SON DAKİKA GEMLİK HABERLERİ

Son Dakika Gemlik Haberleri

 • 22:24 Eski Futbolculardan Sosyal Sorumluluk Projesine Destek Bursa Büyükşehir Belediyesi, Gemlik Kaymakamlığı, Gemlik Belediyesi, Gemlik Kent Konseyi, odalar ve sivil toplum kuruluşlarının "Teröre ve Madde Bağımlılığına Karşı Bütün Eller Kenetlensin" projesi kapsamında eski futbolcular, dostluk maçı yaptı.
 • 13:15 Gemlik Körfezi Deniz ve Kıyı Kirliliği" Paneli Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından "Gemlik Körfezi Deniz ve Kıyı Kirliliği" paneli düzenlendi.
 • 12:51 Gemlik'te Kaçak Göçmen Operasyonu Gemlik ilçesinde, yasa dışı yollarla ülkeye girdiği tespit edilen 13 göçmen yakalandı.
 • 20:45 Bursa'da Otomobil Denize Devrildi: 1 Ölü Bursa'nın Mudanya ilçesinde bir otomobilin denize devrilmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti.
 • 15:51 Busmek Kursiyeri İlk Sergisini Açtı Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (BUSMEK) kursiyerlerinden Necla Özalan, "Mavi" isimli ilk kişisel resim sergisini açtı.
 • 15:37 Gemlik'te 'Mavi' Sergi Gemlik'te 'Mavi' Sergi BUSMEK kursiyerlerinden Necla Özalan, ‘Mavi’ adlı ilk kişisel resim sergisini, Gemlik’te sanatseverlerin beğenisine sundu.
 • 15:33 Gemlik'te 'mavi' sergi Gemlik'te 'mavi' sergi BUSMEK kursiyerlerinden Necla Özalan, 'Mavi' adlı ilk kişisel resim sergisini, Gemlik'te sanatseverlerin beğenisine sundu.
 • 12:13 Gemlik Terör ve Madde Bağımlılığına Karşı Kenetlendi Gemlik Terör ve Madde Bağımlılığına Karşı Kenetlendi Bursa’nın Gemlik ilçesinde terör ve madde bağımlılığıyla mücadele konusunda kurumlar ve sporcular iş birliği yapacak.
 • 11:41 Eker-Byk Trofesi 2016" Bursa Yelken Kulübünün Eker sponsorluğunda gerçekleştirdiği Eker-BYK Trofesi 2016'nın ikinci ayağını oluşturan "Güney Marmara Kupası", farklı hava ve deniz koşullarında tamamlandı.
 • 03:24 Bursa'da Trafik Kazası: 1 Ölü 1 Yaralı Bursa'nın Gemlik ilçesinde yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybetti, eşi ise yaralandı.
 • 01:52 Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Çifte Otomobil Çerptı: 1 Ölü, 1 Yaralı Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Çifte Otomobil Çerptı: 1 Ölü, 1 Yaralı Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde yolun karşısına geçmek isteyen çifte, bir otomobil çarptı.
 • 01:39 Yaşlı Kadın Karşıdan Karşıya Geçerken Canından Oldu Yaşlı Kadın Karşıdan Karşıya Geçerken Canından Oldu Gemlik’te akşam saatlerinde meydana gelen kazada yaşlı bir kadın hayatını kaybetti.
 • 18:15 Balkondan Düşen 2 Yaşındaki Doruk, Yaşam Savaşını Yitirdi Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde, 21 gün önce babaannesiyle oynadığı balkondan düşen 2 yaşındaki Doruk Uzu, ağır yaralı kaldırıldığı hastanede tüm çabalara karşın kurtarılamadı.
 • 18:09 Şehitlerin İsimleri Park ve Sokaklara Verild Gemlik Belediyesi şehit 2 askerin ismini sokaklara verdi.
 • 13:54 Bursa'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 Yaralı Bursa'nın Gemlik ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 11:22 Elektrik İletimine 10,2 Milyar Lira Yatırılacak Elektrik İletimine 10,2 Milyar Lira Yatırılacak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı verilerine göre, TEİAŞ, 2016-2019 yıllarında toplam 14 elektrik iletim hattını sisteme dahil etmeyi planlıyor.
 • 16:14 Yalova Belediye Başkanı: Köprüdeki Törende İntihar Eden Japon Mühendis de Yad Edilseydi Yalova Belediye Başkanı: Köprüdeki Törende İntihar Eden Japon Mühendis de Yad Edilseydi Yalova Belediye Başkanı: Köprüdeki törende intihar eden Japon mühendis de yad edilseydiYALOVA Belediye Başkanı CHP'li Vefa Salman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı, İzmit Körfezi'nin iki yakasını birleştiren Osman Gazi Köprüsü'ndeki törende, emeği geçen herkese teşekkür edilirken, köprü inşaatında halatın kopmasından kendisini sorumlu tutarak intihar eden ve adına Haysiyet Anıtı yaptırdıkları Japon Mühendis Ryoichi Kishi'nin de hatırasının yad edilmesini beklediğini söyledi.
 • 15:38 Yalova Belediye Başkanı: Köprüdeki Törende İntihar Eden Japon Mühendis de Yad Edilseydi Yalova Belediye Başkanı: Köprüdeki Törende İntihar Eden Japon Mühendis de Yad Edilseydi Yalova Belediye Başkanı CHP'li Vefa Salman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı, İzmit Körfezi'nin iki yakasını birleştiren Osman Gazi Köprüsü'ndeki törende, emeği geçen herkese teşekkür edilirken, köprü inşaatında halatın kopmasından kendisini sorumlu tutarak intihar eden ve adına Haysiyet Anıtı yaptırdıkları Japon Mühendis Ryoichi Kishi'nin de hatırasının yad edilmesini beklediğini söyledi.
 • 15:14 Kuşadası Denizde Görsel Şölen Kuşadası Denizde Görsel Şölen Denizde görsel şölenAYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nde yapılan 2016 Optimist Laser Yarışları'na katılan yelkenlilerin denizdeki mücadelesi renkli görüntüler oluşturdu.
 • 15:12 Denizde Görsel Şölen Denizde Görsel Şölen Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde yapılan 2016 Optimist Laser Yarışları'na katılan yelkenlilerin denizdeki mücadelesi renkli görüntüler oluşturdu.
 • 13:12 Orhangazi'de Tır-minibüsle Çarpıştı: 6 Yaralı Orhangazi'de Tır-minibüsle Çarpıştı: 6 Yaralı Bursa'nın Orhangazi İlçesi yakınlarında, otoyol inşaatında çalışan işçileri taşıyan minibüsün kavşaktan dönüş yaparken TIR'la çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında biri ağır 6 kişi yaralandı.
 • 13:08 Minibüs ile Tır Çarpıştı: 6 Yaralı Minibüs ile Tır Çarpıştı: 6 Yaralı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kamyon şoförünün konuşması Minibüs şoförü konuşması Yaralılardan detaylar Bursa'da minibüs ile tır çarpıştı: 6 yaralı Bursa'nın Orhangazi ilçesinde otoyol yapımında çalışan işçileri taşıyan minibüs ile tırın çarpışması sonucu 6 kişi yaralandı.
 • 12:40 Bursa'da Minibüs ile Tır Çarpıştı: 6 Yaralı Bursa'nın Orhangazi ilçesinde otoyol yapımında çalışan işçileri taşıyan minibüs ile tırın çarpışması sonucu 6 kişi yaralandı.
 • 12:37 Tır Otoyol İnşaatı İşçilerini Taşıyan Minibüse Çarptı: 6 Yaralı Tır Otoyol İnşaatı İşçilerini Taşıyan Minibüse Çarptı: 6 Yaralı Bursa’nın Orhangazi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, otoyol inşaatında çalışan işçileri taşıyan minibüse TIR çarptı.
 • 11:34 Vatandaşlar Orhangazi Tünelini Test Etti İzmir-İstanbul arasını 3,5 saate indirecek olan otoyol projesi kapsamında dün açılışı yapılan 40 kilometrelik Altınova Gemlik otobanı vatandaştan tam not aldı.
 • 07:05 Bayram Hediyesi Bayram Hediyesi 2013 yılında temeli atılan ve İzmit Körfezi'nin gerdanlığı olarak nitelendirilen Körfez Geçiş Köprüsü'nde son tabliye dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla Yalova tarafında yapılan bir törenle yerine yerleştirildi.
 • 23:37 Karayolları Genel Müdürü Kartal Karayolları Genel Müdürü Kartal GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Karayolları Genel Müdürü Kartal'ın konuşması İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda sona doğru Karayolları Genel Müdürü Kartal: "Projenin tamamında yüzde 63 seviyesinde bir ilerleme kaydedildi" Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal, İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nü de kapsayan Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesinin yüzde 63'ünün tamamlandığını kaydetti.
 • 23:13 Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor - Ek Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor - Ek İzmit Körfezi'nin iki yakasını birleştiren köprünün adı : Osmangazi (ek)İstanbul- Bursa- İzmir Otoyolu'nun en önemli bölümlerinden birini oluşturan Osman Gazi Köprüsü ve otoyolun Altınova-Gemlik arasındaki 40 kilometrelik bölümünün açılış töreninde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, projenin nüfusun üçte birine hitap edeceğini söyledi.
 • 22:53 Erdoğan ve Davutoğlu, Osman Gazi Köprüsü'nden İlk Geçişi Yaptı Erdoğan ve Davutoğlu, Osman Gazi Köprüsü'nden İlk Geçişi Yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Körfez'in iki yakasını birleştiren Osman Gazi Köprüsü'nden ilk geçişi yaptı.
 • 22:42 Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "Milletin Gündeminin Terörle İşgal Edilmesine İzin Vermeyeceğiz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Davutoğlu'nun konuşması Köprü, otoyol ve gişelerin genel ve havadan görüntüleri Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, İzmit Körfez Geçişi asma köprüsü son tabliye yerleştirme ve İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu Altınova-Gemlik Otoyol kesimi açılışına katıldı.
 • 22:24 Başbakan Direksiyonda, Cumhurbaşkanı Yan Koltukta Başbakan Direksiyonda, Cumhurbaşkanı Yan Koltukta GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Davutoğlu'nun aracı kullanması Aracın otoyolda ilerlemesi Aracın helikopter pistine gelişi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu'nun kullandığı otomobille, İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun Altınova-Gemlik kesimini geçti.
 • 22:18 Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, saat 22.00'de helikopterle Yalova'dan Ankara'ya geldi.
 • 22:06 Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan saat 21.50'de helikopterle Yalova'dan Ankara'ya geldi.
 • 21:57 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal, İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nü de kapsayan Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesinin yüzde 63'ünün tamamlandığını kaydetti.
 • 21:46 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru - Binali Yıldırım İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru - Binali Yıldırım GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım'ın konuşması - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Bugün sadece Marmara'nın iki yakasını değil Türkiye'nin iki yakasını bir araya getiren, 50 yıldır Türkiye'nin gündeminde olan dünyanın 4'üncü büyük köprüsünü tamamlamanın haklı gururunu milletçe yaşıyoruz" "Buradan ayrıca Altınova'dan Gemlik'e kadar 40 kilometrelik otoyolun da açılışını gerçekleştiriyoruz" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsünün sadece Marmara'nın değil, Türkiye'nin iki yakasını bir araya getirdiğini söyledi.
 • 21:43 Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor İzmit Körfezi'nin iki yakasını birleştiren köprünün adı : Osmangazi (ek)İstanbul- Bursa- İzmir Otoyolu'nun en önemli bölümlerinden birini oluşturan Osman Gazi Köprüsü ve otoyolun Altınova-Gemlik arasındaki 40 kilometrelik bölümünün açılış töreninde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, projenin nüfusun üçte birine hitap edeceğini söyledi.
 • 21:30 Cumhurbaşkanı Erdoğan Köprünün Adını Açıkladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan Köprünün Adını Açıkladı: "Osman Gazi" - Yalova GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması Köprü, otoyol ve gişelerin genel ve havadan görüntüleri Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, İzmit Körfez Geçişi asma köprüsü son tabliye yerleştirme ve İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu Altınova-Gemlik Otoyol kesimi açılışına katıldı.
 • 21:06 Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, iki ayrı helikopterle Ankara'ya gitti.
 • 21:05 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul- Bursa-İzmir Otoyolu Projesi'nin en büyük ayağını oluşturan İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nün adının "Osman Gazi Köprüsü" olacağını açıkladı.
 • 20:59 Cumhurbaşkanı Erdoğan - İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Cumhurbaşkanı Erdoğan - İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması Köprü, otoyol ve gişelerin genel ve havadan görüntüleri Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, İzmit Körfez Geçişi asma köprüsü son tabliye yerleştirme ve İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu Altınova-Gemlik Otoyol kesimi açılışına katıldı.
 • 20:31 İzmit Körfezi'nin İki Yakası Birleştiren Köprünün Adı: Osman Gazi (1) İzmit Körfezi'nin İki Yakası Birleştiren Köprünün Adı: Osman Gazi (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmit Körfez Geçişi Köprüsü'nün son tabliyesinin vidalarını sıkarak körfezin iki yakasının birleşmesini sağladı.
 • 20:27 Körfez Köprüsünün İsmi 'Osman Gazi' Oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nün adını Osman Gazi Köprüsü olarak açıkladı.
 • 20:25 Körfez'de Tarihi Gün... Dünyanın 4.büyük Köprüsü'ne Osmangazi Köprüsü İsmi Verildi Körfez'de Tarihi Gün... Dünyanın 4.büyük Köprüsü'ne Osmangazi Köprüsü İsmi Verildi -Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendilerinin inşa etmek için mücadele ederken, birilerinin Paralel Yapı ile beraber yıkmak için çalıştığını belirterek, "Adı Mimar Mühendis Odaları. İşleri güçleri durdurmak.
 • 20:16 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Başbakan Ahmet Davutoğlu, her gün taş üstüne taş koymaya, şehirleri, ilçeleri, yürekleri birleştirmeye devam edeceklerini belirterek, "Kim ne yaparsa yapsın, birileri terör tuzaklarıyla bu millete tuzak kurmaya kalkarsa, onların da hesabını göreceğiz.
 • 20:11 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplam yatırım bedeli 9 milyar doları bulan İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun, Türkiye'nin 2023 projeleri içinde ilk tamamlananlar arasında yer alacağını bildirdi.
 • 20:10 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsünün sadece Marmara'nın değil, Türkiye'nin iki yakasını bir araya getirdiğini söyledi.
 • 19:05 Aydın'dan Kısa Kısa Aydın'ın Kuşadası ilçesinde Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen 4. Bölge Kupası yarışları, başladı.
 • 18:37 Körfez'in İki Yakasını Birleştiren Tarihi Tören... İstanbul İzmir karayolunu 8 saatten 3,5 saate indirecek projenin Körfez Köprüsü ayağı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun son tabliyeyi birleştirmesiyle tamamlandı.
 • 18:36 Başbakan Davutoğlu, Yalova'ya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, saat 18.10'da helikopterle Yalova'ya geldi.
 • 18:34 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yalova'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 18.15'te helikopterle Yalova'ya geldi.