İzmir'de ŞEGAFED Ege Bölge Temsilciliği açıldı - Son Dakika

İzmir'de ŞEGAFED Ege Bölge Temsilciliği açıldı

27 Aralık 2019 Cuma 19:24

İzmir'de, Şehit Yakınları, Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Federasyonunun (ŞEGAFED) Ege Bölge Temsilciliği açıldı.

İzmir'de, Şehit Yakınları, Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Federasyonunun (ŞEGAFED) Ege Bölge Temsilciliği açıldı.

Bayraklı ilçesindeki açılış törenine, şehit Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün babası Asım Safitürk, 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in kardeşi Soner Halisdemir, MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, federasyon üyeleri, şehit ve gazi yakınları katıldı.

Federasyon Başkanı Gazi Caner Dalkalı, ŞEGAFED olarak Allah'ın ve devletin emaneti şehit yakınları, gaziler ve korunmaya muhtaç çocukların tüm sorunlarını gidermek, onlara hak ettikleri hayatı yaşatmak ve haklarını sonuna kadar savunmak için her platformda yer alacaklarını söyledi.

Taşdoğan da her zaman şehit ve gazi yakınlarının yanlarında olduklarını dile getirdi.

Safitürk ise "Bizim yavrularımız inşallah bizi cennette karşılayacak, kucaklayacaklar. Vatan sevgisi imandandır. Biz bu imanla ayakta duruyoruz." dedi.

Federasyon başkan yardımcılarından Soner Halisdemir de bir konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi.

Son Dakika Güncel İzmir'de ŞEGAFED Ege Bölge Temsilciliği açıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

18:06 Sezonun en iyisi seçilir! Pedro'nun Fenerbahçe'ye attığı inanılmaz gol, kimsede akıl bırakmadı! 18:04 Kanarya puanı zor aldı! Fenerbahçe, Sivasspor'la deplasmanda 1-1 berabere kaldı 18:02 Son Dakika: Gazeteci Sedef Kabaş tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi
16:38 Türkiye kara gömüldü! Görüş mesafesinin 4 metreye düştüğü Erciyes'te kazalar kaçınılmaz oldu 16:37 İstenmeyen gelin ilan edilmişti! Hadise, müstakbel kayınvalidesi ile bir araya geldi 16:28 Düzce'nin kırsal alanlarında yaşayacak üniversite öğrencilerine 100 bin lira hibe verilecek 16:27 AK Parti, Erdoğan'a hakaret edilen programdaki iki isim için daha harekete geçiyor 15:31 Ağabeyini öldürmekten müebbet yedi! Yeğeni mahkemede haykırdı: Amcama iftira attım, serbest bırakın! 15:21 Gazeteci Sedef Kabaş'a ters kelepçe! Cumhurbaşkanına hakaret iddiasıyla gözaltına alınmıştı 14:59 "Kiramıza yardım eder misiniz" diye ağlayan çift dolandırıcı çıktı: Ev sahibiymişler! 14:26 Cinayet günü Esra'nın numarasını rehberinden silmiş! Katil zanlısı Ümitcan Uygun müebbet hapisle yargılanıyor 13:48 Son bakış! Acılı baba motosiklet tutkunu oğlunun cenazesinin alınmasını böyle izledi 13:37 Katilleriyle aynı sofrada yemek yedi! Sonra da onların kurşunlarının hedefi oldu! İşte o sofranın fotoğrafları 12:36 Bu eriğin kilosu 500 lira! Soğuklar gelince sobayla korumaktan başka çareleri kalmadı 11:57 Saplantılı hayranının saldırısına uğrayan Serenay Sarıkaya ilk kez konuştu: Umarım daha ileri gitmez!