SON DAKİKA KÜTAHYA BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Kütahya Belediyesi Haberleri

20:24
Aziz Yıldırım: Türkiye'nin En Büyük Spor Kulübüyüz Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Kütahya'da yaptığı konuşmada, "Türkiye'nin en büyük spor kulübüyüz." dedi.
Aziz Yıldırım: Türkiye'nin En Büyük Spor Kulübüyüz
19:31
Aziz Yıldırım: Forvet Transferi Yapmak İstiyoruz Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Devre arasında forvet oyuncusu almak istiyoruz ancak bütçelere dikkat ediyoruz. O da olmazsa transfer yapmayacağız." dedi.
Aziz Yıldırım: Forvet Transferi Yapmak İstiyoruz
19:14
Kütahya Belediyesinden Saçaklardaki Kar ve Buzlara Karşı Uyarı Kütahya Belediyesi, kentte etkili olan kar yağışının ardından çatı saçaklarında oluşan kar kütleleri ve buzlanmalara karşı vatandaşları uyardı.
Kütahya Belediyesinden Saçaklardaki Kar ve Buzlara Karşı Uyarı
14:30
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı, Eskişehir, Afyonkarahisar, Bilecik ve Kütahya'da düzenlenen etkinliklerle anıldı.
14:27
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor Kütahya'da, yürüyüş düzenlendi.
21:39
Kütahya'da Mevlit Kandili Programı Kütahya'da, başta Ulu Cami olmak üzere bütün camileri dolduran vatandaşlar, Mevlit Kandili programlarına katılıp, dua etti.
01:03
Direkte Mahsur Kalan Kediyi İtfaiyeciler Kurtardı Kütahya'da bir direkte mahsur kalan kediyi itfaiye ekipleri kurtardı.
12:13
Kar Kütahya'da Etkisini Gösterdi Yurdun büyük bölümünü etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava, Kütahya'da da etkisini gösterdi.
Kar Kütahya'da Etkisini Gösterdi
10:09
Kütahya'da Kar Sevinci Kütahya'da kar kalınlığı şehir merkezinde 10 santimetreye ulaşırken, mevsimin ilk yoğun kar yağışı vatandaşları sevindirdi.
Kütahya'da Kar Sevinci
19:25
MHP Merkez İlçe Başkanı Ferhan Yıldırım Oldu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya 11. Olağan Merkez İlçe Kongresinde 400 delegeden 183’ünün oyunu alan Ferhan Yıldırım başkanlığa seçildi.
MHP Merkez İlçe Başkanı Ferhan Yıldırım Oldu
17:03
Mülteciler, Ülkelerine Ait Yemekleri Tanıttı Kütahya'daki mülteciler, ülkelerine ait yemekler yaparak vatandaşlara ikram etti.
17:00
Mülteciler, Ülkelerine Ait Yemekleri Tanıttı Mülteciler, ülkelerine ait yemekleri tanıttı- Kütahya'daki mülteciler, ülkelerine ait yemekler yaparak vatandaşlara ikram etti Kütahya Belediyesi ile İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İl Temsilciği organizasyonuyla, kentteki mülteciler ülkelerine ait yemeklerden yaparak vatandaşlara ikram etti.
Mülteciler, Ülkelerine Ait Yemekleri Tanıttı
12:09
Kütahya'da Bursa Konuşuldu Tarihi miras çalışmalarını değerlendirmek üzere Kütahya'da gerçekleştirilen Tarihi Kentler Birliği toplantısında, Bursa'da yapılan çalışmalar anlatıldı ve birlik üyelerine örnek olarak sunuldu.
Kütahya'da Bursa Konuşuldu
11:27
Kütahya'ya Hayran Kaldılar Kütahya’daki Tarihi Kentler Birliği buluşması programı kapsamında, Tarihi Kentler Birliği ve Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı üyelerine, tarihi ve kültürel değerlerin tanıtıldığı kent gezisi düzenlendi.
Kütahya'ya Hayran Kaldılar
18:45
Kütahya'ya İkametini Getir Hediye Çekini Al" "Kütahya'ya ikametini getir hediye çekini al"- Kentin nüfusunu ve belediyenin gelirini artırmak amacıyla başlatılan kampanyayla, ikamet adresini Kütahya'ya taşıyan üniversite öğrencileri ile askerlere, 25 liralık alışveriş çeki verilecek- Belediye Başkanı Saraçoğlu: "İkametgah ilmühaberini getiren her öğrencimize 25 liralık bir alışveriş çeki vererek, ekonomik anlamda öğrencilerimize katkı vermek istiyoruz" Kütahya Belediyesi, kentin nüfusunu ve belediyenin gelirlerini artırmak amacıyla ilde
Kütahya'ya İkametini Getir Hediye Çekini Al'
17:38
Kütahya'ya İkametini Getir Hediye Çekini Al" Kentin nüfusunu ve belediyenin gelirini artırmak amacıyla başlatılan kampanyayla, ikamet adresini Kütahya'ya taşıyan üniversite öğrencileri ile askerlere, 25 liralık alışveriş çeki verilecek Belediye Başkanı Saraçoğlu: "İkametgah ilmühaberini getiren her öğrencimize 25 liralık bir alışveriş çeki vererek,
22:37
Kütahya Defilesi, İzleyenleri Büyüledi Ankara’da düzenlenen ’7. Ege İlleri Tanıtım Günleri ve Etkinlikleri’ programında düzenlenen Kütahya yöresel kadın kıyafetleri defilesi, izleyenleri büyüledi.
Kütahya Defilesi, İzleyenleri Büyüledi
16:21
Kütahya'da "Şehir Kimliği Çalıştayı" Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Kütahya Belediyesi'nin "Gelecek Vizyonumuzu Birlikte Belirleyelim" sloganıyla başlattığı "Kütahya Şehir Kimliği Çalıştayı"nın tanıtım toplantısı yapıldı.
07:15
Askerlerin Sayısı Bulundukları İlin Nüfusuna Eklenecek, İllere Para Yağacak Vatani hizmetini yapan askerlerin sayısı bulundukları ilin nüfusuna eklenecek. Böylece söz konusu yerlerin nüfusu yükselecek ve İller Bankası'ndan daha fazla para alacak.
Askerlerin Sayısı Bulundukları İlin Nüfusuna Eklenecek, İllere Para Yağacak
16:05
Şanlıurfa'da Şehit Olan Asker Kütahya'da Toprağa Verildi Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'ndeki 1'inci Piyade Hudut Bölüğü'ne bağlı Boztepe Karakolu'nda cinnet getiren asker tarafından vurularak şehit olan 20 yaşındaki Piyade Çavuş Ramazan Yel, Kütahya'nın Aslanapa İlçesine bağlı Nuhören Köyü'nde gözyaşları arasında toprağa verildi.
Şanlıurfa'da Şehit Olan Asker Kütahya'da Toprağa Verildi
10:45
Danışman Erdim Kütahya'da Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı Zekeriya Erdim, Vali Şerif Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
Danışman Erdim Kütahya'da
00:02
Dünya Engelliler Günü'nde Sahnede Evlenme Teklifi Kütahya'da, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen gecede Altı Nokta Körler Derneği Başkanı İsmail Barış kız arkadaşına evlenme teklifinde bulundu.
Dünya Engelliler Günü'nde Sahnede Evlenme Teklifi
23:15
Dünya Engelliler Gününde, Evlenme Teklifi Kütahya Altınokta Körler Derneği Başkanı İsmail Barış, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen gecede sahneye davet ettiği kız arkadaşına evlenme teklifinde bulundu.
Dünya Engelliler Gününde, Evlenme Teklifi
17:45
Kütahya'da "Hoşgeldin Bebek Projesi" Kütahya Belediyesi, sosyal sorumluluk projelerinden olan "Hoşgeldin Bebek Projesi" projesi kapsamında Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yeni doğan bebeklere çeşitli hediyeler verildi.
14:12
Kütahya'da Kentsel Dönüşüm Zamanı Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce "Kentsel dönüşümle ilgili her geçen gün yeni bir protokol imzalanıyor." dedi.
Kütahya'da Kentsel Dönüşüm Zamanı
13:19
Kütahya'da Kentsel Dönüşüm Zamanı Kütahya'da kentsel dönüşüm zamanı-Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: -"Kentsel dönüşümle ilgili her geçen gün yeni bir protokol imzalanıyor.
Kütahya'da Kentsel Dönüşüm Zamanı
12:51
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Açıklaması "(Akkuyu NGS'nin ÇED raporunun aceleyle onaylandığı iddiası) Bu nasıl acele ki 2 seneden fazladır yapılıyor.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Açıklaması
12:42
Bakan Güllüce: Akkuyu'daki Çed Raporunun Putin'in Gelmesiyle İlgisi Yok Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Akkuyu Nükleer Santralinde Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) raporunun onaylanması ile ilgili açıklamalarda bulundu.
17:54
Kütahya'da Karma Sergi Kütahya Belediyesi, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen fotoğraf, yağlı boya ve ebru eserlerinden oluşan karma sergi açıldı.
Kütahya'da Karma Sergi
20:56
Kütahya'da Trafik Kazaları: 7 Yaralı Kütahya’da meydana gelen 2 ayrı trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Kütahya'da Trafik Kazaları: 7 Yaralı
20:54
Kütahya Belediyesinin Bütçesi 217 Milyon Kütahya Belediyesinin 2015 yılı bütçesi 217 milyon lira olarak kabul edildi.
Kütahya Belediyesinin Bütçesi 217 Milyon
16:07
24 Kasım Öğretmenler Günü Eskişehir, Afyonkarahisar, Bilecik ve Kütahya'da düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
15:39
24 Kasım Öğretmenler Günü Kütahya'da kutlama programı düzenledi.
15:57
Kütahyalı Sanatçılara Çok Amaçlı Salon Kütahya Kent Konseyi Kültür Sanat Merkezi’nin Çok Amaçlı Salonu, Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur’un da katıldığı törenle hizmete sunuldu.
Kütahyalı Sanatçılara Çok Amaçlı Salon
16:30
Kavga Ettiği Dayısının Otomobilini Yaktı, Evinin Camlarını Kırdı Kütahya'da miras paylaşımına itiraz eden şahıs, aralarında anlaşmazlık çıkan dayısının önce evine zarar verdi, daha sonra da otomobilini yakıp kayıplara karıştı.
18:46
Hisar Kalesi'nde Ceset Bulundu Kütahya’daki tarihi Hisar Kalesi'nde erkek cesedi bulundu.
Hisar Kalesi'nde Ceset Bulundu
20:37
Vincin Makarasına Sıkışan Kolunu İtfaiye Ekipleri Çıkardı Kütahya'da, inşaatta çalışan işçinin vincin makarasına sıkışan kolunu, itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldı.
17:04
Vinç Makarasına Sıkışan Kolu İtfaiye Çıkardı Kütahya'da inşaatta işçi olarak çalışan Şerif Al'ın, üst katlara malzeme çıkarttığı çelik halatlı vincin makarasına sıkışan sol kolu itfaye ekipleri tarafından kurtarıldı.
Vinç Makarasına Sıkışan Kolu İtfaiye Çıkardı
14:20
Kütahya'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi Sobadan sızan gazdan zehirlenen kişi hayatını kaybetti.
Kütahya'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi
14:17
Kütahya'ya Yeni Adliye Sarayı Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Atilla Aslan, uzun süredir devam eden yeni adalet sarayının yerinin belirlenmesi çalışmalarından sonuç alındığını ifade etti.
Kütahya'ya Yeni Adliye Sarayı
12:08
Kütahya Belediyesi'nin 65 Yaş Uygulaması Belediye Başkanı Saraçoğlu: "65 yaş üstü kişileri otobüslerden ücretsiz bir şekilde yararlandırmayan şoförler hakkında gereken cezai işlemi anında uyguluyoruz"
Kütahya Belediyesi'nin 65 Yaş Uygulaması
18:04
Kütahya Belediyesi 6 Bin Kişiye Aşure Dağıttı Kütahya Belediye Başkanı Saraçoğlu: "Birlik ve beraberlik içerisinde bir araya gelmenin, bizleri toplum yapan önemli ve anlamlı günlerdir."
Kütahya Belediyesi 6 Bin Kişiye Aşure Dağıttı
11:10
Kütahya Tanıtılıyor Kütahya’da Ensar Vakfı öncülüğünde üniversite öğrencilerine yönelik tanıtma gezileri düzenleniyor.
Kütahya Tanıtılıyor
21:06
Kütahya'da 'Yeşil' Atak Kütahya Belediyesinin kentin değişik bölgelerinde başlattığı peyzaj çalışmaları devam ediyor.
Kütahya'da 'Yeşil' Atak
16:53
2 Bin Aileye Yakacak Yardımı Kütahya Belediyesi, ihtiyaç sahibi 2 bin aileye yakacak yardımı yaptı.
2 Bin Aileye Yakacak Yardımı
15:54
Kütahya Belediyesinden 2 Bin Aileye Yakacak Yardımı Kütahya Belediyesi, kış aylarının yaklaşması ve havaların soğuması nedeniyle ihtiyaç sahibi 2 bin aileye yakacak yardımı yaptı.
Kütahya Belediyesinden 2 Bin Aileye Yakacak Yardımı
10:44
Akkent Kültür Merkezi Hizmete Sunuldu Kütahya Belediyesi tarafından Akkent Mahallesine yaptırılan Kültür Merkezi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in de katıldığı törenle hizmete sunuldu.
Akkent Kültür Merkezi Hizmete Sunuldu
18:48
Ak Partili Şahin: Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkanlık Sıfatı Haziran 2015 Noktalanacak Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun girdiği her seçimde mağlup olduğunu ve bunun ezikliğini yaşadığını söyleyerek "Yeni bir mağlubiyet onu bekliyor.
Ak Partili Şahin: Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkanlık Sıfatı Haziran 2015 Noktalanacak
08:52
Kütahya'da Büyük Ödül Ukrayna'ya Gitti 4. Uluslararası Shining Star Festivali'ne zafer; Ukraynalı Margarita Meleshko'nun
Kütahya'da Büyük Ödül Ukrayna'ya Gitti
16:53
Kütahya Adliyesindeki Bazı Ağaçların Taşınması Protesto Edildi Kütahya Adliyesinin bahçesindeki bazı ağaçların, sık ekilmesinden dolayı büyük ağaçlara zarar verdiği gerekçesiyle başka yere taşınmasını, CHP'li bir grup protesto etti.
Kütahya Adliyesindeki Bazı Ağaçların Taşınması Protesto Edildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:25:14. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KÜTAHYA BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]