17:1400
SON DAKİKA ALİM IŞIK HABERLERİ

Son Dakika Alim Işık Haberleri


ALİM IŞIK

Alim Işık, 3 Şubat 1959'da Kütahya Simav'da doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Meryem'dir. Öğretim Üyesi; Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümü'nü birincilikle bitirdi. Yüksek lisans ve doktorasını ÇÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Tarımsal Mekanizasyon Anabilim Dalı'nda... Devamı

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  Maliye Bakanı Şimşek: "Sendikal gösteriler anayasa ve demokrasi gereği bir haktır. (Bugün 15:00)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  MHPAnkara Milletvekili Topcu: "AKP'nin yeni Türkiyesi'nde sınavın yerini torpil, adaletin yerini kayırma almıştır, diploma yerine ise, parti üyeliği aranır hale gelmiştir" MHP Kütahya Milletvekili Işık: "17 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvetle mücadele haftasında, iktidar partisi yöneticisi, yakını ve yandaşı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Atama Bekleyen Mühendis ve Teknikerler Eylem Yaptı

  Atama Bekleyen Mühendis ve Teknikerler Eylem Yaptı

  Ankara'da atama bekleyen Gıda, Su Ürünleri, Ziraat, Balıkçılık Teknolojisi Mühendisleri ve Veterinerler ile Teknikerler eylem yaptı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Perakende Ticaret Tasarısı Komisyon'da

  TESK Genel Başkanı Palandöken'in, tasarıyı desteklediklerini ve mevcut haliyle bu gece içinde kabul edilmesini arzuladıklarını söylemesine, iktidar ve muhalefet milletvekilleri tepki gösterdi AK Parti'li Külünk: "Parlamenter sistemin iflasının bir kez daha tescil olduğu bir an yaşıyoruz. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Perakende Ticaret Tasarısı Komisyon'da

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na 2 bin 200 kadro ihdası için verilen önerge tartışmaya yol açtı Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: "Gümrükleri zapturapt altına almaya çalışıyoruz. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  MHP'li Işık: Bedelli Paraları Şehit ve Gazi Ailelerine Harcanmalı

  MHP'li Işık: Bedelli Paraları Şehit ve Gazi Ailelerine Harcanmalı

  MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık, bedelli ile toplanan paralar şehit ailelerine, gazilere ve malullere harcanması gerektiğini bildirdi. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulu

  HDP'nin, 2015 yılı bütçesine yazdığı muhalefet şerhinde, "Kürt" ve "Kürdistan" kelimelerinin geçmesi hedeniyle Komisyon raporunda yer almaması tartışma yarattı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Alim Işık: Bedelli Askerlik Paralarını Mültecilere Harcayan Hükümet Sınıfta Kalmıştır

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda gerçekleştirilen bedelli askerlik ve sözleşmeli er başvurularına ilişkin kanun teklifi görüşmelerinde milletvekilleri söz aldı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Böbrek Hastasına Babasından Sonra Eşi de Böbreğini Verdi

  Böbrek Hastasına Babasından Sonra Eşi de Böbreğini Verdi

  Kocaeli'de 14 yıl önce babasından nakledilen böbrekle yaşama tutunan Mehmet Akif Işık'ın böbreği tekrar iflas edince, bu kez böbreği eşi verdi. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 17:14:18. #1.13#