Kızıyla konuşmak için internetten bebek telsizi siparişi verdi, gelen kargodan oda spreyi çıktı

27 Eylül 2020 Pazar 10:14

Bursa'da kızıyla konuşmak için bebek telsizi araştıran bir baba, internetten sipariş verdi ancak kargo eline ulaştığında kutunun içinden çıkan oda spreyini görünce neye uğradığını şaşırdı.

Bursa Osmangazi'de trafik kazası geçiren 10 yaşındaki kızıyla dükkanda olduğu zamanlarda konuşabilmek için internetten Bebek telsizi siparişi veren baba, gelen kargoyu açtığında şoke oldu. Çünkü kutunun içinden oda spreyi çıktı.

Olay, geçtiğimiz haftalarda Osmangazi ilçesinde yaşandı. Trafik kazası geçiren 10 yaşındaki kızıyla dükkandan telsizle konuşabilmek için bebek telsizi arayışına giren 38 yaşındaki Ö.Ç, internette araştırma yaptı. Ö.Ç, telsiz siparişi vererek kargonun gelmesini bekledi.

130 TL ÖDEME YAPTI, 5 TL'LİK SPREY ÇIKTI

Karşı ödemeli gelen kargoya telsiz için 129, kargo için de 10 lira ödeme yapan Ö.Ç, paketi heyecanla açtığında gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Bebek telsizi yerine piyasada 5 liraya satılan oda spreyi geldiğini gören vatandaş, daha sonra verilen numarayı arasa da herhangi bir muhatap bulamadı. Ö.Ç. dolandırıldığını anlayarak şikayetçi olurken, polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika