Son Dakika Haberleri: Meclis'teki Kavgada Saksılar Havada Uçuştu

Meclis'teki Kavgada Saksılar Havada Uçuştu

4 gün önce

Anayasa değişiliği teklifinin görüşüldüğü Meclis'te dün gece kavga çıktı. Saksıların bile havada uçuştuğu kavgada ilginç anlar objektiflere yansıdı.

Meclis'te anayasa teklifi görüşmelerinde dün büyük kavgalar yaşandı. Yaralanan milletvekilleri oldu. Teklifin 3., 4 ve 5. maddeleri kabul edildi. Meclis'te yaşanan kavgalar esnasında ilginç kareler de objektiflere yansıdı.

YUMRUKLAŞMAYA VARAN TARTIŞMA

Dün Meclis'te önce 3. maddenin gizli oylaması sırasında kavga yaşandı. Milletvekilleri birbirinin üzerine yürüdü. Oy kullanımı sırasında CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet açık oy kullanan vekilleri cep telefonuyla görüntülemeye çalıştı. Bu sırada AK Parti Grup Başkan vekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kaplan'ı engellemeye çalıştı ve üzerine yürüdü. Bu sırada AK Parti milletvekilleri ile CHP milletvekilleri arasında itişmeler yaşandı, yumruklaşmaya varan tartışma çıktı.

AK Partili Şahin'in Burnu Kırıldı, Başbakan Hastaneye Koştu

SAKSILAR HAVADA UÇUŞTU

Kavga esanasında çiçeklerin de havada uçuştuğu görüldü. Bazı milletvekilleri de kavga sırasında yaralandı.

İşte Meclis'teki kavgandan ilginç anlar:


Meclis'in Geleceğini Belirleyen Madde Kabul Edildi

Meclis'teki Kavganın Boyutunu En İyi Anlatan Kare: Kürsü Yerinden Çıktı

Saffet Sancaklı'nın Eşi İntihara Kalkışmadan Önce Güvenlikle Göz Göze GelmişKayseri Gazisi'nden Duygulandıran Mesaj: Bir Bacak Bana Yeter
Uluslararası Medya 'THY' Yalanını Saatlerce Sürdürdü! Türkiye Tepki Gösterdi

    1