Son Dakika Haberleri: Şevval Sam Habitat Tesisinin Açılışında Konser Verecek

Şevval Sam Habitat Tesisinin Açılışında Konser Verecek

Sanatçı Şevval Sam, Diyarbakır'da yapımı tamamlanan Habitat Sosyal Tesisleri'nin açılışında konser verecek.

28.09.2011 16:00
Sanatçı Şevval Sam, Diyarbakır'da yapımı tamamlanan Habitat Sosyal Tesisleri'nin açılışında konser verecek.

Yenişehir Semtindeki Toplu Konutlar 1. Etabında yapımı tamamlanan Habitat Sosyal Tesislerinin İşletme Müdürü Ali Dikeçoğlu yaptığı açıklamada, yapımına bir süre önce başlanılan ve 12 bin metrekare alan üzerine kurulu tesisin 2 halı saha, kafeterya, çardak, şelale ve restorandan oluştuğunu belirterek, 30 Eylül Cuma günü açılışı yapılacak tesiste sanatçı Şevval Sam'ın bir de konser vereceğini söyledi.

Diyarbakır'ın büyük bir turizm potansiyeline sahip olduğunu ancak konaklama, sosyal tesis ve tanıtım konusunda büyük eksikliği bulunduğunu bildiren Dikeçoğlu, Habitat işletmesi olarak bu konudaki eksikliği giderme yolunda yeni kente bir tesis kazandırdıkları için mutlu olduklarını bildirdi.

Dikeçoğlu, Diyarbakır, bölge ve kente gelecek yerli ve yabancı turistlere kaliteli hizmet sunacaklarını kaydederek, şöyle dedi:

"Diyarbakır ikinci bir tesisimizi kazandırmanın sevincini yaşıyoruz. Tesisimizde yeri ve yabancı misafirlerimize yöresel ve dünya mutfağından seçilmiş özel yemekleri sunacağız. Aynı anda 50 çocuğu alan bir çocuk parkı oluşturduk. Bu sayede insanların ailece gelip yemek yerken, çocuklarına da güzel vakit geçirme imkanı sunacağız. Diyarbakır'ın böyle bir tesise ihtiyacı vardı. Tesisin açılışını cuma günü yapacağız. Açılışa gelecek olan sanatçı Şevval Sam saat 20.00'de tesiste misafirlerimize bir de konser verecek."

- DİYARBAKIR

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.03.2015 02:46:52. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Şevval Sam Habitat Tesisinin Açılışında Konser Verecek
  [Hata Bildir]