SON DAKİKA MUSTAFA KILINÇ HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Kılınç Haberleri

 • 17:03 Antalya'da Trafik Kazaları: 14 Yaralı Antalya'nın Akseki ilçesinde meydana gelen 4 trafik kazasında 14 kişi yaralandı.
 • 11:27 Ilgın'a İlk Kitap Fuarı Açıldı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç, Ilgın Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen fuarın açılışını gerçekleştirdi.
 • 14:17 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Konya'nın Kulu ilçesinde tören düzenlendi.
 • 17:27 Burdur Engellilerle Protokol Üyeleri Futbol Maçı Yaptı Burdur Engellilerle Protokol Üyeleri Futbol Maçı Yaptı Engellilerle protokol üyeleri futbol maçı yaptı*- BURDUR'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında zihinsel engellilerle protokol üyeleri futbol maçı yaptı.
 • 12:55 Şehit Annelerine Antalya Gezisi Şehit Annelerine Antalya Gezisi Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ), Anneler Günü’nde şehit annelerini EXPO 2016 Antalya’yı gezdirdi.
 • 13:07 Hükümlü ve Tutuklulardan El İşi Sergisi Ilgın ilçesinde, Ilgın ve Akşehir ceza infaz kurumundaki hükümlü ve tutukluların yaptığı el işi ürünlerinden oluşan sergi açıldı.
 • 12:30 Burdur - Makü'de Aşıklar Atıştı Burdur - Makü'de Aşıklar Atıştı Makü'de aşıklar atıştıBURDUR Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde (MAKÜ) 'Aşıklar Atışıyor' etkinliği düzenlendi.
 • 18:14 Antalya Kesk 1 Mayıs İçin Meydanlara Çağırdı Antalya Kesk 1 Mayıs İçin Meydanlara Çağırdı Kesk Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Ramazan Gürbüz, tüm emekçi kesimleri 1 Mayıs'ta meydanlara çağırdı.
 • 10:59 Çocukların Yüzlerini Güldürdüler Çocukların Yüzlerini Güldürdüler Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt ve ekibi 23 Nisan nedeni ile Suvatlı Köyü'nde bulunan Suvatlı Sefa Atakaş İlköğretim Okulunu ziyaret ettiler.
 • 12:32 Ilgın İhh'dan "Yetim Gülerse Dünya Güler" Yemeği Ilgın, İnsani Yardım Derneği, (İHH) tarafından, "Yetim Gülerse Dünya Güler" yemeği düzenlendi.
 • 10:41 Hdp Mitingine Bombalı Saldırı Davasına Nakil Talebi Hdp Mitingine Bombalı Saldırı Davasına Nakil Talebi Diyarbakır'da geçtiğimiz yıl 5 Haziran günü HDP mitinge düzenlenen bombalı saldırıda Şeyhmus Kaçan (34), Necati Kurul (46), Civan Arslan (18) ve Ali Türkman'ın (65) ölmesi ve 210 kişinin yaralanmasına ilişkin 5 sanık hakkında hazırlanan iddianame 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi.
 • 10:12 Hdp Mitingine Bombalı Saldırı Davasına Nakil Talebi Diyarbakır'da geçtiğimiz yıl Haziran ayında HDP'nin mitingine yapılan ve 4 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırı ile ilgili 5 şüpheli hakkında açılan davanın güvenlik gerekçesiyle başka ile nakledilmesi istendi.
 • 09:36 Ilgın Milli Eğitim Müdürü Kılınç Görevine Başladı Ilgın Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Mustafa Kılınç görevine başladı.
 • 02:22 Kod Adı Cafer Kod Adı Cafer DİYARBAKIR'da geçen yıl ki genel seçimlere iki gün kala 5 Haziran'da HDP'nin mitingine düzenlenen ve 4 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyla ilgili hazırlanan iddianame, 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.
 • 17:03 Hdp Mitingine Bombalı Saldırının 5 Şüphelisine, Ağırlaştırılmış Ömür Boyu Hapis İstemi Diyarbakır'da 5 Haziran günü HDP'nin mitingine yapılan ve 4 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırı ile ilgili 5 şüpheli hakkında 5'er kez ağırlaştırılmış ömür boyu ve 6 bin 318'er yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı.
 • 18:59 KPSS Sorularının Sızdırılması Davası KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin 54'ü tutuklu 230 kişi hakkında "FETÖ kurucusu, yöneticisi ve üyesi olmak, resmi belgede sahtecilik, kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık" suçlarından açılan davada tutuklu sanıklardan 23'ünün tahliyelerine karar verildi.
 • 18:51 KPSS Davasında 23 Tahliye 2010 yılında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı'nda (KPSS) usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla 230 kişi hakkında açılan davanın beşincisi sona erdi.
 • 18:33 KPSS Davasında 23 Tahliye KPSS Davasında 23 Tahliye 2010 yılında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı'nda usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla tutuklu yargılanan 54 sanıktan 23'ünün tahliyesine karar verildi.
 • 16:36 Hdp Mitingine Bombalı Saldırıda, 5 Işid Mensubuna Ağırlaştırılmış Ömür Boyu ile 6 Bin 318'er Yıl... Diyarbakır'da 5 Haziran günü HDP'nin mitingine yapılan ve 4 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırı ile ilgili 5 IŞİD mensubu hakkında 5'er kez ağırlaştırılmış ömür boyu ve 6 bin 318'er yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
 • 19:00 KPSS Sorularının Sızdırılması Davası KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin 54'ü tutuklu 230 kişi hakkında "Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) kurucusu, yöneticisi ve üyesi olmak, resmi belgede sahtecilik ve kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık" suçlarından açılan davanın ilk duruşması sona erdi.
 • 18:49 KPSS Davasının İlk Duruşması Yapıldı 2010 yılında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı'nda (KPSS) usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla 230 kişi hakkında açılan davanın ilk duruşması yapıldı.
 • 11:48 Tek İsteği Yeniden Kızını Kucaklayabilmek Tek İsteği Yeniden Kızını Kucaklayabilmek GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Böbrek hastası Yusuf Kılınç'ın evinden görüntü Böbrek hastası Yusuf Kılınç ile röportaj Kılınç'ın kızından detaylar Baba Adem Kılınç'ın konuşması Ağabeyine böbreğine vermek isteyen Mustafa Kılınç'ın konuşması Tek isteği yeniden kızını kucaklayabilmek Konya'da 9 yaşındayken babasından nakledilen böbreğin 18 yıl sonra işlevini yitirmesi nedeniyle zor günler geçiren Yusuf Kılınç, kardeşinden yapılması planlanan nakille yeniden hayata tutunacak Haftanın 3 günü 4'er saat diyaliz tedavisi gören Kılınç, "Diyalizden sonra bir gün boyunca kendime gelemiyorum.
 • 11:19 Tek İsteği Yeniden Kızını Kucaklayabilmek Konya'da Yusuf Kılınç, 9 yaşındayken babasından nakledilen böbreğin 18 yıl sonra işlevini yitirmesi nedeniyle bu kez kardeşinden nakledilmesi planlanan böbrekle yeniden yaşama tutunacağı günü bekliyor.
 • 16:08 Burdur'da Gençler Çanakkale'yi Konuştu Burdur'da Gençler Çanakkale'yi Konuştu Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Gönüllü Ol Öğrenci Topluluğu tarafından Gençler Çanakkale'yi Konuşuyor konulu program düzenlendi.
 • 15:19 Burdur Makü'de Şiir Dinletisi Burdur Makü'de Şiir Dinletisi Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Kültür ve Sosyal Araştırmalar Topluluğu tarafından 'Aşkla Kal' adlı şiir dinletisi düzenlendi.
 • 12:28 İl Müftülüğünden, Vali Kamçı'ya Ziyaret İl Müftülüğünden, Vali Kamçı'ya Ziyaret Diyanet İşleri Başkanlığı’nın kuruluşunun 92. yıl dönümü dolayısıyla Diyanet İşleri Başkanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı müfettişlerinden Ali Çimen, İl Müftüsü Ümit Çimen, Müftü Yardımcıları Hacı Mustafa Kılınç ve Emin Yılmaz, Vali Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti.
 • 12:14 Diyanet İşleri Başkanlığının 92. Kuruluş Yıl Dönümü Diyanet İşleri Başkanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı müfettişlerinden Ali Çimen, İl Müftüsü Ümit Çimen ve müftü yardımcıları Hacı Mustafa Kılınç ve Emin Yılmaz, Diyanet İşleri Başkanlığının kuruluşunun 92. yıl dönümü dolayısıyla Malatya Valisi Süleyman Kamçı'yı ziyaret etti.
 • 13:21 Tümsiad Niğde Şubesi'nin Yeni Yönetimi Basına Tanıtıldı Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Niğde Şubesi'nin 3. olağan genel kurulunda seçilen yeni yönetimi basına tanıtıldı.
 • 17:37 Okul Müdürlerinden Çınar'da Şehit Olan Polis Çiftçi ve Kızı Mevlüde İrem'in Mezarlarına Ziyaret Okul Müdürlerinden Çınar'da Şehit Olan Polis Çiftçi ve Kızı Mevlüde İrem'in Mezarlarına Ziyaret Görüntü Dökümü : -Okul müdürlerinin şehit polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ve kızı Mevlüde İrem'in mezarlarını ziyaret etmesi -Okul müdürlerinin dua etmesi Şehit babasına başsağlığı dilenmesi Diyarbakır'daki terör saldırısı Antakya'daki okul yöneticileri Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ve 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem'in mezarlarını ziyaret etti Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç ve ilçede görev yapan okul müdürleri ile müdür yardımcıları, Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde geçen perşembe günü PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile aynı saldırıda hayatını kaybeden 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem'in mezarlarını ziyaret etti.
 • 16:13 Diyarbakır'daki Terör Saldırısı Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç ve ilçede görev yapan okul müdürleri ile müdür yardımcıları, Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde geçen perşembe günü PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile aynı saldırıda hayatını kaybeden 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem'in mezarlarını ziyaret etti.
 • 15:18 2 Üniversiteden 'Bildiri' Tepkisi Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi'nin bildirisine, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) ile Akdeniz Üniversitesi'nden tepki geldi.
 • 12:20 Akademisyenlerin Bildirisine Tepkiler Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden (MAKÜ) bir grup akademisyen, "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi"nin bildirisine tepki olarak yayınladıkları ortak açıklamada, akademilerin, bir devletin geleceğinin inşa edildiği güzide kurumlar olması gerektiği ancak terör ve bölücülük zehrini bünyelerinde taşımakta beis görmeyen zevatın, bunu ilan etmenin, devlete karşı kin ve nefret söylemleri geliştirmenin akademisyenlik olduğu düşüncesi taşıdığı belirtildi.
 • 16:40 Burdur Bucak Teknoloji Fakültesi İçin Protokol İmzalandı Burdur Bucak Teknoloji Fakültesi İçin Protokol İmzalandı Burdur'un Bucak İlçesi'nde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'ne (MAKÜ) bağlı Bucak Teknoloji Fakültesi'nin yapımı için protokol imzalandı.
 • 13:58 Antalya Çağrı Danışman'ın Öldürülmesi Davası-Arşiv Antalya Çağrı Danışman'ın Öldürülmesi Davası-Arşiv Antalya'da 3 polis memurunu şehit eden şizofreni hastası Çağrı Danışman'ın sağ yakalandıktan sonra işkence edilerek öldürüldüğü iddiasıyla 22 polis hakkında açılan davanın görülmesine Antalya 6'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi.
 • 18:22 Aralık Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı Yapıldı Aralık Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı Yapıldı Aralık ayı Malatya İlçe Müftüleri toplantısı Müftü Ümit Çimen başkanlığında yapıldı.
 • 16:58 Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var' Projesi Bu Sene de Hayata Geçiyor Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var' Projesi Bu Sene de Hayata Geçiyor İHH İnsani Yardım Vakfı’nın 2014 yılında başlatmış olduğu her sınıfın bir yetim kardeşi var projesi, Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Eğitim-Bir-Sen ortaklığıyla bu yıl da Malatya’da hayata geçiyor.
 • 16:22 Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" Projesi İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) tarafından yürütülen "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesi Yeşilyurt Sadreddin Konevi İmam Hatip Lisesi'nde de uygulanmaya başladı.
 • 19:39 Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği Birinci Yılını Doldurdu Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği Birinci Yılını Doldurdu Malatya’daki Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği, kuruluşunun birinci yılını düzenlenen etkinlikle kutladı.
 • 19:31 Burdur - Başpehlivanlar Makü'de Yüksek Lisans Yapıyor Burdur - Başpehlivanlar Makü'de Yüksek Lisans Yapıyor Başpehlivanlar MAKÜ'de yüksek lisans yapıyor *- TARİHİ Kırkpınar Güreşlerinde başpehlivanlık kürsüsüne çıkan güreşçiler, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde (MAKÜ) yüksek lisans yapacak.
 • 16:43 Başpehlivanlar Üniversiteli Oldu Başpehlivanlar Üniversiteli Oldu Tarihi Kırkpınar Güreşleri'nde başpehlivanlık kürsüsüne çıkan, Dünya ve Avrupa'da dereceler alan güreşçiler, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde (MAKÜ) yüksek lisans yapacak.
 • 21:49 Burdur - Ankara?daki Saldırı Burdur?da Protesto Edildi Burdur - Ankara?daki Saldırı Burdur?da Protesto Edildi Ankara'daki saldırı Burdur'da protesto edildi Ankara'da 86 kişinin hayatını kaybettiği 186 kişinin de yaralanmasına neden olan bombalı saldırılar Burdur'da protesto edildi.
 • 20:55 Ankara'daki Saldırı Burdur'da Protesto Edildi Ankara'daki Saldırı Burdur'da Protesto Edildi Ankara'da 86 kişinin hayatını kaybettiği 186 kişinin de yaralanmasına neden olanbombalı saldırılar Burdur'da protesto edildi.
 • 14:34 Vali Kamçı'dan Bayram Ziyaretleri Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Kurban Bayramı kapsamında bazı ziyaretlerde bulundu.
 • 19:36 Aydın Büyükşehir Belediyesine "Telif" İncelemesi Aydın Valiliği, Büyükşehir Belediyesinin bir etkinliğinde telif hakkı bulunmadığı ileri sürülen görsel kullandığı iddiasıyla müfettiş görevlendirdi.
 • 10:54 Aydın'da Hacivat - Karagöz Soruşturması Aydın'da Hacivat - Karagöz Soruşturması Aydın Valiliği, 2014 yılı Ramazan ayı etkinliklerindeki Hacivat-Karagöz oyununu sunan Ömer Faruk Yıldırım ve Mustafa Kılınç’ın şikayeti üzerine 2015 yılı Ramazan ayı etkinliklerinde de aynı tanıtım görsellerini izinsiz kullandığı gerekçesiyle Aydın Büyükşehir Belediyesi hakkında soruşturma başlattı.
 • 19:48 Valilik'ten Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne Hacivat - Karagöz Soruşturması Valilik'ten Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne Hacivat - Karagöz Soruşturması Aydın Valiliği, geçen yıl anlaşma yapıp Ramazan ayı etkinliklerinde sundukları Hacivat-Karagöz gösterisinin görsellerinin, büyükşehir belediyesinin izinsiz olarak bu yılki etkinliklerde tekrar kullandığını öne süren Ömer Faruk Yıldırım ve Mustafa Kılınç'ın şikayeti üzerine soruşturma başlattı.
 • 10:16 Firma Rehberi Sitesi Esnafbul.com'dan Yeni Uygulama Firma Rehberi Sitesi Esnafbul.com'dan Yeni Uygulama Özellikle internet sitesi olmayan esnaf ve firmaların imdadına yetişen esnafbul.com sitesi ile artık kendi internet sitenizde olduğu gibi kurumsal açıklamaların yanında, ürünlerin ve referansların da fotoğraf ve açıklama sınırı olmaksızın ekleyebilecek.
 • 17:35 Kahramanmaraşlılar, İftar Programında Bir Araya Geldi Kahramanmaraşlılar, İftar Programında Bir Araya Geldi Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği iftar programı düzenledi.
 • 09:08 Herkesin Bit Pazarı Dediği Yer Onlar İçin Nur Pazarı Herkesin Bit Pazarı Dediği Yer Onlar İçin Nur Pazarı Eskiden Aydın İtfaiye Müdürlüğü’nün bulunduğu yerde kurulan Bit Pazarı, Pınarbaşı yoluna taşınmasıyla yoğun ilgi görmeye başladı.
 • 17:43 Antalya - 'Oğlumun Mezarı Kurşunlandı' İddiası Antalya - 'Oğlumun Mezarı Kurşunlandı' İddiası 'Oğlumun mezarı kurşunlandı' iddiası ANTALYA'da 3 polisi şehit ettikten sonra kaçtığı ormanlık alanda çıkan çatışmada ölen şizofren hastası Çağrı Danışman'ın babası yeni bir iddiada bulundu.