Çankırı'da Kovid-19 nedeniyle iki köy karantinaya alındı - Son Dakika

Çankırı'da Kovid-19 nedeniyle iki köy karantinaya alındı

11.11.2020 15:05
Çankırı'da Kovid-19 nedeniyle iki köy karantinaya alındı, System.String[]

Çankırı'nın Kızılırmak ilçesine bağlı Tımarlı ve Hacılar köylerinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındığı bildirildi.

Çankırı'nın Kızılırmak ilçesine bağlı Tımarlı ve Hacılar köylerinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındığı bildirildi.

Kızılırmak Kaymakamlığından yapılan açıklamada, Tımarlı ve Hacılar köylerinde, Kovid-19 vakalarında ve temaslılarında artış yaşandığı belirtildi.

Açıklamada, halk sağlığının korunması ve salgının kontrol altına alınması amacıyla İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararınca köylerin bu gece itibarıyla 14 gün karantinaya alınmasına karar verildiği ifade edildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çankırı'da Kovid-19 nedeniyle iki köy karantinaya alındı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Konuşmak için eve çağırdığı eski sevgilisine tuzak kurdu! Banyoda aç ve susuz bıraktığı kadını ilişkiye zorladı Restoranda çekilen görüntüleri reklam amaçlı kullanılan Ümit Erdim soluğu mahkemede aldı Son Dakika: İkinci sevkiyatın ilk bölümü tamamlandı! 6.5 milyon doz Sinovac aşısı İstanbul'a indi Sevgilisinin ayrılmak istediği genç kız, kendisini camdan aşağı bıraktı Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu