SON DAKİKA AYDIN BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Belediyesi Haberleri

10:00
Zeytincilerden Aydın'da Büyük Buluşma Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği'nin ikinci durağı Ayvalık'tan sonra, Türkiye'nin en fazla zeytin ağacına sahip ili Aydın oldu.
Zeytincilerden Aydın'da Büyük Buluşma
11:41
Ezzib: Zeytinciler İri Daneli Zeytin Üretimine Teşvik İstiyor Zeytin ve zeytinyağı sektöründe işbirliğini geliştirmek için Yönetim Kurulu toplantılarını zeytin ve zeytinyağı üretim bölgelerinde yapma kararı alan Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği'nin ikinci durağı, Ayvalık'tan sonra, Türkiye'nin en fazla zeytin ağacına sahip ili Aydın oldu.
16:24
Efeler Belediye Meclisi Olan Üstü Toplandı Efeler Belediye Meclisi olağanüstü gündem maddesini görüşmek üzere, Mesut Özakcan Başkanlığında toplandı.
Efeler Belediye Meclisi Olan Üstü Toplandı
12:41
Aydın Belediyesi'nden İşten Çıkarma Açıklaması Aydın Belediyesi’nden belediye bünyesinde çalışan işçilerin işten çıkarıldığı iddiaları üzerine bir açıklama yapıldı.
21:24
Aydın Belediyesi'nden Salı Pazarı Açıklaması Aydın Belediyesi’nden il merkezinde kurulan en büyük semt pazarı olan Salı Pazarı’nın kaldırılacağı yönündeki iddialar üzerine bir açıklama yapıldı.
Aydın Belediyesi'nden Salı Pazarı Açıklaması
12:45
Aydın Belediyesi'den Ygs Heyecanı Yaşayan Velilere Destek Aydın Belediyesi tarafından Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) giren öğrencilerin velilerine sınav saati boyunca 12 okulda su, çadır ikram hizmeti verdi.
Aydın Belediyesi'den Ygs Heyecanı Yaşayan Velilere Destek
21:57
Aydın Belediyesinden Spor Kompleksi Kompleksin açılışına, eski futbolcu Pascal Nouma da katıldı.
Aydın Belediyesinden Spor Kompleksi
21:58
Çerçioğlu'ndan Uzunırmak'a Suç Duyurusu Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun MHP Aydın Büyükşehir Başkan Adayı Ali Uzunırmak hakkında suç duyurusunda bulunduğu belirtildi.
Çerçioğlu'ndan Uzunırmak'a Suç Duyurusu
15:31
İlhami Ortekin Spor Kompleksine Nouma'lı Açılış Aydın Belediyesi tarafından düzenleme çalışması tamamlanan İlhami Ortekin Spor Kmpleksi, eski ünlü futbolcu Pascal Nouma tarafından hizmete açılacak.
İlhami Ortekin Spor Kompleksine Nouma'lı Açılış
10:36
Başkan Çerçioğlu Efeler Kaymakamı'nı Ziyaret Etti Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Efeler Kaymakamı İzzettin Sevgili'ye nezaket ziyaretinde bulundu
Başkan Çerçioğlu Efeler Kaymakamı'nı Ziyaret Etti
09:34
Başkan Çerçioğlu, Efeler Kaymakamı'nı Ziyaret Etti CHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu, Efeler Kaymakamı İzzettin Sevgili'ye nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkan Çerçioğlu, Efeler Kaymakamı'nı Ziyaret Etti
18:44
Sahipsiz at, trafikteki şoförlere zor anlar yaşattı - Aydın merkezinde trafik güvenliğini tehlikeye düşüren sahipsiz at, polis ve belediye ekiplerinin uğraşıları sonucu yakalandı.
Sahipsiz at, trafikteki şoförlere zor anlar yaşattı -
17:15
Sahipsiz At, Trafikteki Şoförlere Zor Anlar Yaşattı Aydın merkezinde trafik güvenliğini tehlikeye düşüren sahipsiz at, polis ve belediye ekiplerinin uzun süren takibinin ardından yakalandı.
16:37
Aydın Belediyesi Personeline Kurusallaşma Eğitimi Aydın Belediyesi’nde çalışan personellere yönelik “Kurumsallaşmaya Yönelik Yapılandırma” konusunda eğitim toplantısı düzenlendi.
Aydın Belediyesi Personeline Kurusallaşma Eğitimi
13:51
Yaralı at ameliyatla sağlığına kavuşacak - Karpuzlu ilçesine bağlı Tekeler köyünde bir süre önce kimliği belirsiz kişi veya kişilerce sağ ön ayağı kesilerek yaralanan "Beyaz İnci" isimli at, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Veterinerlik Fakültesi'nde ameliyata alındı.
Yaralı at ameliyatla sağlığına kavuşacak -
09:53
Aydın Belediyesi'nin Yatırım Hamlesi Bitmiyor Hizmete açılan ve tamamlanma aşamasına gelen yatırımlarla yetinmeyen Aydın Belediyesi sıfır kilometre projeleri de hayata geçirmeye hazırlanıyor.
10:30
Başkan Çerçioğlu, Down Sendromlu Çocuklarla Sevgi Gününü Kutladı Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, down sendromlu çocuklar ile birlikte sevgi gününü kutladı.
Başkan Çerçioğlu, Down Sendromlu Çocuklarla Sevgi Gününü Kutladı
15:49
Aydın Belediyesi 52 Engelliye Tekerlekli Sandalye Verdi Aydın Belediyesi, engelli 52 vatandaşa tekerlekli sandalye hediye etti.
Aydın Belediyesi 52 Engelliye Tekerlekli Sandalye Verdi
10:45
Jeotermal Enerji'de Önemli Gelişme Aydın Belediyesi Almanya'nın en büyük jeotermal kaynaklarının Hessen Eyaletinin başkenti Wiesbaden Büyükşehir Belediyesi ile kardeş şehir oluyor.
00:40
Aydın Belediye Meclisi'nde Gerginlik Aydın Belediye Meclisi toplantısı sözlü tartışmalara sahne oldu.
Aydın Belediye Meclisi'nde Gerginlik
18:45
Aydın Belediyesi'nden Menderes Park'a Haciz Aydın Belediyesi ile Menderes Park’ın işletmecileri arasında bir süredir devam eden kira anlaşmazlığı nedeniyle Parktaki firmaya ait masa ve sandalyeler haczedildi.
Aydın Belediyesi'nden Menderes Park'a Haciz
18:41
Aydın Belediyesi 2012 Sayıştay Raporunu Açıkladı Aydın Belediyesi, yaptığı yazılı açıklamada Aydın Belediyesi Sayıştay denetimleri sonucunda, 2012 yılında yapılanların hukuka uygun olduğunu belirtti.
14:46
Coşkun Sabah Besteleri Özel Konseri Aydınlıları Coşturdu Aydın Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, "Coşkun Sabah Besteleri Özel Konseri" ile Aydınlılara keyif dolu bir gece yaşattı.
Coşkun Sabah Besteleri Özel Konseri Aydınlıları Coşturdu
14:30
Aydın Belediyesinden Engelli Vatandaşlara Beyaz Baston Aydın Belediyesi Engelli Masası yetkilileri, Beyaz Baston haftası kapsamında engelli vatandaşları evlerinde ziyaret etti.
Aydın Belediyesinden Engelli Vatandaşlara Beyaz Baston
08:43
Aydın Belediyesi 2014 Bütçesi'nde Yürütmeyi Durdurma Kararı Aydın Belediyesi’nin Aralık ayında uzun tartışmalara neden olan 2014 bütçesi ile ilgili MHP ve AK Partili Meclis üyelerinin mahkemeye yaptığı itirazın sonuçlandığı ve mahkemenin Aydın Belediyesi’nin 2014 bütçesi ile ilgili yürütmeyi durdurma kararı verdiği belirtildi.
Aydın Belediyesi 2014 Bütçesi'nde Yürütmeyi Durdurma Kararı
15:48
Ses Bombalı Eylem Hazırlığı İddiasına Gözaltı Aydın Belediye Başkanı CHP'li Özlem Çerçioğlu'nun, Umurlu Beldesi ziyareti sırasında, ses bombalı eylem yapma hazırlığında olduğu iddia edilen 29 yaşındaki Ü.M. gözaltına alındı.
Ses Bombalı Eylem Hazırlığı İddiasına Gözaltı
09:57
Aydın Belediye Meclisi'nde Pusulalı Yönetim Kavgası Dün akşam tartışmalarla başlayan Aydın Belediye Meclisi toplantısı usul, yönetmelik ve kanun tartışmalarıyla sona erdi.
Aydın Belediye Meclisi'nde Pusulalı Yönetim Kavgası
16:18
Aydın Belediye Meclisi'nin Feshinin İstenmesi AK Parti Aydın Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Alparslan: "Meclisin görevini keyfi olarak, ihmal veya kasıt nedeniyle yapmaması diye bir husus yok. Meclisin önü tıkanmış, iradesi felce uğratılmış, sesi kısılmış, baskı ve terör uygulanarak görevi yaptırılmamıştır.
Aydın Belediye Meclisi'nin Feshinin İstenmesi
12:35
Aydın Belediye Meclisi Üyesi Alkanlı'dan İlginç İddia Aydın Belediye Meclis Üyesi Uğur Alkanlı, Aydın Belediye imkanlarının AYBA adı altında farklı şekillerde kullanıldığını iddia ederek Aydın Belediyesi’nin AYBA aracılığı ile kimlere ne kadar hizmet ve yardım götürdüğünü ve kimleri çalıştırdığını açıklamasını istedi.
Aydın Belediye Meclisi Üyesi Alkanlı'dan İlginç İddia
15:40
Didim Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri Çerçioğlu'nu Ziyaret Etti Didim sivil toplum örgütü temsilcileri, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
Didim Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri Çerçioğlu'nu Ziyaret Etti
19:18
Tartıştığı Genci Boynundan Bıçakla Yaraladı Olay, Aydın Belediyesi hizmet binası yakınındaki Beycami önünde bugün saat 15.00 sıralarında meydana geldi.
Tartıştığı Genci Boynundan Bıçakla Yaraladı
14:56
CHP Efeler İlçe Başkanı Sümran Ünal'dan Erdem'e Cevap Cumhuriyet Halk Partisi CHP) Efeler İlçe kadın Kolları Başkanı ve Aydın Belediye Başkan Yardımcısı Sümran Ünal, Başkan Çerçioğlu'nun yerine Mehmet Erdem'e cevap verdi.
CHP Efeler İlçe Başkanı Sümran Ünal'dan Erdem'e Cevap
13:54
Aydın Belediye Meclisi'nde Traji Komik Olaylar Aydın Belediye Meclisi'nin Aralık ayı toplantısı 14 maddelik gündemle yapıldı.
Aydın Belediye Meclisi'nde Traji Komik Olaylar
22:33
Aydın Belediyesinin Bütçesi 189 Milyon Olarak Belirlendi Aydın Belediyesinin 2014 yılı bütçesi, 189 milyon 547 bin 212 lira olarak onaylandı.
17:40
Aydın Belediyesi'nin Bütçesi 189,5 Milyon Lira Oldu Aydın Belediye Meclisi, 2014 yılı bütçesini 16 çekimser ve 9 kabul oyuyla kabul etti.
21:58
Meclis Üyeleri Belediye Başkanını Protesto Etti Aydın Belediyesi'nin bütçe görüşmeleri için dün akşam yapılan 4.Oturumda dan da sonuç alınamadı.
Meclis Üyeleri Belediye Başkanını Protesto Etti
15:16
Aydın Lisesi Mezunlarından Aydın Belediyesine Ziyaret Aydın Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Selma Dündar Böceklioğlu ve dernek yönetimi Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Aydın Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Selma Dündar Böceklioğlu, derneğin...
Aydın Lisesi Mezunlarından Aydın Belediyesine Ziyaret
09:59
Başkan Çerçioğlu Seçim Önü Alevilerin Gönlünü Aldı Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yaklaşan seçim nedeniyle köy köy mahalle mahalle dolaşıp vatandaşların gönlünü almaya başladı.
Aydın Belediyesi adına Germencik İlçesi'ne bağlı Kızılcapınar Köyü'nde Muharrem orucu tutanlar için iftar...
Başkan Çerçioğlu Seçim Önü Alevilerin Gönlünü Aldı
15:27
Acarlar Beldesinin Çöp Sorunu İncirliova ilçesine bağlı Acarlar beldesindeki çöp toplama sorununa Aydın Belediyesi'nden sonra İncirliova belediyesi de destek verdi.
12:48
Başkan Çerçioğlu: Aydın Belediyesi Oran Olarak Merkez Bankası'ndan Zengin Aydın Belediyesi'nin 2014 yılı gelir ücret tarifesiyle ilgili Belediye Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu raporu görüşmesi, sert tartışmalarına sahne oldu.
Başkan Çerçioğlu: Aydın Belediyesi Oran Olarak Merkez Bankası'ndan Zengin
15:13
Ak Parti, Kırca'yı Menderes'in Memleketinde İstemiyor AK Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten, Başbakan Erdoğan için "Sonu Menderes gibi olacak" diyen tiyatrocu Levent Kırca'yı Aydın'da istemediklerini belirtti.
Ak Parti, Kırca'yı Menderes'in Memleketinde İstemiyor
10:53
Mahallede Yangın Paniği Aydın'da mahallenin ortasında bulunan boş arsada çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
Mahallede Yangın Paniği
16:58
Aydın'daki Yangında 100 Hektar Kül Oldu Aydın merkez Ilıcabaşı Mahallesi ile Yılmazköy arasında bulunan otluk alanda dün bilinmeyen bir nedenle başlayan ve rüzgarın da etkisiyle geniş bir alana yayılan yangın, 11 saat süren çalışma sonucu kontrol altına alınıp söndürüldü.
Aydın'daki Yangında 100 Hektar Kül Oldu
09:37
Makedonya Türkiye Dostluğu Selçuk'ta Devam Etti Selçuk'a gelerek birbirinden güzel gösterileri ile sürdüren Makedonya Kud Janesandanski Derneği üyeleri, ilçe halkından büyük alkış aldı.
Makedonya Türkiye Dostluğu Selçuk'ta Devam Etti
20:26
Aydın'daki Yangın Kısmen Kontrol Altına Alındı Aydın Valisi Kerem Al, Ilıcabaşı Mahallesi'nde sabah saatlerinde başlayan ve akşam saatlerine kadar süren yangın kısmen kontrol altına alındı.
Aydın'daki Yangın Kısmen Kontrol Altına Alındı
17:36
Aydın'da Tarım Arazisinde Yangın Merkeze bağlı Ilıcabaşı mahallesinde zeytin ağaçlarıyla kaplı alanda başlayan yangın, rüzgarın etkisiyle yayıldı. Yangına, Aydın Belediyesi'nin yanı sıra çevre ilçe ve belde belediyelerinin itfaiye ekipleri müdahale ediyor
Aydın'da Tarım Arazisinde Yangın
15:08
Aydın Alevlere Teslim Oldu Aydın'da sabah saatlerinde Ilıcabaşı Mahallesi'nde başlayan küçük bir yangın faciaya dönüştü.
Aydın Alevlere Teslim Oldu
14:00
Ağaçlar Yanmasın Diye Vatandaşlar Seferber Oldu Aydın merkez Ilıcabaşı Mahallesi ile Yılmazköy köyü arasında kalan otluk arazide yangın çıktı.
Ağaçlar Yanmasın Diye Vatandaşlar Seferber Oldu
12:35
Aydın'da Alevler Durdurulamıyor Aydın'da, yerleşim alanlarına yakın mesafede başlayan yangın hava ve karadan müdahaleye rağmen büyümeye devam ediyor.
10:00
Atatürk Kent Meydanı Değişen Aydın'ın Çağdaş Yüzü Olacak Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Atatürk Kent Meydanı'nın değişen Aydın'ın çağdaş yüzü olacağını belirtti.
Atatürk Kent Meydanı Değişen Aydın'ın Çağdaş Yüzü Olacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 02:16:22. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AYDIN BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]