SON DAKİKA YATAĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yatağan Haberleri

 • 14:49Egeli Kuaförler Muğla'da Barış DediMuğla Berberber ve Kuaförler Odası'nın her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Dayanışma ve Dostluk yemeğinde barış rüzgarı esti.
 • 09:29İtfaiyenin Anında Müdahalesi Faciayı Önlediİtfaiyenin Anında Müdahalesi Faciayı ÖnlediAydın’da seyir halinde olan bir tırın tekeri önce bomba gibi patladı ardından alev alev yanmaya başladı.
 • 09:33Muğla'da Çöp Depone Alanı İhalesi YapılıyorMuğla'da Çöp Depone Alanı İhalesi YapılıyorÇöp depone alanlarının açılması ve işletilmesinin Büyükşehirlere devredilmesinin ardından Muğla'da çöp depone alanı bulunmayan ilçeler ile ilgili çalışmalar devam ediyor.
 • 15:41Karadeniz'de Dalyan ve Rip TehlikesiKaradeniz'de Dalyan ve Rip TehlikesiGörüntü Dökümü: -Can kurtaranların sahilde ve deniz kıyısında genel ve detay görüntüleri- Yüzen bir vatandaşın temsili boğulma görüntüleri-Can kurtaranların temsili boğulan kişiyi kurtarma çalışmaları-Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Su Altı Grup Arama Kurtarma Ekibi Amiri Faruk Patkavak ile röportaj Karadeniz'de dalyan ve rip tehlikesi- Düşük tuz oranı nedeniyle suyun kaldırma gücü düşük olan Karadeniz'de, boğulmaların büyük kısmının gerçekleştiği dalyanlar ve rip akıntıları tehlike oluşturuyor- Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Su Altı Grup Arama Kurtarma Ekibi Amiri Patkavak: - "Karadeniz'in kendine özgü bir rip akıntısı var. İki dalganın kesişmesinin çarpıştırdığı gücün oluşturduğu akımın denize doğru çekmesi şeklinde bir akım var. Burada insanlarımız panik ve şuursuz davrandığı zaman ölüm gerçekleşiyor" Türkiye'de diğer denizlere kıyasla düşük tuz oranı nedeniyle suyun kaldırma gücü düşük olan Karadeniz'de, boğulmaların büyük kısmı dalyanlar ve rip akıntıları nedeniyle yaşanıyor.
 • 14:59Yatağan'a TOKİ GeliyorYatağan'a TOKİ GeliyorAK Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Hasan Kökten’in girişim ve çalışmaları neticesinde Muğla ili Yatağan ilçesinde 282 konutluk TOKİ projesi başlatılıyor.
 • 13:29Brüksel Yolcuları Köyceğiz ve Ortaca'dan GeçtiBrüksel Yolcuları Köyceğiz ve Ortaca'dan GeçtiUluslararası Spor ve Kültür Birliği ISCA’nın Avrupa Parlamentosu adına düzenlediği NowWeMove (Şimdi Hareket Zamanı) kampanyasının bir öncü etkinliği olan NowWeBike/ Şimdi Bisiklet Zamanı Muğla-Brüksel Avrupa Sınır Ötesi Turu devam ediyor.
 • 09:58Karadeniz'de Dalyan ve Rip TehlikesiTürkiye'de diğer denizlere kıyasla düşük tuz oranı nedeniyle suyun kaldırma gücü düşük olan Karadeniz'de, boğulmaların büyük kısmı dalyanlar ve rip akıntıları nedeniyle yaşanıyor.
 • 20:04Sınır Ötesi Bisiklet Turu BaşladıSınır Ötesi Bisiklet Turu BaşladıUluslararası Spor ve Kültür Birliği ISCA'nın Avrupa Parlamentosu adına düzenlediği NowWeMove (Şimdi Hareket Zamanı) kampanyasının bir öncü etkinliği olan NowWeBike/ Şimdi Bisiklet Zamanı Muğla-Brüksel Avrupa Sınır Ötesi Turu başladı.
 • 18:1724 Temmuz Basın BayramıMuğla Valisi Amir Çiçek, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Yatağan ilçesindeki Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri'nde gazetecilerle bir araya geldi.
 • 14:58Tekneler Hizmete GirdiTekneler Hizmete Girdi1480 kilometre kıyı uzunluğu ile Türkiye’nin en fazla kıyı uzunluğuna sahip ili Muğla’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından denizlerde seyreden teknelerin katı ve sıvı atıklarının toplanması için yaptırılan teknelerin hizmete girmesi nedeniyle tören düzenlendi.
 • 13:12Sınır Ötesi Bisiklet Turu BaşlıyorSınır Ötesi Bisiklet Turu BaşlıyorAvrupa'da fiziksel hareketliliği teşvik eden NowWeMove (Şimdi Hareket Zamanı) etkinlikleri kapsamında 1'i kadın, 4 gönüllü bisikletliden oluşan takım, 2 bin 700 kilometre pedal çevirerek 47 günde 13 ülkeyi geçecek.
 • 12:54Vali Çiçek Basınla BuluştuVali Çiçek Basınla Buluştu24 Temmuz Basın Bayramı etkinlikleri kapsamında Muğla Valisi Amir Çiçek, Menteşe ve Yatağan’da görev yapan yeril ve ulusal basın temsilcilerini Yatağan Bozüyük Mahallesindeki Pınarbaşı tesislerinde kahvaltı verdi.
 • 12:10İtfaiye Personeline Doğalgaz Yangını Eğitimiİtfaiye Personeline Doğalgaz Yangını EğitimiMuğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Yatağan Grup Amirliği personeline, olası doğalgaz yangınlarına nasıl müdahale etmeleri gerektiği konusunda tatbikat ve eğitim semineri düzenlendi.
 • 13:30Sınırötesı Bisiklet Turu 24 Temmuz'da BaşlıyorSınırötesı Bisiklet Turu 24 Temmuz'da BaşlıyorŞimdi Bisiklet Zamanı “NowWeBike” Avrupa Sınırötesi Bisiklet Turu, 24 Temmuz’da Muğla’da başlayacak ve 9 Eylül’de Brüksel’de bitecek.
 • 12:24BİSİKLET İLE Avrupa SınırÖtesi Turu 24 TEMMUZDAGönüllü Bisikletçilerden oluşan Türkiye Takımı,"Fiziksel Hareketsizlik Saatli Bomba"sına karşı farkındalığı arttırmak için bisikletleri ile 13 ülke sınırını geçecek.
 • 15:52Tatilciler Bodrum'da Güneşin ve Denizin Tadını ÇıkardıTatilciler Bodrum'da Güneşin ve Denizin Tadını ÇıkardıRamazan Bayramı tatili için Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne akın eden tatilcilerin de etkisiyle kentteki sahil ve sokaklarda adım atacak yer kalmadı.
 • 15:30Tatilciler Bodrum'da Güneşin ve Denizin Tadını ÇıkardıTatilciler Bodrum'da Güneşin ve Denizin Tadını ÇıkardıRamazan Bayramı tatili için Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne akın eden tatilcilerin de etkisiyle kentteki sahil ve sokaklarda adım atacak yer kalmadı.
 • 22:42Finike Çanakkale Zaferi'nin 100'üncü Yılında 1070 Kilometre Pedal ÇevirdilerFinike Çanakkale Zaferi'nin 100'üncü Yılında 1070 Kilometre Pedal ÇevirdilerÇanakkale Zaferi'nin 100'üncü yılı dolayısıyla Çanakkale Şehitliği'ni ziyaret eden Mehmet Özkan ve Hasan Uçar, 12 gün süren yolculukta yaklaşık 1070 kilometre pedal çevirerek, Antalya'nın Finike İlçesi'ne geldi.
 • 18:19Mülkiye Baş Müfettişi Yalçın'ın Cenazesi Toprağa VerildiMülkiye Baş Müfettişi Yalçın'ın Cenazesi Toprağa VerildiTedavi gördüğü İstanbul'daki hastanede yaşamını yitiren İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Ankara Grubu Mülkiye Baş Müfettişi 49 yaşındaki İbrahim Yalçın, Muğla'nın Yatağan ilçesinde toprağa verildi.
 • 17:17Çanakkale Zaferi'nin 100'üncü Yılında 1070 Kilometre Pedal ÇevirdilerÇanakkale Zaferi'nin 100'üncü Yılında 1070 Kilometre Pedal ÇevirdilerÇanakkale Zaferi'nin 100'üncü yılı dolayısıyla Çanakkale Şehitliği'ni ziyaret eden Mehmet Özkan ve Hasan Uçar, 12 gün süren yolculukta yaklaşık 1070 kilometre pedal çevirerek, Antalya'nın Finike İlçesi'ne geldi.
 • 12:09Kliksa, Muğla'nın Online Alışveriş Haritasını AçıkladıSabancı Topluluğu'nun online alışveriş platformu "kliksa.com", Muğla'nın online alışveriş haritasını açıkladı.
 • 16:15Üç Gündür Haber Alınamayan Kadın BulunduÜç Gündür Haber Alınamayan Kadın BulunduGörüntü Dökümü: -Dağlık arazide bulunan kadının sağlık ekiplerinin bulunduğu yere getirilme görüntüleri-Kaybolan kadın Ayşe Demir'in Yatağan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kamil Kıspet ile konuşma görüntüleri-Yüzbaşı Kamil Kıspet'in Ayşe Demir'in yakınları ile konuşma görüntüleri-Ayşe Demir'in ambulansa bindirilme görüntüsü Üç gündür haber alınamayan kadın bulundu- Muğla'da 3 gün önce evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan kadına jandarma ekiplerince yürütülen arama çalışmaları sonucu dağlık arazide bitkin bir halde ulaşıldı Muğla'nın Yatağan ilçesinde 3 gündür haber alınamayan kadın, bitkin halde bulundu.
 • 14:36Üç Gündür Haber Alınamayan Kadın BulunduMuğla'nın Yatağan ilçesinde 3 gündür haber alınamayan kadın, bitkin halde bulundu.
 • 18:22Eski Bakan Karaöz, Muğla Tarihini AnlattıEski Bakan Karaöz, Muğla Tarihini AnlattıEski Devlet ve Tarım Bakanlarından İlyas Karaöz, "Muğla Tarihi ve Cumhuriyetin 50. yılında Muğla Milli Eğitiminde Gelişmeler ve Yükseköğretim Çalışmaları" adlı kitap yazdı.
 • 20:25Antika Tüfek, Tabanca, Yatağan Silah ve Kılıç...Antika Tüfek, Tabanca, Yatağan Silah ve Kılıç...Fatih ve Beyoğlu'nda düzenlenen operasyonda, Osmanlı ve Bizans dönemine ait 389 adet sikke, 27 adet tüfek, tabanca, yatağan silah ve kılıç ele geçirildi.
 • 19:49Antika Tüfek, Tabanca, Yatağan Silah ve Kılıç...Antika Tüfek, Tabanca, Yatağan Silah ve Kılıç...Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Fatih ve Beyoğlu'nda düzenledikleri operasyonda, 389 adet Osmanlı ve Bizans dönemine ait sikke ile 27 adet tüfek, tabanca, yatağan silah ve kılıç ele geçirdi.
 • 17:40Tarihi Eser Kaçakçılığına Yönelik OperasyonFatih ve Beyoğlu'nda tarihi eser kaçakçılığına yönelik operasyonda Osmanlı ve Bizans dönemlerine ait 389 sikke, 27 antika tüfek, tabanca, yatağan ve kılıç ele geçirildi.
 • 16:59İstanbul'da Tarihi Eser Kaçakçılığı OperasyonuFatih ve Beyoğlu’nda düzenlenen operasyonda Osmanlı-Bizans dönemine ait 389 adet sikke ile 27 adet tüfek, tabanca, yatağan silah ve kılıç ele geçirildi.
 • 13:40Trafik KazalarıYurtta meydana gelen trafik kazalarında 2 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı.
 • 13:10CHP Muğla Milletvekili Demir: CHP Muğla Milletvekili Demir: "Yaşanacak Bir Türkiye, Sürdürülebilir Bir Turizm İçin Daha Çok...CHP Muğla Milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir ve Ömer Süha Aldan Yatağan ve Bodrum’u ziyaret etti.
 • 10:48Muğla'da Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 2 YaralıMuğla'nın Yatağan ilçesinde otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
 • 14:37Bayram Tatiline Çıkmadan Araçlarınızın Bakımını Yaptırın'Bayram Tatiline Çıkmadan Araçlarınızın Bakımını Yaptırın'Ramazan bayramının yaklaşması dolayısı ile vatandaşlar şimdiden tatil hazırlıklarına başladı.
 • 11:58Turizm CennetiTurizm Cenneti" Patates Üretiminde de İddialıGörüntü Dökümü: - Patates tarlası- Üreticilerin patates sökümü- Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nazif Ekici, röportaj- Patates hasadı yapan çiftçilerden Serpil Tuncay, röportaj "Turizm cenneti" patates üretiminde de iddialı- Muğla'da tütüne alternatif olarak 3 yıl önce yetiştirilmeye başlanan ve ilk yıl 17 ton ürün alınan patateste bu sene rekoltenin 150 tona yükselmesi bekleniyor- Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ekici: - "25 üretici ile başlattığımız çalışmalar bu yıl 120 üretici ile devam ediyor.
 • 11:04Turizm Cenneti" Patates Üretiminde de İddialıMuğla'da tütüne alternatif olarak 3 yıl önce yetiştirilmeye başlanan ve ilk yıl 17 ton ürün alınan patateste bu sene rekoltenin 150 tona yükseleceği tahmin ediliyor.
 • 17:49Delilini Sununca Radar Cezası İptal OlduDelilini Sununca Radar Cezası İptal OlduMuğla'da ikamet eden Tamer Güngör isimli vatandaş, hız ihlali yaptığı gerekçesiyle kendisine kesilen radar cezasının iptali için mahkemeye başvurdu.
 • 17:00Muğla'da 2 Bin 158 Kök Hint Keneviri Ele GeçirildiMuğla'nın Yatağan ilçesinde jandarma ekipleri, tarlaya ekili halde 2 bin 158 kök Hint keneviri buldu.
 • 17:13Türk Eğitim Sen: İddialarımızın Kapı Gibi ArkasındayızTürk Eğitim Sen: İddialarımızın Kapı Gibi ArkasındayızMuğla'da Türk Eğitim Sen ile Eğitim-Bir Sen şubeleri arasında 'zorla üyelik' tartışması sürüyor.
 • 13:07Belediye Kepçesiyle Define Arayan 6 Kişi YakalandıBelediye Kepçesiyle Define Arayan 6 Kişi YakalandıDenizli'nin Serinhisar ilçesinde belediyeye ait iş makinesiyle define aradıkları iddia edilen 6 kişi yakalanarak gözaltına alındı.
 • 17:40Kadın Protestosunda Kadınlar Kavga EttiKadın Protestosunda Kadınlar Kavga EttiMuğla'da kadın cinayetlerini protestosu sırasında ayrımcılık yapıldığı gerekçesiyle kendi aralarında tartışınca ortalık karıştı.
 • 08:20Karayollarında DurumKarayollarının yenileme ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 23:19Osman Hamdi Bey Konağı, Film Seti OlduOsman Hamdi Bey Konağı, Film Seti OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Osman Hamdi Bey Konağı genel görüntü- Film seti genel görüntü- Film çekimi detay görüntü- Kamera arkası görüntü- Yönetmen Hasan Karacadağ'ın röportaj görüntüsü Osman Hamdi Bey Konağı, film seti oldu- Muğla'nın Yatağan ilçesinde, Dabbe serisinin son filmi "Dab6e"nin çekimlerinde sona gelindi Muğla'nın Yatağan ilçesindeki Osman Hamdi Bey Konağı, Dabbe serisinin altıncı filmi "Dab6e"ye set oldu.
 • 22:25Osman Hamdi Bey Konağı, Film Seti OlduMuğla'nın Yatağan ilçesindeki Osman Hamdi Bey Konağı, Dabbe serisinin altıncı filmi "Dab6e"ye set oldu.
 • 22:18Muğla'da Trafik Kazası: 2 ÖlüMuğla'da Trafik Kazası: 2 ÖlüMuğla’da otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti.
 • 14:39Milas'ta İki Otomobil Kavşakta Çarpıştı: 1 YaralıMilas'ta İki Otomobil Kavşakta Çarpıştı: 1 YaralıMuğla'nın Milas ilçesinde, iki otomobilin kavşakta çarpıştığı kazada, sürücülerden Müjde Alev Kumbaracı yaralandı.
 • 14:28Muğla'da İki Otomobil Kavşakta Çarpıştı: 1 YaralıMuğla'da İki Otomobil Kavşakta Çarpıştı: 1 YaralıMuğla'nın Milas ilçesinde iki otomobilin kavşakta çarpıştığı kazada, sürücülerden Müjde Alev Kumbaracı yaralandı.
 • 13:27Osman Hamdi Bey Konağı Turizme Kapatıldı İddiasıOsman Hamdi Bey Konağı Turizme Kapatıldı İddiasıMuğla Büyükşehir Belediyesi tarafından, Türkiye'nin ilk müzecisi olan arkeolog ve ressam Osman Hamdi Bey'in Yatağan İlçesi'ne bağlı Turgut Mahallesi'nde bir süre kaldığı konağın kapısına kilit vurulması tepki çekti.
 • 13:24Yatağan Termik Santrali'nde Yangın Söndürme TatbikatıMUĞLA (AA) Yatağan Termik Santrali'nde işçilere verilen yangın söndürme eğitiminin ardından tatbikat yapıldı.
 • 17:56Muğla'da Motosiklet Kamyona Çarptı: 1 ÖlüYatağan ilçesinde motosikletin kamyona çarptığı kazada 1 kişi hayatını kaybetti.
 • 12:45Çevreci Okullar ÖdüllendirildiÇevreci Okullar ÖdüllendirildiDenizli Büyükşehir Belediyesi, çevre bilinci oluşturmak ve geliştirilmesine katkıda bulunmak üzere göstermiş oldukları çevresel duyarlılıklarından ötürü bazı okullara ödül verdi.
 • 16:18Yatağan'a Kanalizasyon Atıksu Hattı ÇekiliyorYatağan'a Kanalizasyon Atıksu Hattı ÇekiliyorMuğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde kanalizasyon sorunu yaşayan mahallelerin sorunlarını ortadan kaldırmaya devam ediyor.