İstanbul'da değnekçi terörü! Kendisine para vermeyen adamı kalbinden bıçakladı

Taksim'de cadde üzerine aracını park eden bir adam, kendisinden para isteyen değnekçi ve arkadaşlarının saldırısına uğrayarak kalbinden bıçaklandı. Yaralı halde değnekçi ve arkadaşlarını yakalamaya çalışan adama inşaat işçileri yardım etti.

Bir cadde üstüne aracını park etmek isteyen Volkan Hacısüleymanoğlu'ndan para isteyen değnekçi ve arkadaşları, makbuz talebi nedeniyle aralarında tartışma çıkan Hacısüleymanoğlu'nu yüzünden ve kalbinden bıçaklayarak kayıplara karıştı. Yaralı haliyle saldırganların peşine düşen Hacısüleymanoğlu'na bölgede bulunan inşaat çalışanları yardım etti. Polis, saldırganları arıyor.

Olay, Mete Caddesi'nde dün saat 17.45 sıralarında meydana geldi. Kız kardeşi ve yeğeniyle birlikte Taksim'e gezmeye gelen Volkan Hacısüleymanoğlu'nun yanında gelen bir değnekçi cadde üzerine park ettiği otomobilinden indiği sırada yanlarına gidip park parası istedi.

KALBİNİN ÜSTÜNE İKİ BIÇAK DARBESİ

İddiaya göre, kendisini cadde üzerindeki bir otelin park görevlisi olarak tanıtan değnekçi, Volkan Hacısüleymanoğlu'nun kız kardeşinin park parası karşılığında makbuz istemesi nedeniyle küfür etti. Bunun üzerine değnekçi ile Volkan Hacısüleymanoğlu arasında başlayan tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü.

Bu sırada, kavgayı görerek gelen değnekçinin iki arkadaşı Hacısüleymanoğlu'nu kollarından tutarak ittirdi. Dengesini kaybederek yere düşen Hacısüleymanoğlu, doğrulmaya çalıştığı sırada kimliği henüz öğrenilemeyen değnekçinin bıçaklı saldırısına uğradı. Saldırının ardından değnekçi ile iki arkadaşı koşarak kaçarken, yüzünün sol tarafına ve kalbinin üzerine iki bıçak darbesi alan Hacısüleymanoğlu peşlerine düştü.

KANLAR İÇİNDE SALDIRGANLARI YAKALAMAYA ÇALIŞTI

"Oflu İsmail" olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun akrabası olduğu öğrenilen Volkan Hacısüleymanoğlu, bir süre peşlerinden koşmasına rağmen saldırganları yakalayamayınca otomobilini almak için geri döndü. Otomobiline binerek saldırganları kovalamaya devam eden yaralıyı kanlar içinde gören bir inşaatın çalışanları, yaralı halde otomobil kullanmasının tehlikeli olacağını söyleyerek Hacısüleymanoğlu'nu durdurdu.

İşçiler için inşaat önünde bekleyen özel ambulans görevlileri tarafından bir sandalyeye oturtularak ilk tedavisi yapılan yaralı, daha sonra 112 Hızır Acil ambulansıyla Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan Volkan Hacısüleymanoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Polis değnekçi ile arkadaşlarının yakalanması için çalışmalara başladı.

Kaynak: DHA
01 Ağustos 2020 Cumartesi 09:47
YORUMLAR (35)
  • Temizlik Şart : Sayın Bakanım Süleyman Soylu İstanbuldaki değnekçi terörünü bitirece tek kişi sizsiniz. İBB İspark ile işbirliği hlinde buyapılabilir.
  • Vakkas : Polisimiz yakaladi
  • Kazan kıran : 58 yaşındayım ben böyle çalışkan bir iç işleri bakan görmedim evinde uyumayan dağlasa mehmetçikle beraber bayramı geçiren bir adam gibi adam bunuda düzeltiri
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika