SON DAKİKA CEMALETTİN SARAR HABERLERİ

Son Dakika Cemalettin Sarar Haberleri

15:43
Modacılar, Erdoğan'ın Giyim Tarzını Değerlendirdi Cumhurbaşkanı'nın giyim tarzını değerlendiren modacılar, "Erdoğan, kendi modasını yaratıyor" derken, kareli ceketin ise "gençlerle iç içeyim" mesajı verdiğini söyledi.
Modacılar, Erdoğan'ın Giyim Tarzını Değerlendirdi
19:54
ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müsteşarı Henick Açıklaması "Amerika ve Türkiye dosttur ve ticari olarak birbirinden beslenen iki ülkedir.
16:24
Kızılay'dan Sarar'a Plaket Türk Kızılayı, depremlerde mağdur olanlar ve gelen mülteciler için giysi yardımında bulunan Sarar Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin Sarar'a plaket verdi.
Kızılay'dan Sarar'a Plaket
18:25
Diyanet İşleri Başkanı Görmez, Eskişehir'de Görmez, Sarar Fabrikaları'nı ziyaret etti.
Diyanet İşleri Başkanı Görmez, Eskişehir'de
13:56
Ev Tekstili Ürünlerini Tanıttı Sarar Giyim markalarından Sarev, 20. Uluslararası Ev Tekstili Fuarında yeni ürünlerini tanıttı.
14:03
Cemalettin Sarar, 70'inci Yaş Gününü Kutladı Sarar Şirketler Grubunun Başkanı Sarar, 70'inci yaş gününü Eskişehir'de, Türk Sanat Müziği sanatçısı Emel Sayın'ın sahne aldığı gecede kutladı.
13:05
Sarar'ın Patronu 70. Yaşını Ailesi ve Dostlarıyla Kutladı Türkiye'nin moda devi, dünya markası Sarar'ın patronu Cemalettin Sarar, 70. yaşını ailesi ve dostlarıyla kutladı.
Sarar'ın Patronu 70. Yaşını Ailesi ve Dostlarıyla Kutladı
17:28
Cemalettin Sarar'dan Başkan Bakıcı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti Eskişehir Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’yı ziyaret etti.
Cemalettin Sarar'dan Başkan Bakıcı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti
16:50
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yılmaz, Sarar'a Ziyaret Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Durmuş Yılmaz, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Sarar fabrikalarını ziyaret etti.
20:40
Heimtextil Fuarı Yeni Ürünleri Görücüye Çıkarıyor Frankfurt'ta düzenlenen Heimtextil Fuarının ikinci gününde, dünyanın önde gelen tekstil üreticileri yeni ürünlerini pazarlama imkanı buluyor.
Heimtextil Fuarı Yeni Ürünleri Görücüye Çıkarıyor
19:18
Dünyanın En Büyük Ev Tekstili Fuarı": Heimtextil DİB Başkanı Kocasert: "Artık ürettiğimiz her şeyi getirip burada pazarlamaya çalışmıyoruz, hikayesi olan ürünlerle farklı kulvarlarda yol alıyoruz" DTO Başkanı Özer: "Çin, Hindistan ve Pakistan gibi ülkeler artık bizimle rekabet edemiyor, bizim müşterimiz oldular" İşadamı Sarar: "Türkiye olarak tekstilde ve ev tekstilinde bir numarayız ve birinci ligde oynuyoruz, İtalyanlar, Almanlar, Fransızlarla dünya pazarlarında yarışıyoruz" dedi.
Dünyanın En Büyük Ev Tekstili Fuarı': Heimtextil
16:42
Eto'nun Eski Meclis Üyeleri Buluştu Eskişehir Ticaret Odası'nın (ETO) eski meclis üyeleri, bir araya geldi.
13:36
Cemalettin Sarar: Her Yerde Avm Açılıyor Buna Dur Demek Lazım Sarar Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar, AVM'lerdeki tekstil sektörünün geleceğinin iyi olmadığını, her yerde AVM açıldığını ve buna bir 'dur' demenin gerektiğini söyledi.
Cemalettin Sarar: Her Yerde Avm Açılıyor Buna Dur Demek Lazım
12:48
Akaydın: En Büyük Girişimci Atatürk Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (ANSİAD) bu yıl 11'incisi düzenlenen Girişimcilik Haftası'nın açılış töreninde Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın, dünyadaki en büyük girişimcinin Mustafa Kemal Atatürk olduğunu söyledi.
Akaydın: En Büyük Girişimci Atatürk
15:54
Sarar Washington Mağazasının Açılışı Mağazanın açılışını Başbakan Yardımcısı Arınç, gerçekleştirdi
07:06
Başbakan Yardımcısı Arınç Washington'da ABD'nin başkenti Washington'daki temaslarını sürdüren Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Siyaset Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı'nın (SETA) Washington DC ofisinde düşünce kuruluşları...
Başbakan Yardımcısı Arınç Washington'da
06:49
Başbakan Yardımcısı Arınç, SETA DC'yi Ziyaret Etti ABD'nin başkenti Washington'da bulunan Başbakan Yardımcısı Arınç, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı Washington ofisini ziyaret etti.
Başbakan Yardımcısı Arınç, SETA DC'yi Ziyaret Etti
06:46
Başbakan Yardımcısı Arınç Washington'da Arınç, SETA DC'de düşünce kuruluşları temsilcileriyle yuvarlak masa toplantısına ve Sarar Washington mağazasının açılışına katıldı
Başbakan Yardımcısı Arınç Washington'da
10:00
Washington Büyükelçiliği Konutu'nda Defile Düzenlendi Giyim markası Sarar'ın yeni sezon ürünlerinden oluşan koleksiyonu Washington Büyükelçiliği Konutu'nda defileyle sergilendi.
06:15
Washington Büyükelçiliği Konutu'nda Defile Düzenlendi Giyim markası Sarar'ın yeni sezon ürünlerinden oluşan koleksiyonu Washington Büyükelçiliği Konutu'nda defileyle sergilendi.
Washington Büyükelçiliği Konutu'nda Defile Düzenlendi
11:00
Bill Gates'in Giyiniş Tarzı Türk Modacıları Harekete Geçirdi Erkek modasında sinekkaydı tıraş, takım elbise ve kravatlı görünümün yerini giderek daha rahat bir giyim tarzı ve kirli sakal almaya başladı.
Bill Gates'in Giyiniş Tarzı Türk Modacıları Harekete Geçirdi
13:59
Bill Gates'in 'Rahat Stili' Moda Akımı Oldu Erkek modasında sinekkaydı tıraş ve kravat, yerini rahat bir giyim tarzı ve kirli sakala bırakıyor. Bu 'rahat' stilin çıkış noktası ise pek çok toplantısına...
Bill Gates'in 'Rahat Stili' Moda Akımı Oldu
13:26
Vergi Dairesi Başkanı Kızıltepe'den Sarar'a Ziyaret Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Fatih Kızıltepe ve daire yöneticileri, Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar'ı ziyaret etti.
Vergi Dairesi Başkanı Kızıltepe'den Sarar'a Ziyaret
13:11
Antalyalı Sanayicilerden Sarar'a Ziyaret Eskişehir'e gelen Antalyalı sanayiciler, Sarar Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin Sarar'ı ziyaret etti.
Antalyalı Sanayicilerden Sarar'a Ziyaret
18:38
Eso Başkanı Özaydemir'den Karşı Açıklama Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Savaş M.Özaydemir, sanayiciler Yalçın Ulupınar, Cemalettin Sarar ve Mehmet Öztekin'in bugün yaptıkları basın açıklamalarına, yaptığı yazılı bir açıklama ile karşılık verdi.
18:19
Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir ve Meclis Üyelerine İstifa Çağrısı Eskişehir'de sanayiciler Yalçın Ulupınar, Cemalettin Sarar ve Mehmet Öztekin, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'ne (OSB) gelen müfettişlerin hazırladığı raporlar hakkında bilgi verip değerlendirmelerde bulundular.
Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir ve Meclis Üyelerine İstifa Çağrısı
14:04
11. Nesil Corolla Görücüye Çıktı Sarar Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar, Türkiye'de üretilen 11. nesil Toyata Corolla'yı basına tanıttı.
11. Nesil Corolla Görücüye Çıktı
12:45
Yeni Corolla Sahipleriyle Buluştu Türkiye'de üretilen yeni Toyota Corolla, Eskişehir'deki kullanıcılarına teslim edildi
Yeni Corolla Sahipleriyle Buluştu
14:37
MHP'nin Eski Eskişehir İl Başkanı Bektaş Hayatını Kaybetti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) eski Eskişehir İl Başkanı Emin Bektaş hayatını kaybetti.1974-1978 yılları arasında MHP Eskişehir İl Başkanlığı görevinde bulunan Bektaş'ın, çeşitli hastalıklar nedeniyle 89 yaşında hayatını kaybettiği belirtildi.
MHP'nin Eski Eskişehir İl Başkanı Bektaş Hayatını Kaybetti
15:15
Toyota Yenilenen Yüzüyle Eskişehir'de Toyota, "Yenilenen Yüzüyle Türkiye Turu" kapsamında Eskişehir'de, Verso, Auris, Avensis, RAV4 ve Yaris Hybrid'in yeni modellerini tanıttı.
Toyota Yenilenen Yüzüyle Eskişehir'de
13:09
En Yeni Toyota Modelleri Eskişehir'de Tanıtıldı Otomobil üreticisi Toyota'nın en yeni modelleri Eskişehir'de düzenlenen toplantıyla tanıtıldı.
En Yeni Toyota Modelleri Eskişehir'de Tanıtıldı
14:25
İhl Müdüründen Mezun Öğrencilere: Herkese Eşit Davranın, Hizmette Kusur Yapmayın Eskişehir Sarar Anadolu İmam Hatip Lisesi 41.dönem mezunlarını verdi.
İhl Müdüründen Mezun Öğrencilere: Herkese Eşit Davranın, Hizmette Kusur Yapmayın
15:31
Eso Seçimlerine Doğru Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar, hafta sonu yapılacak Eskişehir Sanayi Odası (ESO) seçimleriyle ilgili değerlendirmede bulundu.
Eso Seçimlerine Doğru
14:50
Eskişehir Sanayi Odası Genel Kuruluna Doğru Sarar."ESO'da değişim kaçınılmazdır."
17:37
Başbakan Erdoğan'dan Bursalı Sanayiciye Ödül Türkiye Hazır Giyim Sanayicileri Derneği, (TGSD) 6.yaşına giren İstanbul Moda Konferansı'nın açılışını, 37.yılına özel 'hazır giyim ve perakende ödül töreni' ile yaptı.30 yıldır hazır giyim ve tekstil sektöründe faaliyet gösteren Yeşim Tekstil...
Başbakan Erdoğan'dan Bursalı Sanayiciye Ödül
11:51
İkinci Kez Avrupa'nın Zirvesinde Oktay Özden - İspanya'da düzenlenen 11.Poomse Tekvando Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli tekvandocu Hayri Temel Alper, "Altın madalya hedefime ulaştığım için çok mutluyum."
23:46
Başbakan Erdoğan, Moda Konferansına Katıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen 6'ncı Moda Konferansı'na katıldı.
Başbakan Erdoğan, Moda Konferansına Katıldı
13:10
Öğrencilerin Ödülü Umre Oldu Eskişehir İmam Hatip ve Sarar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri arasında ezbere 40 hadis okuma yarışması yapıldı.
Öğrencilerin Ödülü Umre Oldu
15:49
Pakistan'ın Ankara Büyükelçisi Shaukat'tan Sarar'a Ziyaret Pakistan'ın Ankara Büyükelçisi Muhammed Haroon Shaukat, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Sarar Giyim firmasını ziyaret etti.
17:25
Eskişehir'den Kısa Kısa Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Halk Meclisi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.
13:34
Cemalettin Sarar İletişim Öğrencileri ile Buluştu Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nden bir gurup öğrenci, üzerinde çalışmakta oldukları Avrupa Birliği Projesi kapsamında bir grup yabancı öğrenci ile birlikte Sarar Fabrikası'nı ziyaret ederek şirket hakkında bilgi...
Cemalettin Sarar İletişim Öğrencileri ile Buluştu
14:59
Cemalettin Sarar, Esogü Rektörü Gönen'i Ziyaret Etti Sarar Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin Sarar, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Eskişehir.
Cemalettin Sarar, Esogü Rektörü Gönen'i Ziyaret Etti
16:54
SARAR Şirketler Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Cemalettin Sarar'ın Açıklaması SARAR şirketler yönetim kurulu onursal başkanı Cemalettin Sarar, 2012 yılında Türkiye ekonomisinin çok güzel olacağını söyledi.
SARAR Şirketler Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Cemalettin Sarar'ın Açıklaması
15:43
Cemalettin Sarar: Türkiye Çağ Atladı, 2012'de Ekonomi Daha Güzel Olacak Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar, 2012 yılının Türkiye ekonomisi açısından geçtiğimiz yıllara oranla çok daha güzel geçeceğini söyledi.
Cemalettin Sarar: Türkiye Çağ Atladı, 2012'de Ekonomi Daha Güzel Olacak
12:38
Sarar Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar: Cemalettin Sarar, Eski Otogar, Odunpazarı'ndaki Tarihi Bina ile Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi'ndeki Boş Arsayı Eskişehir'e Yakışır Şekilde Değerlendireceklerini Söyledi
17:13
Brooklyn Belediye Başkanı Markowıtz, Cemalettin Sarar ile Yemekte Bir Araya Geldi Brooklyn Belediye Başkanı Marty Markowitz, Sarar Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ile Yemekte Bir Araya Geldi.
15:41
Sarar Başkanı Cemalettin Sarar: "Parti kapatmaları demokrasi yanında ekonomiye büyük zarar veriyor" Sarar Şirketler Grubu ve Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar, siyasi partilerin kapatılmasının demokrasinin yanında ekonomiye büyük zararlar verdiğini söyledi.
16:15
Cemalettin Sarar, 2008 Yılı için 'İyimser': Türkiye'de Sanayinin Dağılması Lazım Eskişehir - Sarar Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin Sarar, Bazı İş Adamlarının ve Ekonomistlerin 2008 Yılı için Karamsar Olduklarını İfade Ettiklerini Belirterek, Türkiye'nin Karamsar Olmadığını Söyledi. sarar, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'ndeki...
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:24:47. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CEMALETTİN SARAR HABERLERİ
[Hata Bildir]