09:4400
SON DAKİKA MAMAK HABERLERİ

Son Dakika Mamak Haberleri

 

  Ankara Valiliği'nden 'Bayrak' Açıklaması

  Genelkurmay Başkanlığı'nın dün internet sitesinde Altındağ Belediyesi Anaokulu'ndaki Türk bayrağının indirilmesi olayı ile ilgili bugün Ankara Valiliği'nden yazılı açıklama yapıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Genelkurmay'a Bir Yalanlama da Ankara'dan

  Genelkurmay'a Bir Yalanlama da Ankara'dan

  Kobani eylemleri sırasında İzmir'de 'Türk Bayrağı indirilip yakıldı' bilgisi yalanlanan Genelkurmay'a benzer bir yalanlama da Ankara Valiliği'nden geldi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Camiler ve Din Görevlileri Haftası Mamak'ta Kutlandı

  Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Mamak Müftülüğü'nün organizasyonunda Prof. Dr Necmettin Erbakan Kongre Merkezinde bir program düzenlendi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ankara'da Markete Bombalı ve Molotoflu Saldırı Kamerada

  Ankara'da Markete Bombalı ve Molotoflu Saldırı Kamerada

  Ankara'da Kobani eylemleri sırasında yüzleri maskeli göstericilerin, bir markete ses bombalı molotoflu saldırısı işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkentte Konut Yatırımı 15 Yılda Geri Dönüyor

  Türkiye'nin başkenti Ankara'da konutların ortalama amortisman (geri dönüş) süresinin 15 yıl olduğu ortaya çıktı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kusunlar Aile Merkezi'nde Kanser Semineri Düzenlendi

  Kusunlar Aile Merkezi'nde Kanser Semineri Düzenlendi

  Mamak Belediyesi’nin Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) ile işbirliğinde yürüttüğü kanser semineri, Kusunlar Aile Merkezi’nde yapıldı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Mamak Belediyesi Yüzme Takımı Yarışmalara Hazırlanıyor

  30 sporcudan oluşan Mamak Belediyesi Yüzme Takımı, Türkiye Yüzme Federasyonu'nun programı kapsamında ilki 29 Ekim'de gerçekleşecek yarışmalara hazırlanıyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Taş Ocaklarına Gece Denetimi

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı: "Taş ocaklarına gece yapılan denetimlerde toplam 42 bin 232 lira para cezası uygulandı" (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Mamak'ta 91. Yıl Coşkusu

  Mamak'ta 91. Yıl Coşkusu

  Mamak Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri düzenledikleri bir törenle Ankara’nın başkent oluşunun 91. yıldönümü kutladı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Park ve Bahçeler Kışa Hazırlanıyor

  Park ve Bahçeler Kışa Hazırlanıyor

  Mamak Belediyesi park ve bahçelerde kış bakımı yapmaya başladı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Konya'da

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Konya'da

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Konya'da- Soylu: "Bu milletin bin yıldan beri koyduğu kardeşliği bir şekilde ayrıştırmak için ortaya fitne koymadıklarını mı sanıyorsunuz? Bu oyunu görüyoruz ve itidalle bozacağız. Bu oyunu sabırla vakarla ve kardeşliğimizle bozmaya çalışacağız"- "Onlar yıkarlar ama biz birleştiriyiciyiz. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Konya'da

  Soylu: "Bu milletin bin yıldan beri koyduğu kardeşliği bir şekilde ayrıştırmak için ortaya fitne koymadıklarını mı sanıyorsunuz? Bu oyunu görüyoruz ve itidalle bozacağız. Bu oyunu sabırla vakarla ve kardeşliğimizle bozmaya çalışacağız" "Onlar yıkarlar ama biz birleştiriyiciyiz. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Şafaktepe Konağı Açılışa Hazırlanıyor

  Mamak’a kazandırdığı yatırımlarla büyük bir dönüşüme imza atan Mamak Belediyesi yeni bir tesisin açılışını yaparak Mamaklıların hizmetine sunmaya hazırlanıyor. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Ankara'daki Kadın Cinayeti Davası

  Başkentte oşandığı eşini pompalı tüfekle öldürdüğü iddia edilen sanığın yargılanmasına başlandı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Utanç Müzesi' Kırklareli'nde Sergilenecek

  Utanç Müzesi' Kırklareli'nde Sergilenecek

  Devrimci 78’liler Federasyonu tarafından, uzun yıllar süren arşiv çalışmaları sonucu ortaya çıkarılan belge, doküman ve özel eşyaların sergilendiği, 12 Eylül dönemini anlatan ’Utanç Müzesi’, Kırklareli’nde sergilenecek. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Arızalı Sayaçlara Müdahale Hızı Arttı

  Arızalı sayaçlara müdahale hızının arttığı, bu sayede elektrikte kesinti süresinin de azaldığı bildirildi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkent Edaş Arızalı Sayaçların Değişim Süresini Yarı Yarıya Azalttı

  Başkent EDAŞ müşterilerine sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği yenilikçi uygulamalara devam ediyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Mamak'da Asfalt Seferberliği Tam Gaz Devam Ediyor

  Mamak'da Asfalt Seferberliği Tam Gaz Devam Ediyor

  Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "İlçemizde hızlı yapılaşmayla paralel bir şekilde altyapı çalışmalarımız artarak devam ediyor." dedi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Dört Kentte Elektrik Kesintisi

  Planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı ve Zonguldak'ta 11 Ekim Cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Mamak Belediyesi Tam Kadro Bayramlaştı

  Mamak Belediyesi tam kadro olarak bayramlaştı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ankara ve Bartın'da Elektrik Kesintisi

  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara ve Bartın'a 10 Ekim'de enerji verilemeyecek. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Yurt genelindeki gösterilerde, 3 kişi öldü, çok sayıda kişi yaralandı Bankaları, marketleri, belediye araçlarını yakan göstericiler, Hakkari Üniversitesi Rektörlük binası, rektörlüğe ait garajı ve araçları da ateşe verdi Siirt Valisi Tutulmaz, 4 siyasi partinin il başkanıyla bir araya geldi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Başkent'te 'Kobani' Eylemine Müdahale

  Başkent’te Kobani’deki IŞİD saldırılarını protesto etmek için Mamak Tuzluçayır’da toplanan grup polisle çatıştı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Ankara ve Bartın'da Elektrik Kesintisi

  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara ve Bartın’a 10 Eylül’de enerji verilemeyecek. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Mamak'ta Değişim Rüzgarı Esiyor

  Mamak'ta Değişim Rüzgarı Esiyor

  Başkent’in en büyük ilçelerinden biri olan ve bir zamanlar çöplüğü, cezaevi ve gecekondusuyla anılan Mamak’ta son yıllarda büyük bir değişim yaşanıyor. (07 Ekim 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 09:44:38. #1.13#