SON DAKİKA DEMİRCİ HABERLERİ

Son Dakika Demirci Haberleri

 • 14:56Manisa'da Yaz Kur'an KurslarıDemirci İlçe Müftülüğü tarafından, yaz döneminde çocukların Kur'an-ı Kerim öğrenmeleri için kurs açtı.
 • 12:48Demirci Gördes Arasındaki Yolda Yama ÇalışmasıDemirci Gördes Arasındaki Yolda Yama ÇalışmasıManisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ile Gördes arasında 4 mahalleyi birbirine bağlayan 13 kilometrelik yolda yama ve bakım çalışması gerçekleştirdi.
 • 15:05Demirci'de Koyun Ahırının Çatısı Çöktü 56 Hayvan Telef OlduDemirci'de Koyun Ahırının Çatısı Çöktü 56 Hayvan Telef OlduManisa’nın Demirci ilçesine bağlı Durhasan Mahallesinde bir ahırda meydana gelen göçükte 56 koyun telef oldu.
 • 12:56Çöp Sorununa Katı Atık Bertaraf Tesisi Çözüm OlacakÇöp Sorununa Katı Atık Bertaraf Tesisi Çözüm OlacakManisa Büyükşehir Belediyesi’nin, belediye tarihindeki en büyük yatırımı olarak çalışmalarını başlattığı Uzunburun Katı Atık Bertaraf Tesisi ve Düzenli Depolama Alanı, 17 ilçenin çöp sorununu çözüm olacak.
 • 18:29Selendi'ye Yeni Müdür AtandıSelendi'ye Yeni Müdür AtandıSelendi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevinden istifa eden Adnan Kılıç’ın yerine Halk Eğitim Müdür yardımcısı Hamdi Kılıç vekaleten atandı.
 • 17:47Cansel'in İntihara Kalkışan Erkek Arkadaşı Ruh Sağlığı Hastanesine KaldırıldıCansel'in İntihara Kalkışan Erkek Arkadaşı Ruh Sağlığı Hastanesine KaldırıldıManisa'nın Demirci İlçesi'nde öldürülen 17 yaşındaki Cansel Bağlı'nın, mezarı başında intihara teşebbüs eden erkek arkadaşı 18 yaşındaki F.Y., bir kez daha eylemi gerçekleştireceğini söyleyince, Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırıldı.
 • 16:58Demirci'de 490 Dekarlık Araziye CansuyuDemirci'de 490 Dekarlık Araziye CansuyuManisa Büyükşehir Belediyesi Kısal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından 2015 yılında yapımı tamamlanan damla sulama tesisinde üreticiler sulama yapmaya başladı.
 • 16:08Demirci'de 490 Dekarlık Araziye CansuyuDemirci'de 490 Dekarlık Araziye CansuyuMANİSA Büyükşehir Belediyesi Kısal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından 2015 yılında yapımı tamamlanan damla sulama tesisinde üreticiler sulama yapmaya başladı.
 • 01:13Demirci İlçesinde CinayetDemirci İlçesinde CinayetGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nden görüntüler F.Y. taşıyan ambulansın polis eskortları ile birlikte gelişi Ambulansın hastaneye girişi F.Y.'nin ambulanstan indirilmesi Acilden görüntüler Ambulansın hastaneden çıkışı Manisa'daki cinayet Demirci ilçesinde kaybolduktan 3 gün sonra cesedi bulunan Cansel B'nin eski erkek arkadaşı Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edildi Manisa'nın Demirci ilçesinde kaybolduktan 3 gün sonra ormanlık arazide cesedi bulunan Cansel B'nin mezarı başında tarım ilacı içerek intihar girişiminde bulunan eski erkek arkadaşı Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edildi.
 • 21:49Manisa'daki CinayetManisa'nın Demirci ilçesinde kaybolduktan 3 gün sonra ormanlık arazide cesedi bulunan Cansel B'nin mezarı başında tarım ilacı içerek intihar girişiminde bulunan eski erkek arkadaşı Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edildi.
 • 15:55Genç Kız CinayetiGenç Kız CinayetiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adliyeden görüntü Delillerin Adli Tıpa gönderilmesi görüntüleri Delillerin araca yüklenmesi Hüdük mahalle mezarlığından görüntüler Savcının bulunan not defterini inceleme görüntüleri C.B.'nin mezarından görüntüler - Cesedin bulunduğu alandan görüntüler Manisa'daki cinayet Demirci ilçesinde kaybolduktan 3 gün sonra cesedi bulunan Cansel B'nin vücudunun farklı yerlerinde 10'dan fazla bıçak darbesi olduğu belirlendi Cansel B. ve şüphelilerden alınan doku örnekleri, İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildi Manisa'nın Demirci ilçesinde kaybolduktan 3 gün sonra ormanlık arazide cesedi bulunan Cansel B'nin vücudunun farklı yerlerinde 10'dan fazla bıçak darbesi olduğu belirlendi.
 • 13:53Manisa'daki CinayetManisa'nın Demirci ilçesinde kaybolduktan 3 gün sonra ormanlık arazide cesedi bulunan Cansel B'nin vücudunun farklı yerlerinde 10'dan fazla bıçak darbesi olduğu belirlendi.
 • 12:30Cansel'in Cep Telefonuyla Konuştuğu Kişiler Savcılığa ÇağrılıyorCansel'in Cep Telefonuyla Konuştuğu Kişiler Savcılığa ÇağrılıyorManisa'nın Demirci İlçesi'nde kaybolduktan 3 gün sonra dere kenarında boğazı kesilmiş ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanmış halde cesedi bulunan 17 yaşındaki Cansel Bağlı cinayetiyle ilgili soruşturma sürüyor.
 • 07:28Cansel'in Ölümünü 3 Bin Sayfalık Telefon Dökümü AydınlatacakCansel'in Ölümünü 3 Bin Sayfalık Telefon Dökümü AydınlatacakKaybolduktan 3 gün sonra boğazı kesilmiş bir halde bulunan Cansel'in telefonla görüştüğü son kişilerin babası ve ağabeyi olduğu belirlendi. Cansel'le görüşen herkesin ifadesi alınacak.
 • 22:41Tarım İlacı İçip Sevgilisinin Mezarı Başında İntihara KalkıştıTarım İlacı İçip Sevgilisinin Mezarı Başında İntihara KalkıştıManisa'da boğazı kesilmiş halde bulunan Cansel Bağlı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen ve polisin aradığı F.Y., genç kızın mezarı başında baygın halde bulundu.
 • 20:31Genç Kız CinayetiGenç Kız CinayetiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cansel B'nin eski erkek arkadaşının hastaneye sevki. Manisa'nın Demirci ilçesinde kaybolduktan 3 gün sonra cesedi ormanlık alanda bulunan 17 yaşındaki Cansel B'nin öldürülmesine ilişkin aranan eski erkek arkadaşı F.Y, ilaç içerek intihar girişiminde bulundu.
 • 18:17Erkek Arkadaşı Ölmek İstediErkek Arkadaşı Ölmek İstediCansel cinayetini tırnaklarındaki deri ve saç çözecek- EKERKEK ARKADAŞI ÖLMEK İSTEDİManisa'nın Demirci İlçesi'nde, ortadan kaybolduktan üç gün sonra bir dere kenarında boğazı kesilmiş ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanmış cesedi bulunan 17 yaşındaki Cansel Bağlı'nın şüpheli olarak aranan erkek arkadaşı 18 yaşındaki F.Y. intihara teşebbüs etti.
 • 18:06Öldürülen Genç Kızın Sevgilisinden İntihar GirişimiÖldürülen Genç Kızın Sevgilisinden İntihar GirişimiManisa’nın Demirci ilçesinde boğazı kesilmiş halde ormanlık alanda cesedi bulunan genç kızın sevgilisi olduğu iddia edilen genç, kızın mezarı başına mektup bırakarak intihar girişiminde bulundu.
 • 17:50Cansel B.'nin Aranan Eski Erkek Arkadaşı Not Bırakıp İntihar EttiCansel B.'nin Aranan Eski Erkek Arkadaşı Not Bırakıp İntihar EttiManisa'da boğazı kesilerek öldürülen Cansel B.'nin, her yerde aranan eski erkek arkadaşı kızın mezarı başına not bırakarak intihar girişiminde bulundu.
 • 15:08Manisa'daki Genç Kız CinayetiManisa'nın Demirci ilçesinde kaybolduktan 3 gün sonra cesedi ormanlık alanda bulunan 17 yaşındaki genç kızın cenazesi toprağa verildi.
 • 11:16Manisa Cansel Cinayetini Tırnaklarındaki Deri ve Saç ÇözecekManisa Cansel Cinayetini Tırnaklarındaki Deri ve Saç ÇözecekManisa'nın Demirci İlçesi'nde, ortadan kaybolduktan üç gün sonra bir dere kenarında boğazı kesilmiş ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanmış cesedi bulunan 17 yaşındaki Cansel Bağlı toprağa verildi.
 • 02:09Boğazı Kesilmiş Halde Cesedi Bulunan 17 Yaşındaki Cansel Toprağa VerildiBoğazı Kesilmiş Halde Cesedi Bulunan 17 Yaşındaki Cansel Toprağa VerildiManisa’nın Demirci ilçesindeki bir dere kenarında boğazı kesilmiş halde cesedi bulunan 17 yaşındaki Cansel Bağlı’nın cenazesi yakınlarına teslim edildi.
 • 17:46Demirci'de Korkutan YangınDemirci'de Korkutan YangınManisa’nın Demirci ilçesinde bugün çıkan yangında ev tamamen yanmaktan itfaiyenin anında müdahalesi ile kurtuldu.
 • 17:31Büyükşehir Demirci'de İncelemelerde BulunduBüyükşehir Demirci'de İncelemelerde BulunduManisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Serpil Çakır, Demirci’yi ziyaret ederek ilçedeki sebze ve meyve depolarında incelemelerde bulundu.
 • 12:02Cesedi Bulunan Cansel'in Ağabeyi ve Babası TutuklandıCesedi Bulunan Cansel'in Ağabeyi ve Babası TutuklandıManisa'da, kaybolduktan 3 gün sonra boğazı kesilmiş ve bıçaklanmış cesedi bulunan 17 yaşındaki Cansel Bağlı'nın jandarma tarafından gözaltına alınan babası ve ağabeyi tutuklandı.
 • 11:14Demirci'de Ölü Bulunan Kız Cinayetinde 2 TutuklamaDemirci'de Ölü Bulunan Kız Cinayetinde 2 TutuklamaManisa‘nın Demirci ilçesine bağlı Hüdük Mahallesi yakınlarındaki dere kenarında geçtiğimiz gün cesedi bulunan, yapılan inceleme sırasında boğazından kesilerek vahşice öldürüldüğü anlaşılan 17 yaşındaki Cansel B. cinayetinde 2 kişi tutuklandı.
 • 10:37Genç Kızın Cinayetinde Baba ve Ağabey TutuklandıManisa’nın Demirci ilçesinde boğazı kesilmiş halde ormanlık alanda cesedi bulunan genç kızın babası ve ağabeyi tutuklandı.
 • 06:26Manisa'daki Genç Kız CinayetiManisa'nın Demirci ilçesinde, kaybolduktan 3 gün sonra cesedi ormanlık alanda bulunan 17 yaşındaki C.B'nin babası ve ağabeyi tutuklandı.
 • 22:54Boğazı Kesilerek Öldürülen Genç Kızın Aile Bireyleri GözaltındaManisa’nın Demirci ilçesinde dere kenarında boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulunan genç kızın, annesi, babası ağabeyi ve amcasının kızı jandarma tarafından gözaltına alındı.
 • 19:15Dere Kenarında Cesedi Bulunan Genç Kızın Ailesi GözaltındaDere Kenarında Cesedi Bulunan Genç Kızın Ailesi GözaltındaManisa'nın Demirci ilçesinde boğazı kesilmiş halde cesedi bulunan 17 yaşındaki Cansel Bağlı'nın annesi, babası, ağabeyi ve amcasının da aralarında bulunduğu 20 kişi gözaltına alındı.
 • 16:34Çakır'dan Demirci'ye ÇıkarmaManisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Serpil Çakır, Demirci'yi ziyaret ederek ilçedeki sebze ve meyve depolarında incelemelerde bulundu.
 • 12:09Demirci'nin Sebze ve Meyve Depoları 1 Temmuz'da AçılıyorDemirci'nin Sebze ve Meyve Depoları 1 Temmuz'da AçılıyorManisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Serpil Çakır, Demirci’yi ziyaret ederek ilçedeki sebze ve meyve depolarında incelemelerde bulundu.
 • 22:15Genç Kız Dere Kenarında Boğazı Kesilmiş Halde BulunduGenç Kız Dere Kenarında Boğazı Kesilmiş Halde BulunduManisa'nın Demirci ilçesinde 3 gündür haber alınamayan Cansel Bağlı dere kenarında boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu.
 • 17:18Demirci'de Havuz İnşası Yüzleri GüldürdüDemirci'de Havuz İnşası Yüzleri GüldürdüManisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesi Çanakçı Mahallesine sulama havuzu inşa ediyor.
 • 15:29İlçeler Kaysü Bedelleri Hakkında Bilgilendiriliyorİlçeler Kaysü Bedelleri Hakkında BilgilendiriliyorManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, katı atıkların bertaraf edilmesi için abonelerden tahsil edilecek KAYSÜ bedelleriyle ilgili, ilçe belediyeleri ile toplantı düzenledi.
 • 22:40Veteriner Hekimler İftarını Salihli'de AçtıVeteriner Hekimler İftarını Salihli'de AçtıManisa Bölgesi Veteriner Hekimler Odası üyeleri iftarını Salihli ilçesindeki Lidya Sardes Termal Otel’de açtı.
 • 15:12Hizmet Getiren Ekiplere Yardımcı OldularHizmet Getiren Ekiplere Yardımcı OldularManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Demirci’nin Esenyurt Mahallesinde foseptik kullanan vatandaşları kanalizasyon hattına kavuşturdu.
 • 22:05Yumurta Pişirmek İsteyen Çocuk Alevler İçinde KaldıYumurta Pişirmek İsteyen Çocuk Alevler İçinde KaldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Hastaneden görüntüler Hava ambulansının sahaya iniş görüntüsü Baba Yaşar Akkoç'un açıklaması Çocuğun hava ambulansına taşınması görüntüsü Yumurta pişirmek isteyen çocuk alevler içinde kaldı Manisa'nın Demirci ilçesinde, yumurta pişirmek için çakmakla ocağı yakmaya çalışan 5 yaşındaki çocuğun kıyafetleri tutuştu Vücudunda ikinci derece yanıklar meydana gelen çocuk, ambulans helikopterle İzmir'e sevk edildi Manisa'nın Demirci ilçesinde, yumurta pişirmek için çakmakla ocağı yakmaya çalışırken kıyafetleri tutuşan ve vücudunda ikinci derece yanıklar oluşan 5 yaşındaki çocuk, ambulans helikopterle İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
 • 20:43Yumurta Pişirmek İsteyen Çocuk Alevler İçinde KaldıManisa'nın Demirci ilçesinde, yumurta pişirmek için çakmakla ocağı yakmaya çalışırken kıyafetleri tutuşan ve vücudunda ikinci derece yanıklar oluşan 5 yaşındaki çocuk, ambulans helikopterle İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
 • 13:32Demirci'nin 4 Mahallesindeki İçe Suyu Depoları YenilendiDemirci'nin 4 Mahallesindeki İçe Suyu Depoları YenilendiManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı 4 mahallenin içme suyu depolarını yeniledi.
 • 16:05Manisa'da Trafik Kazası: 2 YaralıDemirci ilçesindeki trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 12:30Demirci'ye Nefes Aldıracak ProjeDemirci'ye Nefes Aldıracak ProjeManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın Demirci ilçesine bağlı Yeşildere mahallesindeki içme suyu hattını yeniden kuruyor.
 • 13:02Manisa'nın Ramazana Özel TatlılarıDemirci ilçesinde baba mesleğini sürdüren İhsan Akgün (76), ramazana özel imal ettiği susamlı helvaların yaklaşık bir yıl tazeliğini kaybetmeden saklanabildiğini söyledi.
 • 15:38Demirci İlçesinde Kiraz HasadıTürkiye'de en geç kiraz hasadı yapılan bölgelerden olan Manisa'nın Demirci ilçesinde hasat başladı.
 • 14:29Vatandaş Artık Kaliteli Su İçiyorVatandaş Artık Kaliteli Su İçiyorManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Demirci Hırkalı mahallesinin eski içme suyu deposunun yerine yeni, ekonomik kompozit su deposu yaparak, vatandaşı daha sağlıklı suya kavuşturdu.
 • 13:44Türkiye'nin Son Seri Katilinin GizemiTürkiye'nin Son Seri Katilinin GizemiÜç kişiyi öldürdüğü iddiasıyla her yerde aranan Atalay Filiz’in nasıl bir seri katil profili çizdiğini, öldüreceği kişileri nasıl seçtiğini, cinayet kurbanları arasında nasıl bir ilişkisi bulunduğunu ve hangi yöntemlerle gizlendiğini Suç Araştırmaları Uzmanı, emekli Emniyet Müdürü Mesut Demirbilek anlattı.
 • 16:53Demirci'nin Yatırımları Büyükşehir'de GörüşüldüDemirci'nin Yatırımları Büyükşehir'de GörüşüldüManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinasyon Şube Müdürü Kazım Aysan, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Akkurt, Demirci Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Korkmaz ve MHP Demirci İlçe Başkanı Ahmet Kırkaya’yı makamında ağırladı.
 • 16:36Demirci'nin Yatırımları GörüşüldüZiyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Genel Sekreter Yardımcıları Aytaç Yalçınkaya ve Yılmaz Gençoğlu'da hazır bulundu.
 • 14:46Muhtarlık İşleri'nden Demirci ZiyaretiMuhtarlık İşleri'nden Demirci ZiyaretiManisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Cem Çöllü, ilçe ziyaretlerini Demirci ile sürdürdü.
 • 14:18Çöllü, Demirci'nin Mahallelerinde İncelemelerde BulunduManisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Cem Çöllü, ilçe ziyaretlerini Demirci ile sürdürdü.