SON DAKİKA KARABAĞLAR HABERLERİ

Son Dakika Karabağlar Haberleri

17:19
Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda Müdür Teslim Oldu İzmir merkezli 11 ilde düzenlenen yasa dışı dinleme iddiaları ile ilgili operasyonda yakalama kararı bulunan müdür yardımcısı Taner Aydın teslim oldu.
Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda Müdür Teslim Oldu
16:18
Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda Müdür Teslim Oldu İzmir merkezli 11 ilde düzenlenen yasa dışı dinleme iddiaları ile ilgili operasyonda yakalama kararı bulunan müdür yardımcısı Taner Aydın teslim oldu.
Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda Müdür Teslim Oldu
16:10
Taner Aydın: Bin Kere Tutuklansam Hırsızlarla, Teröristlerle Mücadele Ederim İzmir'de geçen yıl hükümete yakın bir gazetenin kupürü ihbar kabul edilerek, kanunsuz dinleme iddiasıyla emniyet mensuplarının gözaltına alındığı operasyonun ikincisinde de hakkında gözaltı kararı verilen İzmir eski İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Taner Aydın, avukatlarıyla birlikte emniyete giderek teslim oldu.
13:03
İzmir Türkiye'nin Üçüncü Büyüğü Oldu Türkiye İstatistik Kurumu İzmir Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, 4 milyon 113 bin 72 kişi ile en çok nüfusa sahip olan üçüncü il İzmir oldu.
İzmir Türkiye'nin Üçüncü Büyüğü Oldu
11:51
Pişkin Hırsız Kameraya Yakalandı İzmir’de, bir markete girip 10 bin lira değerinde tekel maddesi çalan pişkin hırsız, güvenlik kamerasına yakalandı.
Pişkin Hırsız Kameraya Yakalandı
10:38
Pişkin Hırsız Kameralara Yakalandı İzmir’de, bir markete girip 10 bin lira değerinde tekel maddesi çalan pişkin hırsız, bir müddet bakıştığı güvenlik kamerasına yakalandı.
Pişkin Hırsız Kameralara Yakalandı
10:06
Karabağlar'da Kaldırım İşgal Eden Levhalar Kaldırılıyor İzmir'in Karabağlar Belediyesi ekipleri, trafiği ve yaya geçişini engelleyen plastik levha, saksı ve demir reklam tabelalarını toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor.
Karabağlar'da Kaldırım İşgal Eden Levhalar Kaldırılıyor
16:52
Muğla'da Sağanak Etkili Oluyor Muğla'nın Menteşe ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle yollarda su birikintileri oluştu, tarım arazileri sular altında kaldı.
Muğla'da Sağanak Etkili Oluyor
16:41
Muğla'da Sağanak Etkili Oluyor Muğla'nın Menteşe ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle yollarda su birikintileri oluştu, tarım arazileri sular altında kaldı.
Muğla'da Sağanak Etkili Oluyor
15:24
İzmir Park'a Görkemli Açılış İzmir’in ilk yerel alışveriş merkezi İzmir Park, büyük bir coşkuyla kapılarını açtı.
İzmir Park'a Görkemli Açılış
17:53
128 Sanığın Yargılandığı Dava Başladı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun da aralarında bulunduğu 128 kişi, imar düzenlemeleriyle ilgili ’görevi kötüye kullanma’ suçlamasıyla mahkemede yargılanmaya başladı.
17:35
Başkan Kocaoğluve 128 Meclis Üyesi İmar Düzenlemeleriyle İlgili Yargılanıyor İzmir’de 2009-2011 yılları arasında yapılan bazı imar düzenlemeleriyle ilgili olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, eski ilçe belediye başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclisi'nin 128 üyesinin, görevi kötüye kullanma iddiasıyla 1 ile 3 yıl arası hapis cezası talepleriyle yargılandığı davaya, İzmir 33. Asliye Ceza Mahkemesi'nde başlandı.
14:09
İzmir Belediyelerindeki İmar Değişikliği İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, dönemin ilçe belediye başkanları ve büyükşehir belediye meclis üyelerinin aralarında bulunduğu 128 sanığın ''Görevi kötüye kullanma'' suçlamasıyla yargılandığı davaya başlandı.
İzmir Belediyelerindeki İmar Değişikliği
12:01
Uyuşturucu Operasyonu: 4 Tutuklama İzmir'de polisin Karabağlar ve Bayraklı ilçelerinde uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonda 9 kişi gözaltına alındı.
Uyuşturucu Operasyonu: 4 Tutuklama
10:18
362 Gram Esrar Ele Geçirildi Dört Kişi Tutuklandı İzmir polisi, uyuşturucu tacirlerine yönelik yaptığı operasyonlarda, 362 gram esrar ve uyuşturucu satışından elde edildiği düşünülen 2 bin 45 lira ele geçirdi.
362 Gram Esrar Ele Geçirildi Dört Kişi Tutuklandı
16:42
Otobüs Şoförü Yolcuyu Dövdü İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, yolcunun kentkartında bakiye yetersizliği yüzünden çıkan tartışmanın ardından son durakta kapıyı açmayarak yolcu Oğulcan Polat'ı yanına çağıran otobüs şoförü F.C., yolcuyu darp etti.
Otobüs Şoförü Yolcuyu Dövdü
16:29
Bu Sefer İzmir'de Otobüs Şoförü Yolcuyu Dövdü İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, yolcunun kentkartında bakiye yetersizliği yüzünden çıkan tartışmanın ardından son durakta kapıyı açmayarak yolcu Oğulcan Polat’ı yanına çağıran otobüs şoförü F.C., yolcuyu darp etti.
Bu Sefer İzmir'de Otobüs Şoförü Yolcuyu Dövdü
10:22
Aileler Uyuşturucuya Karşı Bilinçlendiriliyor Karabağlar Belediyesi gençlerde giderek artan uyuşturucu kullanımının önüne geçebilmek amacıyla 'Uyuşturucuyla Mücadele Programı' hazırladı.
Aileler Uyuşturucuya Karşı Bilinçlendiriliyor
10:38
İzmir'de Şoförler 'Siyah Kurdeleyle' Yola Çıktı İzmir’de, bir hafta içinde dört saldırıyla otobüs şoförlerinin darp edilmesinin ardından şoförler, otobüslerde ’Fedakarlığın şiddet ile cezalandırılmasına karşı çıkalım!’ yazılı üzerinde siyah kurdele bulunan bir bildiriyle yola çıktı.
İzmir'de Şoförler 'Siyah Kurdeleyle' Yola Çıktı
14:09
Muğla'da Yağışlar Günlük Hayatı Olumsuz Etkiledi Muğla'da iki gündür etkili olan kar ve yağmur, günlük hayatı olumsuz etkiliyor.
20:08
Menteşe'de Etkili Sağanak Muğla'nın Menteşe ilçesinde etkili olan sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi.
Menteşe'de Etkili Sağanak
17:26
Muğla'da Sağanak Etkili Oluyor Menteşe ilçesinde etkili sağanak nedeniyle yollarda su birikintileri oluştu, tarım arazileri su altında kaldı Kentte son 24 saatte metrekareye 67 kilogram yağış düştü.
17:00
Sağanak ve Sis Etkili Oluyor Muğla'da sağanak ve sis etkili oluyor- Gece boyunca etkili olan sağanak nedeniyle bazı mahallelerde taşan dereler yolların suyla dolmasna neden oldu, tarım arazileri su altında kaldı- Kentte son 6 saatte metrekareye 20 kilogram yağış düştü Muğla ve çevresinde geceden bu yana etkili olan yağış, yaşamı olumsuz etkiledi.
Sağanak ve Sis Etkili Oluyor
15:17
İzmir Polisi Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor İzmir polisi, uyuşturucu satıcılarına yönelik yaptığı çalışmada 6 kilo esrar ele geçirirken, yakaladığı 5 şüpheliden 4’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.
İzmir Polisi Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor
14:35
Tarlalarda Sularının Ulaştığı Alanlar ve Dereler Buz Tuttu Muğla'da soğuk hava ve don etkili oluyor- Kentte etkili olan soğuk hava ve sıcaklığın aşırı düşmesi nedeniyle Karabağlar Yaylası mevkisi ve Düğerek Mahallesi'nde tarlalarda sularının ulaştığı alanlar ve dereler buz tuttu.
Tarlalarda Sularının Ulaştığı Alanlar ve Dereler Buz Tuttu
11:16
Muğla'da Soğuk Hava ve Don Etkili Oluyor Muğla'da gece hava sıcaklığının sıfırın altında 12 dereceye kadar düşmesi sonucu süs havuzları ve tarlalarda biriken yağmur suları dondu.
14:33
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu İzmir soğuk rekoru kırdı, süs havuzları ve seralar dondu İZMİR'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık - 7 dereceye kadar düştü.
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu
13:39
Son 51 Yılın En Sert Kışını Yaşayan İzmir Buz Kesti Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk hava dalgası İzmir’de de kendini gösterdi, son 51 yılın en soğuk günü yaşandı.
Son 51 Yılın En Sert Kışını Yaşayan İzmir Buz Kesti
12:55
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu İzmir'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık sıfırın altında 7 dereceye kadar düştü.
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu
11:14
İzmir Son 51 Yılın En Sert Kışını Yaşıyor Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk hava dalgası İzmir'de de etkisini gösteriyor.
İzmir Son 51 Yılın En Sert Kışını Yaşıyor
09:29
İzmir Hava Durumu, İzmir'de Hava 50 Yıldır Bu Kadar Soğuk Olmamıştı İzmir hava durumu. İzmir'de hava hiç bu İzmir'de, 51 yıl aradan sonra termometreler sıfırın altında 7 dereceyi gösterdi.
İzmir Hava Durumu, İzmir'de Hava 50 Yıldır Bu Kadar Soğuk Olmamıştı
08:10
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru; -7 Derece İzmir'de, 51 yıl aradan sonra termometreler sıfırın altında 7 dereceyi gösterdi.
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru; -7 Derece
07:53
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru Kırıldı izmir'de, 51 yıl aradan sonra termometreler sıfırın altında 7 dereceyi gösterdi.
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru Kırıldı
11:02
Muğla'da Soğuk Hava ve Don Etkili Oluyor Muğla'da gece hava sıcaklığı sıfırın altında 7 dereceye kadar düştü.
Muğla'da Soğuk Hava ve Don Etkili Oluyor
10:22
Muğla'da Soğuk Hava ve Don Etkili Oluyor Muğla'da gece hava sıcaklığı sıfırın altında 7 dereceye kadar düştü.
09:36
İzmir Sarıkamış Şehitlerini Andı Program katılımcıların Menderes Belediye Başkanlığı önündeki Atatürk anıtından kortej yürüyüşüyle başladı, yaklaşık 2 KM'lik yürüyüşten sonra Dereköy'de bulunan Atatürk Mesire ve Etkinlik Alanı (ATAMA) da devam etti.
İzmir Sarıkamış Şehitlerini Andı
20:44
Karabağlar İçin Elele Verdiler Karabağlar Kent Konseyi yürütme kurulu toplantısına katılan Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç ve Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu Karabağlar için birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Karabağlar İçin Elele Verdiler
20:34
Sarıkamış Şehitleri İzmir'de de Unutulmadı Sarıkamış Harekatı’nın 100. Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde eşzamanlı olarak planlanan Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı, İzmir’de de yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Sarıkamış Şehitleri İzmir'de de Unutulmadı
17:27
Büyükşehir'den Yatırım Yağmuru İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2014'te kente 1 milyar 215 milyon liralık yatırım harcaması yaptı. Büyükşehir'in 11 yıllık yatırım harcaması ise 7 milyar 222 milyon liraya ulaştı.
15:41
Muğla'da Kar Sevinci Muğla'da kar sevinci- Muğla'nın Göktepe ve Yılanlı mevkilerinde dün başlayan kar yağışı vatandaşları sevindirdi- Karabağlar yaylasında su altında kalan ve yeni oluşmuş göl görüntüsüne neden olan tarım alanlarını ilginç bulan vatandaşlar da fotoğraf çektirerek bu anı ölümsüzleştirdi Hava sıcaklığının sıfırın altında 4 dereceye kadar düştüğü Muğla'nın Göktepe ve Yılanlı mevkilerinde kar yağışının ardından vatandaşlar bölgede yoğunluk oluşturdu.
Muğla'da Kar Sevinci
14:17
Kemalpaşa Yamanlar Koleji Futbolda İzmir Şampiyonu Oldu İzmir'deki liseler arası futbol müsabakaları sonucunda, Özel Kemalpaşa Yamanlar Koleji Şampiyon oldu.
Kemalpaşa Yamanlar Koleji Futbolda İzmir Şampiyonu Oldu
14:16
Muğla'da Kar Sevinci Muğla'nın Göktepe ve Yılanlı mevkilerinde dün başlayan kar yağışı vatandaşları sevindirdi Karabağlar yaylasında su altında kalan ve yeni oluşmuş göl görüntüsüne neden olan tarım alanlarını ilginç bulan vatandaşlar da fotoğraf çektirerek bu anı ölümsüzleştirdi.
16:13
İzmir Basınının Acı Kaybı Posta Gazetesi İzmir Spor Müdürü ve Türkiye Spor Yazarları Derneği Asbaşkanı Ünver Ergün, bir süredir tedavi gördüğü Özel Kent Hastanesinde yaşamını yitirdi.
İzmir Basınının Acı Kaybı
11:16
Tarım Arazileri Su Altında Muğla'da sağanak etkili oluyor- Gece boyunca etkili olan sağanak nedeniyle yolların suyla dolması sonucu sürücüler ve vatandaşlar zor durumda kaldı, tarım arazileri su altında kaldı- Kentte son 24 saatte metrekareye 46 kilogram yağış düştü Muğla ve çevresinde geceden bu yana etkili olan yağış, yaşamı olumsuz etkiledi.
Tarım Arazileri Su Altında
10:24
Muğla'da Sağanak Etkili Oluyor Gece boyunca etkili olan sağanak nedeniyle yolların suyla dolması sonucu sürücüler ve vatandaşlar zor durumda kaldı, tarım arazileri su altında kaldı Kentte son 24 saatte metrekareye 46 kilogram yağış düştü.
16:58
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık" Haberine Ek Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Konak Tüneli kazı çalışmalarının yüzde 95'inin tamamlandığını, Ocak ayının ortalarına doğru tünelde ışığın görüleceğini ve Mayıs ayında hizmete açılacağını kaydetti.
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık' Haberine Ek
16:18
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık (2) Siyaset YAPMA ARENASI TÜNELLER DEĞİL Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Konak Tüneli kazı çalışmalarının yüzde 95'inin tamamlandığını, Ocak ayının ortalarına doğru tünelde ışığın görüleceğini ve Mayıs ayında hizmete açılacağını kaydetti.
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık (2)
14:59
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de Bakan Elvan: "Konak Tüneli kazı çalışmalarının yüzde 95'i tamamlandı.
15:16
Muğla'da Sağanak Etkili Oluyor Kentte son 24 saatte metrekareye 40 kilogram yağış düştü Gece boyunca etkili olan sağanak nedeniyle yolların suyla dolması sonucu sürücüler ve vatandaşlar zor durumda kaldı, ekili alanlar su altında kaldı.
Muğla'da Sağanak Etkili Oluyor
20:26
Ekonomi Bakanı Zeybekci - Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Türkiye bugün dünyada 12 yıldan beri üst üste yüzde 5,1 büyüyen nadir ülkelerden biri haline geldi.
Ekonomi Bakanı Zeybekci
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:15:00. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARABAĞLAR HABERLERİ
[Hata Bildir]