Son Dakika Haberleri: Uzun, Latif Doğan'ın Oğlu Seydi Vakkas'ın Nikâhını Kıydı

Uzun, Latif Doğan'ın Oğlu Seydi Vakkas'ın Nikâhını Kıydı

Sanatçı Latif Doğan'ın oğlu Seydi Vakkas'ın nikâhını Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun kıydı.

29.08.2013 16:42
Uzun, Latif Doğan'ın Oğlu Seydi Vakkas'ın Nikâhını Kıydı,
Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun sanatçı Latif Doğan'ı mutlu gününde yalnız bırakmadı. Seydi Vakkas Doğan'ın Alena Belozerova ile hayatını birleştirdiği gecede Başkan Uzun, çiftin nikâhını kıydı. Seydi ve Alena'nın nikâh şahitliklerini ise AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün yaparken, çiftin nikâh yüzüklerini de CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız Taktı.

Başkan Uzun'dan Altın Öğütler…

Nikâh akdinin ardından Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun evlenme cüzdanını gelin Alena Belozerova'ya takdim etti. Düğünde bulunanların nikâh sırasında geline ayağına bas telkinleri hakkında bir de öğüt veren Başkan Uzun"Ayağına basma adeti bence kalkmalı, yapılmamalıdır. Birbirinizin daha ilk günden ayağına basan değil, yanında olan bir çift olmalısınız. Allah sizlere ömür boyu mutluluklar nasip etsin" dedi.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.04.2015 09:36:28. #1.11#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Uzun, Latif Doğan'ın Oğlu Seydi Vakkas'ın Nikâhını Kıydı
  [Hata Bildir]