14:2800
SON DAKİKA FETHİYE BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Fethiye Belediyesi Haberleri

  Kartepe Atık Getirme Merkezi Örnek Oluyor

  Kartepe Atık Getirme Merkezi Örnek Oluyor

  Türkiye’de faaliyete geçirilen Atık Getirme Merkezleri (AGM) arasında örnek bir proje olması nedeniyle çeşitli belediyelerin Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü yetkilileri tarafından ziyaret edilen Kartepe Belediyesi AGM’yi önceki gün de Fethiye Belediyesi yetkilileri ziyaret etti. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Kartepe Atık Getirme Merkezi Örnek Oluyor

  Kartepe Belediyesi, Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'in direktifleri doğrultusunda çevre koruma politikalarını ve çalışmalarını ağırlık vererek sürdürmekte. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Fethiye'de Küfürlü Kavga Hastanede Bitti

  Fethiye'de Küfürlü Kavga Hastanede Bitti

  Fethiye Belediyesinde görevli şoför, tartıştığı şahsın küfretmesi üzerine çıkan kavgada bıçakla yaralandı. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Fethiye İşletme Fakültesi'nin Bir Bloğu Daha Yapılıyor

  Fethiye Yükseköğretim Kurumları Yaptırma Yaşatma ve Destekleme Derneği, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye İşletme Fakültesi B Blok kaba inşaatının yapımı için Çapa inşaat ile sözleşme imzaladı. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  'Kavga Değil, Fethiyelinin Hakkını Arıyorum'

  "Kavga Değil, Fethiyelinin Hakkını Arıyorum"

  Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Göcek Sağlık Kabini açılışında Büyükşehir Belediyesiyle ilgili de açıklamalarda bulundu. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

  Osman Gürün: 'Kavga Taraftarı Değiliz'

  Osman Gürün: "Kavga Taraftarı Değiliz"

  Muğla Büyük Şehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Fethiye’de ziyaret ettiği CHP ilçe binasında yaptığı açıklamada Kavga taraftarı olmadıklarını Türkiye’de yeterince kavga yapıldığını konuşarak tüm sorunların çözümlenebileceğini belirtti. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
16.09.2014 14:28:09. #1.13#