SON DAKİKA IŞILAY SAYGIN HABERLERİ

Son Dakika Işılay Saygın Haberleri

16:05
Tuncay, Rumeli Aşkıyla Okurlarıyla Bu Kez Konak'ta Buluştu Mübadil bir ailenin çocuğu olan Eğitimci-Yazar Firdevs Tunçay, “Kalbim Rumeli’de Kaldı” adlı kitabıyla bu kez Konak’ta İzmirli okurlarla buluştu.
Tuncay, Rumeli Aşkıyla Okurlarıyla Bu Kez Konak'ta Buluştu
10:18
Ödemiş'in Tanıtımına 'Yeşil Deniz' Dizisi Katkısı İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde çekilen 'Yeşil Deniz' dizisi, reyting kurbanı olarak yayından kalkan birçok dizinin aksine, izleyici kitlesi ile yapımcılarının yüzünü güldürdü.
Ödemiş'in Tanıtımına 'Yeşil Deniz' Dizisi Katkısı
13:10
Buca'da "Cumhuriyet Bayramı" Dolu Dolu Kutlanacak Buca Belediyesi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk milletine armağanı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı adına yakışır bir şekilde kutlamak için hazırlıklarını tamamladı.
Buca'da 'Cumhuriyet Bayramı' Dolu Dolu Kutlanacak
15:39
100. Yılında Birinci Dünya Savaşı Konferansı Tarım sektöründe çalışan ve üreten kadınları bir araya getiren Kemalpaşa Çiftçi Kadınlar Günü, vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.
14:18
Bayraklı Belediyesi Hayallerine Kavuşturdu Bayraklı Belediyesi Çocuk Korosu’nda müzik eğitimine başlayan öğrencilerden Helin Menteş ve Berivan Dağlı aldığı eğitimlerin meyvesini Işılay Saygın Güzel Sanatlar lisesini kazanarak verdi.
Bayraklı Belediyesi Hayallerine Kavuşturdu
14:11
18. Tülay Aktaş Karşılıksız Hizmet Ödülleri Sahiplerini Buldu 18.'si düzenlenen "Tülay Aktaş İzmir Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Toplantısı ve Karşılıksız Hizmet Ödül Töreni"nde İzmirli gönüllüler ödüllerine kavuştu.
18. Tülay Aktaş Karşılıksız Hizmet Ödülleri Sahiplerini Buldu
11:49
18. Tülay Aktaş Karşılıksız Hizmet Ödülleri Sahiplerini Buldu Bu yıl 18.'si düzenlenen "Tülay Aktaş İzmir Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Toplantısı ve Karşılıksız Hizmet Ödül Töreni"nde İzmirli gönüllüler ödüllerine kavuştu.
18. Tülay Aktaş Karşılıksız Hizmet Ödülleri Sahiplerini Buldu
18:30
Ted Koleji İzmir'de İkinci Okulunu Urla'da Açtı Türk Eğitim Derneği (TED) Koleji, İzmir'deki ikinci okulunu Urla ilçesinde eğitim öğretime açtı.
09:58
İzmir'de Kültür Sanat Türk ve Rum müzisyenlerden oluşan müzik grubu Cafe Aman İstanbul, 16 Eylül'de rembetiko konseri verecek.
12:25
Egikad'ın 6'ıncı Yıl Gururu Kadınların iş ve sosyal hayatta hak ettiği yeri alması ve özellikle iş kadınlarının sorunlarının kamuoyuna duyurulması amacıyla 15 Temmuz 2008 yılında kurulan Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) 6’ncı yıl gururunu yaşıyor.
Egikad'ın 6'ıncı Yıl Gururu
10:34
Egikad'dan Başkan Sibel Uyar'a Onur Üyeliği Kadınların iş ve sosyal hayatta hak ettiği yeri alması ve özellikle iş kadınlarının sorunlarının kamuoyuna duyurulması amacıyla 2008 yılında kurulan Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) 6. gurur yaşını Çeşme Villa Renk Otel’de kutladı.
Egikad'dan Başkan Sibel Uyar'a Onur Üyeliği
09:53
Egikad'dan Başkan Sibel Uyar'a Onur Üyeliği Kadınların iş ve sosyal hayatta hak ettiği yeri alması ve özellikle iş kadınlarının sorunlarının kamuoyuna duyurulması amacıyla 2008 yılında kurulan Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) 6. gurur yaşını Çeşme Villa Renk Otel’de kutladı.
Egikad'dan Başkan Sibel Uyar'a Onur Üyeliği
10:08
Saygın: Gönüllüler Hareketi'ni Suçlu Gibi Gösterenleri Maşeri Vicdan Affetmez Devlet eski Bakanı Işılay Saygın, hükümet tarafından hazırlandığı iddia edilen Gönüllüler Hareketi'ni bitirme planına tepki gösterdi.
Saygın: Gönüllüler Hareketi'ni Suçlu Gibi Gösterenleri Maşeri Vicdan Affetmez
14:55
Altay Yeni Başkan ve Yönetimini Belirleyecek Kuruluşunun yüzüncü yılını sportif açıdan beklentilerin uzağında geçiren Altay, yarın yeni başkan ve yönetimini belirleyecek.
11:14
İzmirli Öğrencilerden Süper Kahramanlar İzmir'de ortaöğretim öğrencileri, kendi süper kahramanlarını tasarladı.
İzmirli Öğrencilerden Süper Kahramanlar
16:05
Işılay Saygın Kilim Atölyesi Yıktırıldı Hakkari’nin Bağlar Mahallesi’nde bulunan 2 katlı “Işılay Saygın Kilim Atölyesi” binasının depreme dayanıksız çıkması üzerine yıktırıldı.
Işılay Saygın Kilim Atölyesi Yıktırıldı
11:04
Üretim Turizmle Buluşacak Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği (UKKD) yönetim kurulu üyelerini makamında konuk eden Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, kadınların sosyal yaşama ve üretime katılmasının önünü açacak projeleri kısa zamanda uygulamaya koymak istediklerini belirterek, bu kapsamda İzmir’in her geçen yıl büyüyen kurvaziyer turizm potansiyelinden faydalanmayı düşündüklerini söyledi.
Üretim Turizmle Buluşacak
10:53
12. Bahattin Tatış Resim Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu İlki 2002 yılında düzenlenen Ulusal Bahattin Tatış Resim Yarışması’na bu yıl da ülkemizin farklı illerinden ortaokul, lise ve üniversite düzeyinde eğitim gören birçok genç özgün eserleri ile katıldılar.
12. Bahattin Tatış Resim Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu
16:05
Başkan Uğurlu'ya Saygın'dan Övgü! Kemalpaşa'nın AK Partili Belediye Başkanı Arif Uğurlu'ya tebrik ziyaretleri sürüyor.
Başkan Uğurlu'ya Saygın'dan Övgü!
18:04
Başarılarımı Karılarıma Borçluyum' Sanatseverlerle Buluştu Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Vakfı Kadınlar Birliği, düzenlediği etkinliklerle ihtiyaç sahibi, zeki öğrencilere kaynak yaratmaya devam ediyor.
Başarılarımı Karılarıma Borçluyum' Sanatseverlerle Buluştu
17:07
I. Ulusal Üniversite Kadın Araştırma Merkezleri Kongresi" DEÜ Kadın Hakları ve Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi ile EÜ Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından düzenlenen “I. Ulusal Üniversite Kadın Araştırma Merkezleri Kongresi”, Türkiye'deki çeşitli üniversitelerden akademisyenlerin katılımıyla Kuşadası'nda başladı DEÜ Rektörü Prof.
16:20
Kadına Şiddet' Üniversiteleri Harekete Geçirdi Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, 1'inci Ulusal Üniversite Kadın Araştırma Merkezleri Kongresi toplandı.
14:09
Eski ANAP'lılar Hasret Giderdi İzmir'de eski ANAP'lılar, 21 yıl boyunca siyaset yaptıkları arkadaşlarıyla bir araya geldi.
Eski ANAP'lılar Hasret Giderdi
12:53
Dr Fadıl Ünal Adı 56. Sokak'ta Ölümsüzleşti Konak Belediyesi, öncü isimleri İzmir’in sokaklarında ölümsüzleştirmeye devam ediyor.
Dr Fadıl Ünal Adı 56. Sokak'ta Ölümsüzleşti
10:25
İzikad'dan "Cumhuriyeti Taşıyan Kadınlar" Fotoğraf Sergisi İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) ve Inner Wheel 244. Bölge Federasyonu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İzmir Atatürk Lisesi Sergi Salonunda ortaklaşa “Cumhuriyeti Taşıyan Kadınlar” Fotoğraf Sergisi düzenledi.
İzikad'dan 'Cumhuriyeti Taşıyan Kadınlar' Fotoğraf Sergisi
09:00
EBSOV Kadınlar Birliği, 8 Mart'ı Kutladı Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı Kadınlar Birliği, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.
EBSOV Kadınlar Birliği, 8 Mart'ı Kutladı
23:04
Kadınlar Günü Kutlamaları Konak'ta Erken Başladı Kadınlar Günü için Konak Belediyesi tarafından düzenlenen ve bir hafta boyunca sürecek olan etkinliklerin ilki Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen ‘Kadın ve Hukuk’ konulu konferans oldu.
Kadınlar Günü Kutlamaları Konak'ta Erken Başladı
11:51
Saygın: Herkesin Türkçe Olimpiyatları'nı Takdir Etmesi Gerekir Türk siyaset tarihinde iz bırakan isimlerden biri olan eski Bakan Işılay Saygın, Turgut Özal döneminde devletin yurtdışında okul açmaya çalıştığını ancak başarısız olunduğu, bunu Hizmet Hareketi'nin başardığını söyledi.
Saygın: Herkesin Türkçe Olimpiyatları'nı Takdir Etmesi Gerekir
18:27
Işılay Saygın'a En Güzel Hediye Rebap Gürel ve Uluslar arası Kadın Dayanışma Derneği 2. Başkanı İnci Mutluer önderliğinde Ege Orman Vakfı ile birlikte bin 300 fidanlık koru, eski Devlet Bakanı ve Uluslar arası Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Işılay Saygın adına oluşturuldu.
Işılay Saygın'a En Güzel Hediye
18:28
Işılay Saygın, Fidanları Toprakla Buluşturdu Eski Devlet Bakanı ve Uluslararası Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Işılay Saygın adına, Izmir’in tanınmış isimlerinden Rebap Gürel ve Uluslararası Kadın Dayanışma Derneği 2. Başkanı Inci Mutluer önderliğinde, Ege Orman Vakfı ile birlikte bin 300 fidanlık koru oluşturuldu.
Işılay Saygın, Fidanları Toprakla Buluşturdu
10:30
Üniversiteli Kadınlar Kadın Müzesini Ziyaret Etti Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği üyeleri, İzmir Kadın Müzesi’ni ziyaret etti.
Üniversiteli Kadınlar Kadın Müzesini Ziyaret Etti
12:20
Alsancak'a Gönül Verenler Ödüllendirildi İzmir’in tarihsel, sosyal ve kültürel yönden en önemli semti olan Alsancak’a katkı sağlayan, hizmet veren kişiler, Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği tarafından ödüllendirildi.
Alsancak'a Gönül Verenler Ödüllendirildi
15:13
Türkiye'nin İlk Kadın Müzesinin Açılışı Sosyal Medyayı Salladı İzmir Konak Belediyesi tarafından hayata geçirilen Türkiye'nin ilk dünyanın ise 54. Kadın Müzesi sosyal medyada en çok konuşulan konulardan oldu.
Türkiye'nin İlk Kadın Müzesinin Açılışı Sosyal Medyayı Salladı
16:37
Altay'a 100'üncü Yıl İçin Muhteşem Balo İzmir futbolunun asırlık çınarı Altay, 100'üncü kuruluş yıl dönümünü Hilton Oteli'nde düzenlenen görkemli bir baloyla kutladı.
Altay'a 100'üncü Yıl İçin Muhteşem Balo
12:20
Konak'ta Kadınlar "Kadına Şiddet"İ Tartıştı Konak Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür ve Sanat Merkezi toplumun kanayan yarası kadına şiddete dikkat çeken yazar Şadıman Şenbalkan’ın ‘Kadına Şiddet/Madalyonun öbür Yüzü’ adlı kitabının tanıtım gününe ev sahipliği yaptı.
Konak'ta Kadınlar 'Kadına Şiddet'İ Tartıştı
16:53
Başkan Tartan'ın Acı Günü Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ın babası Fikret Tartan toprağa verildi.
Başkan Tartan'ın Acı Günü
17:54
Kadınlar Seslerini İzmir'den Duyurdu Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının tanınmasının 79'uncu yıldönümünde Konak Belediyesi, Uluslararası Kadınlar Derneği ve Türk Kadınlar Konseyi Derneği Söyleşi düzenledi.Dr.Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşen...
Kadınlar Seslerini İzmir'den Duyurdu
17:19
Türkiye'nin İlk Radyo ve Demokrasi Müzesi İzmir'de Açıldı Atatürk'ün meclis konuşması, Kenan Evren'in darbe aktarımı, ve radyolar İzmir'de Türkiye'nin ilk ve tek Radyo ve Demokrasi Müzesinde toplandı.
Türkiye'nin İlk Radyo ve Demokrasi Müzesi İzmir'de Açıldı
15:05
Konak'tan Kadınların Sesi Yükselecek Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının verilişinin 79'uncu yılı Konak'ta coşkuyla kutlanıyor.5 Aralık tarihinde Radyo ve Demokrasi Müzesi'nin açılışının hemen ardından kadınlar, Dr.
Konak'tan Kadınların Sesi Yükselecek
13:17
Dünya Şiirle Güzel Konak Belediyesi ve Uluslararası Kadınlar Derneği'nin düzenlediği 'Dünya Şiirle Güzel' etkinliğinde şiirler engelli yurttaşlar için okundu.Prof.Dr.Türkan Saylan Alsancak Kültür ve Sanat Merkezi'nde bir araya gelen şiir dostları, genç şairlerin...
Dünya Şiirle Güzel
11:29
Konak'ta "Aralık"Sız Kültür Sanat Konak Belediyesi Aralık ayında İzmirlileri kültür ve sanatın doruğuna çıkarıyor.
Konak'ta 'Aralık'Sız Kültür Sanat
18:31
Işılay Saygın'dan Eğitimle İlgili Uyarılar Eski Devlet Bakanı ve Türk Kadınlar Konseyi Genel Başkanı Işılay Saygın, Manisa Valisi Abdurrahman Savaş'ı ziyaretinde dershanelerin kapatılmasıyla ilgili olarak, "Eğitim camiası yeterli olsaydı dershanelere ihtiyaç yoktu."
Işılay Saygın'dan Eğitimle İlgili Uyarılar
17:37
Saygın'dan Vali Savaş'a Ziyaret Türk Kadınlar Konseyi Derneği Genel Başkanı ve eski  Devlet Bakanı Işılay Saygın, Vali Abdurrahman Savaş'ı ziyaret etti.
Saygın'dan Vali Savaş'a Ziyaret
16:22
Türk Kadınlar Konseyi Başkanı Saygın'dan Vali Savaş'a Ziyaret Eski Bakanlardan, Türk Kadınlar Konseyi Derneği Genel Başkanı Işılay Saygın, Manisa Şubesi üyeleriyle birlikte Manisa Valisi Abdurrahman Savaş'ı makamında ziyaret etti.
Vali Savaş'a, Manisa'da göreve başlaması nedeniyle daha önce "hayırlı...
Türk Kadınlar Konseyi Başkanı Saygın'dan Vali Savaş'a Ziyaret
15:50
Manisa Bezinden Kıyafetler Sergilendi Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şubesinin Manisa bezinden yaptırdığı, çeşitli kıyafetlerin sergilendiği defile göz kamaştırdı.
Manisa Bezinden Kıyafetler Sergilendi
15:31
Manisa Bezi Defilesi İlgiyle İzlendi Manisa'da Türk Kadınlar Konseyi öncülüğünde Manisa Bezi Dokuma Kursu'ndan çıkan ürünler düzenlenen defileyle sergilendi.
Manisa'da Türk Kadınlar Konseyi öncülüğünde 600 yıllık Manisa Bezi'nin yaşatılması için kurs düzenlendi.
Manisa Bezi Defilesi İlgiyle İzlendi
12:10
Saygın: Eğitim Camiası Yeterli Olsa Dershanelere İhtiyaç Olmaz Devlet eski Bakanı Işılay Saygın, dershanelerin kapatılması konusunda toplumun bu kadar gerilmemesi gerektiğini söyledi.
Saygın: Eğitim Camiası Yeterli Olsa Dershanelere İhtiyaç Olmaz
13:43
Ustaya Saygı Etkinliğinin Konuğu Işılay Saygın Oldu Konak Belediyesi 'Ustaya Saygı' etkinliğinde Işılay Saygın'ı sevenleriyle buluşturdu.
Saygın'ı ağırlamaktan mutlu olduklarını dile getiren Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, "Işılay Saygın İzmir'in sembol, anıt ismidir.
Ustaya Saygı Etkinliğinin Konuğu Işılay Saygın Oldu
11:43
MHP İl Başkanı Karataş: İzmir'in Her İlçesi ve Büyükşehirde İddialıyız MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, yaklaşan yerel seçimler öncesi partisinin hazırlıkları ve aday belirleme çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.8 Aralık 2013 tarihinde yapılacak aday tanıtım toplantısına 22 ilçe adayını belirlemiş olarak...
MHP İl Başkanı Karataş: İzmir'in Her İlçesi ve Büyükşehirde İddialıyız
21:45
Işılay Saygın: MEB'de 11 Yılda Beş Bakan Değişti, Hepsi Ayrı Telden Çaldı Eski devlet bakanlarından Işılay Saygın, dershane ve özel etüt merkezlerinin kapatılmasına yönelik çalışmalara tepki gösterdi.
Işılay Saygın: MEB'de 11 Yılda Beş Bakan Değişti, Hepsi Ayrı Telden Çaldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:06:25. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA IŞILAY SAYGIN HABERLERİ
[Hata Bildir]