SON DAKİKA KARABAĞLAR HABERLERİ

Son Dakika Karabağlar Haberleri

 • 23:266. Uluslararası Arapça Yarışması Ödül Töreni6. Uluslararası Arapça Yarışması Ödül TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 6. Uluslararası Arapça Yarışması'ndan detaylar- Ödül töreni 6. Uluslararası Arapça Yarışması- 6. Uluslararası Arapça Yarışmaları kapsamında İmam Hatip Ortaokulları Arapça Yarışması Türkiye Finallerinde dereyece girenlere ödülleri verildi Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneğince koordinasyonu yürütülen 6. Uluslararası Arapça Yarışmaları kapsamında İmam Hatip Ortaokulları Arapça Yarışması Türkiye Finalleri Kayseri'de gerçekleştirildi.
 • 23:12Eroğlu, Karabağlar Seçim Koordinasyon Merkezinin Açılışını YaptıEroğlu, Karabağlar Seçim Koordinasyon Merkezinin Açılışını YaptıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun seçim koordinasyon merkezinin açılışını yapması- Bakan Eroğlu'nun partililere konuşma yapması - Eroğlu'nun esnaf ziyareti - Bakan Eroğlu: - "7 Haziran seçimleri, 2023 ve 2071 hedefiyle küresel bir güç olmak isteyenler ile Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlerin bir seçimidir.
 • 22:06Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 7 Haziran seçiminin 2023 ve 2071 hedefiyle küresel güç olmak isteyenler ile Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlerin seçimi olduğunu belirterek "Milletimiz, 7 Haziran'da ülkemizi bölüp parçalamak ve Türkiye'yi Taksim'e çevirmek isteyenlere gerekli cevabı verecektir" dedi.
 • 20:26Yıldız: Yıldız: "Devletin Nasıl Yönetildiğini Hep Beraber Gördüler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören alanından detaylar ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın alana gelmesi- Bakan Yıldız, Menderes Belediye Başkanı Soylu ve İZMİRGAZ AŞ Genel Müdürü Yandımata'nın doğalgaz borusunu imzalamaları- Tören alanında küçük bir çocuğu kucağına alması- Lokma yemesi- Menderes Belediyesini ziyareti - Bakan Yıldız: "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 19:27Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, İzmir'deEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 19:046. Uluslararası Arapça YarışmasıMilli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneğince koordinasyonu yürütülen 6. Uluslararası Arapça Yarışmaları kapsamında İmam Hatip Ortaokulları Arapça Yarışması Türkiye Finalleri Kayseri'de gerçekleştirildi.
 • 14:36İzmir'de İkinci 1 Mayıs Operasyonu: 10 Gözaltı -Ekİzmir'de İkinci 1 Mayıs Operasyonu: 10 Gözaltı -Ekİzmir'deki 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarında, arama noktası girişinde çıkan arbedenin ardından bugün 10 kişinin daha gözaltına alındığı operasyona, HDP İzmir İl Başkanı Cavit Uğur, Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP) İl Başkanı Kerim Altınmakas, partililer ve gözaltına alınanların yakınları, basın açıklamasıyla tepki gösterdi.
 • 13:57İzmir'de İkinci 1 Mayıs Operasyonu: 10 Gözaltı (2)İzmir'de İkinci 1 Mayıs Operasyonu: 10 Gözaltı (2)Basın AÇIKLAMASI YAPILDI İzmir'deki '1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü' kutlamalarında, arama noktası girişinde çıkan arbede ardından bugün 10 kişinin daha gözaltına alındığı operasyona, HDP İzmir İl Başkanı Cavit Uğur, Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP) İl Başkanı Kerim Altınmakas, partililer ve gözaltına alınanların yakınları, basın açıklamasıyla tepki gösterdi.
 • 12:26Milli Eğitimde Korsan Atamaya, Tenzili RütbeMilli Eğitimde Korsan Atamaya, Tenzili Rütbeİzmir'de daha önce, sorularını hazırladığı sınava girip 99 puan alması konuşulan Tarık Uğur, atamalardan sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı iken bakanlığın 'MEBBİS' sistemini kullanıp, norm kadro sayısını arttırdığı Halk Eğitim Merkezi'ne, Vali Mustafa Toprak adına elektronik imza atıp tayinini buraya yaptığı gerekçesiyle bir kez daha gündeme geldi.
 • 22:03İzmir MHP'li Vural'dan Davutoğlu'na: Sen Neredeydin? -1İzmir MHP'li Vural'dan Davutoğlu'na: Sen Neredeydin? -1MHP'li Vural'dan Davutoğlu'na: Sen neredeydin?
 • 17:55MHP'li Vural'dan, Davutoğlu'na, 'Sen Neredeydin' SorularıMHP'li Vural'dan, Davutoğlu'na, 'Sen Neredeydin' SorularıMhp İzmir Milletvekili Oktay Vural, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yönelttiği "Adnan Menderes asılırken MHP neredeydi?
 • 15:55Genel Seçime DoğruAK Parti İzmir milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor.
 • 18:58Karakolda Dayak Davasında İki Polise HapisKarakolda Dayak Davasında İki Polise Hapisİzmir'de, gözaltında altında yediği dayak güvenlik kameraları tarafından kaydedilen Fevziye Cengiz'in, açtığı davada yargılanan 4 polisten 2'sine hapis cezası verildi.
 • 18:32Karakolda Dövülen Fevziye Cengiz'in Davasında Karar Açıklandıİzmir'deki Karabağlar Polis Merkezi'nde, 17 Temmuz 2011'de gözaltına alınıp dövülen Fevziye Cengiz'in ve polislerin yargılandığı davada karar açıklandı.
 • 17:52İzmir - Fevziye Cengiz Davasında İki Polise 1'er Yıl 3'er Ay Hapis Cezasıİzmir - Fevziye Cengiz Davasında İki Polise 1'er Yıl 3'er Ay Hapis CezasıFevziye Cengiz davasında iki polise 1'er yıl 3'er ay hapis cezası Karakolda dayak davasında karar çıktı İzmir'de, Fevziye Cengiz'in gözaltına alındığı Karabağlar Polis Merkezi'nde dövülmesine ilişkin davada 2 polise 1 yıl 3'er ay hapis cezası verildi.
 • 17:43Karakolda Dayak Davasında 2 Polise 1'er Yıl 3'er Ay HapisKarakolda Dayak Davasında 2 Polise 1'er Yıl 3'er Ay Hapisİzmir Karabağlar'da, 2011 yılının Temmuz ayında gözaltına alınan Fevziye Cengiz'in Polis Merkezi'nde dövülmesine ilişkin 4 polis hakkında açılan 'işkence ve eziyet' davası ile polis memurlarına karşı Cengiz'in 'basit yaralama' ve 'hakaret' suçunu işlediği iddiasıyla açılan davada karar çıktı.
 • 15:19Taksicinin Parasını Gasp Eden Şüpheli YakalandıTaksicinin Parasını Gasp Eden Şüpheli Yakalandıİzmir’in Karabağlar ilçesinde, bıçak göstererek taksi şoförünün 680 lirasını gasp eden şüpheli Y.V., polis ekiplerince bir başka taksiciyi gasp etmek üzereyken yakalandı.
 • 10:11Başkan Kocaoğlu: Kupon Arazi Avcılarına DikkatBaşkan Kocaoğlu: Kupon Arazi Avcılarına Dikkatİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, şehir dönüşümünde "kupon arazi" avcılarına dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.
 • 22:14MHP Grup Başkanvekili Oktay VuralMHP Grup Başkanvekili Oktay VuralGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın konuşması,- Seçmen İletişim Merkezi'nin açılışı ve partililerden detaylar, MHP Grup Başkanvekili Vural: - "Türkiye Cumhuriyeti devletinin 2,5 milyonluk Suriyeliye bakacak gücü var da emeklinin, asgari ücretlinin yüzünü güldürecek kaynağı mı yoktur?
 • 21:28MHP Grup Başkanvekili Vural AçıklamasıMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Türkiye Cumhuriyeti devletinin 2,5 milyonluk Suriyeliye bakacak gücü var da emeklinin, asgari ücretlinin yüzünü güldürecek kaynağı mı yoktur?
 • 13:58Başkan Kocaoğlu Karabağlar'dan UyardıKarabağlar Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ortak hizmet protokolü ile hayata geçirilen Karabağlar Belediyesi hizmet binası törenle açıldı.
 • 15:44Karabağlar'ın Anneleri Yenimahalle'deYenimahalle Belediyesi, Karabağlarlı kadınları ağırladı.
 • 11:59İzmir'de Engelliler Haftasına Özel Etkinliklerİzmir'de Engelliler Haftasına Özel Etkinliklerİzmir Büyükşehir Belediyesi, 10 Mayıs’ta başlayacak “Engelliler Haftası” için “Beni de görüyor musunuz?” temasıyla düzenleneceği sergiler, paneller, spor etkinlikleri ve gösterilerle engellilerin sorunlarına dikkat çekecek.
 • 11:19Engelliler Haftası 'Beni de Görüyor Musunuz?' EtkinlikleriEngelliler Haftası 'Beni de Görüyor Musunuz?' Etkinlikleriİzmir Büyükşehir Belediyesi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası boyunca bir dizi etkinlik düzenleyecek.
 • 09:33İzmir'de Engelliler Haftası Etkinlikleriİzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu sene Engelliler Haftası boyunca yapılacak etkinlikler "Beni de görüyor musunuz" temasıyla düzenlenecek.
 • 15:40Silahlı Kavgalardaki Artış, Silahlı Baskınlara Dönüştüİzmir'de 2015 yılının ilk dört ayına, silahlı saldırılar damgasını vurdu.
 • 13:53Altay'da Sgk TehlikesiAltay'da 18 Mayıs'ta, çoğunluk sağlanmadığı taktirde 25 Mayıs'ta yapılacak olağanüstü genel kurul sonrası göreve gelecek yönetim 31 Mayıs'a kadar Sosyal Güvenlik Kurulu (SGK) borcunun 56 bin TL tutarındaki taksidini ödemek zorunda kalacak.
 • 10:18Alfemo 2015'in İlk Dört Ayında 41 Mağaza Açarak Rekor KırdıAlfemo 2015'in İlk Dört Ayında 41 Mağaza Açarak Rekor KırdıTürkiye’nin mobilya sektörünün lider markalarından Alfemo, 2015 yılının ilk dört ayındaki atılımla mağazalaşma alanında büyük bir başarıya imza attı.
 • 14:01Vatandaştan Oktay Vural'a Vatandaştan Oktay Vural'a "Memleketiniz Neresi" Sorusuİzmir'de bir vatandaşın Diyarbakır doğumlu olan Vural'a yönelttiği, "Esas memleketiniz neresi?" sorusu ve sözleri alanda şok etkisi oluşturdu. Vatandaş, alandan uzaklaştırıldı.
 • 17:36Genel Seçime DoğruAK Parti 24. dönem İzmir milletvekilleri İlknur Denizli ve Mehmet Tekelioğlu, partilerinin 25 dönem milletvekili adayları Hüseyin Kocabıyık ve Talip Uzun ile bir araya geldi, partililerle helalleşti.
 • 15:06Çıray: Baraj Havzasına İmar İzni İzmirlilere Biyolojik Savaş Açmak DemektirÇıray: Baraj Havzasına İmar İzni İzmirlilere Biyolojik Savaş Açmak DemektirCHP İzmir Milletvekili ve PM Üyesi Aytun Çıray, Karşıyaka ve Balçova ilçelerinde kişiye özel parsel düzenlemeleri yapıldığını belirterek, “Baraj havzasına imar izni demek, İzmirlilere biyolojik savaş açmak demektir.
 • 09:52Uyuşturucu Suçundan 15 Yılla Yargılanan Futbolcu Beraat EttiUyuşturucu Suçundan 15 Yılla Yargılanan Futbolcu Beraat Ettiİzmir'in Karabağlar İlçesi'nde, kullandığı otomobilde 5 kilo sentetik uyuşturucu bonzai ele geçirilen amatör futbolcunun da aralarında bulunduğu 1'i tutuklu 3 sanığın yargılandığı dava sonuçlandı.
 • 16:10Engelli Kıza Tecavüz Eden Sanığa 18 Yıl Hapisİzmir’in Karabağlar ilçesinde yürüme engelli 28 yaşındaki kızı zorla kendi evine götürerek defalarca tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklu yargılanan şahıs, 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 15:18Epilepsi Hastası Genç Evinde Ölü Bulunduİzmir'in Karabağlar İlçesi'nde, uyuşturucu kullandığı öne sürülen epilepsi hastası 29 yaşındaki Ali Yıldırım, yakınları tarafından evinde ölü bulundu.
 • 12:10İzmir'de Uyuşturucu Operasyonlarıİzmir'de düzenlenen 4 ayrı uyuşturucu operasyonunda 76 kilo 274 gram esrar, 2 ecstasy hap, 45 kök Hint keneviri, 2 ruhsatsız tabanca, tabancalara ait 2 şarjör ve 16 mermi ele geçirildi, gözaltına alınan 8 kişiden 6'sı tutuklandı.
 • 10:13İzmir'de 50 Kız Öğrenci Hafızlık Payesiyle Taçlandıİzmir'de 50 Kız Öğrenci Hafızlık Payesiyle Taçlandıİzmir'in Karabağlar ilçesindeki Raif Cilasun Kız Kur'ân Kursu'ndaki 50 kız öğrenci, hafızlık payesiyle taçlandı.
 • 09:49Hurda Araçlarda Yaşayan 'Sado' Sokakta ÖldüHurda Araçlarda Yaşayan 'Sado' Sokakta Öldüizmir Karabağlar'da çevredekilerin 'Sado' lakabıyla bildiği, hurda araçların içinde yaşayan kişi sokak ortasında ölü bulundu.
 • 16:01Hdp'li Kürkçü, Ermeni Yazar Nişanyan'ı Cezaevinde Ziyaret EttiHdp'li Kürkçü, Ermeni Yazar Nişanyan'ı Cezaevinde Ziyaret EttiHDP İzmir milletvekili adayı ve Mersin Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Şirince köyünde sit alanındaki arazisine, iki kez mühürlenmesine rağmen ev yaptığı gerekçesiyle aldığı 2 yıllık hapis cezası Yargıtay tarafından onanan yazar Sevan Nişanyan’ı, Aydın Yenipazar Kapalı Cezaevi'nde ziyaret etti.
 • 10:56Altınordu'dan Okullara Altınordu'dan Okullara "Kırmızı-lacivert" DestekAltınordu’nun İzmir Karabağlar’daki orta öğretim okulları arasında düzenlediği, “İyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu” konulu “kırmızı-lacivert” resim yarışması sonuçlandı.
 • 07:23Genç Kıza, 3 Kişi Nişanlısının Gözü Önünde Tecavüz EttiGenç Kıza, 3 Kişi Nişanlısının Gözü Önünde Tecavüz Ettiİzmir'de nişanlısıyla aracın içinde oturan kız, kendilerine saldıran 3 kişinin tecavüzüne uğradı. Saldırganlar, gasp ettikleri telefonu satmak isterken yakalandı.
 • 16:26Sağlık Personeline Şiddet" DavasıKarabağlar'da kalp krizi geçiren hastayı taşıyan ambulansın şoförüne, manav tezgahına çarptığı gerekçesiyle şiddet uyguladığı ileri sürülen kişi, yargılandığı davada 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 14:14112 Görevlisine Dayağa 4 Yıl 2 Ay Hapis Cezası112 Görevlisine Dayağa 4 Yıl 2 Ay Hapis Cezasıİzmir'in Karabağlar İlçesi'nde, market işleten Adem Bozkurt, kalp krizi geçiren Hüseyin Yavuz'a ilk müdahaleyi yapıp ambulansa alan sağlık görevlileri Metin Buhurcu ve Korkmaz Hangün'ü, işyerinin şemsiye ve tentesine çarptıkları gerekçesiyle çıkan tartışmada dövüp, hakaret ettiği iddiasıyla tutuksuz yargılandığı davada toplam 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 18:11Orman ve Su İşleri Bakanı EroğluOrman ve Su İşleri Bakanı EroğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Seçim bürosu detayı- Bakan Veysel Eroğlu'nun salona gelişi- İl Başkanı Bülent Delican'ın konuşması - Milletvekili adayı Savcı Sayan detayı- Salondan detaylar- Veysel Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve beraberindekiler AK Parti İzmir 1. Bölge 6. sıra milletvekili adayı Necip Nasır'ın Karabağlar'daki seçim bürosunu ziyaret etti.
 • 17:59Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Şu siyasi istikrar olmazsa bizi tamamen Suriye'ye çevirirler.
 • 17:34Veysel Eroğlu: Veysel Eroğlu: "Şu Siyasi İstikrar Olmazsa Bizi Tamamen Suriye'ye Çevirirler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Veysel Eroğlu'nun salona gelişi-Salondan detaylar-Veysel Eroğlu'nun konuşması - "Şu siyasi istikrar olmazsa bizi tamemen Suriye'ye çevirirler.
 • 16:39Eroğlu: "Biz Dağda Bile Açılım Yapıyoruz"Orman ve Su İşleri Bakanı ve İzmir milletvekili adayı Veysel Eroğlu, “İzmir şu korku siyasetini çöpe atsın bir zahmet. Muhalefetin çirkin korkutma ‘yok şöyle karışırlar böyle karışırlar’ hayır efendim biz dağda bile açılım yapıyoruz” dedi.
 • 15:52Bakan Eroğlu, Kılıçdaroğlu'nu Eleştirerek Başladı (3)Bakan Eroğlu, Kılıçdaroğlu'nu Eleştirerek Başladı (3)'izmir KİMSENİN KALESİ DEĞİL' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti'den milletvekili adayı olduğu İzmir'de, teşkilat turuna en büyük ilçe Karabağlar'dan başladı.
 • 10:30İki Arkadaş Birbirini Bıçakladı: 2 Ağır Yaralıİki Arkadaş Birbirini Bıçakladı: 2 Ağır Yaralıizmir Karabağlar'da çıkan tartışmada iki arkadaş birbirlerini bıçakla ağır yaraladı.
 • 09:01Gündem/ 19 Nisan 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Levent-Rumeli Hisaru¨stu¨ Metro Hattı ac¸ılıs¸ to¨renine katılacak.
 • 00:04Gündem Özeti/ 19 Nisan 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ATO Congresium'da düzenlenen, partisinin seçim bildirgesinin açıklanacağı ve milletvekili adaylarının tanıtımının yapılacağı toplantıya katılacak.