21:0700
SON DAKİKA ALİM IŞIK HABERLERİ

Son Dakika Alim Işık Haberleri


ALİM IŞIK

Alim Işık, 3 Şubat 1959'da Kütahya Simav'da doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Meryem'dir. Öğretim Üyesi; Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümü'nü birincilikle bitirdi. Yüksek lisans ve doktorasını ÇÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Tarımsal Mekanizasyon Anabilim Dalı'nda... Devamı

  MHP'li Işık, İçişleri Bakanı'na Cadı Avının Ne Amaçla Yapıldığını Sordu

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Alim Işık, İçişleri Bakanı Efkan Ala’ya “Anılan talimatların yerine getirilmesinin suç olup olmadığı, Sayın Başbakan ve bazı Bakanların 17-25 Aralık olayları öncesinde yıllarca övgü dolu sözler söylediği bir cemaate mensup kişiler hakkında yapılan bu cadı avının ne amaçla yapıldığı konularına ilişkin Bakanlığınız görüşü ve 2014 yılı hedefleri nasıldır? (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  MHP'li Işık, Başbakan'a Sordu; Hizmete Kumpas Planı Kimin Talimatıyla Hazırlandı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Alim Işık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a 'İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Daire Başkanlığı tarafından toplam 30 İl Emniyet Müdürlüğüne gönderilen 25.06.2014 tarihli ve 3624-87188 sayılı resmi yazı kimin talimatıyla hazırlanmış ve gönderilmiştir? (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Atalay: Kimsenin Önünde Diz Çökmeyiz

  Atalay: Kimsenin Önünde Diz Çökmeyiz

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay: "Her ülkede bu tür büyük çalışmalar yürütenler suçlanır. Biz kimsenin önünde diz çökmeyiz" dedi. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Hizmet'e Kumpas Meclis Gündeminde

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Alim Işık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bazı bakanlar tarafından cevaplanmak üzere verdiği soru önergesinde Hizmet Hareketi'ni bitirme planını sordu. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kamil Saraçoğlu: Alim Işık Artık Bir Daha Vekil Olamaz'

  Kamil Saraçoğlu: Alim Işık Artık Bir Daha Vekil Olamaz"

  Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, 2 dönem MHP'den Kütahya milletvekili seçilen ve 30 Mart Yerel Seçimleri'nde de belediye başkan adayı olan Alim Işık'ın, bir kez daha seçilmesinin artık mümkün olmadığını söyledi. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Chp, Irak'taki Gelişmelerle İlgili Bilgilendirme İstedi

  Chp, Irak'taki Gelişmelerle İlgili Bilgilendirme İstedi

  CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, IŞİD isimli örgütün kendisine bağlı kuvvetlerle önce Musul'u işgal ettiğini, konsolos ve konsolosluk görevlileriyle, kamyon şoförlerinin bu örgüt tarafından rehin alındığını dile getirerek "Şimdi, bu örgüt yine kendisine bağlı kuvvetlerle Telafer'i işgal etmiştir. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  CHP ve MHP grup başkanvekilleri, Irak'ta Türkmenlerin durumuyla ilgili olarak Hükümet'in bilgi vermesini istedi. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Kütahya'da 3. Çilek Festivali Yapıldı

  Kütahya'da 3. Çilek Festivali Yapıldı

  Geleneksel Çilek Festivali, Kütahya Valisi Şerif Yılmaz'ın da katılımıyla Demirciören köyü festival alanında yapıldı. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Linyit İşçilerine CHP ve MHP'den Destek Ziyareti

  Kütahya'da bir süre önce özelleştirilen Çelikler Seyitömer Linyitleri İşletmesi'nde 18 kişinin işten çıkarılmasını protesto eden işçilerin başlattıkları oturma eylemi sürüyor. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Seyitömer'de Termik Santraldeki Olaylar

  Oturma eylemi yapan işçilere, CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya ile MHP Kütahya Milletvekili Işık, destek verdi CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: ''Birlik olmalısınız, birlik olmalısınız ki bu haklı ve meşru mücadelenizde daha güçlü olasınız. Bunun için sendikalı olmak, bu yaptığınız mücadele için. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  MHP'li Alim Işık, Seyirömer Çalışanlarının İşten Çıkartılmalarını Meclise Taşıdı

  MHP'li Alim Işık, Seyirömer Çalışanlarının İşten Çıkartılmalarını Meclise Taşıdı

  MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık, Kütahya ili merkez ilçe sınırları içinde faaliyet gösteren Seyitömer Linyit İşletmesi (SLİ) ve Termik Santrali çalışanlarının haksız ve usulsüz bir şekilde işten çıkartılması konusunu TBMM gündemine taşıdı. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Adalet Bakanı, Görev Değişiklikleri İçin "Normal Tasarruflardan Başka Bir Şey Değil" Dedi(2/son)

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yapılan atama ve görev değişikliklerine ilişkin, "Atamayı yapan makam zaman zaman değişiklikler yapabilir, bu normaldir, her zaman olan bir iştir. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 21:07:55. #1.12#