İngiliz şarkıcı Rita Ora üstsüz fotoğrafını paylaştı

Arnavut kökenli İngiliz şarkıcı Rita Ora, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlara yenisini eklendi. Bu kez üstsüz fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunan Rita, paylaşımına "Güneşlenirken başka kimler sıkılıyor?" notunu düştü.

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan 29 yaşındaki İngiliz şarkıcı Rita Ora, karantina sonrası soluğu dünyaca ünlü tatil adası İbiza'da aldı. Tatilden karelerini sık sık takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcı, bu kez cesur bir paylaşıma imza attı.

ÜSTSÜZ POZUNU PAYLAŞTI

Instagram hesabında 16.1 milyon takipçisi olan Rita Ora, üstsüz pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. 29 yaşındaki şarkıcı paylaşımına "Güneşlenme serisi şimdi başlıyor… Güneşlenirken başka kimler sıkılıyor?" notunu düştü. Rita'nın paylaşımına 734 binin üzerinde beğeni ve binlerce yorum geldi.

BİKİNİSİNİN AZİZLİĞİNE UĞRAMIŞTI

Öte yandan Rita Ora, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla birlikte denizin tadını çıkarırken bikinisinin azizliğine uğradı. Bikinisi üstünden kayan Ora, hızlıca üstünü kapatmaya çalıştı.

03 Ağustos 2020 Pazartesi 18:09
YORUMLAR (11)
  • köroğlu : ya arkadaşlar ben görmeengelliyim. bu üstsüz fotoğraflarda gerçekten üst tarafta bir şey yok mu? çünkü öyle fotoğraf paylaşılabileceğini aklım almıyor.
  • alper : iğrenç
  • Sevda asi : Bikinisinin azizliğine mi uğramış hiç öyle görünmüyor valla bilerek açmış zaten
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika