18:1200
SON DAKİKA KÜTAHYA BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Kütahya Belediyesi Haberleri

  Bu Proje Kütahya'yı Uçurur...

  Bu Proje Kütahya'yı Uçurur...

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Kamu İktisadi Teşekkülleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay’ın başkanı olduğu Beylerbeyi Tarih Araştırmaları Çevre ve Eğitim Derneği öncülüğündeki ’Konaklar Şehri Kütahya’ isimli projede son aşamaya gelindiği bildirildi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye'de Ekimde 50 Fuar Düzenlenecek

  Son yıllarda Avrupa'nın önemli fuarcılık merkezlerinden biri haline gelen Türkiye, gelecek ay 50 organizasyona ev sahipliği yapacak. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Kurban Bayramına Özel 'Bir Alana, Bir Bedava' Kurban Satışı

  Kurban Bayramına Özel "Bir Alana, Bir Bedava" Kurban Satışı

  Bir kurbanlık satıcısı müşteri çekebilmek amacıyla "bir alana, bir bedava" kampanyası başlattı Hayvan satıcısı Perdeci: "Bu sene bir kampanya başlattık. 'Bir kurbanlık alana, biri bedava' şeklinde. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Kurbanlık Satışında "Bir Alana, Bir Bedava" Devri

  Kütahya'da, bir kurbanlık satıcısı müşteri çekebilmek amacıyla "bir alana, bir bedava" kampanyası başlattı Hayvan satıcısı Perdeci: "Bu sene bir kampanya başlattık. 'Bir kurbanlık alana, biri bedava' şeklinde. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Kütahya Çiftçisini Şaha Kaldıracak Su...

  Kütahya Çiftçisini Şaha Kaldıracak Su...

  Kütahya merkeze bağlı Demirciören köyü sakinleri, 8 yıl önce sontaj sonrası çıkartılan suyun üreticilerin hizmetine sunulmasını bekliyor. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Çınar Ağaçları Kuş Yuvalarıyla Şenlenecek

  Kütahya Belediyesi tarafından kent merkezinde bulunan çınar başta olmak üzere ağaçlara asılan kuş yuvaları, kış aylarında kendilerine yer arayan kuşlar için hazır bir yuva olacak Kütahya Belediye Başkanı Saraçoğlu: "Geçmiş kültürümüzde, sadece insana değil hayvanlara da hizmet adına vakıfların kurulduğu, bazı bölgelerde camilerin bahçe ve duvarlarına 'kuş sarayları'nın yapıldığını biliyoruz. (23 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 18:12:30. #1.12#