12:2700
SON DAKİKA MAMAK HABERLERİ

Son Dakika Mamak Haberleri

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da, üzerine sardığı şeylere bomba süsü vererek nizamiyeye girmeye çalışan, akli dengesi bozuk olduğu ileri sürülen şahıs, askerlerce yakalandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Nizamiyeye Girmeye Çalışan Kişi Askerlerce Yakalandı

  Nizamiyeye Girmeye Çalışan Kişi Askerlerce Yakalandı

  Ankara'da, üzerine sardığı şeylere bomba süsü vererek nizamiyeye girmeye çalışan, akli dengesi bozuk olduğu ileri sürülen kişi, askerlerce yakalandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ankara Kışlasında Canlı Bomba Alarmı

  Ankara Kışlasında Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da, kendisine bomba süsü vererek askeri kışlaya girmek isteyen şahıs, nizamiyede görev yapan askerler tarafından etkisiz hale getirilerek yakalandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da, kendisine canlı bomba süsü vererek askeri kışlaya girmek isteyen şahıs, nizamiyede görev yapan askerler tarafından etkisiz hale getirilerek yakalandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da Orgeneral Eşref Akıncı Kışlasına, 'üzerimde bomba var' deyip girmeye çalışan şahıs nöbetçi askerler tarafından etkisiz hale getirildi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bazı İllerde Elektrik Kesintisi

  Bazı İllerde Elektrik Kesintisi

  İstanbul ve Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ta 20 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kışla'da Canlı Bomba Alarmı

  Kışla'da Canlı Bomba Alarmı

  Ankara'da, kendine canlı bomba süsü vererek Mamak General Eşref Akıncı Kışlası'na girmeye çalışan şüpheliyi, askerler yakaladı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ankara Kışlasında 'Canlı Bomba' Alarmı

  Ankara Kışlasında 'Canlı Bomba' Alarmı

  Ankara'da kendine canlı bomba süsü vererek kışlaya girmeye çalışan bir kişi, askerler tarafından yakalandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  '12 Eylül Utanç Müzesi' Açıldı

  "12 Eylül Utanç Müzesi" Açıldı

  İçerisinde işkence aletleri, Mamak Cezaevi'nden gönderilen mektupları, yasaklanmış kitap ve yayınlarla idam sehpasının da yer aldığı "12 Eylül Utanç Müzesi" açıldı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Elektrik Kesintisi

  Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük ve Kırıkkale'de 18 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kırklareli'nde "12 Eylül Utanç Müzesi" Açıldı

  Müzede, 12 Eylül döneminden kalan işkence aletleri, Mamak Cezaevi'nden gönderilen mektuplar, yasaklanmış kitap ve yayınlarla idam sehpası da sergileniyor. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ankara Emniyeti Uyuşturucu Satıcılarına Göz Açtırmıyor

  Ankara Emniyeti Uyuşturucu Satıcılarına Göz Açtırmıyor

  Ankara Emniyet Müdürlüğü, 2014 yılının ilk 10 ayında uyuşturucuya karşı gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile 993 kilo 750 gram uyuşturucu ile 32 bin adet extacy, 9 bin 900 adet sentetik uyuşturucu maddesi ’bonzai’ ele geçirdi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi

  16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi

  Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale, Kastamonu ve Zonguldak'ta, 16 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) "HDP'ye ve Çözüm Süreci'nin bütün taraflarına sesleniyorum; eğer Çözüm Süreci'ni kararlılıkla devam ettirmek hususunda iyi niyetliyseniz bu iyi niyetinizi gösterin. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Mamak'ta Yeni Market Hizmete Açıldı

  Mamak'ta Yeni Market Hizmete Açıldı

  Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Rekabetin olduğu yerde kalite, kalitenin olduğu yerde de bereket olur. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü: (3) "(Terör örgütü liderlerinden Fehman Hüseyin'in vurulduğu iddiası) Şu anda bizim kaynaklarımız bunu teyit etmiyor" "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, iş güvenliği konusunda yeni çalışmalarını Bakanlar Kurulumuza sundu. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Davutoğlu, Burkay ve Yazıcıoğlu'nun Mamak Şiirini Okudu

  Davutoğlu, Burkay ve Yazıcıoğlu'nun Mamak Şiirini Okudu

  Başbakan Davutoğlu, AK Parti Mamak 5. Olağan İlçe Kongresi'nde, 12 Eylül döneminde Mamak Cezaevi'nde yapılan işkencelere atfen Kemal Burkay ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun şiirlerini okudu. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu, AK Parti Altındağ İlçe Kongresi'ne Katıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Diğer partiler kış uykusuna yatmışken, kendi aralarında ihtilaflarla uğraşırken, ‘kim istifa etti, niçin istifa etti’ tartışmaları yaşarken, ‘acaba başka kimler istifa edecek’ diye, neredeyse istifa toto oynarken, AK Parti kadroları coşku içinde şölen gibi kongreler yapıyor" dedi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Mamak 5. Olağan İlçe Kongresi

  Kongreye tek aday olarak katılan Özer, yeniden ilçe başkanlığına seçildi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Biz devleti güçlü kılmayı, devlet ile milleti barıştırmak olarak anlıyoruz" dedi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Altındağ İlçe Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Kim, devlet gücünü kullanarak bu topraklarda herhangi bir vatandaşa, herhangi bir insana zulüm ederse biz onun karşısındayız, ondan beriyiz, ondan uzağız" "Birinci Meclis nasıl bu ülkenin her bir ferdini temsil eden bir kompozisyonla kurulmuşsa yani Sünnisi ve Alevisiyle Türküyle Kürdüyle Çerkeziyle Tatarıyla Balkanlardan, Kafkaslardan gelen muhaciriyle Anadolusuyla hep birlikte kurulmuşsa Türkiye'de de bundan sonra bu millet arasında hiçbir fitneye (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Altındağ İlçe Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "AK Parti kadroları dimdik ayakta ve 2015'e hazırlanıyor. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.11.2014 12:27:51. #1.12#