Son Dakika Haberleri: Busmek Kayıtları Başladı

Busmek Kayıtları Başladı

Bursa Büyükşehir Belediyesinin, Meslek Sahibi Olmak veya İlgi Duydukları Sanatsal Alanlarda Kendilerini Geliştirmek İsteyen Vatandaşlara Yönelik Düzenlediği Bursa Sanat ve Meslek Eğitimi Kurslarının (busmek) Yeni Dönem Kayıtları Başladı

22.09.2010 13:53
Bursa Büyükşehir Belediyesinin, meslek sahibi olmak veya ilgi duydukları sanatsal alanlarda kendilerini geliştirmek isteyen vatandaşlara yönelik düzenlediği Bursa Sanat ve Meslek Eğitimi Kurslarının (BUSMEK) yeni dönem kayıtları başladı.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, BUSMEK'in 2010?2011 eğitim öğrenim dönemi kayıtları, 30 Eylül Perşembe gününe kadar yaptırılabilecek.

Kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar, Merinos'taki Atatürk Kongre Kültür Merkezinde bulunan BUSMEK İdari Merkezi ile Alacahırka, Hürriyet, Merinos, Başaran, Hocataşkın, Vatan, Beşevler, Kestel, Gürsu, Mudanya ve Gemlik kurs merkezlerine başvurabilecek.

Vatandaşların ücretsiz olarak katıldıkları kurslarla yeteneklerini keşfetmelerine olanak sunan BUSMEK, bu yıl biri spor merkezi olmak üzere 12 farklı kurs merkezinde hizmet verecek.

Bursalı ev kadınlarının, öğrencilerin ve her yaştan vatandaşın yararlanabileceği kurslar, bireylerin sosyal yaşamda daha aktif rol almalarını da sağlıyor.

(ZHL-MUR) - BURSA

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.03.2015 02:36:31. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Busmek Kayıtları Başladı
  [Hata Bildir]