SON DAKİKA MUSTAFA KILINÇ HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Kılınç Haberleri

 • 17:37Okul Müdürlerinden Çınar'da Şehit Olan Polis Çiftçi ve Kızı Mevlüde İrem'in Mezarlarına ZiyaretOkul Müdürlerinden Çınar'da Şehit Olan Polis Çiftçi ve Kızı Mevlüde İrem'in Mezarlarına ZiyaretGörüntü Dökümü: -Okul müdürlerinin şehit polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ve kızı Mevlüde İrem'in mezarlarını ziyaret etmesi -Okul müdürlerinin dua etmesi Şehit babasına başsağlığı dilenmesi Diyarbakır'daki terör saldırısı Antakya'daki okul yöneticileri Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ve 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem'in mezarlarını ziyaret etti Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç ve ilçede görev yapan okul müdürleri ile müdür yardımcıları, Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde geçen perşembe günü PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile aynı saldırıda hayatını kaybeden 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem'in mezarlarını ziyaret etti.
 • 16:13Diyarbakır'daki Terör SaldırısıAntakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç ve ilçede görev yapan okul müdürleri ile müdür yardımcıları, Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde geçen perşembe günü PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile aynı saldırıda hayatını kaybeden 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem'in mezarlarını ziyaret etti.
 • 15:182 Üniversiteden 'Bildiri' TepkisiBarış İçin Akademisyenler İnisiyatifi'nin bildirisine, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) ile Akdeniz Üniversitesi'nden tepki geldi.
 • 12:20Akademisyenlerin Bildirisine TepkilerMehmet Akif Ersoy Üniversitesinden (MAKÜ) bir grup akademisyen, "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi"nin bildirisine tepki olarak yayınladıkları ortak açıklamada, akademilerin, bir devletin geleceğinin inşa edildiği güzide kurumlar olması gerektiği ancak terör ve bölücülük zehrini bünyelerinde taşımakta beis görmeyen zevatın, bunu ilan etmenin, devlete karşı kin ve nefret söylemleri geliştirmenin akademisyenlik olduğu düşüncesi taşıdığı belirtildi.
 • 16:40Burdur Bucak Teknoloji Fakültesi İçin Protokol İmzalandıBurdur Bucak Teknoloji Fakültesi İçin Protokol İmzalandıBurdur'un Bucak İlçesi'nde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'ne (MAKÜ) bağlı Bucak Teknoloji Fakültesi'nin yapımı için protokol imzalandı.
 • 13:58Antalya Çağrı Danışman'ın Öldürülmesi Davası-ArşivAntalya Çağrı Danışman'ın Öldürülmesi Davası-ArşivAntalya'da 3 polis memurunu şehit eden şizofreni hastası Çağrı Danışman'ın sağ yakalandıktan sonra işkence edilerek öldürüldüğü iddiasıyla 22 polis hakkında açılan davanın görülmesine Antalya 6'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi.
 • 18:22Aralık Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı YapıldıAralık Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı YapıldıAralık ayı Malatya İlçe Müftüleri toplantısı Müftü Ümit Çimen başkanlığında yapıldı.
 • 16:58Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var' Projesi Bu Sene de Hayata GeçiyorHer Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var' Projesi Bu Sene de Hayata GeçiyorİHH İnsani Yardım Vakfı’nın 2014 yılında başlatmış olduğu her sınıfın bir yetim kardeşi var projesi, Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Eğitim-Bir-Sen ortaklığıyla bu yıl da Malatya’da hayata geçiyor.
 • 16:22Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" Projesiİnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) tarafından yürütülen "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesi Yeşilyurt Sadreddin Konevi İmam Hatip Lisesi'nde de uygulanmaya başladı.
 • 19:39Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği Birinci Yılını DoldurduKahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği Birinci Yılını DoldurduMalatya’daki Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği, kuruluşunun birinci yılını düzenlenen etkinlikle kutladı.
 • 19:31Burdur - Başpehlivanlar Makü'de Yüksek Lisans YapıyorBurdur - Başpehlivanlar Makü'de Yüksek Lisans YapıyorBaşpehlivanlar MAKÜ'de yüksek lisans yapıyor*- TARİHİ Kırkpınar Güreşlerinde başpehlivanlık kürsüsüne çıkan güreşçiler, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde (MAKÜ) yüksek lisans yapacak.
 • 16:43Başpehlivanlar Üniversiteli OlduBaşpehlivanlar Üniversiteli OlduTarihi Kırkpınar Güreşleri'nde başpehlivanlık kürsüsüne çıkan, Dünya ve Avrupa'da dereceler alan güreşçiler, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde (MAKÜ) yüksek lisans yapacak.
 • 21:49Burdur - Ankara?daki Saldırı Burdur?da Protesto EdildiBurdur - Ankara?daki Saldırı Burdur?da Protesto EdildiAnkara'daki saldırı Burdur'da protesto edildi Ankara'da 86 kişinin hayatını kaybettiği 186 kişinin de yaralanmasına neden olan bombalı saldırılar Burdur'da protesto edildi.
 • 20:55Ankara'daki Saldırı Burdur'da Protesto EdildiAnkara'daki Saldırı Burdur'da Protesto EdildiAnkara'da 86 kişinin hayatını kaybettiği 186 kişinin de yaralanmasına neden olanbombalı saldırılar Burdur'da protesto edildi.
 • 14:34Vali Kamçı'dan Bayram ZiyaretleriMalatya Valisi Süleyman Kamçı, Kurban Bayramı kapsamında bazı ziyaretlerde bulundu.
 • 19:36Aydın Büyükşehir Belediyesine "Telif" İncelemesiAydın Valiliği, Büyükşehir Belediyesinin bir etkinliğinde telif hakkı bulunmadığı ileri sürülen görsel kullandığı iddiasıyla müfettiş görevlendirdi.
 • 10:54Aydın'da Hacivat - Karagöz SoruşturmasıAydın'da Hacivat - Karagöz SoruşturmasıAydın Valiliği, 2014 yılı Ramazan ayı etkinliklerindeki Hacivat-Karagöz oyununu sunan Ömer Faruk Yıldırım ve Mustafa Kılınç’ın şikayeti üzerine 2015 yılı Ramazan ayı etkinliklerinde de aynı tanıtım görsellerini izinsiz kullandığı gerekçesiyle Aydın Büyükşehir Belediyesi hakkında soruşturma başlattı.
 • 19:48Valilik'ten Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne Hacivat - Karagöz SoruşturmasıValilik'ten Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne Hacivat - Karagöz SoruşturmasıAydın Valiliği, geçen yıl anlaşma yapıp Ramazan ayı etkinliklerinde sundukları Hacivat-Karagöz gösterisinin görsellerinin, büyükşehir belediyesinin izinsiz olarak bu yılki etkinliklerde tekrar kullandığını öne süren Ömer Faruk Yıldırım ve Mustafa Kılınç'ın şikayeti üzerine soruşturma başlattı.
 • 10:16Firma Rehberi Sitesi Esnafbul.com'dan Yeni UygulamaFirma Rehberi Sitesi Esnafbul.com'dan Yeni UygulamaÖzellikle internet sitesi olmayan esnaf ve firmaların imdadına yetişen esnafbul.com sitesi ile artık kendi internet sitenizde olduğu gibi kurumsal açıklamaların yanında, ürünlerin ve referansların da fotoğraf ve açıklama sınırı olmaksızın ekleyebilecek.
 • 17:35Kahramanmaraşlılar, İftar Programında Bir Araya GeldiKahramanmaraşlılar, İftar Programında Bir Araya GeldiKahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği iftar programı düzenledi.
 • 09:08Herkesin Bit Pazarı Dediği Yer Onlar İçin Nur PazarıHerkesin Bit Pazarı Dediği Yer Onlar İçin Nur PazarıEskiden Aydın İtfaiye Müdürlüğü’nün bulunduğu yerde kurulan Bit Pazarı, Pınarbaşı yoluna taşınmasıyla yoğun ilgi görmeye başladı.
 • 17:43Antalya - 'Oğlumun Mezarı Kurşunlandı' İddiasıAntalya - 'Oğlumun Mezarı Kurşunlandı' İddiası'Oğlumun mezarı kurşunlandı' iddiası ANTALYA'da 3 polisi şehit ettikten sonra kaçtığı ormanlık alanda çıkan çatışmada ölen şizofren hastası Çağrı Danışman'ın babası yeni bir iddiada bulundu.
 • 16:36Kazada Hayatını Kaybeden Futbolcu Toprağa VerildiKazada Hayatını Kaybeden Futbolcu Toprağa VerildiAdana'nın Ceyhan ilçesinde, trafik kazasında hayatını kaybeden Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Ceyhan Doğansporun futbolcusu Mustafa Kılınç'ın cenazesi defnedildi.
 • 16:30Adana'da Trafik Kazasında Ölen Futbolcu Toprağa VerildiAdana'nın Ceyhan ilçesinde, trafik kazasında hayatını kaybeden Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Ceyhan Doğanspor'un futbolcusu Mustafa Kılınç'ın cenazesi defnedildi.
 • 12:013 Polisi Şehit Eden Şizofreni Hastasının Mezarı Kurşunlandı3 Polisi Şehit Eden Şizofreni Hastasının Mezarı KurşunlandıAntalya'da 3 polisi şehit ettikten sonra kaçtığı ormanlık alanda çıkan çatışmada ölen şizofren hastası Çağrı Danışman'ın babası yeni bir iddiada bulundu.
 • 23:17Ceyhan'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 YaralıCeyhan'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 YaralıCeyhan'da meydana gelen kazada Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Ceyhan Doğansporun oyuncusu Mustafa Kılınç hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.
 • 22:48Trafik KazalarıCeyhan ilçesinde meydana gelen kazada Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Ceyhan Doğanspor'un oyuncusu Mustafa Kılınç hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.
 • 16:07Antalya'dan Can Dündar'a DestekAntalya'dan Can Dündar'a DestekAntalya Emek ve Demokrasi Güçleri, MİT TIR'larındaki silahların görüntüsünü yayınladığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bireysel suç duyurusunda bulunduğu ve hakkında iki kez müebbet hapis istenen Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a destek verdi.
 • 12:38Mkü'den Ovakent'te Yeni Bir Bilgisayar LaboratuvarıMkü'den Ovakent'te Yeni Bir Bilgisayar LaboratuvarıMustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Eğitim Fakültesi Öğrencileri topluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında Ovakent Yıldırım Beyazıt Ortaokul’da kurdukları bilgisayar laboratuvarının açılışını yaptılar.
 • 11:36KPSS'deki Usulsüzlük SoruşturmasıKPSS'de usulsüzlük iddialarına yönelik soruşturma kapsamında dün tutuklanan 17 şüphelinin, devlet memuru olduğu öğrenildi.
 • 15:56Tes-iş Sendikası Halı Saha Turnuvası BaşladıTes-iş Sendikası Halı Saha Turnuvası BaşladıTes-İş Afşin Şubesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği halı saha bahar turnuvası başladı.
 • 15:15Eşinin Sevgilisini Öldüren Kocaya 10 Yıl Hapis CezasıEşinin Sevgilisini Öldüren Kocaya 10 Yıl Hapis CezasıAdana’da, eşinin aşk yaşadığı kişiyi bıçakla öldüren sanık, 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 11:08Karısının Sevgilisini Öldüren Adama 10 Yıl HapisKarısının Sevgilisini Öldüren Adama 10 Yıl HapisAdana'da eşinin aşk yaşadığı Fevzi Er'i bıçaklayarak öldürmekten yargılanan Mustafa Kılınç 10 yıla mahkum olurken, cinayete yardımdan yargılanan eşi Y.K. beraat etti.
 • 13:09Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen, Vali Kamçı'yı Makamında Ziyaret EttiMalatya İl Müftüsü Ümit Çimen, Vali Kamçı'yı Makamında Ziyaret Etti2015 yılı “Kutlu Doğum Haftası” münasebetiyle Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen, Malatya Valisi Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti.
 • 12:44Kutlu Doğum Haftasına Doğruİl Müftüsü Ümit Çimen, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Vali Süleyman Kamçı'yı ziyaret etti.
 • 16:47Şehit Edilen Savcı İçin Gıyabi Cenaze Namazı KılındıŞehit Edilen Savcı İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındıİstanbul’da Çağlayan Adliye Binasında teröristlerce şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için Malatya’da Cuma namazı sonrası gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 11:56Dünya Sosyal Hizmetler GünüSağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Antalya Şube Başkanı Mustafa Kılınç, sosyal hizmet çalışanlarında taşeronlaştırmaya bir an önce son verilmesi, kadrolu ve güvenceli iş ortamının sağlanması gerektiğini bildirdi.
 • 13:45Manisa Vergi Dairesi Korosundan Unutulmaz KonserManisa Vergi Dairesi Korosundan Unutulmaz KonserManisa'nın Kula ilçesinde, 26. Vergi Haftası kapsamında Türk Halk Müziği Korosu unutulmaz bir konser verdi.
 • 12:10Manisa Vergi Dairesi Korosundan KonserManisa Vergi Dairesi Korosundan KonserManisa Vergi Dairesi Başkanlığı bünyesinde 6 yıl önce kurulan ve çoğunlukla Vergi Dairesi çalışanlarından oluşan Türk Halk Müziği Korosu, 26. Vergi Haftası kapsamında konser verdi.
 • 13:57Tümsiad Yeni Yönetim Kurulu Göreve BaşladıTümsiad Yeni Yönetim Kurulu Göreve BaşladıTÜMSİAD Niğde Şube Başkanlığı olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.
 • 18:39Tavşanlı'da Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Ahır ÇöktüTavşanlı'da Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Ahır ÇöktüKütahya'nın Tavşanlı ilçesinde, 3 gündür süren yoğun kar yağışı nedeniyle çatılarındaki ağırlığı taşıyamayan bir spor salonu ile 6'şar otopark ve ahır çöktü.
 • 17:00Yurtta KışTavşanlı ilçesinde, çatılarındaki kar kütleleri nedeniyle bir spor salonu ile altışar otopark ve ahırda çökme yaşandı.
 • 02:21Hatay'da Yeni Yılın İlk Bebeği "Sultan" OlduHatay'da normal doğumu saat 00.01'de gerçekleştirilen ''Sultan'' bebek, kentin yeni yıldaki ilk bebeği oldu.
 • 17:24Türkiye İşitme Engelliler Futbol Süper LigiTürkiye İşitme Engelliler Futbol Süper LigiManavgat Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı, Konya İşitme Engelliler Futbol Takımı ile 1 1 berabere kaldı.
 • 14:53Cinayet Duruşmasında Kocasını Aldattığını İtiraf EttiCinayet Duruşmasında Kocasını Aldattığını İtiraf EttiAdana'da Fevzi Er'i bıçaklayarak öldürmekten yargılanan M.K.'ın eşi tutuksuz sanık Y.K., duruşmada öldürülen kişi ile ilişki yaşadığını itiraf etti.
 • 13:04Antalya-Arşiv 3 Polisi Şehit Eden Şizofreni Vuran Polislere SoruşturmaAntalya-Arşiv 3 Polisi Şehit Eden Şizofreni Vuran Polislere SoruşturmaAntalya'da 2 yıl önce 3 polisi şehit eden şizofren Çağrı Danışman'ı vurarak öldüren polisler hakkında soruşturma açıldı.
 • 11:393 Polisi Şehit Eden Şizofreni Vuran Polislere Soruşturma3 Polisi Şehit Eden Şizofreni Vuran Polislere SoruşturmaAntalya'da 2 yıl önce 3 polisi şehit eden şizofren Çağrı Danışman'ı vurarak öldüren polisler hakkında soruşturma açıldı.
 • 09:49Hekimhan'da Aşure Etkinliği DüzenlendiHekimhan'da Aşure Etkinliği DüzenlendiHekimhan Müftülüğü ve Anadolu İmam Hatip Lisesi, aşure etkinliği düzenledi.
 • 12:04Solmazgül'den Teşkilatlara ZiyaretSolmazgül'den Teşkilatlara ZiyaretAlperen Ocakları Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Solmazgül, Elbistan’da BBP MKYK Üyesi İbrahim Alagöz ve Alperen Ocakları Elbistan Temsilciliği’ni ziyaret etti.
 • 09:38Alperen Ocaklarından ZiyaretlerAlperen Ocaklarından ZiyaretlerAlperen Ocakları Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Solmazgül, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.