Son Dakika Haberleri: Elazığ'da Taksi ile Otomobilin Kafa Kafaya Çarpıştığı Kazada 3 Kişi Hayatını Kaybetti

Elazığ'da Taksi ile Otomobilin Kafa Kafaya Çarpıştığı Kazada 3 Kişi Hayatını Kaybetti

5 gün önce

Elazığ'da, bir otomobil ile taksinin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 3 kişi yaşamını yitirdi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Elazığ'da, bir otomobil ile taksinin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 3 kişi yaşamını yitirdi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

BİLİNMEYEN BİR NEDENLE KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI

Kaza, öğle saatlerinde Elazığ- Bingöl karayolunun 55'inci kilometresindeki Kovancılar Çaytepe mevkiinde meydana geldi. Yusuf İzzetin Kaya yönetimindeki 23 T 5538 plakalı taksi ile sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 23 AAC 291 otomobil bilinmeyen bir nedenle kafa kafaya çarpıştı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kazada, taksi sürücüsü Yusuf İzzetin Kaya ile otomobilde bulunan Hasan Sertkaya ve Ali Düzgün Kavaklı hayatını kaybetti. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.


YORUMLAR (3)
  • DOĞU TOPLUMUYUZ: buna ben restleşme diyorum. . bilenler bilir yol tek şeritlidir duble yol değildir zaten herkes şöfor olduğu için o yolda basarda basar hız ihlalini iki defa 3 defa geçer sonra karşıdan aynı onun gibi bir araç daha gelir eğer ortadaki çizgiden ayrılır yan çizgiye doğru yanaşırsan yada kendi çizginde gidersen karşı taraf senin şeridine girer evet girer yani ondan korktuğunu sanır olurmu demeyin oluyor kaç defa başıma geldi. . neyse eğer sende bunu biliyorsan orta yanaşırsın ve tabi karşıda kide. . Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır


İş Yerine 3 Yıldır Üst Üste Otomobil Giren Eczacı İsyan Etti Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: ABD'yi Dünya Ticaret Örgütünde Panele Davet Ettik

ABD Başkanı Trump'ın, Skandal Türkiye Yaptırımları ABD'ye Pahalıya Patladı Başkan Erdoğan'dan Katar Emiri Al Sani'ye Teşekkür Mesajı!