12:2700
SON DAKİKA MAMAK HABERLERİ

Son Dakika Mamak Haberleri

   

  TOKİ Konutlarının Sorunları Vatandaşı İsyan Ettirdi: Gecekonduda Daha Mutluyduk

  TOKİ Konutlarının Sorunları Vatandaşı İsyan Ettirdi: Gecekonduda Daha Mutluyduk

  Ankara Mamak’ta Kusunlar bölgesinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nca (TOKİ) inşa edilen konutlarında evsahibi olan vatandaşlar, bir türlü bitmeyen ve çözülmeyen sorunlar nedeniyle isyan noktasına geldi. (Dün 13:46)

   

  Mamak'ta Sirk Coşkusu

  Mamak'ta Sirk Coşkusu

  Türkiye'nin birçok ilinde gösteri yapan Dünya Organizasyon Sirk Grubu, 4 seanstan oluşan 9. uncu gösterilerini Mamak'ta gerçekleştirdi. (Dün 10:43)

   

  Ankara'daki Cinayet

  Mamak'ta evlerinde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan çiftin torunu, katil zanlısı olduğu gerekçesiyle tutuklandı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

  Başkentte Konut Yatırımı 15 Yılda Geri Dönüyor

  Türkiye'nin başkenti Ankara'da konutların ortalama amortisman (geri dönüş) süresinin 15 yıl olduğu ortaya çıktı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kusunlar Aile Merkezi'nde Kanser Semineri Düzenlendi

  Kusunlar Aile Merkezi'nde Kanser Semineri Düzenlendi

  Mamak Belediyesi’nin Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) ile işbirliğinde yürüttüğü kanser semineri, Kusunlar Aile Merkezi’nde yapıldı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Mamak Belediyesi Yüzme Takımı Yarışmalara Hazırlanıyor

  30 sporcudan oluşan Mamak Belediyesi Yüzme Takımı, Türkiye Yüzme Federasyonu'nun programı kapsamında ilki 29 Ekim'de gerçekleşecek yarışmalara hazırlanıyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Taş Ocaklarına Gece Denetimi

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı: "Taş ocaklarına gece yapılan denetimlerde toplam 42 bin 232 lira para cezası uygulandı" (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Mamak'ta 91. Yıl Coşkusu

  Mamak'ta 91. Yıl Coşkusu

  Mamak Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri düzenledikleri bir törenle Ankara’nın başkent oluşunun 91. yıldönümü kutladı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Park ve Bahçeler Kışa Hazırlanıyor

  Park ve Bahçeler Kışa Hazırlanıyor

  Mamak Belediyesi park ve bahçelerde kış bakımı yapmaya başladı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Konya'da

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Konya'da

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Konya'da- Soylu: "Bu milletin bin yıldan beri koyduğu kardeşliği bir şekilde ayrıştırmak için ortaya fitne koymadıklarını mı sanıyorsunuz? Bu oyunu görüyoruz ve itidalle bozacağız. Bu oyunu sabırla vakarla ve kardeşliğimizle bozmaya çalışacağız"- "Onlar yıkarlar ama biz birleştiriyiciyiz. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Konya'da

  Soylu: "Bu milletin bin yıldan beri koyduğu kardeşliği bir şekilde ayrıştırmak için ortaya fitne koymadıklarını mı sanıyorsunuz? Bu oyunu görüyoruz ve itidalle bozacağız. Bu oyunu sabırla vakarla ve kardeşliğimizle bozmaya çalışacağız" "Onlar yıkarlar ama biz birleştiriyiciyiz. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Şafaktepe Konağı Açılışa Hazırlanıyor

  Mamak’a kazandırdığı yatırımlarla büyük bir dönüşüme imza atan Mamak Belediyesi yeni bir tesisin açılışını yaparak Mamaklıların hizmetine sunmaya hazırlanıyor. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Ankara'daki Kadın Cinayeti Davası

  Başkentte oşandığı eşini pompalı tüfekle öldürdüğü iddia edilen sanığın yargılanmasına başlandı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Utanç Müzesi' Kırklareli'nde Sergilenecek

  Utanç Müzesi' Kırklareli'nde Sergilenecek

  Devrimci 78’liler Federasyonu tarafından, uzun yıllar süren arşiv çalışmaları sonucu ortaya çıkarılan belge, doküman ve özel eşyaların sergilendiği, 12 Eylül dönemini anlatan ’Utanç Müzesi’, Kırklareli’nde sergilenecek. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Arızalı Sayaçlara Müdahale Hızı Arttı

  Arızalı sayaçlara müdahale hızının arttığı, bu sayede elektrikte kesinti süresinin de azaldığı bildirildi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkent Edaş Arızalı Sayaçların Değişim Süresini Yarı Yarıya Azalttı

  Başkent EDAŞ müşterilerine sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği yenilikçi uygulamalara devam ediyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Mamak'da Asfalt Seferberliği Tam Gaz Devam Ediyor

  Mamak'da Asfalt Seferberliği Tam Gaz Devam Ediyor

  Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "İlçemizde hızlı yapılaşmayla paralel bir şekilde altyapı çalışmalarımız artarak devam ediyor." dedi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Dört Kentte Elektrik Kesintisi

  Planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı ve Zonguldak'ta 11 Ekim Cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Mamak Belediyesi Tam Kadro Bayramlaştı

  Mamak Belediyesi tam kadro olarak bayramlaştı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ankara ve Bartın'da Elektrik Kesintisi

  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara ve Bartın'a 10 Ekim'de enerji verilemeyecek. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Yurt genelindeki gösterilerde, 3 kişi öldü, çok sayıda kişi yaralandı Bankaları, marketleri, belediye araçlarını yakan göstericiler, Hakkari Üniversitesi Rektörlük binası, rektörlüğe ait garajı ve araçları da ateşe verdi Siirt Valisi Tutulmaz, 4 siyasi partinin il başkanıyla bir araya geldi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Başkent'te 'Kobani' Eylemine Müdahale

  Başkent’te Kobani’deki IŞİD saldırılarını protesto etmek için Mamak Tuzluçayır’da toplanan grup polisle çatıştı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Ankara ve Bartın'da Elektrik Kesintisi

  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara ve Bartın’a 10 Eylül’de enerji verilemeyecek. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Mamak'ta Değişim Rüzgarı Esiyor

  Mamak'ta Değişim Rüzgarı Esiyor

  Başkent’in en büyük ilçelerinden biri olan ve bir zamanlar çöplüğü, cezaevi ve gecekondusuyla anılan Mamak’ta son yıllarda büyük bir değişim yaşanıyor. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Erzurum'da Açıklaması

  "Düşüncesine, fikrine, etnik kökenine bakmadan, Kürt, Türk, Alevi, Sünni, Çerkez olsun ayrım yapmadan kadınına, erkeğine bakılmadan bu ülkenin evlatlarını kendi değerlerinden uzaklaştırıp, karar niteliklerini yok etmeye çalıştılar, iradelerini yok etmeye çalıştılar" "Hepimiz çok iyi hatırlıyoruz, hikaye aynı, senaryo aynı sadece kostümler farklı. 1980 öncesi yaşananlar, 1960 darbesi, İstiklal Mahkemelerinde yaşananlar, Dersim'de yaşananlar, senaryo aynı hep aynı ve aynı noktada, hiç (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Haymana Dernekler Federasyonu'ndan Akgül'e Ziyaret

  Haymana Dernekler Federasyonu'ndan Akgül'e Ziyaret

  Haymana Dernekler Federasyonu Başkanı Murat Çelebi ve yönetimi, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü makamında ziyaret etti. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Başkent'te Kaza: 1 Çocuk Öldü, 9 Kişi Yaralandı

  Başkent'te Kaza: 1 Çocuk Öldü, 9 Kişi Yaralandı

  Ankara'da hızını alamayan bir araç kontrolünü kaybederek orta refüjde bulunan elektrik direğine çarptı. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Siyasi Partilerde Bayramlaşma

  Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Karaman: "Herkesin, adaletli, eşit bir şekilde hazineden pay alarak seçime girmesi için ilginizi bekliyoruz. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 12:27:16. #1.13#