SON DAKİKA KARABAĞLAR HABERLERİ

Son Dakika Karabağlar Haberleri

 • 23:12Özel Okul Operasyonu Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi (3)6 KİŞİ SERBEST İzmir'de, Gülen cemaatine yakın 29 özel okula sahtecilik ihbarı üzerine 250 polisin katılımıyla düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 11 şüpheliden tutuklanmaları talebiyle Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen M.Ö.T., S.K., A.K., Ak Parti Karabağlar eski İlçe Başkanı O.S., A.Ş. ve B.A., mahkemece serbest bırakıldı.
 • 15:09Özel Okul Operasyonu Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi (2)5 KİŞİ SERBEST İzmir'de, Gülen cemaatine yakın 29 özel okula sahtecilik ihbarı üzerine 250 polisin katılımıyla düzenlenen operasyonda gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen 11 kişinin tekrar ifadesine ihtiyaç duymayan savcı, 5 kişiyi serbest bıraktı; M.Ö.T., S.K., A.K., AK Parti Karabağlar eski İlçe Başkanı O.S., A.Ş. ve B.A.'yı tutuklanmaları talebiyle Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk etti.
 • 10:07Çok Taşınma İstanbul Avrupa Yakası'nda!İhtiyaç sahiplerini alanında uzman hizmet verenlerle bir araya getiren armut.com, Türkiye'nin nakliye ve taşınma haritasını çıkardı.
 • 17:42Karabağlarlı Çocukların Yüzünü Güldürdüler"Çocuklar Mutlu Olsun Diye!" başlıklı sosyal sorumluluk projesinde çocuklara top, atlama ipi ve Hula Hooplar hediye edildi.
 • 16:32Madalya ve Güzel Ahlaktan Başka Bir Şey Bulamazlar'Madalya ve Güzel Ahlaktan Başka Bir Şey Bulamazlar'İzmir'de Özel Yamanlar Eğitim Kurumları'na yönelik polis baskınına yönelik velilerin tepkileri devam ediyor.
 • 10:18İzmir'de Uyuşturucu Operasyonuİzmir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 5 kişiden 4'ü tutuklandı.
 • 15:15İzmir'deki Okul ve Kreş Baskını Sosyal Medyada Alay Konusu Olduİzmir'deki Okul ve Kreş Baskını Sosyal Medyada Alay Konusu Olduİzmir’de polisin, uluslararası bilim olimpiyatları, üniversite ve TEOG sınavları ile spor müsabakalarında Türkiye'nin gururu ve en başarılısı olan Özel Yamanlar Eğitim Kurumları çatısı altındaki okullara baskın yapması, sosyal medyada alay konusu oldu.
 • 15:07İzmir'de Cemaat Okullarına Operasyon, 8 Gözaltı (5)Ak PARTİ ESKİ İLÇE BAŞKANI DA GÖZALTINDA İzmir'de, Gülen cemaatine yakın bazı okullardaki eğitimi sürdürmek için sahte 'yangın ruhsatları' düzenlediği yönündeki ihbar üzerine 250 polisin katılımıyla düzenlenen operasyonun ayrıntıları da ortaya çıkmaya başladı.
 • 14:16İzmir'de Cemaat Okullarına Operasyon, 8 Gözaltı Haberine Ekİzmir'de Cemaat Okullarına Operasyon, 8 Gözaltı Haberine Ek"İzmir'de cemaat okullarına operasyon, 8 gözaltı" haberine ek 4) 10 YIL SONRA BU ÇOCUKLARDAN, BU İŞİ YAPANLAR ÖZÜR DİLEYECEK İzmir'de, Gülen cemaatine yakın okullara operasyon düzenleyen polisin okullardaki aramaları sürüyor.
 • 12:37Av. Tunçkır: Marka Okula Önce Gelmeliydiniz, Geç KaldınızTürkiye'yi uluslararası bilim olimpiyatlarında altın madalyalarla tanıştıran İzmir Özel Yamanlar Eğitim Kurumları'na, kayıt döneminde polis baskını düzenlendi.
 • 12:18İzmir'de Cemaat Okullarına Operasyon, 8 Gözaltı (3)İzmir'de Cemaat Okullarına Operasyon, 8 Gözaltı (3)10 YIL SONRA BU ÇOCUKLARDAN, BU İŞİ YAPANLAR ÖZÜR DİLEYECEK İzmir'de, Gülen cemaatine yakın okullara operasyon düzenleyen polisin okullardaki aramaları sürüyor.
 • 09:57'Paralel Devlet Yapılanması'Paralel Devlet Yapılanması" OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Karabağlar Özel Yamanlar İlkokulu binasından görünüm- Binaya giren çıkan araçlar ve insanlar İzmir'de, "Paralel Devlet Yapılanması" soruşturması kapsamında 29 eğitim kurumunda arama yapıldı.
 • 09:11İzmir Özel Yamanlar Eğitim Kurumları'na Polis BaskınıTürkiye’yi uluslararası bilim olimpiyatlarında altın madalyalarla tanıştıran İzmir Özel Yamanlar Eğitim Kurumları'na, kayıt döneminde polis baskını düzenlendi.
 • 10:41Azeri Kadın Yüzbaşı: Azeri Kadın Yüzbaşı: "Türkiye İçin Savaşmaya Hazırım"Tam otuz yıla yakın Azerbaycan ordusu için gözünü kırpmadan savaşan, cephede yaşadıklarını tek tek kaleme alarak yayınlayan Azeri Kadın Yüzbaşı Roza Aligızı, “Nerede Türk askeri varsa orada zafer var. Nasıl Azerbaycan ordusunda savaşa katıldım, canımı vermeye hazır oldum bugün Türkiye için de aynısı yaparım. Çağırsalar şu an giderim, bir Türk askeri olmaktan gurur duyarım” dedi.
 • 21:55İzmir'deki Terör Operasyonuİzmir'de terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG/H'ye yönelik operasyonda gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen 6 şüpheliden 2'si tutuklandı, 4'ü adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 17:33İzmir'de Terör Operasyonu: 6 Kişi Adliyeye Sevk Edildiİzmir'de Terör Operasyonu: 6 Kişi Adliyeye Sevk EdildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesinden detay görüntü, - Zanlıların adliyeye sevkleri. - Gözaltına alınan 6 kişi adliyeye sevk edildi- Şüphelilerin Ballıkuyu-Konak seferini yapan belediye otobüsüyle Karabağlar'daki bir belediye otobüsünün kundaklanmasının failleri oldukları iddia edildi İzmir'de terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG/H'ye yönelik, üç ilçede 23 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda gözaltına alınan 6 şüpheli adliyeye sevk edildi.
 • 17:09İzmir'deki Terör Operasyonuİzmir'de terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG/H'ye yönelik, üç ilçede 23 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda gözaltına alınan 6 kişi adliyeye sevk edildi.
 • 11:45İzmir'de Kaçak Göçmen Operasyonuİzmir'de Kaçak Göçmen Operasyonuİzmir'de yasadışı şekilde Avrupa ülkelerine deniz yoluyla kaçmak isteyen 95 Suriyeli kaçak göçmen yakalandı.
 • 11:41Karabağlar'ın Gururu OldularKarabağlar'ın Gururu OldularBu güne kadar gerçekleştirilen çeşitli organizasyonlarda çok sayıda madalya kazanan Karabağlar Belediyesi Karate Takımı. başarılarına bir yenisini daha ekledi.
 • 19:11Terör Saldırılarında 40 Günlük BilançoTerör Saldırılarında 40 Günlük BilançoTerör örgütlerinin son 40 gündeki saldırılarında asker, polis ve korucuların bulunduğu 41 güvenlik görevlisi şehit edildi, 13 kişi yaşamını yitirdi.
 • 17:08Terör Saldırılarında 40 Günlük BilançoÇözüm Süreci'ni engellemeye dönük eylemleri artıran terör örgütlerinin son 40 gündeki saldırılarında asker, polis ve korucuların aralarında bulunduğu 41 güvenlik görevlisi şehit edildi, 13 kişi yaşamını yitirdi.
 • 15:27Meteorolojik UyarıMeteorolojik Uyarıİzmir, Manisa ve Balıkesir için kuvvetli gök gürültülü kuvvetli sağanak uyarısı yapıldı.
 • 15:01CHP İzmir'de Delege Seçimleri YapılıyorCHP İzmir'de Delege Seçimleri YapılıyorCHP'de, kongre takviminin netleşmesinden sonra delege seçimlerine geçildi.
 • 09:55Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri'nde Son HaftaTarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri'nde Son Haftaİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 13. Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri'ne başvurular için geri sayım başladı.
 • 19:22İzmir'deki Terör Örgütü Operasyonuİzmir'de, terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG/H'ye yönelik 3 ilçede 23 adrese eş zamanlı düzenlenen operasyonda gözaltına alınanların sayısı, 14'e yükseldi.
 • 17:51Bolvadin'de Halı Saha Yapım ÇalışmasıBolvadin'de Halı Saha Yapım ÇalışmasıAfyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesinde çok sayıda mahallenin yararlanacağı halı saha için gerekli çalışmaların devam ettiği kaydedildi.
 • 10:06İzmir'de PKK Operasyonu (2)Orman YANGINI ÇIKARMAK İSTEMİŞLER İzmir'de, terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H'ye yönelik olarak Buca, Karabağlar, Konak, Narlıdere, Gaziemir, Balçova ve Menemen ilçelerinde 23 adrese yapılan operasyonda, şu ana kadar 13 kişinin gözaltına alındığı belirtildi.
 • 10:00İzmir'de Terör Operasyonu: 13 Gözaltıİzmir’in 3 ilçesinde terör örgütü PKK’nın şehir yapılanması YDG-H’ye yönelik başlatılan eş zamanlı operasyonlarda 13 kişi gözaltına alındı.
 • 09:51İzmir'de PKK Operasyonu 20 Gözaltıİzmir'de PKK Operasyonu 20 Gözaltıİzmir'de PKK operasyonu: 20 gözaltı İZMİR'de, terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H'ye yönelik olarak Buca, Karabağlar, Konak, Narlıdere ve Gaziemir ilçelerinde yapılan eş zamanlı operasyonda yaklaşık 20 kişi gözaltına alındı.
 • 09:35İzmir'deki Terör Örgütü PKK Operasyonunda 20'ye Yakın Gözaltıİzmir Emniyeti, terör örgütü PKK’nın gençlik yapılanması YDG-H’ye yönelik olarak sabah saatlerinde Karabağlar, Buca, Narlıdere ve Konak ilçelerinde düzenlediği operasyonda, 20’ye yakın şüpheliyi gözaltına aldı.
 • 09:11İzmir'de PKK Operasyonu: 20 Gözaltıİzmir'de PKK Operasyonu: 20 Gözaltıİzmir'de, terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H'ye yönelik olarak Buca, Karabağlar, Konak, Narlıdere ve Gaziemir ilçelerinde yapılan eş zamanlı operasyonda yaklaşık 20 kişi gözaltına alındı.
 • 08:36İzmir'de Terör Örgütü Operasyonuİzmir'de Terör Örgütü OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ekiplerin operasyona çıkışı- Adrese gelmeleri- Helikopter görüntüsü İzmir'de terör örgütü operasyonu- Terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG/H'ye yönelik 3 ilçede eş zamanlı düzenlenen operasyonda, 13 kişi gözaltına alındı İzmir'de, terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG/H'ye yönelik 3 ilçede eş zamanlı düzenlenen operasyonda 13 kişi gözaltına alındı.
 • 08:33İzmir'de Terör Operasyonuİzmir'de Terör Operasyonuİzmir’in 3 ilçesinde eş zamanlı başlatılan terör örgütü PKK’nın şehir yapılanması YDG-H’ye yönelik başlatılan operasyon devam ediyor.
 • 08:28İzmir'de Terör Örgütü Operasyonuİzmir'de, terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG/H'ye yönelik 3 ilçede eş zamanlı düzenlenen operasyonda 13 kişi gözaltına alındı.
 • 07:04İstanbul, İzmir, Adana ve Ankara'da Şafak Vakti Terör Operasyonuİstanbul, İzmir, Adana ve Ankara'da Şafak Vakti Terör Operasyonuİstanbul, İzmir, Adana ve Ankara'da sabah saatlerinde eş zamanlı olarak terör operasyonu düzenlendi.
 • 13:20Eski Eşinin Arkadaşına Tecavüz Ettiİzmir’in Karabağlar ilçesinde silahla eski eşinin evin basan bir şahıs, eski eşini evde bulamayınca, kadının arkadaşına tecavüz etti.
 • 12:10Salgın Yok Aşılama VarSalgın Yok Aşılama Varİzmir'de Suriyeli sığınmacı sayısı her geçen gün artarken, Halk Sağlığı Müdürü Bedia Türkyılmaz, salgın hastalık riskinin olmadığını açıkladı.
 • 08:52Eski Eşinin Arkadaşına Tecavüz Etti, Telefonda da Dinletti!Eski Eşinin Arkadaşına Tecavüz Etti, Telefonda da Dinletti!Boşandığı K.B.'nin evini tabancayla basan B.B., eski eşini evde bulamayınca ev arkadaşı Y.İ.'ye silah zoruyla tecavüz etti. Bu sırada eski eşini de arayarak telefonda dinletti.
 • 23:48İzmir'de Yağmur Sonrası Kazalar Peş Peşe Geldiİzmir'de Yağmur Sonrası Kazalar Peş Peşe Geldiİzmir’de etkili olan yağmurun ardından kazalarda peş peşe geldi.
 • 18:53Meteorolojik Uyarıİzmir ve Manisa'nın ilçeleri için sağanak uyarısı yapıldı.
 • 10:50İzmir'de 3,5 Yaşındaki Çocuğa Köpeğin SaldırmasıKarabağlar ilçesinde 3,5 yaşındaki Kerem Berat İşcan'ı yaralayan köpeğin sahibi tutuklandı.
 • 15:45İzmir'de 3,5 Yaşındaki Çocuğa Köpeğin SaldırmasıKarabağlar ilçesinde 3,5 yaşındaki Kerem Berat İşcan'ı yaralayan köpeğin sahibi yakalandı.
 • 23:45Sayısal Loto Çekildi (2)Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen bir kişi, 1 milyon 403 bin 141 lira 90 kuruş ikramiye kazandı.
 • 15:33İzmir Büyükşehir'in Aylık Sanat Takvimi Açıklandı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Ağustos ayı sanat takvimi yine dopdolu.
 • 11:25İzmir'i Karıştıran İddia: Terör Varsa Otobüs Yokİzmir'i Karıştıran İddia: Terör Varsa Otobüs Yokİzmir Narlıdere'de bir belediye otobüsünün kundaklanmasının ardından bazı mahallere yapılan seferlerin iptal edildiği iddia edildi. Yetkililer, uygulama 1 saat sürdü dedi.
 • 16:39Terör Olayları Konser İptal Ettirdiİzmir Büyükşehir Belediyesinin, şehitler nedeniyle 6 konseri iptal ettiği bildirildi.
 • 16:26İzmir'de Konserler İptalİzmir Büyükşehir Belediyesi, terör olaylarında kaybedilen şehitler nedeniyle 30-31 Temmuz ile 1 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek konser programlarını iptal etti.
 • 16:21İzmir'de Konserler İptal Edildiİzmir Büyükşehir Belediyesi, terör olaylarında verilen şehitler dolayısıyla 30 Temmuz ile 1 Ağustos 2015 arasında planlanan konser programlarını iptal etti.
 • 16:16İzmir'de Konserler İptalİzmir'de, terör olaylarında kaybettiğimiz şehitlerimiz nedeniyle 30 – 31 Temmuz ile 1 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek konser programlarını iptal etti.
 • 15:45Vali Toprak Gençlik Merkezlerini İncelediVali Toprak Gençlik Merkezlerini İncelediİzmir Valisi Mustafa Toprak ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu, yapımı devam eden Karabağlar ve Buca Gençlik Merkezlerinde incelemelerde bulundu.