Son Dakika Haberleri: Karabağlar CHP Belediye Başkan Aday Adayı Fahri Elmas Açıklaması

Karabağlar CHP Belediye Başkan Aday Adayı Fahri Elmas Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabağlar Belediye Başkan Aday Adayı Fahri Elmas, başkanlık görevine seçilmesiyle gerçekleştirecekleri projeler ile Karabağlar ilçesinin yaşam kalitesini artıracaklarını belirtti.

05.08.2013 11:37
Karabağlar CHP Belediye Başkan Aday Adayı Fahri Elmas Açıklaması,
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabağlar Belediye Başkan Aday Adayı Fahri Elmas, başkanlık görevine seçilmesiyle gerçekleştirecekleri projeler ile Karabağlar ilçesinin yaşam kalitesini artıracaklarını belirtti.

HEP BİRLİKTE ÇAĞDAŞ KARABAĞLAR YARATACAĞIZ

Elmas, başkan seçilmesi durumunda hazırladıkları projeleri tek tek hayata geçirerek Türkiye'ye örnek olacaklarını belirterek, "2014 yerel seçimlerinde katılımcı, herkese eşit hizmet ve halkına hesap verebilir şeffaf belediye anlayışımızla, hazırladığımız projelerimizle göreve geleceğimize inancımız tamdır. Karabağlıların hak ettiği sosyal demokrat belediyeciliği bir olarak, birlik olarak, beraber olarak, birbirimize güvenerek hep birlikte yaratacağız. Bizim öncelikli hedefimiz tüm sorunları çözerek çocuklarımıza daha yaşanılabilir çağdaş bir Karabağlar yaratmaktır" dedi.

Karabağlar'ın Özevladıyım

Hizmet seferberliği başlatacaklarını, sorunları yerinde çözeceklerini de kaydeden Fahri Elmas, "Benim çocukluğumuz bu ilçede geçti. Ben Karabağlar'ın özevladıyım. İlçeyi bir uçtan diğer bir uca kadar çok iyi biliyorum. Ben seçimlere 10 ay kala sokaklara inmedim. Hep Karabağlar halkıyla iç içe oldum. Halkıma hiçbir zamanda sırtımı dönmedim. Hep onlarla iç içe oldum. Benim ailem bu ilçenin mutluluğu için dün olduğu gibi bugünde çaba vermektedir. Ekibimde yer alan arkadaşlarımın da tamamı bu ilçenin yetiştirdiği önemli isimlerdir. Biz bu yolda ekip anlayışıyla yürüyoruz. Adaylığımızın açıklanması halinde inanıyoruz ki sadece partili arkadaşlarımın değil tüm Karabağlar seçmenlerin büyük desteği ile seçimleri alacağımıza inancımız tamdır. Seçimleri kazanmamızla birlikte hizmet seferberliğini başlatacağız. Her hafta bir mahallede halkı ve esnafı dinleyecek, sorunlara yerinde çözüm üreteceğiz' diye konuştu. - İZMİR

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 17:26:20. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Karabağlar CHP Belediye Başkan Aday Adayı Fahri Elmas Açıklaması
[Hata Bildir]