02:0600
SON DAKİKA ALİM IŞIK HABERLERİ

Son Dakika Alim Işık Haberleri


ALİM IŞIK

Alim Işık, 3 Şubat 1959'da Kütahya Simav'da doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Meryem'dir. Öğretim Üyesi; Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümü'nü birincilikle bitirdi. Yüksek lisans ve doktorasını ÇÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Tarımsal Mekanizasyon Anabilim Dalı'nda... Devamı

 

  TBMM Genel Kurulu Yoklamasız Açıldı

  TBMM Genel Kurulu Yoklamasız Açıldı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunun 113. birleşimi saat 15.00'te yoklamasız açıldı. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  İşten Atılan Arkadaşları İçin Eylem Yapan 576 Linyit İşçisi İşten Atıldı' Haberine Ek

  İşten Atılan Arkadaşları İçin Eylem Yapan 576 Linyit İşçisi İşten Atıldı" Haberine Ek

  Linyit işçileri iftarda domates, salatalık, sivri biber, peynir ve ekmek yedi. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İşten Atılan İşçiler Oruçlarını Eylem Yaptıkları Yerde Açtı

  İşten Atılan İşçiler Oruçlarını Eylem Yaptıkları Yerde Açtı

  Kütahya'da işten çıkartılan ve oturma eylemi başlatan Çelikler Seyitömer Linyitleri İşletmesi işçileri, oruçlarını eylem yaptıkları yerde açtı. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Kütahya'daki Linyit İşçilerinin Eylemleri

  Kütahya'daki Linyit İşçilerinin Eylemleri

  Seyitömer beldesindeki tesiste 576 kişinin işine son verildiğini iddia eden grup, Kütahya Zafer Meydanı'nda oturma eylemi yaptı, oruç açtı. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Hizmet'e Kumpas Meclis Gündeminde

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Alim Işık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bazı bakanlar tarafından cevaplanmak üzere verdiği soru önergesinde Hizmet Hareketi'ni bitirme planını sordu. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kamil Saraçoğlu: Alim Işık Artık Bir Daha Vekil Olamaz'

  Kamil Saraçoğlu: Alim Işık Artık Bir Daha Vekil Olamaz"

  Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, 2 dönem MHP'den Kütahya milletvekili seçilen ve 30 Mart Yerel Seçimleri'nde de belediye başkan adayı olan Alim Işık'ın, bir kez daha seçilmesinin artık mümkün olmadığını söyledi. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Chp, Irak'taki Gelişmelerle İlgili Bilgilendirme İstedi

  Chp, Irak'taki Gelişmelerle İlgili Bilgilendirme İstedi

  CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, IŞİD isimli örgütün kendisine bağlı kuvvetlerle önce Musul'u işgal ettiğini, konsolos ve konsolosluk görevlileriyle, kamyon şoförlerinin bu örgüt tarafından rehin alındığını dile getirerek "Şimdi, bu örgüt yine kendisine bağlı kuvvetlerle Telafer'i işgal etmiştir. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  CHP ve MHP grup başkanvekilleri, Irak'ta Türkmenlerin durumuyla ilgili olarak Hükümet'in bilgi vermesini istedi. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Kütahya'da 3. Çilek Festivali Yapıldı

  Kütahya'da 3. Çilek Festivali Yapıldı

  Geleneksel Çilek Festivali, Kütahya Valisi Şerif Yılmaz'ın da katılımıyla Demirciören köyü festival alanında yapıldı. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Linyit İşçilerine CHP ve MHP'den Destek Ziyareti

  Kütahya'da bir süre önce özelleştirilen Çelikler Seyitömer Linyitleri İşletmesi'nde 18 kişinin işten çıkarılmasını protesto eden işçilerin başlattıkları oturma eylemi sürüyor. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Seyitömer'de Termik Santraldeki Olaylar

  Oturma eylemi yapan işçilere, CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya ile MHP Kütahya Milletvekili Işık, destek verdi CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: ''Birlik olmalısınız, birlik olmalısınız ki bu haklı ve meşru mücadelenizde daha güçlü olasınız. Bunun için sendikalı olmak, bu yaptığınız mücadele için. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  MHP'li Alim Işık, Seyirömer Çalışanlarının İşten Çıkartılmalarını Meclise Taşıdı

  MHP'li Alim Işık, Seyirömer Çalışanlarının İşten Çıkartılmalarını Meclise Taşıdı

  MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık, Kütahya ili merkez ilçe sınırları içinde faaliyet gösteren Seyitömer Linyit İşletmesi (SLİ) ve Termik Santrali çalışanlarının haksız ve usulsüz bir şekilde işten çıkartılması konusunu TBMM gündemine taşıdı. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Adalet Bakanı, Görev Değişiklikleri İçin "Normal Tasarruflardan Başka Bir Şey Değil" Dedi(2/son)

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yapılan atama ve görev değişikliklerine ilişkin, "Atamayı yapan makam zaman zaman değişiklikler yapabilir, bu normaldir, her zaman olan bir iştir. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Yeni Yargı Paketi, TBMM Genel Kurulu'nda

  AK Parti Grup Başkanvekili Canikli: (Türk bayrağının indirilmesi) Böyle bir olayda bu kişinin aşağı indirilmesi oradaki görevlilerin en tabii hakkıdır. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Dört Eski Bakanla İlgili Soruşturma Komisyonu

  AK Parti, MHP'nin komisyon için bildirdiği üç millevekilinin, TBMM Genel Kurulu ve basındaki beyanlarını Meclis Başkanlığı'nın değerlendirmesine sundu. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  'Dört Eski Bakan' İçin 70 AK Partili Başvurdu

  'Dört Eski Bakan' İçin 70 AK Partili Başvurdu

  Yolsuzluk iddialarıyla ilgili dört eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu üyeliği için AK Parti'den 70 vekil başvurdu. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Başbakan Erdoğan Hakkında Verilen Gensoru Önergesi Görüşülecek

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun bu haftaki gündemi de yoğun. HDP tarafından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında verilen gensoru önergesinin görüşüleceği Genel Kurul'da, 301 işçisinin hayatını kaybetmesine sebep olan Soma faciası da gündemde önemli bir yer tutacak. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  4 Eski Bakan Hakkındaki Soruşturma Meclis Gündeminde

  4 Eski Bakan Hakkındaki Soruşturma Meclis Gündeminde

  Chp Grup Başkanvekili Engin Altay, AKP'nin, Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan, AB eski Bakanı Egemen Bağış, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar hakkında kurulan Meclis Soruşturması Komisyonunun oluşumunu fiilen engellenmesi karşısında TBMM Başkanı Cemil Çiçek'i göreve çağırdı. (24 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Soma Gensoruları Reddedildi(2/son)

  CHP ve HDP'nin Çalışma Bakanı Faruk Çelik ve Enerji Bakanı Taner Yıldız hakkında Soma'daki Maden Kazası nedeniyle verdikleri gensoru önergelerinin gündeme alınması TBMM Genel Kurulu'nda yapılan oylamayla rededildi. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Bakanlar Yıldız ve Çelik Hakkındaki Gensoru Önergeleri

  Bakanlar Yıldız ve Çelik Hakkındaki Gensoru Önergeleri

  HDP'li Önder: "Kemal Derviş, o zaman Başbakan'la görüşme yapıyor, 'tütün ekiminin sınırlandırılması gerekiyor' diyor. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Soruşturma Komisyonu Şekilleniyor

  Soruşturma Komisyonu Şekilleniyor

  Meclis'te 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında adı gündeme gelen dört eski bakan hakkında kurulması kararlaştırılan soruşturma komisyonu için CHP, TBMM Başkanlığı'na 12 isim bildirdi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Kütahya Acıyı Paylaşıyor

  Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen patlamanın ardından ilan edilen 3 günlük milli yasın ardından Kütahya’daki siyasi parti, sendika ve STK’lar yaptıkları açıklamalarla acıyı paylaştıklarını bildirdi. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Küçülen Kütahya'mızda Helal Oylu ve Hayır Dualı Tüm Hemşehrilerimize Teşekkürler'

  Küçülen Kütahya'mızda Helal Oylu ve Hayır Dualı Tüm Hemşehrilerimize Teşekkürler"

  Kütahya'da, yerel seçimlerde MHP'den Belediye Başkan Adayı olan Milletvekili Alim Işık'ın 'teşekkür mesajı' tartışmalara yol açtı. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Kamil Saraçoğlu, Rakiplerinden 'Tebrik' Bekliyor

  Kamil Saraçoğlu, Rakiplerinden 'Tebrik' Bekliyor

  Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, yerel seçimlerdeki rakiplerinin kendisini tebrik etmesini beklediğini kaydetti. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Gül Kütahya'da

  Cumhurbaşkanı Gül Kütahya'da

  Cumhurbaşkanı Gül, Kütahya'da Çınar Otel'de onuruna verilen öğle yemeğine katıldı. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 02:06:09. #1.13#