Son Dakika Haberleri: Trakyakent Encümeni Tekirdağda Toplandı

Trakyakent Encümeni Tekirdağda Toplandı

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği Trakyakent Encümen Toplantısı Tekirdağ Belediyesi'nin ev sahipliğinde Belediye encümen toplantı salonuna yapıldı.

09.02.2012 21:58
Trakyakent Encümeni Tekirdağda Toplandı

,
Toplantıya, Trakyakent Birlik Başkanı ve Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Pehlivanköy Belediye Başkanı Hüseyin Açıkel ve İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz ile Birlik Müdürü Tekirdağ Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Çetiz, Mali Hizmetler Müdürü Zeki Sezen, Trakyakent üyesi Banarlı Belediye Başkanı Selami Altınay ve birlik personeli katıldılar.

Birlik Başkanı Adem Dalgıç ve Encümen Üyelerine, Belediye çalışmaları hakkındaki görüş ve önerilerini dile getirdi.

Bulgaristan Ulusal Belediye Çalışanları Birliği'nden gelen davetlerden, Sofya şehrinde düzenlenecek olan Kamu-Özel İşbirliği konulu Forumu ile Güneydoğu Avrupa Etkinlikleri adı altında yine Sofya'da açılacak olan Via Expo Kongre ve Fuarı toplantıda görüşülürken, bu organizasyonlar dahilinde Sofya Via Expo Kongre ve Fuar programı çerçevesinde "Yenilenebilir Enerji, Enerji Verimliliği, Atık Yönetimi ve Çevre" konulu toplantı programları gerçekleştirileceği belirtildi.

Toplantı'da, Birlik Encümen Üyeleri, Birliğin web hizmetleri konusunda bilgilendirilirken, yakın zamanda Birlik Üyelerine ve diğer kamu kurum ve kuruluşlar ile sivil topluma yeni yüzü ile hizmet verecek olan yeni resmi internet sitesinin tasarım donanım ve yazılım hizmetleri hakkında açıklamalarda bulunuldu.

Birlik yönetimi, Üye Belediyeler ile eğitim protokolü hazırlayarak, eğitim hizmeti verilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunurken, yapılacak olan eğitim programlarında Trakyakent Belediyeler Birliği'nin öncü kuruluş konumunda yer alması konusu görüşülerek karara bağlandı.Toplantı'da ayrıca AEBR Forumu ile Sayıştay Denetimleri eğitim programları hakkında Birlik Encümeni'ne bilgilendirmeler yapıldı.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.03.2015 07:23:41. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Trakyakent Encümeni Tekirdağda Toplandı
  [Hata Bildir]