Emektar oyuncu Hikmet Taşdemir'e semt pazarında yoğun ilgi

Silivri'de eşiyle birlikte pazar alışverişine çıkan Yeşilçam oyuncusu Hikmet Taşdemir'e esnaf yoğun ilgi gösterdi. Oyunculuk hakkında konuşan Taşdemir, setlere geri dönmeyeceğini söyledi.

Oyunculuk hayatına son verdikten sonra Silivri Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan 2 katlı evinde yaşamaya başlayan Yeşilçam oyuncusu Hikmet Taşdemir, eşiyle birlikte semt pazarında alışveriş yaptı. Taşdemir'i tanıyan esnaf ise yoğun ilgi gösterdi.

"65 YAŞ ÜSTÜNDEKİLERİ RAHAT BIRAKSINLAR"

Açıklamalarda bulunan 78 yaşındaki Hikmet Taşdemir, "2,5- 3 ay evimizde hapis gibi yaşadık. İlçe kaymakamlığı ekipleri bu süreçte gelerek bizim alışverişlerimizi yaptı. Bu süreç iyi geçti söylenemez. Bahçemizde eşimle birlikte oturduk, öyle vakit geçti. Mademki devletimiz böyle bir şeyi uygun görmüş, biz de uymak zorundayız. Sıkıysa uyma, uymadığınız zaman hasta olma olasılığınız çok yüksek onlar da bizim için bu kısıtlamaları getiriyorlar. Artık yeter 65 yaş üstündekilerini rahat bıraksınlar, benim gibi 78 yaşındaki adam böyle taş gibi oluyorsa artık bıraksınlar yeter. Etrafınıza bir bakın bütün 65 yaş üstündekiler hepsi sağlıklı taş gibi" dedi.

OYUNCULUK TEKLİFİ GELSE DE GİTMEM

Yeşilçam oyuncusu Taşdemir, "Bu saatten sonra oyunculuk teklifi gelse de gitmem. Çünkü daha evvel dizilerde de söyledim. Artık insanların beni televizyonda yaşlı biri olarak görmelerini istemiyorum" diye konuştu.

Kaynak: DHA
29 Temmuz 2020 Çarşamba 15:19
YORUMLAR (29)
  • Yorumcu : ne yoğun ilgi ne yoğun ilgi. ilgiden adam başını kaldıramadı maşallah. sallayan da yok.
  • Tespit : Dayı sana nr olmuş be
  • ilyas : nedense insanlara saldırası var hiç sevmediğim bir davranış
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika