SON DAKİKA MİLLETVEKİLİ HABERLERİ

Son Dakika Milletvekili Haberleri

 • 25 Temmuz 2017 22:54 İlker Başbuğ'un Avukatından "Flash Disk" Açıklaması Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un avukatı İlkay Sezer, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan tarafından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na teslim edilen flash diske ilişkin, "Tuncay Özkan 2007 yılında bir flash belleği dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Org.
 • 25 Temmuz 2017 21:25 TBMM Genel Kurulu HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, bir milletvekilinin Meclise devamsızlığının kınanabileceğini, eleştirilebileceğini, ancak bunun yaptırımının da seçmene düşeceğini belirterek, "Bu, kendini bilen bir siyasetçi için de gayet ağır bir yaptırımdır.
 • 25 Temmuz 2017 21:09 Gümrük Anlaşması, Hukuk Devleti Şartlarının Yerine Getirilmesine Bağlı" Kern, "Cumhuriyet gazetesi çalışanlarına yönelik göstermelik davalar, ya da muhalefet Milletvekili Enis Berberoğlu'nun görevini yaptığı için uzun hapis cezalarına çarptırıldığı sürece, gümrük birliğinin genişletilmesi konusunun dayanaksız kalacağını" söyledi
 • 25 Temmuz 2017 21:09 Gümrük Anlaşması, Hukuk Devleti Şartlarının Yerine Getirilmesine Bağlı" Kern, "Cumhuriyet gazetesi çalışanlarına yönelik göstermelik davalar, ya da muhalefet Milletvekili Enis Berberoğlu'nun görevini yaptığı için uzun hapis cezalarına çarptırıldığı sürece, gümrük birliğinin genişletilmesi konusunun dayanaksız kalacağını" söyledi
 • 25 Temmuz 2017 20:57 Hdp Van Milletvekili Tuğba Hazer Öztürk'un Devamsızlık Durumu Görüşüldü HDP Van Milletvekili Tuğba Hazer Öztürk'ün durumunun görüşülmesi sırasında gruplar adına konuşma olmadı
 • 25 Temmuz 2017 20:56 Hdp'li Vekilin Devamsızlık Durumu Genel Kurul'da Görüşüldü Hdp'li Vekilin Devamsızlık Durumu Genel Kurul'da Görüşüldü HDP Van Milletvekili Tuğba Hezer Öztürk'ün durumunun görüşülmesi sırasında gruplar adına konuşma olmadı
 • 25 Temmuz 2017 20:31 Çavuşoğlu: AB ile İşbirliği Güçlendirilmeli (1) Türkiye-AB Bakanlar Düzeyinde Siyasi Diyalog Toplantısı'na, AB Bakanı Ömer Çelik ile birlikte katılan Dışişleri Bakanı Mevlut Çavuşoğlu, ortak basın toplantısında "Katar krizinin çözümü için uğraşıyoruz.
 • 25 Temmuz 2017 19:23 Tuncay Özkan'ın İddialarına İker Başbuğ'un Avukatından Açıklama CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bugün yaptığı grup toplantısında, '2007 yılında Tuncay Özkan'a gelen disk Genelkurmaya ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na gitti ve dosyayı kapatan Akın Öztürk şu an hapiste' diyerek Tuncay Özkan'ın bugün o diski savcılığa teslim edeceğini açıklamıştı.
 • 25 Temmuz 2017 19:21 Dha İstanbul - Tuncay Özkan'ın İddialarına Başbuğ'un Avukatından Açıklama İSTANBUL DHACHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bugün yaptığı grup toplantısında, '2007 yılında Tuncay Özkan'a gelen disk Genelkurmaya ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na gitti ve dosyayı kapatan Akın Öztürk şu an hapiste' diyerek Tuncay Özkan'ın bugün o diski savcılığa teslim edeceğini açıklamıştı.
 • 25 Temmuz 2017 19:07 Bakan Bak, Hakkarili Çocukları Sevindirdi HAKKARİ'de AK Parti 24. Dönem Milletvekili Abdulmutalip Özbek'in Hakkarili çocukların sebze kasasından pota yaparak basketbol oynamalarını kendi sosyal medya hesabından paylaşması üzerine, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın talimatıyla mahallede basketbol potası kuruldu ve çocuklara...
 • 25 Temmuz 2017 19:06 Şanlıurfa'da, Yeni Bakan Fakıbaba'ya Coşkulu Karşılama GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ilk resmi ziyaretini memleketi Şanlıurfa'ya yaptı.
 • 25 Temmuz 2017 18:59 CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Dev Rulo ile Meclis'te Şov Yaptı CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Dev Rulo ile Meclis'te Şov Yaptı Meclis'teki iç tüzük görüşmelerini protesto eden CHP'li Tanrıkulu, kürsüye iç tüzük ile milletvekillerinin konuşma hakkı kısıtlandığı iddiasına yönelik olarak daha önce verdiği 3 kilometre uzunluğu olan kanun teklifleri ile geldi.
 • 25 Temmuz 2017 18:56 Çavuşoğlu: AB ile İşbirliği Güçlendirilmeli Çavuşoğlu: AB ile İşbirliği Güçlendirilmeli Türkiye-AB Bakanlar Düzeyinde Siyasi Diyalog Toplantısı'na, AB Bakanı Ömer Çelik ile birlikte katılan Dışişleri Bakanı Mevlut Çavuşoğlu, ortak basın toplantısında "Katar krizinin çözümü için uğraşıyoruz.
 • 25 Temmuz 2017 18:55 Çavuşoğlu: AB ile İşbirliği Güçlendirilmeli Çavuşoğlu: AB ile İşbirliği Güçlendirilmeli Türkiye-AB Bakanlar Düzeyinde Siyasi Diyalog Toplantısı'na, AB Bakanı Ömer Çelik ile birlikte katılan Dışişleri Bakanı Mevlut Çavuşoğlu, ortak basın toplantısında "Katar krizinin çözümü için uğraşıyoruz.
 • 25 Temmuz 2017 18:54 Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Davutoğlu Açıklaması Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik, "Sayın Bahçeli'nin kendi parti içi meselelere dair sorular karşısında kendi sorunlarıyla yüzleşmek yerine şahsımı hedef göstermesi, insani olgunluğa, siyasi ahlaka ve öncülüğünü...
 • 25 Temmuz 2017 18:52 Bülent Utku Savunmasını Tamamladı GAZETECİLER Can Dündar, Ahmet Şık, Kadri Gürsel, Musa Kart'ın sanıkları arasında bulunduğu Cumhuriyet Gazetesi yönetici ve yazarlarına yönelik 19 sanıklı davada, Cumhuriyet Vakfı Yönetim Kurulu üyelerinden avukat Bülent Utku savunmasını tamamladı.
 • 25 Temmuz 2017 18:49 Dha İstanbul- Bülent Utku Savunmasını Tamamladı Haber: Ümit TÜRK / İstanbul DHA Gazeteciler Can Dündar, Ahmet Şık, Kadri Gürsel, Musa Kart'ın sanıkları arasında bulunduğu Cumhuriyet Gazetesi yönetici ve yazarlarına yönelik 19 sanıklı davada, Cumhuriyet Vakfı Yönetim Kurulu üyelerinden avukat Bülent Utku savunmasını tamamladı.
 • 25 Temmuz 2017 18:48 Cumhuriyet Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkındaki Dava İddianamede, CHP Milletvekili Mustafa Balbay'ın "Cumhuriyette FETÖ'cülükten Kürtçülüğe kadar her şey serbest, CHP milletvekilinin yazı yazması yasak" tweetinin de delil olarak sunulduğunu anlatan Utku, 2 Haziran 2017'de Silivri'de kendisini ziyaret eden Balbay'la görüşmediğini öne sürdü
 • 25 Temmuz 2017 18:44 Dha Yurt Bülteni - 13 Bakan Bak, Hakkarili çocukları sevindirdiHAKKARİ'de AK Parti 24. Dönem Milletvekili Abdulmutalip Özbek'in Hakkarili çocukların sebze kasasından pota yaparak basketbol oynamalarını kendi sosyal medya hesabından paylaşması üzerine, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın talimatıyla...
 • 25 Temmuz 2017 18:24 Hakkari Bakan Bak, Hakkarili Çocukları Sevindirdi Hakkari Bakan Bak, Hakkarili Çocukları Sevindirdi Bakan Bak, Hakkarili çocukları sevindirdiHAKKARİ'de AK Parti 24. Dönem Milletvekili Abdulmutalip Özbek'in Hakkarili çocukların sebze kasasından pota yaparak basketbol oynamalarını kendi sosyal medya hesabından paylaşması üzerine, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın talimatıyla...
 • 25 Temmuz 2017 18:24 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Tebrikleri Kabul Etti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Tebrikleri Kabul Etti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba tebrikleri kabul etti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba hemşehrileriyle buluştuŞANLIURFA - Bakan olduktan sonra Şanlıurfa'ya ilk ziyaretini gerçekleştiren Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, vatandaşların...
 • 25 Temmuz 2017 18:21 TBMM Genel Kurulu TBMM Anayasa ve Adalet komisyonlarının üyelerinden kurulu Karma Komisyonun; HDP Van Milletvekili Tuğba Hezer Öztürk ve Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız'ın "devamsızlık nedeniyle" milletvekilliklerinin düşürülmesi yönündeki raporları gündemin ön sıralarına alındı.
 • 25 Temmuz 2017 18:19 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Hemşehrileriyle Buluştu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Hemşehrileriyle Buluştu Bakan olduktan sonra Şanlıurfa’ya ilk ziyaretini gerçekleştiren Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, vatandaşların tebriklerini kabul etti.
 • 25 Temmuz 2017 18:15 Şanlıurfa'da, Yeni Bakan Fakıbaba'ya Coşkulu Karşılama Şanlıurfa'da, Yeni Bakan Fakıbaba'ya Coşkulu Karşılama Şanlıurfa'da, yeni Bakan Fakıbaba'ya coşkulu karşılamaGIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ilk resmi ziyaretini memleketi Şanlıurfa'ya yaptı.
 • 25 Temmuz 2017 17:58 Şanlıurfa'da, Yeni Bakan Fakıbaba'ya Coşkulu Karşılama Şanlıurfa'da, Yeni Bakan Fakıbaba'ya Coşkulu Karşılama GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ilk resmi ziyaretini memleketi Şanlıurfa'ya yaptı.
 • 25 Temmuz 2017 17:54 CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu'ndan Müfredat Eleştirisi CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu'ndan Müfredat Eleştirisi CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan yeni ilköğretim ve lise müfredatı taslağına yönelik eleştiride bulunarak konuyu iki soru önergesiyle TBMM’ye taşıdı.
 • 25 Temmuz 2017 17:51 Bakan Bak, Hakkarili Çocukları Sevindirdi Bakan Bak, Hakkarili Çocukları Sevindirdi HAKKARİ'de AK Parti 24. Dönem Milletvekili Abdulmutalip Özbek'in Hakkarili çocukların sebze kasasından pota yaparak basketbol oynamalarını kendi sosyal medya hesabından paylaşması üzerine, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın talimatıyla mahallede basketbol potası kuruldu ve çocuklara...
 • 25 Temmuz 2017 17:39 Hdp'nin Diyarbakır Mitingindeki Patlamaya İlişkin Dava HDP'nin 7 Haziran'daki milletvekili genel seçimi öncesi Diyarbakır'da 5 Haziran 2015'te düzenlediği mitingde 4 kişinin yaşamını yitirdiği, çok sayıda kişinin yaralandığı patlamalara ilişkin 5 sanığın, "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme", "nitelikli öldürme", "nitelikli...
 • 25 Temmuz 2017 17:38 Grup Toplantısını Diyarbakır'da Parkta Yapan Hdp'den 1 Haftalık 'Vicdan ve Adalet Nöbeti' (2) HALKLARIN Demokratis Partisi (HDP), bu haftaki grup toplantısını Diyarbakır'ın merkez Kayapınar İlçesi Ceren Ekin Park'ta yaptı.
 • 25 Temmuz 2017 17:32 Diyarbakır Hdp Grup Toplantısını Diyarbakır'daki Bir Parkta Yaptı Diyarbakır Hdp Grup Toplantısını Diyarbakır'daki Bir Parkta Yaptı Hdp grup toplantısını Diyarbakır'daki bir parkta yaptıHALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ (HDP), bu haftaki grup toplantısını Diyarbakır merkez Kayapınar İlçesi Ceren Ekin Park'ta yaptı.
 • 25 Temmuz 2017 17:31 Sarıkaya'nın Salon Sıkıntısı Çözüldü Sarıkaya Belediyesi tarafından yapılan Şehit Yılmaz Gündüz Sinema ve Tiyatro Salonu, ilçenin salon sıkıntısını giderdi.
 • 25 Temmuz 2017 17:28 CHP'li Atıcı: Koy Talanı İddiasına İtiraf Gibi Açıklama Geldi CHP'li Atıcı: Koy Talanı İddiasına İtiraf Gibi Açıklama Geldi CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nca Silifke İlçesi'nde 190 dönümlük doğa harikası koyun özel bir şirkete kiralanarak inşaat yapılmasını konu ettiği soru önergesine yönelik açıklama yapan bakanlığın projeyi itiraf ettiğini söyledi.
 • 25 Temmuz 2017 17:27 Diyarbakır Grup Toplantısını Diyarbakır'da Parkta Yapan Hdp'den 1 Haftalık 'Vicdan ve Adalet Nöbeti' Diyarbakır Grup Toplantısını Diyarbakır'da Parkta Yapan Hdp'den 1 Haftalık 'Vicdan ve Adalet Nöbeti' Grup toplantısını Diyarbakır'da parkta yapan HDP'den 1 haftalık 'Vicdan ve adalet nöbeti' (2)HALKLARIN Demokratis Partisi (HDP), bu haftaki grup toplantısını Diyarbakır'ın merkez Kayapınar İlçesi Ceren Ekin Park'ta yaptı.
 • 25 Temmuz 2017 17:21 Hdp Sözcüsü Baydemir: Hdp Sözcüsü Baydemir: "Onlar Özgür Olmadıkça Bizler Kendimizi Özgür Görmeyeceğiz" HDP Sözcüsü ve Şanlurfa Milletvekili Osman Baydemir, halkın vicdanına çağrıda bulunmak için alanda olduklarını iddia ederek, "Bugün burada oluşumuz bütün bu baskı rejimine karşı adaleti, vicdani bir direnişle koruma çabasıdır.
 • 25 Temmuz 2017 17:04 Bakan Fakıbaba, Memleketinde Zılgıt ve Meşalelerle Karşılandı Bakan Fakıbaba, Memleketinde Zılgıt ve Meşalelerle Karşılandı Kabine değişikliği sonrası Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik'in yerine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olan Ahmet Eşref Fakıbaba, bakan olduktan sonra memleketi Şanlıurfa'ya ilk ziyaretini gerçekleştirdi
 • 25 Temmuz 2017 17:01 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Tuncay Özkan O Flaş Diskin Bir Örneğini İstanbul Cumhuriyet Savcılığına Teslim... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tuncay Özkan’ın 2007 yılında dönemin Kara Kuvvetleri Komutanına verdiği ve ordudaki FETÖ yapılanmasıyla ilgili bilgilerin yer aldığı flaş diskin bir örneğini bugün İstanbul Cumhuriyet Savcılığına teslim edeceğini açıkladı.
 • 25 Temmuz 2017 16:57 TBMM Genel Kurulu Toplandı CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün Bilecik'in sorunları, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal son günlerde Kudüs'te yaşanan sorunlar, HDP Şırnak Milletvekili Aycan İrmez ise Şırnak'ın sorunları hakkında gündem dışı söz alarak, birer konuşma yaptı
 • 25 Temmuz 2017 16:46 Dha Yurt Bülteni-11 Dha Yurt Bülteni-11 Emniyet Müdürü Çelik, Başkan Yılmaz'dan şikayetçi oldu ORDU İl Emniyet Müdürü Suat Çelik, Aybastı İlçesi Perşembe Yayla Şenlikleri'nde protokol tribününde meydana gelen arbedenin ardından, Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Enver Yılmaz hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak...
 • 25 Temmuz 2017 16:45 Kızkalesi Medya Günleri Projesi, Türkiye Dördüncüsü Oldu Kızkalesi Medya Günleri Projesi, Türkiye Dördüncüsü Oldu Programda düzenlenen ödül töreninde Belediye Başkanı Tollu, başarı ödülünü Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Oktay Öztürk'ün elinden aldı
 • 25 Temmuz 2017 16:34 Kılıçdaroğlu: İsrail Hükümetinin Mescid-i Aksa'da İbadet Yapılmasını Yasaklanmasını Asla Kabul... Kılıçdaroğlu: İsrail Hükümetinin Mescid-i Aksa'da İbadet Yapılmasını Yasaklanmasını Asla Kabul... "İBADET YERİNDE ŞİDDET OLMAZ. İBADET EDEN İNSANA TEKME ATILAMAZ. İSRAİL HÜKÜMETİNİN BİZİM DUYARLILIKLARIMIZI KABUL ETMESİ LAZIM" "NEVA ŞALOM SİNAGOGU'NA YÖNELİK SALDIRILAR DA ASLA KABUL EDİLEMEZ. EYLEMİNİ GİT BAŞKA YERDE YAP.
 • 25 Temmuz 2017 16:33 Dha Ankara- Kılıçdaroğlu: İsrail Hükümetinin Mescid-i Aksa'da İbadet Yapılmasını Yasaklanmasını... Dha Ankara- Kılıçdaroğlu: İsrail Hükümetinin Mescid-i Aksa'da İbadet Yapılmasını Yasaklanmasını... "BİR DENSİZ KALKMIŞ ŞU AÇIKLAMAYI YAPIYOR; '15 TEMMUZ'U ATATÜRKÇÜLER, ULUSALCILAR YAPMIŞ OLABİLİR' DİYOR, BUNU FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN LİDERİ DİYOR" "İBADET YERİNDE ŞİDDET OLMAZ. İBADET EDEN İNSANA TEKME ATILAMAZ.
 • 25 Temmuz 2017 16:26 Karabük'te Ölen Vakıf Kurucusu Toprağa Verildi Karabük'te Ölen Vakıf Kurucusu Toprağa Verildi Törene Karabük Valisi Kemal Çeber, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Jandarma Komutanı Albay Cihan Ulukaya, Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof
 • 25 Temmuz 2017 16:25 Akşehir Kaymakamı Türk'ten Şehit Ailelerine Ziyaret Kaymakam Türk, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert ile geçen yıl Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki terör operasyonlarında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Coşkun Karabulut'un ailesini ziyaret etti
 • 25 Temmuz 2017 16:22 Davutoğlu'ndan Bahçeli'ye Yanıt Ak Parti Konya Milletvekili ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yanıt verdi.
 • 25 Temmuz 2017 16:21 Bahattin Gazi Vakfı Kurucusu Boyraz'ın Cenazesi Toprağa Verildi Bahattin Gazi Vakfı Kurucusu Boyraz'ın Cenazesi Toprağa Verildi Karabük Kent Meydanı'nda öğle vakti düzenlenen cenaze törenine, Boyraz'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi Kemal Çeber, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Jandarma Komutanı Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof
 • 25 Temmuz 2017 16:20 Rufai Tarikatının Şeyhi Hacı Mustafa Boyraz Son Yolculuğuna Uğurlandı Rufai Tarikatının Şeyhi Hacı Mustafa Boyraz Son Yolculuğuna Uğurlandı Hava sıcaklığının 36 dereceyi bulduğu Karabük'te kent meydanında düzenlenen cenaze törenine, Boyraz'ın akraba ve yakınları ile TBMM eski Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi Kemal Çeber, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük İl Jandarma Komutanı Cihan Ulukaya, Karabük Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof
 • 25 Temmuz 2017 16:02 Tuncay Özkan, Kılıçdaroğlu'nun Duyurduğu "Flash Belleği" Savcılığa Teslim Etti   KILIÇDAROĞLU KÜRSÜDE DUYURURKEN ÖZKAN SAVCININ KAPISINI ÇALDICHP Milletvekili Tuncay Özkan, Kılıçdaroğlu'nun açıklama yaptığı sıralarda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek söz konusu flash belleği teslim etti
 • 25 Temmuz 2017 16:02 Hdp Sözcüsü Baydemir Açıklaması HDP Sözcüsü ve Şanlurfa Milletvekili Osman Baydemir, halkın vicdanına çağrıda bulunmak için alanda olduklarını iddia ederek, "Bugün burada oluşumuz bütün bu baskı rejimine karşı adaleti, vicdani bir direnişle koruma çabasıdır.
 • 25 Temmuz 2017 16:01 Dha İstanbul - Davutoğlu'ndan Bahçeli'ye Yanıt Ak Parti Konya Milletvekili, eski başbakan Ahmet Davutoğlu: Bahçeli'den beklenen, nezaketten ve siyasi olgunluktan yoksun tavırlar yerine kendi sorunlarıyla yüzleşme cesaret ve erdemini göstermesidir.
 • 25 Temmuz 2017 11:54 Kendini 'Mesih' İlan Eden Hasan Mezarcı Evlendi Kendini 'Mesih' İlan Eden Hasan Mezarcı Evlendi 1990'larda kendisini "mesih" ilan etmesiyle hatırlanan ve kapatılan Refah Partisi'nin Milletvekili Hasan Mezarcı, siyasetten kopuk geçen uzun yılların ardından dikkat çeken düğünüyle ortaya çıktı.