Eski eşi tarafından 20 milyon lira dolandırıldığını söyleyen Songül Karlı, Müge Anlı'ya çıkıyor

Eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığını söyleyen Songül Karlı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Müge Anlı ile görüştüğünü ve 3 hafta sonra canlı yayına çıkacağını söyledi.

Eski eşi tarafından 20 milyon TL dolandırıldığını söyleyen şarkıcı Songül Karlı, Instagram hesabından yaptığı açıklamada Müge Anlı'nın programına katılacağını söyledi. Karlı, "1,5 saat önce de Müge ile konuştuk. Konuları anlattım. Kendisi şu an tatile girdi ancak 3 hafta sonra programına katılacağım" ifadelerini kullandı.

"PARANIN HESABINI VERMELİLER"

Karlı "Bu paranın hesabını vermeliler. En azından benim gibi dolandırılan insanların olduğunu düşünüyorum. Çünkü benim bildiğim eski 2 tane eşi var zaten. Bunun sonu ne olur? En kötü nitelikli dolandırıcılıktan hapse girmiş olduğunuzu görürüm. Çünkü sizin yaptığınız bir çocuğun doğumunda takılan altınlarına kadar çalıp kadının her şeyini kullanıp bunu ailecek yapıp bunun içerisine herkes dahil. En azından tek taraflı konuşmamış oluruz. Ben hepsinin listesini vereceğim. Onlar da ya orada gelip konuşacak ya da telefonla bağlanacak" şeklinde konuştu.

MÜGE ANLI'DA BİTECEK GİBİ GÖRÜNÜYOR DEMİŞTİ

"Eski eşinize açtığınız dava ne durumda, arsayı geri alabilecek misiniz?" sorusuna "Müge Anlı'da bitecek gibi görünüyor. Sülalece oturup canlı yayında anlatsınlar. Biraz daha rezil olsunlar az kaldı" dedi.

01 Ağustos 2020 Cumartesi 20:44
YORUMLAR (18)
  • Öxgür : Böyle bir olayı yaşamışsanız bu adamı ve yanındakileri iyice deşifre edin başkalarının canını yakmasınlar şikayetçi olun bu sizin en doğal hakkınız Allah yardımcınız olsun. Songül hnm.
  • Abuzer kömürcü : Paran var aklın yok. Adamın tipi düzgün diye karakteri düzgün olurmu.
  • Reklam kokan hareketler : Tamam anladık çok zenginmişsin şimdi birde zengin biri denk gelir oh suyundanda koy
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika