SON DAKİKA YATAĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yatağan Haberleri

09:05
Arıcılar Bal ve Arı Hırsızlığının Organize Suç Olarak Değerlendirilmesini İstiyor Geçtiğimiz yıllarda, Güzelçamlı ve Kalamaki Bölgesi’ne Türk arılarının girişinin yasaklanması olayı nedeniyle Yunan arılarına karşı hukuk mücadelesi veren Aydın İli Arı Yetiştiricileri Birliği, şimdi de hırsızlara karşı hukuk mücadelesi vermeye başladı.
Arıcılar Bal ve Arı Hırsızlığının Organize Suç Olarak Değerlendirilmesini İstiyor
00:46
Baba ve Oğlu İki Kamyonun Arasında Sıkıştı Muğla'nın Yatağan ilçesinde devrilen kamyondan sağ kurtulan sürücü, arkadan gelen ve yardım için duran babasının kullandığı kamyonun el freninin boşalması sonucu iki kamyon arasında sıkışarak hayatını kaybetti Kazada, baba da ağır yaralandı.
19:16
Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği'nden Eğitime Katkı Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Yatağan’da eğitim gören 150 ihtiyaç sahibi öğrenciye ayakkabı yardımı yapıldı.
Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği'nden Eğitime Katkı
17:02
Kolin'in Gelmesi Soma'ya Çağ Atlatır' Manisa Soma Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık, Soma’da son dönemlerde yaşanan sıkıntılara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Kolin'in Gelmesi Soma'ya Çağ Atlatır'
08:54
Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Bodrum Kaş arasında fırtına, Muğla ve bazı ilçelerinde kuvvetli yağış bekleniyor.
16:01
Soma Tso Başkanı'ndan Termik Santrale Destek Soma Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Işık, ilçede son dönemlerde yaşanan sıkıntılara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Soma Tso Başkanı'ndan Termik Santrale Destek
21:58
Otobüs Altında Kalan Adam Ağır Yaralandı muğla'nın Yatağan İlçesi'nde, yolcu otobüsü geri manevra yaptığı sırada Musa Özsan'a çarparak üzerinden geçti.
Otobüs Altında Kalan Adam Ağır Yaralandı
18:33
Pankobirlik Genel Başkanı Konuk Açıklaması "Çumra Entegre Tesisi'ndeki termik santral ve Kangal Termik Santrali'nden sonra süreçte bir aksilik olmaz da Soma Termik B Santrali de bünyemize katılırsa Konya Şeker olarak ülkemizdeki toplam elektrik üretiminin yüzde 3,5'ini tek başımıza karşılayacak seviyeye ulaşacağız" Konuk, Konya'da kent merkezindeki mevcut şeker fabrikası arsasının bir kısmının üniversite yerleşkesi, büyük bölümünün de yeşil alan olarak değerlendirileceğini açıkladı.
18:32
Muğla'da Gasp İddiası Yatağan ilçesinde bir kişinin 9 bin 500 lirasını gasp ettikleri iddiasıyla 2 kişi tutuklandı.
17:07
Muğla Hokey Dostluk Turnuvasında Kazanan Dostluk ve Tecrübe Oldu Muğla Hokey Dostluk Turnuvası pazar günü yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi.
Muğla Hokey Dostluk Turnuvasında Kazanan Dostluk ve Tecrübe Oldu
17:54
Yatağan'da Deve Güreşi Festivali Yatağan'da deve güreşi festivali düzenlendi-Güreşlerde Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden getirilen 130 deve güreştirildi-Festivalde CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in siyasi konuşma yapmasına Muğla Valisi Amir Çiçek, tepkigösterdi Yatağan'da Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden 130 devenin getirildiği deve güreşi festivali düzenlendi.
Yatağan'da Deve Güreşi Festivali
17:48
Tekrar) Deve Güreşi Festivalinde "Siyasi Konuşma" Polemiği Yatağan'da deve güreşi festivali düzenlendi-Güreşlerde Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden getirilen 130 deve güreştirildi-Festivalde CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in siyasi konuşma yapmasına Muğla Valisi Amir Çiçek, tepkigösterdi Yatağan'da Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden 130 devenin getirildiği deve güreşi festivali düzenlendi.
Tekrar) Deve Güreşi Festivalinde 'Siyasi Konuşma' Polemiği
16:33
Siyasi Konuşma Yaptığı İçin Uyarılan Tekin Festivali Terk Etti Muğla Valisi Amir Çiçek, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in Deve Güreşi Festivali'nde siyasi konuşma yapmasının hoş olmadığını söyledi.
Siyasi Konuşma Yaptığı İçin Uyarılan Tekin Festivali Terk Etti
11:44
Alkol ve Uyuşturucu Partisi Kanlı Bitti: 1 Yaralı Muğla'nın Yatağan ilçesinde, birlikte alkol alıp, uyuşturucu kullandıkları iddia eden kişiler arasında çıkan tartışma kanlı bitti.
Alkol ve Uyuşturucu Partisi Kanlı Bitti: 1 Yaralı
09:59
Muğla'da Genç Kız Kavga Ettiği Adamı Bıçakladı Muğla'nın Yatağan ilçesinde çıkan kavgada 20 yaşındaki kız, bir erkeği bıçakla yaraladı.
Muğla'da Genç Kız Kavga Ettiği Adamı Bıçakladı
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
20:00
Yatağan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Muğla’nın Yatağan ilçesinde Madenler Mahallesi’nde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Yatağan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
14:11
Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor Türkiye’nin en büyük tarımsal sanayi kuruluşlarından biri olan ve hedefini dünyanın en büyük 5 gıda şirketi arasına girmek olarak belirleyen Konya Şeker, Kangal Termik santralinden sonra özelleştirme ihalesinde Soma Termik Santralini alarak enerji sektöründe de dev bir adım attı.
Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor
10:07
Akyaka Sahilindeki Deniz Çekilmesi Korkuttu Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi'nin dünyaca ünlü sahilinde denizin yaklaşık 7 metre çekilmesi, deprem korkusu yarattı.
Akyaka Sahilindeki Deniz Çekilmesi Korkuttu
13:45
Aydın'da Deve Güreşi İzlerken Hayatını Kaybeden Kişi Defnedildi Aydın'da düzenlenen deve güreşi festivalinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Yatağan Belediyesi personeli Kazım Zeybek'in cenazesi, toprağa verildi.
Aydın'da Deve Güreşi İzlerken Hayatını Kaybeden Kişi Defnedildi
22:13
Yatağan'da Otomobil Duvara Çarptı: 1 Ölü Muğla'nın Yatağan ilçesinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobilin bahçe duvarına çarpmasıyla bir kişi hayatını kaybetti.
Yatağan'da Otomobil Duvara Çarptı: 1 Ölü
12:57
Yatağan Deve Güreşleri 18 Ocak'ta Yapılacak Yatağan’da 18 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan 15. Geleneksel Deve Güreşi Festivali’ne 26 farklı yerden 130 deve katılacak.
Yatağan Deve Güreşleri 18 Ocak'ta Yapılacak
17:40
"Manisa'da 120 Bin Dekar Zeytinlik Zarar Gördü" MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa'da kar yağışı sebebiyle yaklaşık 120 bin dekar zeytinlik alan ile 860 dekar seranın zarar gördüğünü söyledi.
02:48
Yurtta Kış Nazilli'de yoğun kar yağışı nedeniyle Kaymakam Okur başkanlığında kriz masası oluşturuldu.
19:35
Bozdoğan Beyaz Örtüyle Kaplandı Tüm yurtta etkili olan kar yağışı, Aydın’ın Bozdoğan ilçesinin yüksek kesimlerinde ve şehir merkezinde kendini gösterdi.
Bozdoğan Beyaz Örtüyle Kaplandı
17:47
Muğla'da Kar Yağışı Etkili Oluyor Haberine Ek Muğla'nın yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı sonrası belediye ekipleri harekete geçti.
Muğla'da Kar Yağışı Etkili Oluyor Haberine Ek
17:20
Muğla'da Kar Yağışı Etkili Oluyor (2) Belediyenin KAR MESAİSİ Muğla'nın yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı sonrası belediye ekipleri harekete geçti.
Muğla'da Kar Yağışı Etkili Oluyor (2)
13:04
Batman'da Petrol İşçilerinden Eylem Batman'da TPİC'in petrol arama kuyularında arama çalışmalarında beklemeye geçmesi ve işçilere 6 ay boyuncu asgari ücret ödeneceğini açıklamasının ardından petrol işçileri TPAO önünde eylem yaptı.
Batman'da Petrol İşçilerinden Eylem
13:01
Batman'da Petrol İşçilerinden Eylem Batman'da TPIC'in işçilere 6 ay boyuncu asgari ücret ödeneceğini açıklamasının ardından petrol işçileri, TPAO önünde eylem yaptı.
Batman'da Petrol İşçilerinden Eylem
05:20
Yurtta Kış Aydın'ın Bozdoğan ve Karpuzlu ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle bazı bölgelerde yollar ulaşıma kapandı Karpuzlu Milas yolu Sarı Kısık mevkisinde de kar yağışı nedeniyle sürücüler yolda kaldı.
02:59
Meram'da Kar Mesaisi Konya’nın Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmemesi için ekiplerin çalışmalarına devam ettiğini söyledi.
00:26
Muğla'da Etkili Kar Yağışı ve Sis Muğla'da Yatağan-Kavaklıdere karayolunda kar yağışı ve sis, ulaşımı olumsuz etkiliyor.
23:00
Bozdoğan-Yatağan Yolu Ulaşıma Kapandı aydın'ın Bozdoğan İlçesi'nde, akşam saatlerinde başlayan kar yağışı nedeniyle Bozdoğan-Yatağan Karayolu ulaşıma kapandı.
03:13
Ortaca Ek Tepki Çığ Gibi Büyüyor Muğla'nın Ortaca İlçesi'ndeki İztuzu Plajı'nın işletme hakkını alan İngiliz ortaklı özel şirket DALÇEV'in (Dalyan Çevre Turizm Ticaret Limited Şirketi) buradaki tesislere girmemesi için İztuzu Kumsalını Kurtarma Platforumu (İKUP) öncülündeki çevreci grubun nöbetine destek büyüyor.
Ortaca Ek Tepki Çığ Gibi Büyüyor
23:45
Ortaca Tepki Çığ Gibi Büyüyor Muğla'nın Ortaca İlçesi'ndeki İztuzu Plajı'nın işletme hakkını alan İngiliz ortaklı özel şirket DALÇEV'in (Dalyan Çevre Turizm Ticaret Limited Şirketi) buradaki tesislere girmemesi için İztuzu Kumsalını Kurtarma Platforumu (İKUP) öncülündeki çevreci grubun nöbetine destek büyüyor.
Ortaca Tepki Çığ Gibi Büyüyor
20:27
İztuzu Nöbeti 6'ıncı Gününde (2) Tepki ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR Muğla'nın Ortaca İlçesi'ndeki İztuzu Plajı'nın işletme hakkını alan İngiliz ortaklı özel şirket DALÇEV'in (Dalyan Çevre Turizm Ticaret Limited Şirketi) buradaki tesislere girmemesi için İztuzu Kumsalını Kurtarma Platforumu (İKUP) öncülündeki çevreci grubun nöbetine destek büyüyor.
İztuzu Nöbeti 6'ıncı Gününde (2)
19:57
Seaş'ın Özelleştirilmesine Tepki TES İŞ Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yıldız, Soma'da faaliyet gösteren termik santralin özelleştirilmesinin durdurulması amacıyla kurulan direniş çadırını ziyaret etti.
19:20
Seaş İşçilerinin Eylemi 11'inci Gününde Manisa'nın Soma İlçesi'nde faaliyet gösteren Soma B Termik Santrali'nin özelleştirilmesine karşı çıkan Soma Elektrik Üretim ve Ticaret (SEAŞ) çalışanları ile Tes- İş Sendikası Şubesi tarafından kurulan direniş çadırındaki bekleyiş 11'inci gününü geride bıraktı.
Seaş İşçilerinin Eylemi 11'inci Gününde
15:05
Özelleştirmeden Hazineye Milyarlar Kaldı Geçen yıl özelleştirmeden elde edilen gelir 6 milyar doları geçerek 6,3 milyar dolara ulaştı.
Özelleştirmeden Hazineye Milyarlar Kaldı
12:18
Karda Kar Şerbeti Keyfi Yılbaşı tatilinin Cuma ile birleştirilerek dört güne çıkması ve Yılanlı dağına yılın ilk karının düşmesi vatandaşları yeni yıla daha zinde germesini sağladı.
Karda Kar Şerbeti Keyfi
16:09
"Maden Kazalarımız Mahcubiyet Noktası Oluşturdu" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız "Türkiye'nin bu yılki doğalgaz tüketimi 48 milyar metreküpe çıktı." dedi.
'Maden Kazalarımız Mahcubiyet Noktası Oluşturdu'
13:53
Bakan Yıldız'dan 2014 Yılı Değerlendirmesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “14 Ağustos 2014 tarihinde en yüksek elektrik tüketimini yaşadık.
13:43
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "Türkiye'nin bu yılki doğalgaz tüketimi 48 milyar metreküpe çıktı.
14:41
MHP Yatağan'da Serkan Uzun Dönemi İlçe kongrelerini devam eden Milliyetçi Hareket Partisi’nin hafta sonu yapılan Yatağan İlçe kongresinde Serkan Uzun yeni ilçe başkanı seçildi.
MHP Yatağan'da Serkan Uzun Dönemi
20:07
Yatağan'da 27 Adet Ruhsatsız Av Tüfeği Ele Geçirildi Muğla'nın Yatağan ilçesinde, Jandarma, durdurduğu bir minibüste ruhsatsız olduğu belirlenen 27 tek kırma av tüfeği ele geçirdi.
Yatağan'da 27 Adet Ruhsatsız Av Tüfeği Ele Geçirildi
18:36
Minibüste 27 Av Tüfeği Bulundu Muğla'da jandarma ekiplerince durdurulan minibüste, 27 av tüfeği ele geçirildi.
17:10
Kemerköy ve Yeniköy Santralleri Devredildi Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Muğla'da bulunan Kemerköy ve Yeniköy Termik Santralleri ile Kemerköy Liman Sahası'nın IC İçtaş Enerji Üretim ve Ticaret AŞ.'ye devir işlemlerinin tamamlandığını açıkladı.
Kemerköy ve Yeniköy Santralleri Devredildi
11:30
Zeytinyağı Partisi ve Tadım Eğitimi Bir Arada Zeytindostu Derneği, düzenli olarak düzenlediği zeytinyağı tadım eğitimlerini bu kez farklı bir atmosferde gerçekleştirdi.
18:22
Yatağan'da "İyi Dersler Şoför Amca" Projesi Yatağan ilçesinde okul müdürleri ve öğrenci servisi şoförlerine yönelik "İyi Dersler Şoför Amca" projesi kapsamında seminer düzenlendi.
17:38
Kemerköy ve Yeniköy Santralları İçtaş'a Devredildi Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Kemerköy ve Yeniköy termik santralleri ile Kemerköy liman sahasının IC İçtaş'a devri işlemlerinin tamamlandığını açıkladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 23:01:38. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YATAĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]