce Divan yolu son oylamada engellenirse, şimdiden ifade etmeliyim ki ret oyu verecek her AKP milletvekili, iddia edilen suçların ortağı durumuna gelecektir.
CHP Myk Toplantısı
14:47
CHP'li Tunay Çocuk Cinayeti Zanlılarının Yüzde 70, 80'i Bonzai Uyuşturucu Maddesi Bağımlısı "chp KOMİSYON İÇİN 12 İSİM BİLDİRECEK" CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, Çocuk cinayetlerine değinerek "Bu çocuk cinayetlerini işleyen canilerin yüzde 70, 80'i bonzai denilen sentetik uyuşturucu maddesinin bağımlısı. Bu verileri bonzai ile savaşan derneklerden ve sivil toplum kuruluşlarından alıyoruz.
CHP'li Tunay Çocuk Cinayeti Zanlılarının Yüzde 70, 80'i Bonzai Uyuşturucu Maddesi Bağımlısı
14:43
CHP'li Tunay: Çocuk Cinayeti Zanlıları Bonzai Bağımlısı Chp İstanbul Milletvekili Faik Tunay, çocuk cinayetlerini işleyen canilerin yüzde 70, 80'nin bonzai denilen sentetik uyuşturucu maddesinin bağımlısı olduklarını ileri sürerek, "Bu verileri bonzai ile savaşan derneklerden ve sivil toplum kuruluşlarından alıyoruz.
CHP'li Tunay: Çocuk Cinayeti Zanlıları Bonzai Bağımlısı
14:42
CHP'li Tunay Çocuk Cinayeti Zanlılarının Yüzde 70, 80'i Bonzai Uyuşturucu Maddesi Bağımlısı "chp KOMİSYON İÇİN 12 İSİM BİLDİRECEK" CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, Çocuk cinayetlerine değinerek "Bu çocuk cinayetlerini işleyen canilerin yüzde 70, 80'i bonzai denilen sentetik uyuşturucu maddesinin bağımlısı. Bu verileri bonzai ile savaşan derneklerden ve sivil toplum kuruluşlarından alıyoruz.
CHP'li Tunay Çocuk Cinayeti Zanlılarının Yüzde 70, 80'i Bonzai Uyuşturucu Maddesi Bağımlısı
13:42
CHP İstanbul Milletvekili Tunay Açıklaması "(4 eski bakanla ilgili kurulacak soruşturma komisyonu) CHP milletvekilleri tarafından bu komisyona girmekle ilgili yoğun bir talep var"
12:51
İktidar Partisi, Sayısal Çoğunluğa Dayanarak İstediği Sonucu Çıkarabilir' CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, yolsuzluk ve rüşvet soruşturması çerçevesinde 4 bakan hakkında kurulan komisyonda iktidar partisinin sayısal çoğunluğa dayanarak istediği sonucu çıkarabileceğini söyledi.
İktidar Partisi, Sayısal Çoğunluğa Dayanarak İstediği Sonucu Çıkarabilir'
11:22
CHP'den Meclis Tv İçin Önerge CHP, TBMM TV'nin yayın saatlerinin azaltılmasının vatandaşların bilgi edinme haklarına etkisinin araştırılması ve TBMM'nin çalışmalarının yurttaşlara etkili biçimde aktaracak sistemlerin oluşturulması amacıyla Meclis araştırması açılmasını istedi.
16:16
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eskişehir'de Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, fezleke görüşmelerinin Meclis TV'den yayınlanmamasını kınadığını ve doğru bulmadığını belirterek, "Milletin her şeyden haberdar olması gerekir. Milletin bilmesi gerekir neyin ne olduğunu. Suçlanan Bakanların savunmalarını milletin de izlemesi gerekir çünkü önce milletin vicdanında, kamu vicdanında aklanmaları gerekiyor" dedi.
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eskişehir'de
15:20
BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması "Milletten bir şeyi gizlemenin bir anlamı yok. Gerçekler er ya da geç bir gün ortaya çıkar"
BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması
14:28
Fezleke Görüşmelerinde Bakanların Savunma Hakları Ellerinden Alındı' Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, bakanlarla ilgili fezleke görüşmelerinin Meclis TV'den canlı yayınlanmamasını eleştirdi.
Fezleke Görüşmelerinde Bakanların Savunma Hakları Ellerinden Alındı'
14:19
"Meclis Tv'ye Sansürün Sorumlusu Cemil Çiçek'tir" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis TV'nin dün yayın yapmamasına tepki gösterdi.
'Meclis Tv'ye Sansürün Sorumlusu Cemil Çiçek'tir'
20:13
Dört Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergeleri Basın Konseyi, TBMM Genel Kurulu'ndaki görüşmelerin Meclis TV'den canlı yayınlanmamasını kınadı.
19:09
Basın Konseyi: Halktan Haberlerin Gizlenmesi Kabul Edilemez Basın Konseyi, 4 eski bakan hakkında önerge görüşmelerinin yayınlandığı Meclis TV'de yayının aksamasına tepki gösterdi.
Basın Konseyi: Halktan Haberlerin Gizlenmesi Kabul Edilemez
18:38
Meclis Genel Kurulu'nda 4 Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergeleri Görüşülüyor Meclis Genel Kurulu'nda, 4 eski bakan Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkında Meclis soruşturma komisyonu kurulmasına ilişkin önergelerin görüşmeleri başladı.
Meclis Genel Kurulu'nda 4 Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergeleri Görüşülüyor
17:17
Chp, İnternet Yayınını Gerekçe Gösterdi, Görüşmelere Ara Verilmesini İstedi CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Genel Kurul görüşmelerinin internetten izlenemediğini belirterek görüşmelere ara verilmesini istedi.
Chp, İnternet Yayınını Gerekçe Gösterdi, Görüşmelere Ara Verilmesini İstedi
17:14
CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur Açıklaması CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, "Meclis kavgadan ibaret değil. Meclis insanların yaşadığı, kimi zaman kızdığı kimi zaman şakalaştığı bir ortam, onu gösterdik" dedi.
CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur Açıklaması
17:09
HDP'li Altan Tan, Meral Akşener'i Sinirlendirdi Meclis'teki 4 bakan hakkında yapılan fezleke görüşmesi gergin başladı. Altan Tan'ın ısrarı, Akşener'i kızdırdı.
HDP'li Altan Tan, Meral Akşener'i Sinirlendirdi
16:49
Dört Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergeleri CHP'li Onur, TBMM Genel Kurulu'ndaki görüşmeleri, tablet bilgisayarı ile internet üzerinden canlı yayınlıyor.
Dört Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergeleri
16:38
Canikli: Meclis Başkanlığını Suç İşlemeye Teşvik Edemezsiniz AK Partili Nurettin Canikli Meclis TV'nin yayında olmaması eleştirilerine, "Engelleniyor diye bir şey söz konusu değil. İnternetten izlenebilir" dedi.
Canikli: Meclis Başkanlığını Suç İşlemeye Teşvik Edemezsiniz
15:59
1 Tbmm Genel Kurulu bugün eski bakanlar Egemen Bağış, Zafer Çağlayan, Erdoğan Bayraktar ve Muammer Güler rüşvet, irtikap, görevi kötüye kullanma suçlarına ilişkin fezlekeler uyarınca soruşturma komisyonu açılıp açılmaması için toplandı.
1
15:42
4 Eski Bakanla İlgili Fezlekeler TBMM'de (2) Tbmm Genel Kurulu eski bakanlar Egemen Bağış, Zafer Çağlayan, Erdoğan Bayraktar ve Muammer Güler rüşvet, irtikap, görevi kötüye kullanma suçlarına ilişkin fezlekeler uyarınca soruşturma komisyonu açılıp açılmaması için toplandı.
4 Eski Bakanla İlgili Fezlekeler TBMM'de (2)
15:08
MHP'li Vural'dan 'Meclis Tv' Ye Tepki Mhp Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın bugünkü Genel Kurul görüşmeleri nedeniyle TBMM TV'nin yayın yapması yönündeki isteği reddedildi.
15:02
Dört Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergeleri CHP, MHP ve HDP Grup Başkanvekilleri, Genel Kurul'daki görüşmelerin Meclis TV'den canlı yayınlanması için TBMM Başkanı'na yeniden talepte bulundu.
15:02
Muhalfet Meclis Başkanı Çiçek'le Görüşüyor 4 eski bakanla ilgili soruşturma komisyonu kurulmasına ilişkin önergelerin görüşmeleri başlamadan gerginlik başladı.
15:02
Soruşturma Önergeleri Görüşmeleri Başlamadan, Meclis'te "Canlı Yayın" Tartışması Çıktı Meclis Genel Kurulu'nda, 4 eski bakan hakkındaki soruşturma önergelerine ilişkin görüşmeler başlamadan "canlı yayın" tartışması çıktı.
14:47
MHP'li Vural'dan 'Meclis Tv' Ye Tepki Mhp Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın bugünkü Genel Kurul görüşmeleri sebebiyle TBMM TV'nin yayın yapması yönündeki isteği reddedildi.
MHP'li Vural'dan 'Meclis Tv' Ye Tepki
14:47
MHP'li Vural'dan 'Meclis Tv' Ye Tepki Mhp Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın bugünkü Genel Kurul görüşmeleri sebebiyle TBMM TV'nin yayın yapması yönündeki isteği reddedildi.
MHP'li Vural'dan 'Meclis Tv' Ye Tepki
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:03:45. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MECLİS TV HABERLERİ
[Hata Bildir]