Son dakika Bayraklı haberleri, Bayraklı son dakika, son dakika Bayraklı
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika Bayraklı Haberleri

Son dakika Bayraklı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son bayraklı haberleri anında burada.


 • 14:31 Bayraklı Belediyesi, Avrupa Birliği destekli yeşil gelecek projesine kabul edildi Bayraklı Belediyesi, Avrupa Birliği destekli yeşil gelecek projesine kabul edildi

  Bayraklı Belediyesi, Portekiz'in Portimao Belediyesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi ile iş birliği yaparak Avrupa Birliği destekli 'Sürdürülebilir Tüketim için Pratik ve Pedagojik Deneyim' adlı proje ile yeşil gelecek, sürdürülebilirlik, doğa ve çevre temalı projeler üretecek.

 • 14:17 Bayraklı Belediyesi, Avrupa Birliği destekli 'Yeşil Gelecek için Şehir Eşleştirme' programına kabul edildi Bayraklı Belediyesi, Avrupa Birliği destekli 'Yeşil Gelecek için Şehir Eşleştirme' programına kabul edildi

  Bayraklı Belediyesi, Portekiz'in Portimao Belediyesi, Ismat Üniversitesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi iş birliği ile yürütülecek 'Yeşil Gelecek için Şehir Eşleştirme' programına kabul edildi. Proje kapsamında belediyeler kardeş olacak ve yeşil gelecek, sürdürülebilirlik, doğa ve çevre temalı projeler üretilecek. Bayraklı'nın iklim uyum eylem planı hazırlanacak ve yerel stratejiler geliştirilecek. Proje, AB tarafından finanse edilecek hibe programıdır.

 • 31.05.2023 31 May 12:20 Bayraklı Belediyesi'nden son 4 yılda 83 bin kişiye ücretsiz sağlık hizmeti Bayraklı Belediyesi'nden son 4 yılda 83 bin kişiye ücretsiz sağlık hizmeti

  Bayraklı Belediyesi, Adalet ve 75'inci Yıl mahallelerinde yer alan sağlık evleri ile 6 ağız ve diş sağlığı merkezinden son 4 yılda 83 bin kişi faydalandı. Belediye bünyesindeki sağlık evlerinin verdiği hizmetler vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

 • 31.05.2023 31 May 12:00 Bayraklı Belediyesi, 4 yılda 83 bin kişiye ücretsiz sağlık hizmeti verdi Bayraklı Belediyesi, 4 yılda 83 bin kişiye ücretsiz sağlık hizmeti verdi

  Bayraklı Belediyesi, donanımlı poliklinikleri ve uzman kadrosuyla halk sağlığı için çalışmalarını sürdürüyor. Adalet ve 75'inci Yıl mahallelerinde yer alan sağlık evleri ile 6 ağız ve diş sağlığı merkezinden son 4 yılda 83 bin kişi faydalandı. Başkan Serdar Sandal, 'Toplum sağlığını önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru için çalışmaya devam edeceğiz' dedi.

 • 28.05.2023 28 May 14:29 14 Mayıs İzmir seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir oy oranları! 14 Mayıs İzmir seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir oy oranları!

  Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'de kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan İzmir'de kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir oy oranlarını İzmir geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik. İzmir'de Cumhur İttifakı kaç oy aldı, Millet İttifakı kaç oy aldı?

 • 28.05.2023 28 May 13:59 14 Mayıs İzmir Seçim Sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir Oy Oranları 14 Mayıs İzmir Seçim Sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir Oy Oranları

  Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'de kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan İzmir'de kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir oy oranlarını İzmir geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik. İzmir'de Cumhur İttifakı kaç oy aldı, Millet İttifakı kaç oy aldı?

 • 28.05.2023 28 May 13:28 14 Mayıs İzmir Seçim Sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir oy oranları! 14 Mayıs İzmir Seçim Sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir oy oranları!

  Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'de kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan İzmir'de kaç oy aldı? 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir oy oranlarına dair detaylar haberimizde.

 • 28.05.2023 28 May 12:55 14 Mayıs İzmir seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir oy oranları! 14 Mayıs İzmir seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir oy oranları!

  Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'de kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan İzmir'de kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun İzmir oy oranlarını İzmir geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik. İzmir'de Cumhur İttifakı kaç oy aldı, Millet İttifakı kaç oy aldı?

 • 20.05.2023 20 May 14:24 Bayraklı'da 19 Mayıs coşkusu Bayraklı'da 19 Mayıs coşkusu

  Bayraklı Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ilçe genelinde büyük coşku yarattı. Başkan Serdar Sandal, akşam saatlerinde kurulan araç konvoyunda tüm mahalleleri marşlar ve şarkılar eşliğinde gezdi. Bayraklı sahilinde de renkli etkinlikler düzenlendi.

 • 17.05.2023 17 May 12:30 Bayraklı'da 19 Mayıs etkinlikleri coşkulu geçecek Bayraklı'da 19 Mayıs etkinlikleri coşkulu geçecek

  Bayraklı Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında birçok spor müsabakası gerçekleştirilecek. Zumba, ayak tenisi, halat çekme, corn hole, turnuvaları, step board gösterisi, çember atma yarışması, anne-çocuk voleybol, baba-oğul futbol, tekvando, güreş ve basketbol turnuvaları düzenlenecek.

 • 16.05.2023 16 May 20:53 Yeşil Sol Parti ve TİP'ten Oylar Yeniden Sayılsın Çağrısı: YSK Bu Sahtekarlığı Düzeltmeli Yeşil Sol Parti ve TİP'ten Oylar Yeniden Sayılsın Çağrısı: YSK Bu Sahtekarlığı Düzeltmeli

  Milletvekili seçimleri sonuçlanırken sosyal medyada Oylar Yeniden Sayılsın tartışmaları başladı. Yeşil Sol Parti (YSP) ve Türkiye İşçi Partisi (TİP) oy sayımında usulsüzlük olduğunu belirterek Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) itirazda bulundu.

 • 16.05.2023 16 May 18:25 Yeşil Sol Parti ve TİP'ten YSK'ya 'Oylar yeniden sayılsın' çağrısı: YSK bu sahtekarlığı düzeltmeli Yeşil Sol Parti ve TİP'ten YSK'ya "Oylar yeniden sayılsın" çağrısı: YSK bu sahtekarlığı düzeltmeli

  Yüzlerce sandıkta oylarının YSK eliyle başka partilere yazıldığını söyleyen Yeşil Sol Parti itirazda bulunduklarını açıkladı. Yeşil Sol'dan yapılan açıklamada, "Arkadaşlarımız usulsüzlük tespit ettiğimiz tüm sandıklara itiraz etmiştir. Seçimin güvenli geçtiğiyle övünen YSK bu sahtekarlığı derhal düzeltmelidir!" derken, Türkiye İşçi Partisi de benzer bir iddiayı gündeme getirdi. TİP, İzmir'in 14 ilçesinde sonuçlara itiraz ettiklerini belirtti.

 • 15.05.2023 15 May 00:50 CHP İzmir İl Başkanı Aslanoğlu: 'İlçe Seçim Kurullarında Çok Büyük Kuyruklar Var. Gecenin İlerleyen Saatlerine Kadar Sandık Teslimi Sürecek Belli' CHP İzmir İl Başkanı Aslanoğlu: "İlçe Seçim Kurullarında Çok Büyük Kuyruklar Var. Gecenin İlerleyen Saatlerine Kadar Sandık Teslimi Sürecek Belli"

  Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oy verme işlemlerinin sona ermesinin ardından İzmir’deki ilçe seçim kurullarını ziyaret eden CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, “İlçe seçim kurullarında çok büyük kuyruklar var. Henüz daha sandıklar yeni geliyor. Arkadaşlarımız otobüslerden yeni iniyorlar sıraya giriyorlar. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar sandık teslimi sürecek belli” dedi.

 • 11.05.2023 11 May 11:02 CHP İzmir İl Başkanlığı'nın 'İktidara Yürüyoruz' Fener Alayı İkincisi Bayraklı'da Yapıldı CHP İzmir İl Başkanlığı'nın 'İktidara Yürüyoruz' Fener Alayı İkincisi Bayraklı'da Yapıldı

  CHP İzmir İl Başkanlığı'nın 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlere sayılı günler kala 'İktidara yürüyoruz' sloganıyla başlattığı fener alayının ikincisi Bayraklı'da yapıldı. Coşkulu yürüyüşün ardından konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 'Heyecanımız, coşkumuz çok büyük, çünkü iktidarımıza çok az kaldı. Bizim iktidarımıza, halkın iktidarına çok az kaldı ve kazanacağız.' dedi.

 • 11.05.2023 11 May 10:58 İzmir'de Halk Konut Projesi'ne 9 yeni kooperatif katıldı İzmir'de Halk Konut Projesi'ne 9 yeni kooperatif katıldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye'de ilk kez hayata geçirilen Halk Konut Projesi, 9 yeni kooperatifin daha katılımıyla 18 kooperatife ulaştı. Örnek kentsel dönüşüm modeli için konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 'Bundan sonra yepyeni bir yol açılıyor. Halkın iktidarında Halk Konut bambaşka bir destan yazacak' dedi.

 • 09.05.2023 09 May 18:03 Kuşadası'na 6 bin 782 turist ve 2 bin 900 mürettebat giriş yaptı Kuşadası'na 6 bin 782 turist ve 2 bin 900 mürettebat giriş yaptı

  Malta, Panama, Marshall ve Norveç bayraklı 4 kruvaziyer gemisi Kuşadası Ege Port Limanına yanaştı. Toplamda 6 bin 782 turist ve 2 bin 900 mürettebat ilçeye giriş yaptı. Turistlerin çoğu Efes ve Meryem Ana turuna çıkarken, liman yetkilileri 2023 kruvaziyer sezonunda aynı gün 5 ila 6 gemiyi aynı zamanda misafir edeceklerini belirtti.

 • 09.05.2023 09 May 11:36 AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İnan İzmir'de muhtarlarla buluştu AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İnan İzmir'de muhtarlarla buluştu

  AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, İzmir'de muhtarlarla bir araya geldi. İnan, muhtarların önemli bir görevi yerine getirdiğini ve milletvekili olduktan sonra da İzmirli muhtarların en yakın çalışma arkadaşı olacağını söyledi. Ayrıca, İnan yerel seçimlerde kenti AK belediyecilikle tanıştırmak istediklerini ve teröre karşı duruş sergilemenin iktidar kadar muhalefetin de görevi olduğunu belirtti.

 • 08.05.2023 08 May 09:05 6 Nisan 1920: Kahramanmaraş'ta Deprem, Siyasi Mitingler ve Bakanların Ziyaretleri 6 Nisan 1920: Kahramanmaraş'ta Deprem, Siyasi Mitingler ve Bakanların Ziyaretleri

  Bugün Türkiye'de yaşanan gelişmeler arasında Kahramanmaraş'taki depremler, Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı'nın mitingleri, TBMM Başkanı'nın konferansa katılımı, bakanların seçim çalışmaları ve İstatistik Kurumu'nun açıklamaları yer alıyor. Ayrıca Kültür ve Turizm Bakanı'nın sempozyuma katılımı ve spor müsabakaları da günün diğer önemli gündemleri arasında yer alıyor.

 • 08.05.2023 08 May 00:05 6 Nisan 2022 Günlük Haberler 6 Nisan 2022 Günlük Haberler

  Bugün Türkiye'de yaşanan gelişmeler arasında Kahramanmaraş'taki depremler, siyasi liderlerin mitingleri ve ziyaretleri, bakanların programları, ekonomi ve finans haberleri, kültür ve sanat etkinlikleri, spor müsabakaları yer alıyor.

 • 07.05.2023 07 May 11:53 AK Parti'li İnan'dan Millet İttifakı afişlerine gönderme AK Parti'li İnan'dan Millet İttifakı afişlerine gönderme

  AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Eyyüp Kadir İnan, Millet İttifakı'nın "İzmir hakkını alacak" şeklindeki seçim sloganını eleştirerek hükümet tarafından İzmir'e yapılmak istenen her projenin CHP'li belediyelerin açtığı davalar neticesinde yargı...

 • 05.05.2023 05 May 12:03 AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

  AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Adayı Eyyüp Kadir İnan, İzmir'de seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İnan, Bornova, Karşıyaka, Bayındır, Konak ve Bayraklı ilçelerinde bir dizi ziyaret gerçekleştirerek muhalefeti eleştirdi ve terör örgütlerine karşı bir duruş beklediğini belirtti. Ayrıca, savunma sanayideki yerlilik oranının arttığını ve Türkiye'nin bağımsızlık mücadelesine devam ettiğini vurguladı.

 • 04.05.2023 04 May 16:24 İlçe Seçim Kurulu, Erdoğan'ın Seçim Kanunu'nu İhlal Eden Türk Bayraklı Görselinin Kaldırılmasına Karar Verdi İlçe Seçim Kurulu, Erdoğan'ın Seçim Kanunu'nu İhlal Eden Türk Bayraklı Görselinin Kaldırılmasına Karar Verdi

  Antalya Muratpaşa 1. İlçe Seçim Kurulu, CHP’nin itirazı üzerine Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AKP Antalya Milletvekili Adayı Murat Köse’nin Seçim Kanunu’nu ihlal eden Türk Bayraklı seçim görsellerinin propaganda araçlarından kaldırılmasına karar verdi. Karar, gereğinin yapılması için İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gönderildi.

 • 30.04.2023 30 Nis 20:30 Millet İttifakı İzmir Mitingi… Kılıçdaroğlu: Bu Seçim, Ayrışma Değil Türkiye'ye Demokrasi Getirme Seçimidir Millet İttifakı İzmir Mitingi… Kılıçdaroğlu: Bu Seçim, Ayrışma Değil Türkiye'ye Demokrasi Getirme Seçimidir

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, büyük İzmir mitinginde, “Bu seçim ayrılmak değil kucaklaşmak, kavga değil barışmayı sağlama seçimidir. Bu seçimler kucaklaşma seçimidir. Ayrışma değil. Bu seçimler Türkiye’ye demokrasi getirme seçimidir” dedi. Kılıçdaroğlu, “Beşli çeteler de telaş içinde, ‘Ya Kılıçdaroğlu kazanırsa’. Kazanacağım. Kazanacağım. Geleceğim, sizlerin oyları ile geleceğim. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemem, tüyü bitmemiş yetimin hakkını da asla yedirmem” diye konuştu.

 • 28.04.2023 28 Nis 16:27 İzmir'de Masal Evi projesi Çiğli'de de hayata geçirildi İzmir'de Masal Evi projesi Çiğli'de de hayata geçirildi

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in çocukların sosyal gelişimlerine katkı sunmak ve annelere mesleki beceri kazandırarak iş gücüne katılımlarını desteklemek için başlattığı Masal Evi projesi, Çiğli'de de hayata geçirildi.

 • 28.04.2023 28 Nis 12:59 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Devam Ediyor Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Devam Ediyor

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Osmangazi Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Hayat pahalılığına yönelik şikayetleri dinleyen Başkan Sandal, üreten ve ekonomisini büyüten bir ülke olacaklarını söyledi.

 • 28.04.2023 28 Nis 12:37 İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Osmangazi Mahallesini ziyaret etti İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Osmangazi Mahallesini ziyaret etti

  Genel seçimler öncesi mahalle gezilerini hızlandıran İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Osmangazi Mahallesinde esnaf ve vatandaşların hayat pahalılığına yönelik şikayetlerini dinledi.

 • 28.04.2023 28 Nis 12:16 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Devam Ediyor Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Devam Ediyor

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Osmangazi Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, hayat pahalılığına yönelik şikayetleri dinledi ve ülkenin köklü değişime ihtiyaç duyduğunu vurguladı.

 • 26.04.2023 26 Nis 12:50 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Devam Ediyor Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Devam Ediyor

  Başkan Sandal, Mansuroğlu Mahallesi'nde esnaf ziyareti yaparak vatandaşların ekonomik koşullar ve hayat pahalılığı ile ilgili şikayetlerini dinledi. Aydınlık Türkiye için mücadelelerinin hak, hukuk ve adalete varacağını belirterek Türkiye'nin güzel günlere kavuşacağını söyledi.

 • 26.04.2023 26 Nis 12:42 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Devam Ediyor Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Mahalle Gezilerine Devam Ediyor

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, genel seçimler öncesi Mansuroğlu Mahallesi'nde esnaf ziyareti yaptı ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sandal, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ve Gökçe Gökçen ile birlikte gezdiği noktalarda vatandaşların şikayetlerini dinledi ve Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği ile Balıkesirliler Derneği'ni ziyaret etti. Sandal, seçimlerle ilgili olarak birlik ve beraberlik mesajları verdi.

 • 24.04.2023 24 Nis 11:21 İzmir'in ilçelerinde binlerce çocukla coşkulu 23 Nisan kutlamaları İzmir'in ilçelerinde binlerce çocukla coşkulu 23 Nisan kutlamaları

  Bayraklı ve Selçuk ilçelerinde gerçekleştirilen kutlamalar, çeşitli etkinlikler ve gösterilerle renkli görüntülere sahne oldu. Bayraklı Belediyesi'nin düzenlediği etkinliklerin finali sahildeki görkemli kutlama töreniyle yapıldı. Selçuk Belediyesi tarafından Pazar Yeri'nde düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği'nde ise çocuklar sokak oyunları ve atölyelerde doyasıya eğlendi.

 • 23.04.2023 23 Nis 17:48 Erzurum'un Oltu İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlaması Yapıldı Erzurum'un Oltu İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlaması Yapıldı

  Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu koordinesinde tüm okulların katkılarıyla hazırlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı ilçe stadyumunda yapıldı.

 • 18.04.2023 18 Nis 13:13 Bakan Kasapoğlu, İzmir'de partisinin Bayraklı ilçe teşkilatını ziyaret etti Bakan Kasapoğlu, İzmir'de partisinin Bayraklı ilçe teşkilatını ziyaret etti

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'de AK Parti Bayraklı ilçe teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

 • 18.04.2023 18 Nis 03:01 GÜNDEM / 18 Nisan 2023 GÜNDEM / 18 Nisan 2023

  Kahramanmaraş merkezli depremlere ilişkin gelişmeler takip ediliyor.

 • 09.04.2023 09 Nis 13:57 İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden 4 Yılda 18 Milyar Liranın Üzerinde Yatırım İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden 4 Yılda 18 Milyar Liranın Üzerinde Yatırım

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in göreve başlamasının üzerinden geçen 4 yıllık süreçte kente 18 milyar liranın üzerinde yatırım yapıldı. Geçen 4 yılda, İzmir’i dirençli kent haline getirmek için projeler başlatılırken, kentin en büyük raylı sistem yatırımı Buca Metrosu’nun şantiyelerinde çalışmalar hız kazandı.

 • 09.04.2023 09 Nis 13:57 İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden 4 Yılda 18 Milyar Liranın Üzerinde Yatırım İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden 4 Yılda 18 Milyar Liranın Üzerinde Yatırım

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in göreve başlamasının üzerinden geçen 4 yıllık süreçte kente 18 milyar liranın üzerinde yatırım yapıldı. Geçen 4 yılda, İzmir’i dirençli kent haline getirmek için projeler başlatılırken, kentin en büyük raylı sistem yatırımı Buca Metrosu’nun şantiyelerinde çalışmalar hız kazandı.

 • 05.04.2023 05 Nis 11:04 AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı, partisinin Bayraklı teşkilatıyla buluştu AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı, partisinin Bayraklı teşkilatıyla buluştu

  AK Parti Başkanı Bilal Saygılı, Bayraklı ilçe teşkilatı ile bir araya geldi.

 • 02.04.2023 02 Nis 12:43 İyi Parti'nin İzmir Teşkilatında Temayül Yoklaması Heyecanı İyi Parti'nin İzmir Teşkilatında Temayül Yoklaması Heyecanı

  15 ilde temayül yoklaması kararı alan İYİ Parti’nin İzmir il teşkilatı üyeleri, milletvekili adaylarını belirlemek için sandık başına gitti. İYİ Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu, “20 sene sonra Türkiye’ye tekrar demokrasiyi getirme iddiasında olan İYİ Parti’miz, ilk önce parti içi demokrasiyi içselleştirerek, özümseyerek, sahiplenerek bugün bir temayül yoklaması yapıyor. Hedefimiz, İzmir’den olabildiğince çok milletvekilimizi İYİ Parti bünyesinden Meclis’e göndermektir” dedi.

 • 28.03.2023 28 Mar 10:56 Bayraklı'nın sporcuları farkını gösterdi Bayraklı'nın sporcuları farkını gösterdi

  Spor alanındaki başarıları ve milli takımlar düzeyinde yetiştirdiği sporcularıyla dikkat çeken Bayraklı Belediyesi, Kick Boks Federasyonu tarafından düzenlenen Ege Bölge Şampiyonası'ndan 7 madalya ile döndü.

 • 26.03.2023 26 Mar 10:35 Bayraklı'nın camileri dezenfekte ediliyor Bayraklı'nın camileri dezenfekte ediliyor

  Bayraklı'da tüm ibadethanelerin belirli periyotlarda bakım, onarım ve temizlik gibi ihtiyaçlarını karşılayan Bayraklı Belediyesi, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte camilerde hijyen çalışmalarını sıklaştırdı.

 • 26.03.2023 26 Mar 10:35 Bayraklı Belediyesi, Camilerde Hijyen Çalışmalarını Sıklaştırdı Bayraklı Belediyesi, Camilerde Hijyen Çalışmalarını Sıklaştırdı

  İlçedeki tüm ibadethaneleri belirli periyotlarla temizleyen Bayraklı Belediyesi, ramazan ayının gelmesiyle birlikte camilerde hijyen çalışmalarını sıklaştırdı.

 • 17.03.2023 17 Mar 15:09 Bayraklı'da 5 muhtarlık binası daha yenilendi Bayraklı'da 5 muhtarlık binası daha yenilendi

  Bayraklı Belediyesi, ilçede yenilenme ihtiyacı olan muhtarlık binaları için geçtiğimiz yıllarda başlattığı çalışmalar çerçevesinde, 5 mahallenin daha muhtarlık binalarını yeniledi.

 • 14.03.2023 14 Mar 18:50 Hdp'nin, 'Olası Depremlere Karşı Alınabilecek Önlemlerin Belirlenmesi' Amacıyla Araştırma Komisyonu Kurulması Önerisi, TBMM Genel Kurulu'nda AKP ve... Hdp'nin, "Olası Depremlere Karşı Alınabilecek Önlemlerin Belirlenmesi" Amacıyla Araştırma Komisyonu Kurulması Önerisi, TBMM Genel Kurulu'nda AKP ve...

  HDP’nin, “Olası depremlere karşı alınabilecek önlemlerin belirlenmesi” amacıyla verdiği Meclis Araştırma Önergesi, TBMM Genel Kurulu’nda AKP ve MHP milletvekillerinin oyları ile reddedildi. HDP İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay, “Yaşadığımız Kahramanmaraş merkezli korkunç depremin arkasından baktığımızda ne öncesinde önlendi ne esnasında yardım gönderildi ne sonrasında el uzatıldı. Bu asrın felaketi diye aktarılan şey asrın yüzsüzlüğüyle toplumda normalleştirilmeye çalışıldı” dedi.

 • 14.03.2023 14 Mar 18:35 AK Parti İzmir'de 6 ilçe başkanı belli oldu AK Parti İzmir'de 6 ilçe başkanı belli oldu

  AK Parti İzmir'de milletvekilliği adaylığı için istifa eden 6 ilçe başkanı yerine gelecek isimler, AK Parti İzmir İl Teşkilat Başkanı Nail Kocabaş tarafından sosyal medya hesabından duyuruldu.

 • 10.03.2023 10 Mar 12:26 Uzmanlardan İzmir için depreme hazırlık uyarısı Uzmanlardan İzmir için depreme hazırlık uyarısı

  KAHRAMANMARAŞ merkezli depremler, kentlerin olası bir deprem durumuna karşı ne kadar hazırlıklı olup, olmadığı konusunu gündeme getirdi.

 • 09.03.2023 09 Mar 00:58 Bayraklı'da ücretsiz pazar servisi dönemi Bayraklı'da ücretsiz pazar servisi dönemi

  Vatandaşların talep ve önerilerini dikkate alan Bayraklı Belediyesi, Fuat Edip Baksı Mahallesi'ndeki pazar yerine ulaşımı kolaylaştırmak için ücretsiz servis hizmetine başladı.

 • 08.03.2023 08 Mar 12:29 Bayraklı Belediyesi, Fuat Edip Baksı Pazarı'na Ücretsiz Servis Hizmeti Başlattı Bayraklı Belediyesi, Fuat Edip Baksı Pazarı'na Ücretsiz Servis Hizmeti Başlattı

  Bayraklı Belediyesi, Fuat Edip Baksı Mahallesi pazar yerine ulaşımı kolaylaştırmak için ücretsiz servis hizmetine başladı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Vatandaşlarımızın daha rahat ve huzurla alışveriş yapabilmesi için çalışıyoruz” dedi.

 • 27.02.2023 27 Şub 13:26 Bayraklı'da bin öğrenciye beslenme desteği: 'Bayraklım Kart' devrede Bayraklı'da bin öğrenciye beslenme desteği: "Bayraklım Kart" devrede

  Okul çağındaki çocukların beslenme ihtiyacını göz önüne alan Bayraklı Belediyesi, Bayraklım Kart projesi ile ilçe genelindeki bin ilkokul ve ortaokul öğrencisine birer öğün beslenme desteği verecek.

 • 24.02.2023 24 Şub 19:11 Belediyelerden deprem bölgesine destekler (2) Belediyelerden deprem bölgesine destekler (2)

  Kahramanmaraş merkezli depremlerin yaşandığı 6 Şubat'ta ilk saatlerden itibaren tüm kurum ve kuruluşlar gibi belediyeler de bölge illerine yardım ulaştırmak için çalışmaya başladı.

 • 10.02.2023 10 Şub 21:32 Bayraklı Belediyesinin yardım tırları umut oluyor Bayraklı Belediyesinin yardım tırları umut oluyor

  Yüzyılın en büyük deprem felaketi sonrası başlatılan yardım kampanyası ile yüzbinlerce ihtiyaç malzemesi toplayan Bayraklı Belediyesi, afet bölgesine gönderilen yardım tırlarıyla depremzedelere umut oldu.

 • 10.02.2023 10 Şub 13:38 Bayraklı Belediyesi, Deprem Bölgesine Tır'larla Yardım Taşımaya Devam Ediyor Bayraklı Belediyesi, Deprem Bölgesine Tır'larla Yardım Taşımaya Devam Ediyor

  Deprem felaketi sonrası başlatılan yardım kampanyası ile yüzbinlerce ihtiyaç malzemesi toplayan Bayraklı Belediyesi, son 72 saatte deprem bölgelerine 10’un üzerinde TIR gönderildi. Başkan Serdar Sandal, “Dayanışmamızı her geçen gün büyütüyoruz” dedi.

Advertisement