Büyü bozma bahanesiyle vatandaşı dolandıran medyumun cin çıkarma görüntüleri ortaya çıktı

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde, internet üzerinden tanıştığı bir kişiyi büyü bahanesiyle 35 bin euro dolandıran medyum, polis ekiplerinin operasyonuyla gözaltına alındı. Medyumun, ofisindeki cin çıkarma görüntüleri de ortaya çıktı.

Almanya'da yaşayan bir kişi, internette tanıştığı ve kendisini medyum olarak tanıtan şahsa büyü bozması için 35 bin euro verdi. Şahsın şikayeti üzerine harekete geçen polis, medyumu yakalayarak gözaltına aldı. Medyumun, ofisindeki cin çıkarma görüntüleri ortaya çıktı.

MANEVİ RAHATSIZLIKLARINI TEDAVİ ETTİĞİNİ ÖNE SÜRDÜ

Edinilen bilgiye göre Almanya'da yaşayan F.D., internet üzerinden irtibata geçtiği kendisini medyum olarak tanıtan ve manevi rahatsızlıkları tedavi ettiğini iddia eden B.T.'ye kendisinde büyü olduğunu belirterek büyü bozma karşılığı 35 bin euro para verdi. F.D., rahatsızlıklarının geçmemesi üzerine dolandırıldığını iddia ederek şikayetçi oldu. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda B.T.'nin Kocasinan ilçesinde ofis açtığını tespit etti.

ÇIKARILDIĞI MAHKEMECE TUTUKLANDI

B.T. ofisine düzenlenen operasyonla alınırken ikamet ve ofisinde yapılan aramalarda muska tabir edilen el yazması kağıtlar, makbuzlar, kaşe ve kartvizitlere ele geçirildi. Gözaltındaki B.T., emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. B.T., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

CİN ÇIKARMA GÖRÜNTÜLERİ DE ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan tutuklanan B.T.'nin ofisindeki cin çıkarma görüntüleri de ortaya çıktı. B.T.'nin sandalyede oturan bir kişiyle konuştuğu, cin çıkarmak için çeşitli hareketler yaptığı görüldü.

Kaynak: İHA
11 Ağustos 2020 Salı 17:05
YORUMLAR (8)
  • Kırıkkaleli : Bu cincinin aynısı kırıkkale sanayi mah.var gecekonduda ,millet sıraya giriyor, para basıyor kimsede bildigi halde müdahalede bulunmuyor.Kac kere şikayet olduğu halde
  • .. : cehalet ne zor şey
  • Fikret : Nasıl sürünüyor Almanyada! Rahatsız oluyor veya morelim bozuk diye? Memlekette gidim diyor kazık yiyor aklı sonradan başına geliyor.
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika