Son Dakika Haberleri: Erdoğan: Hırsızlık Babadan Oğula Geçer

Erdoğan: Hırsızlık Babadan Oğula Geçer

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası Başbakan Erdoğan'ın 1994 yılında yaptığı konuşma, sosyal medyada en çok paylaşılan videolar arasına girdi.

19.12.2013 10:29
Erdoğan: Hırsızlık Babadan Oğula Geçer,

İstanbul'da aralarında ünlü isimlerin ve işadamlarının da bulunduğu kişilerin evlerine baskın düzenlendi. Gözaltına alınanlar arasında işadamı Ali Ağaoğlu, kabinedeki üç ayrı bakanın oğulları, Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan ve Ebru Gündeş'in eşi iş adamı Reza Zarrab'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı.

SOSYAL MEDYA YIKILIYOR

Türkiye gündemini sarsan operasyonun yankıları devam ederken, sosyal medyadan da konuya ilişkin çarpıcı paylaşımlar yapılıyor. Bunlardan biri de Başbakan Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde yapmış olduğu konuşma.

ERDOĞAN'IN 19 YIL ÖNCEKİ SÖZLERİ

Erdoğan, coşkulu konuşmasında "Bugüne kadar evladından hırsızlık öğrenen baba görmedim, duymadım. Hırsızlık babadan oğula geçer" şeklinde bir ifade kullanıyor. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası, Erdoğan'ın 1994 yılında yapmış olduğu bu konuşma paylaşım rekorları kırıyor.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 19.04.2015 20:34:53. #.232#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Erdoğan: Hırsızlık Babadan Oğula Geçer
  [Hata Bildir]