02:4300
SON DAKİKA GEMLİK HABERLERİ

Son Dakika Gemlik Haberleri

   

  Osmaniye Gençlik Spor Sezonu Açtı

  Osmaniye Gençlik Spor Sezonu Açtı

  Bu sene Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan Osmaniye Gençlik Spor, yeni sezon hazırlıklarına başladı. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Şehir Tiyatrosu'ndan Kahkaha Tufanı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 'Her Yerde Tiyatro' projesi kapsamında, 'Geçmiş Zaman Olur ki…' oyununu ilçelerde sahnelemeye devam ediyor. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Küçük Esnafa Müjdeli Haber

  Küçük Esnafa Müjdeli Haber

  Gemlik Belediyesi, ilçede şubeleri bulunan Şaypa, Özdilek, Furpa, A 101, Bim, Bem, Özhan, Şok ve Mopaş gibi süper marketlerin gece en geç 22.00’de kapatılması kararını aldı. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Araçtan Çanta Çalan Hırsız Kafasına Bardak Yeyince Kaçtı

  Bursa’nın Gemlik ilçesinde, su istediği bir araçtan çantaları alarak kaçmaya çalışan bir kişi, araç sürücüsünün kafasına bardak fırlatması sonucu çantaları bırakarak kaçtı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Osmaniye Gençlik Spor'da Sezona Hazırlanıyor

  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Osmaniye Gençlik Spor, sezon hazırlıklarına başladı. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Gemlik Büyükşehir ile Nefes Alıyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin 'Daha Yeşil Bursa' hedefiyle yeşil alan miktarını sürekli arttırdığı Bursa'nın, en özel sahil ilçelerinden biri olan Gemlik'e kazandırdığı Bölge Parkı ile ilçeye nefes aldırıyor. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Gemlik 'Bölge Parkı'na Kavuştu

  Gemlik 'Bölge Parkı'na Kavuştu

  Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’nın en özel sahil ilçelerinden biri olan Gemlik’e kazandırdığı Bölge Parkı törenle hizmete açıldı. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Türk Eğitim Sen: Asıl Paralel Yapı Eğitim-Bir-Sen'dir

  Türk Eğitim Sen: Asıl Paralel Yapı Eğitim-Bir-Sen'dir

  Türkiye Kamu-Sen Bursa Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Bursa 2 Nolu Şube Başkanı Selçuk Türkoğlu, "Asıl paralel yapı Milli Eğitim içindeki Eğitim-Bir-Sen"dir" dedi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Şikayet Edilen Köpeği Barınağa Verdiler

  Şikayet Edilen Köpeği Barınağa Verdiler

  Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde Golden Retriever cinsi köpek, şikayet üzerine saldırgan ve tehlikeli olduğu gerekçesi ile sahibinden alınıp barınağa teslim edildi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Gemlik 'Bölge Parkı'na Kavuşuyor

  Gemlik 'Bölge Parkı'na Kavuşuyor

  Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Gemlik Bölge Parkı ilçeye nefes aldıracak. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  El Konulan Köpeğini Barınakta Ziyaret Etti

  El Konulan Köpeğini Barınakta Ziyaret Etti

  Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde insanlara yakınlığı ile bilinen Golden Retriever cinsi köpek, saldırgan ve tehlikeli olduğu gerekçesi ile gece yarısı sahibinden alınıp İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün bahçesinde bekletildi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 02:43:10. #1.11#