Futbolda Haftanın Programı Belli Oldu
Son Güncelleme:
Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 10. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. İşte program...
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
Spor Toto Süper Lig
Bugün:
20.30 Bursaspor- Aytemiz Alanyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
Yarın:
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor- Kasımpaşa (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Antalyaspor- Trabzonspor (Antalya)
28 Ekim Pazar:
13.30 Kayserispor-Demir Grup Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
18.00 Evkur Yeni Malatyaspor- Galatasaray (Yeni Malatya)
20.30 Fenerbahçe- MKE Ankaragücü (Ülker)
29 Ekim Pazartesi:
20.00 Akhisarspor-Göztepe (Spor Toto Akhisar)
Spor Toto 1. Lig
Bugün:
19.00 Afjet Afyonspor-Gazişehir Gaziantep (Zafer)
19.00 Altay- Denizlispor (İzmir Atatürk)
Yarın:
13.30 Tetiş Yapı Elazığspor- Hatayspor (Elazığ Atatürk)
16.00 Adanaspor- Kardemir Karabükspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
19.30 Boluspor- Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)
28 Ekim Pazar:
13.30 Giresunspor- Balıkesirspor Baltok (Giresun Atatürk)
13.30 Ümraniyespor- Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi)
16.00 Eskişehirspor- İstanbulspor (Yeni Eskişehir)
19.30 Osmanlıspor- Altınordu (Osmanlı)
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Yarın:
13.00 Sivas Belediyespor- Fethiyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
13.30 Bandırmaspor Baltok- Şanlıurfaspor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Pendikspor-Konya Anadolu Selçukspor (Pendik)
13.30 Etimesgut Belediyespor- Darıca Gençlerbirliği (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor- Fatih Karagümrük (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
13.30 Kırklarelispor- Menemen Belediyespor (Kırklareli Atatürk)
13.30 BUGSAŞ Spor- Tokatspor (Ankara OSTİM)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Tuzlaspor (Karaelmas Kemal Köksal)
19.00 Kahramanmaraşspor- Tarsus İdmanyurdu (Kahramanmaraş 12 Şubat)
Beyaz Grup
Yarın:
13.00 Gaziantepspor-Hacettepe (Gaziantep)
13.30 Bayrampaşa-Yılport Samsunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Kastamonuspor 1966-Keçiörengücü (Gazi)
13.30 Ankara Demirspor- Manisaspor (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 İnegölspor-UTAŞ Uşakspor (İnegöl İlçe)
13.30 Eyüpspor- Sakaryaspor (Esenler)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Sancaktepe 15 Temmuz)
TFF 3. Lig
1. Grup
Yarın:
13.00 Hekimoğlu Trabzon- Erzin Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Batman Petrolspor- Büyükçekmece Tepecikspor (Batman Yeni Şehir)
13.30 Silivrispor- Tire 1922 (Silivri)
13.30 Gebzespor- Kozan Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt)
13.30 Erbaaspor- Nazilli Belediyespor (Erbaa İlçe)
13.30 Şile Yıldızspor-Körfezspor (Şile)
2. Grup
Yarın:
13.00 Bergama Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
13.00 Osmaniyespor-Kemerspor 2003 (Osmaniye 7 Ocak)
13.00 Ofspor- Karşıyaka (Vali İsmet Gürbüz Civelek)
13.00 Yeni Orduspor- Adıyaman 1954 (Ordu 19 Eylül)
13.00 Pazarspor- Van Büyükşehir Belediyespor (Hopa İlçe)
13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor- Sultanbeyli Belediyespor (Ziya Altınoğlu)
13.30 Kızılcabölükspor-Alibeyköyspor (Kızılcabölük Semt Sahası)
13.30 Kırşehir Belediyespor-Düzcespor (Kırşehir Ahi)
3. Grup
Yarın:
13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Muğlaspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)
13.00 Payasspor-Ankara Adliyespor (Payas İlçe)
13.00 Diyarbekirspor-Kocaelispor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
13.30 Serik Belediyespor- Çorum Belediyespor (Serik İsmail Oğan)
13.30 Halide Edip Adıvarspor- 1461 Trabzon (Tepecik Şenol Güneş)
13.30 Turgutluspor- Fatsa Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)
19.00 Bucaspor- Karacabey Belediyespor (Yeni Buca)
Kaynak: Skorer