MasterChef Türkiye'nin yeni bölüm fragmanında gerginlik! Mehmet Yalçınkaya, yarışmacıyı kovdu

Jüri üyesi şef Mehmet Yalçınkaya, MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde sürekli kendilerine bahane sunan yarışmacıyı stüdyodan kovdu.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'nin bugün ekrana gelecek olan 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Gergin haliyle tanınan şef Mehmet Yalçınkaya, yemek tadımı yaparken kendisine sürekli bahane bulap yarışmacıya sert çıktı.

"HEMEN DIŞARI ÇIK"

MasterChef'te 16 yarışmacının belirleneceği final turu elemeleri tüm hızıyla devam ediyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlanan yarışmaya Mehmet Şef ve Furkan arasındaki diyalog damga vurdu. Yarışmanın ilk gününden bu yana Furkan ile yıldızı bir türlü barışmayan Mehmet Şef, genç aşçı adayının kendisine verdiği cevapla çılgına döndü. Yarışmacıya sinirlenen şef, "2 dakikada bir mazeret sunuyorsun. Dışarı çık! Hemen dışarı çık!" diyerek Furkan'ı stüdyodan kovdu.

ANA KADROYA GİRMEK İÇİN MÜCADELE ETTİLER

MasterChef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümde 16 kişilik ana kadroya girmek isteyen yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. İlk etapta çökertme kebabı yapan yarışmacılardan 6 kişi final etabına kaldı. İkinci etapta yumurta kullanarak yaratıcı bir yemek yapan Duygu, Serhat Doğramacı'nın ardından ana kadroya geçmeyi hak eden ikinci kişi oldu.

05 Ağustos 2020 Çarşamba 14:51
YORUMLAR (60)
  • KARTAL : BU YARIŞMADA ÜÇ JÜRİ ÜYESİ VAR BİRİ SERT. BİRİ ENTELLEKTÜEL. BİRİ TEKNİK ANLATIMA SAHİP BİR DAVRANIŞLA KAMERA KARŞISINDALAR .YARIŞMACI GENÇ EKİPMANI ELEŞTİRİYORÇEKİPMAN İLE SIKINTI VAR VEYA YOK BAHANE UYDURMA DİYE BİLİRSİN YARIŞMACIYA. TV KARŞISINDA OKADAR İNSAN İZLİYOR VE STÜDYODA YİNE KEZA NİYE YARIŞMACI GENCİ MAHÇUP EDİP KALP KIRIYORSUN.HİÇ YAKIŞIK DEĞİL VE OLMADI . JÜRİ ÜYESİ OLMAN USATA OLMAN KALP KIRMAYI GEREKTİRMEZ .
  • BizdeYedik : Saçma sapan programlarınızın reklamından başka bişey değil.biraz yaratıcı olun, hep aynı saçmalıklar.
  • Şefler kovarda severde bu bir show : Adamlar ne yapsın yarışmaya gelenlerin çoğu daha 2 tabak çıkaramıyorlar. Üstelik en basit reçeteleri bilmiyorlar.2 kursa giden kendini usta sanıyor ..
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika