SON DAKİKA YATAĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yatağan Haberleri

 • 24 Ekim 2016 16:28Bisikletçiler Meme Kanseri Farkındalık TurundaBisikletçiler Meme Kanseri Farkındalık TurundaAfyon Perşembe Akşamı Bisikletçileri (Afyon PAB), ekim ayının dünya meme kanseri farkındalık ayı olması dolayısıyla Kocatepe'ye çıkarak meme kanserine dikkat çekti.
 • 22 Ekim 2016 20:01Muaythai TurnuvasıMuaythai TurnuvasıMuğla'nın Yatağan ilçesinde düzenlenen Muaythai Cumhuriyet Turnuvası'nda, Muğla, Aydın ve Antalya'dan sporcular mücadele etti.
 • 22 Ekim 2016 17:47Muğla'da Muaythai TurnuvasıMuğla'nın Yatağan ilçesinde düzenlenen Muaythai Cumhuriyet Turnuvası'nda, Muğla, Aydın ve Antalya'dan sporcular mücadele etti.
 • 20 Ekim 2016 14:0617. Ulusal Turizm KongresiMuğla Valisi Amir Çiçek, yemyeşil doğası, masmavi suları, bakir koyları, güvenli ortamı ile dünyaca ünlü destinasyonlara sahip olan Muğla'nın gelecek yıllarda daha fazla turiste ev sahipliği yapacağına inandığını söyledi.
 • 20 Ekim 2016 13:36Bodrum'da Fetö'ye 5 Yeni GözaltıBodrum'da Fetö'ye 5 Yeni GözaltıBODRUM'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında çeşitli meslek gruplarından 5 kişi gözaltına alındı.
 • 19 Ekim 2016 21:50Muğla'da İşçi Servisi ile Motosiklet Çarpıştı: 3 YaralıMuğla'da İşçi Servisi ile Motosiklet Çarpıştı: 3 YaralıMuğla'nın Yatağan ilçesinde maden işçilerini taşıyan servisin motosikletle çarpışması sonucu 2'si Suriyeli 3 kişi yaralandı.
 • 19 Ekim 2016 19:39Muğla'nın Tarihi ve Kültürel Değerlerinin Envanteri ÇıkarılıyorMuğla'nın Tarihi ve Kültürel Değerlerinin Envanteri ÇıkarılıyorMuğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından, kentin tarihi ve kültürel değerlerinin gün yüzüne çıkarılması için çalışmalara başlandı.
 • 19 Ekim 2016 14:30Bahçeli'ye Yatağan PalasıBahçeli'ye Yatağan PalasıMHP Denizli il ve ilçe yönetimlerinden oluşan 90 kişilik grup, Ankara'ya giderek partilerinin TBMM'deki grup toplantısına katıldı.
 • 16 Ekim 2016 01:34Ekonomi Bakanı Zeybekci Ekonomi Bakanı Zeybekci " "Türk Lirasının Dolar Karşısındaki Değer Kaybı, Uluslararası...-Ekonomi Bakanı Zeybekci'nin, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Görgüç'ün oğlu Yiğit Efe Görgüç'ün de sünnet düğününe gelişi, karşılama, takı takması, yemekten detay -Ekonomi Bakanı Zeybekci'nin, Denizli Ticaret Odasını ziyaretinde, vatandaşlar tarafından karşılanma, Bakan Zeybekci'nin aşure dağıtması, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan'ın makamında basın açıklaması, Bakan Zeybekci'ye Yatağan Palası hediye edilmesi, Denizli Ticaret Odası Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı"ndan detay. Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de Bakan Zeybekci: "(Başkanlık sistemi) Türkiye Büyük Millet Meclisinden bir uzlaşmayla geçecek olan böyle bir sistem, bu ihtiyacı giderecek sistem, 367 oyun üzerinde dahi olsa halka götürerek halka onaylattıracağız" "Türk lirasının dolar karşısındaki değer kaybı, tamamen bizim dışımızdaki sebeplerden kaynaklanan, uluslararası piyasalardaki hareketlenmelerden kaynaklanan, geçici bir durumdur" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Başkanlık sistemine ilişkin "Türkiye Büyük Millet Meclisinden bir uzlaşmayla geçecek olan böyle bir sistem, bu ihtiyacı giderecek sistem, 367 oyun üzerinde dahi olsa halka götürerek halka onaylattıracağız" dedi.
 • 15 Ekim 2016 18:34Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci AçıklamasıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci AçıklamasıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, başkanlık sistemiyle ilgili, “Şu anda net olarak AK Parti olarak şunu söylüyoruz; TBMM’den bir uzlaşma ile geçecek olan böyle bir sistem, başkanlık sistemi veyahut bu ihtiyacı giderek olan sistem 367 dahi olsa, yani 367’nin üzerinde dahi olsa halka götürerek, halka onaylattıracağız. Çünkü bu çok köklü tarihsel değişim, dönüşüm” dedi.
 • 14 Ekim 2016 11:22Antik Kentte Depremin İzleri AraştırılıyorMuğla'nın Yatağan ilçesindeki Stratonikeia Antik Kenti'nde tarihte yaşanan depremlerin izleri araştırılıyor.
 • 13 Ekim 2016 16:15Başkan Ergün, Başkan Ergün, "Akhisar'da Dönüşüm Tamam, Sıra Değişimde"MANİSA Büyükşehir Belediyesi'nin il genelinde ulaşımın daha rahat, konforlu ve geniş kapsamlı olması için başlattığı toplu ulaşımda dönüşüm çalışması Akhisar'da da tamamlandı.
 • 13 Ekim 2016 15:21Başkan Ergün: Başkan Ergün: "Akhisar'da Dönüşüm Tamam, Sıra Değişimde"Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde ulaşımın daha rahat, konforlu ve geniş kapsamlı olması için başlattığı toplu ulaşımda dönüşüm çalışması Akhisar’da da tamamlandı.
 • 13 Ekim 2016 07:01Bagajdan Vahşet Çıktı! Çaldıkları Hayvanları Vurup Parçalara AyırdılarBagajdan Vahşet Çıktı! Çaldıkları Hayvanları Vurup Parçalara AyırdılarMuğla'nın Yatağan ilçesinde jandarma ekiplerinin durdurduğu aracın bagajında çalınmış, vurulduktan sonra parçalanmış 2 adet büyükbaş hayvan bulundu. Yakalanan şahıslar gözaltına alındı.
 • 13 Ekim 2016 07:00Çaldıkları Hayvanları Hızla Parçalara Ayırmak İçin VurdularÇaldıkları Hayvanları Hızla Parçalara Ayırmak İçin VurdularMuğla'nın Yatağan ilçesinde av tüfeğiyle vurdukları iki büyükbaş hayvanın parçalarını otomobile yükleyip kaçan 3 kişi yakalandı.
 • 12 Ekim 2016 11:23Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaMuğla'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan 8 öğretmenden 5'i tutuklandı.
 • 11 Ekim 2016 15:21Muğla'da Fetö/pdy GözaltısıMuğla'da Fetö/pdy GözaltısıMuğla Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Yatağan ve Köyceğiz ilçelerinde 8 öğretmen gözaltına alındı.
 • 11 Ekim 2016 13:34Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaMuğla'nın Yatağan ve Köyceğiz ilçelerinde Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında 8 öğretmen gözaltına alındı.
 • 11 Ekim 2016 11:33Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaMuğla'nın Yatağan ve Köyceğiz ilçelerinde Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında 8 öğretmen gözaltına alındı.
 • 10 Ekim 2016 20:58Antik Kentte Sürpriz Opera KonseriAntik Kentte Sürpriz Opera KonseriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Heyetin Stratonikeia Antik Kenti'ne geliş görüntüleri Heyetin antik kentteki incelemelerinden görüntüler Opera konserinden görüntüler EPOS7 Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kozanoğlu'nun açıklamaları Prof. Dr. Bilal Söğüt'ün açıklamaları - EPOS7 Derneği'nin Stratonikeia antik kentine gerçekleştirdiği ziyaret sırasında, kazı ekibiyle birlikte çalışma yapan bir grup opera sanatçısı mini konser verdi MUĞLA (AA) – Kültürel ve sanatsal faaliyetlerde bulunmak üzere 7 iş kadını tarafından kurulan Etnik Popüler Sanatlar Derneği'nin (EPOS7) 3 bin yıllık Stratonikeia antik kentindeki gezisi sırasında, kazı ekibi arasına karışan Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçıları, ziyaretçilere sürpriz bir konser verdi.
 • 10 Ekim 2016 19:51Antik Kentte Sürpriz Opera KonseriAntik Kentte Sürpriz Opera KonseriMUĞLA (AA) – Kültürel ve sanatsal faaliyetlerde bulunmak üzere 7 iş kadını tarafından kurulan Etnik Popüler Sanatlar Derneği'nin (EPOS7) 3 bin yıllık Stratonikeia antik kentindeki gezisi sırasında, kazı ekibi arasına karışan Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçıları, ziyaretçilere sürpriz bir konser verdi.
 • 09 Ekim 2016 12:58Akhisar'da 4 Büyüklüğünde DepremMANİSA'nın Akhisar İlçesinde, bu sabah saat 09.21'de Richter Ölçeği'ni göre 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • 09 Ekim 2016 10:35Akhisar'da 4 Büyüklüğünde DepremAkhisar'da 4 Büyüklüğünde DepremManisa’nın Akhisar ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • 07 Ekim 2016 12:55Deve Güreşi Takvimi Belirlendi, Develer Antrenmana BaşladıDeve Güreşi Takvimi Belirlendi, Develer Antrenmana BaşladıDevecilik Kültür ve Deve Güreşleri Federasyonu tarafından 2016-2017 deve güreşi sezonu için güreş takvimi belirlendi.
 • 05 Ekim 2016 19:03Kaza Sonrası Karayolunu Ulaşıma KapattılarKaza Sonrası Karayolunu Ulaşıma KapattılarMUĞLA'da bu sabah yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı 16 yaşındaki Öznur Bozdağ, tedaviye alındığı hastanede yaşamını yitirdi.