18:1000
SON DAKİKA ULUSAL KANAL HABERLERİ

Son Dakika Ulusal Kanal Haberleri


... Devamı

  Türkiye'de Gazeteci Olmak Söyleşisi

  Türkiye'de Gazeteci Olmak Söyleşisi

  CHP İzmir Milletvekili Balbay, "2023 yılında, cumhuriyetin 100'üncü yılını cumhuriyetin kuruluş felsefesi ile bütünleşmiş bir iktidarda kutlamak başlıca hedefim" dedi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Çetin: '12 Bin Kişi İş İçin Başvurdu'

  Çetin: "12 Bin Kişi İş İçin Başvurdu"

  Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana’nın en büyük sorununun işsizlik olduğunu belirterek, “Aş umuduyla göç edenler çaresiz ve mutsuz. Sadece Çukurova Belediyesi’ne 12 bin kişi iş için başvurdu” diye konuştu. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  'Televizyon Yayıncılığı Çok Masraflıdır, Değirmen Gibi Para Öğütür'

  "Televizyon Yayıncılığı Çok Masraflıdır, Değirmen Gibi Para Öğütür"

  Başbakan Yardımcısı Arınç, "İnternette öyle haber siteleri var ki, yazılı basının 10 misli okunuyor." dedi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Davutoğlu'ndan Okul Saldırılarına Tepki

  Davutoğlu'ndan Okul Saldırılarına Tepki

  Başbakan Davutoğlu, kayıt dışı olarak açılan Kürtçe okulların mühürlenmesi üzerine bazı okullara yapılan molotoflu saldırılara tepki gösterdi, "Bu saldırılar şiddettir, terördür. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Ağrı'nın İnternet Televizyonu Nuh Tv Yayında

  Doğu Anadolu Bölgesi'nin profesyonel yayın yapan ilk televizyonu olan ve yaklaşık 1 aydır test yayınları yapan Nuh TV yayın hayatına başladı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Mutlu, Canlı Yayında Hükümeti Eleştirirken Ağladı

  Mutlu, Canlı Yayında Hükümeti Eleştirirken Ağladı

  Aydınlık gazetesi yazarı Mustafa Mutlu, Ulusal Kanal'da konuk olduğu programda sağlık konusundaki eksiklikleri anlatırken gözyaşlarını tutamadı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  'Yeni Türkiye' Temalı Kongrede Basına Ambargo

  "Yeni Türkiye" Temalı Kongrede Basına Ambargo

  AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi Arena Spor Salonunda yapılıyor. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  12 Medya Kuruluşu AK Parti Kongresine Giremeyecek

  12 Medya Kuruluşu AK Parti Kongresine Giremeyecek

  AK Parti'nin yarın yapılacak olan olağan kongresine birçok yayın kuruluşu çağrılmadı. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Ağrı'nın İnternet Televizyonu Nuh Tv Yayında

  Doğu Anadolu Bölgesinin profesyonel yayın yapan ilk televizyonu olan ve yaklaşık 1 aydır test yayınları yapan Nuh TV yayın hayatına başladı. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye Cumhurbaşkanı Seçim Sonuçlarını Aa'dan İzledi

  Türkiye Cumhurbaşkanı Seçim Sonuçlarını Aa'dan İzledi

  AA'nın seçiminde bin 500 haberci ve binlerce veri sağlayıcısının görev yaptığı "Cumhurbaşkanı Seçim 2014" yayını, medya kuruluşlarının yüzde 90'ı tarafından kullanıldı Cumhurbaşkanı seçiminde 20 ulusal kanal, 16 ulusal gazete ve bu gazetelerin internet siteleri, 498 internet sitesi sonuçları AA'dan aldı AA tarafından yayımlanan seçim verileri, televizyon ekranlarının yanında, gazete, radyo ve internet sitelerinde de yer aldı Abonelere geçilen haber, fotoğraf ve görüntü sayısında da rekora (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Erdoğan Seçim Yarışını Medyada Kazandı

  Erdoğan Seçim Yarışını Medyada Kazandı

  Cumhurbaşkanlığı seçimleri ilk turuna günler kala, adayların meydanlarda, ekranlarda ve gazete-dergi sayfalarıyla internet sitelerinde kıyasıya rekabeti sürüyor. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

  'Gözaltına Alınan Polisleri Yıllar Önce İsim İsim Biz Saptadık'

  "Gözaltına Alınan Polisleri Yıllar Önce İsim İsim Biz Saptadık"

  İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, sahur vakti emniyet mensuplarına yapılan operasyonun gerçek sahibinin kendileri olduğunu söyledi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Zekeriya Beyaz, Başbakan Erdoğan'a Beddua Etti

  Zekeriya Beyaz, Başbakan Erdoğan'a Beddua Etti

  Ünlü ilahiyatçı Zekeriya Beyaz, konuk olduğu programda Başbakan Erdoğan için ağır ifadeler kullandı. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Oran: Muhalif Basına Sansüre 'Akreditasyon' Kılıfı

  Oran: Muhalif Basına Sansüre "Akreditasyon" Kılıfı

  CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığının açıklandığı toplantının muhalif basın-yayın organlarınca izlenmesine izin verilmemesi sansür tepkisine yol açarken, basından sorumlu Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın bu durumu "sansür değil, akreditasyon" diye savunduğunu belirtti. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Basın Konseyi Akredite Yasağını Kınadı

  Basın Konseyi, AK Parti'nin, Ankara'da Cumhurbaşkanı adayını açıkladığı toplantıda bazı basın kuruluşlarını salona almamasını kınadı. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  ATO'ya Muhalif Gazeteciler Alınmadı Basın Konseyi Kınadı

  Basın Konseyi, AK Parti'nin Cumhurbaşkanı adayını açıklandığı ATO Kongre Merkezi'ne iktidar yanlısı olmayan gazetecilerin alınmamasını kınadı. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 18:10:42. #1.12#