07:2900
SON DAKİKA MAMAK HABERLERİ

Son Dakika Mamak Haberleri

   

  Çevre Yatırımları Açılış ve Temizlik Araçları Dağıtım Töreni

  Başbakan Davutoğlu: "Belediye başkanlarımıza özellikle söylüyorum; şehirlerimizi muhafaza edin, bize emanet edilen mekana sahip çıkın, o mekan içinde olan insana saygıyla belediyelerimizi en temiz belediyeler, şehirler haline dönüştürün. Bu bizim için ahlaki bir sorumluluktur" "2002'de sadece 15 olan katı atık tesis sayısını 77'ye yükselttik, şimdi bugün 79'a çıkacak. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı

  Petform Gaz Grubu Başkanı Aktürk: "Aslında liberallikle, rekabetle ilişkisi olmayan tartışmaları sürdürdük ve geldik. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Belediye Başkanlarımıza Özellikle Söylüyorum...'

  Belediye Başkanlarımıza Özellikle Söylüyorum...'

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Belediye başkanlarımıza özellikle söylüyorum; şehirlerimizi muhafaza edin, o mekan içinde olan insana saygıyla belediyelerimizi en temiz belediyeler, şehirler haline dönüştürün.” dedi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Karanlık Güçlerin Ülkücüleri Sokağa Çekme Oyununa Prim Vermeyelim'

  Karanlık Güçlerin Ülkücüleri Sokağa Çekme Oyununa Prim Vermeyelim"

  12 Eylül döneminde Mamak Cezaevi'nde kalan, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı Raşit Enhoş, 12 Eylül 1980 askeri darbesi sonrasında cezaevinde en fazla işkenceyi ülkücülerin gördüğünü, bugünlerde bir takım gizli güçlerin ülkücüleri sokağa çekmeye çalıştığını bu oyuna gelinmemesi gerektiğini söyledi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Basketbol: Haftanın Programı

  Basketbol: Haftanın Programı

  TBL'ye 7. hafta, TKBL'ye 5. hafta maçlarıyla devam edilecek TB2L'de ise 8. hafta maçları oynanacak. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Bilgi Evi Öğrencileri Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi'ni Gezdi

  Bilgi Evi Öğrencileri Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi'ni Gezdi

  Mamak Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Bilgi Evi öğrencileri, Mamak Belediyesi’nin Kutludüğün’de bulunan Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ni gezdi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Ankara'da 155 Eğitim Tesisi Açıldı

  Ankara'da 155 Eğitim Tesisi Açıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan "28 Şubat sürecinde imam hatip okullarının orta kısımları kapatıldı, lise kısımlarına da katsayı engeli getirildi." dedi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Erdoğan: 'Tarihten İbret Alacaksınız'

  Erdoğan: "Tarihten İbret Alacaksınız"

  Ankara'da 155 eğitim tesisi açıldı- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)- "28 Şubat sürecinde imam hatip okullarının orta kısımları kapatıldı, lise kısımlarına da katsayı engeli getirildi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da, üzerine sardığı şeylere bomba süsü vererek nizamiyeye girmeye çalışan, akli dengesi bozuk olduğu ileri sürülen şahıs, askerlerce yakalandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Nizamiyeye Girmeye Çalışan Kişi Askerlerce Yakalandı

  Nizamiyeye Girmeye Çalışan Kişi Askerlerce Yakalandı

  Ankara'da, üzerine sardığı şeylere bomba süsü vererek nizamiyeye girmeye çalışan, akli dengesi bozuk olduğu ileri sürülen kişi, askerlerce yakalandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ankara Kışlasında Canlı Bomba Alarmı

  Ankara Kışlasında Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da, kendisine bomba süsü vererek askeri kışlaya girmek isteyen şahıs, nizamiyede görev yapan askerler tarafından etkisiz hale getirilerek yakalandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da, kendisine canlı bomba süsü vererek askeri kışlaya girmek isteyen şahıs, nizamiyede görev yapan askerler tarafından etkisiz hale getirilerek yakalandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da Orgeneral Eşref Akıncı Kışlasına, 'üzerimde bomba var' deyip girmeye çalışan şahıs nöbetçi askerler tarafından etkisiz hale getirildi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bazı İllerde Elektrik Kesintisi

  Bazı İllerde Elektrik Kesintisi

  İstanbul ve Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ta 20 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kışla'da Canlı Bomba Alarmı

  Kışla'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da, kendine canlı bomba süsü vererek Mamak General Eşref Akıncı Kışlası'na girmeye çalışan şüpheliyi, askerler yakaladı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ankara Kışlasında 'Canlı Bomba' Alarmı

  Ankara Kışlasında 'Canlı Bomba' Alarmı

  Ankara'da kendine canlı bomba süsü vererek kışlaya girmeye çalışan bir kişi, askerler tarafından yakalandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

  '12 Eylül Utanç Müzesi' Açıldı

  "12 Eylül Utanç Müzesi" Açıldı

  İçerisinde işkence aletleri, Mamak Cezaevi'nden gönderilen mektupları, yasaklanmış kitap ve yayınlarla idam sehpasının da yer aldığı "12 Eylül Utanç Müzesi" açıldı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Elektrik Kesintisi

  Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük ve Kırıkkale'de 18 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kırklareli'nde "12 Eylül Utanç Müzesi" Açıldı

  Müzede, 12 Eylül döneminden kalan işkence aletleri, Mamak Cezaevi'nden gönderilen mektuplar, yasaklanmış kitap ve yayınlarla idam sehpası da sergileniyor. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ankara Emniyeti Uyuşturucu Satıcılarına Göz Açtırmıyor

  Ankara Emniyeti Uyuşturucu Satıcılarına Göz Açtırmıyor

  Ankara Emniyet Müdürlüğü, 2014 yılının ilk 10 ayında uyuşturucuya karşı gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile 993 kilo 750 gram uyuşturucu ile 32 bin adet extacy, 9 bin 900 adet sentetik uyuşturucu maddesi ’bonzai’ ele geçirdi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi

  16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi

  Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale, Kastamonu ve Zonguldak'ta, 16 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) "HDP'ye ve Çözüm Süreci'nin bütün taraflarına sesleniyorum; eğer Çözüm Süreci'ni kararlılıkla devam ettirmek hususunda iyi niyetliyseniz bu iyi niyetinizi gösterin. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Mamak'ta Yeni Market Hizmete Açıldı

  Mamak'ta Yeni Market Hizmete Açıldı

  Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Rekabetin olduğu yerde kalite, kalitenin olduğu yerde de bereket olur. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü: (3) "(Terör örgütü liderlerinden Fehman Hüseyin'in vurulduğu iddiası) Şu anda bizim kaynaklarımız bunu teyit etmiyor" "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, iş güvenliği konusunda yeni çalışmalarını Bakanlar Kurulumuza sundu. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Davutoğlu, Burkay ve Yazıcıoğlu'nun Mamak Şiirini Okudu

  Davutoğlu, Burkay ve Yazıcıoğlu'nun Mamak Şiirini Okudu

  Başbakan Davutoğlu, AK Parti Mamak 5. Olağan İlçe Kongresi'nde, 12 Eylül döneminde Mamak Cezaevi'nde yapılan işkencelere atfen Kemal Burkay ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun şiirlerini okudu. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu, AK Parti Altındağ İlçe Kongresi'ne Katıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Diğer partiler kış uykusuna yatmışken, kendi aralarında ihtilaflarla uğraşırken, ‘kim istifa etti, niçin istifa etti’ tartışmaları yaşarken, ‘acaba başka kimler istifa edecek’ diye, neredeyse istifa toto oynarken, AK Parti kadroları coşku içinde şölen gibi kongreler yapıyor" dedi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Mamak 5. Olağan İlçe Kongresi

  Kongreye tek aday olarak katılan Özer, yeniden ilçe başkanlığına seçildi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Biz devleti güçlü kılmayı, devlet ile milleti barıştırmak olarak anlıyoruz" dedi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Altındağ İlçe Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Kim, devlet gücünü kullanarak bu topraklarda herhangi bir vatandaşa, herhangi bir insana zulüm ederse biz onun karşısındayız, ondan beriyiz, ondan uzağız" "Birinci Meclis nasıl bu ülkenin her bir ferdini temsil eden bir kompozisyonla kurulmuşsa yani Sünnisi ve Alevisiyle Türküyle Kürdüyle Çerkeziyle Tatarıyla Balkanlardan, Kafkaslardan gelen muhaciriyle Anadolusuyla hep birlikte kurulmuşsa Türkiye'de de bundan sonra bu millet arasında hiçbir fitneye (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Altındağ İlçe Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "AK Parti kadroları dimdik ayakta ve 2015'e hazırlanıyor. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Mamak İlçe Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "AK Parti olarak her türlü baskının karşısında olmaya devam edeceğiz. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu, AK Parti Mamak İlçe Kongresi'ne Katıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Bizim anlayışımızda zalimin de mazlumun da ideolojisi, siyaseti, dini, mezhebi, etnik ayrımı yoktur. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Mamak İlçe Kongresi

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Bizim felsefemizde kim yaparsa yapsın, kime yaparsa yapsın zulüm zulümdür, mazlum mazlumdur" "Bizim anlayışımızda zalimin de mazlumun da ideolojisi, siyaseti, dini, mezhebi, etnik ayrımı yoktur. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu: Bahçeli Ümit Ederim Bu Gece Rüyasında Rahmetli Türkeş'i Görür

  Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Mamak İlçe Kongresi'ne katıldı. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Badminton Şampiyonları Akgül'ü Ziyaret Etti

  Badminton Şampiyonları Akgül'ü Ziyaret Etti

  Mamak Yavuz Tekvando Kulübü Badminton Takımı sporcuları antrenörleri İsmail Küçük ve Ekrem Yıldırım ile birlikte Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü makamında ziyaret etti. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Gündem Özetine Ek

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Bahçelievler İlçe Kongresi, Aksaray Yenikapı metro hattı açılışı ile AK Parti Altındağ ve Mamak ilçe kongrelerine katılacak. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Akgül Mamaklı Öğrencilerle Birlikte Aşure Yedi

  Akgül Mamaklı Öğrencilerle Birlikte Aşure Yedi

  Mamak’ta birçok sivil toplum kuruluşu, dernek ve okul pişirdikleri aşureleri vatandaşlara ikram ederek, paylaşımın en güzel örneğini sergiliyorlar. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Devrimciler "Nasuh Abi" Lerini Son Yolculuğuna Uğurluyor (2)

  Sosyalist akımın en önemli hareketlerinden Devrimci Yol'un kurucularından Nasuh Mitap için ilk tören Gaziosmanpaşa'da yapıldı. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'de 993 Bin 168 Konut El Değiştirdi

  Türkiye'de, yılın 10 ayında 993 bin 168 konut el değiştirdi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  6 İlde Elektrikler Kesilecek

  6 İlde Elektrikler Kesilecek

  Başkent Elektrik Dağıtım, 7 Kasım'da 6 ilin bazı noktalarında elektrik kesintisi yaşanacağını bildirdi. İşte kesintinin yapılacağı o iller! (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Yılın Son 10 Ayında 993 Bin 168 Konut El Değiştirdi

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce 10 aylık konut alım-satım verilerini açıkladı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 07:29:01. #1.13#