16:2800
SON DAKİKA MURAT ARAÇ HABERLERİ

Son Dakika Murat Araç Haberleri


MURAT ARAÇ

1975'te Ankara'da doğdu. Avukat; Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Kendi ofisinde avukatlık
görevini yürütmektedir. İnsan Hakları Hukuku ve İnsan Hakları Avrupa Sözleşmesi üzerine çalışmalar yaptı.
Evrensel Hukukçular Platformu Kurucusu ve Başkan Yardımcısı'dır. Çok iyi... Devamı

   

  Tutuklu 3 Emniyet Mensubu Sincan Cezaevi'nden Çıktı

  Tutuklu 3 Emniyet Mensubu Sincan Cezaevi'nden Çıktı

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 'usulsüz taltif' iddiası ile başlatılan operasyonda tutuklanan 3 polis memuru Muhammet Hamarat, Eray Kılıçarslan ve İsmail Çiçekçi tahliye kararının ardından Sincan Cezaevi'nden çıktı. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Emniyette 'Usulsüz Taltif' Soruşturması

  Emniyette "Usulsüz Taltif" Soruşturması

  Emniyetteki "usulsüz taltif" soruşturması- Avukat Murat Araç: "Şu anda bu üç arkadaşımızın tutukluluğunu gerektirecek hiçbir neden yok. Onların şube müdürleri bile şu anda serbest durumda"ANKARA (AA) - Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, Emniyetteki "usulsüz taltif" soruşturması kapsamındaki şüphelilerin avukatı Murat Araç, 3 polisin tutuklanması kararına itiraz edeceklerini bildirdi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Emniyetteki 'Usulsüz Taltif' Soruşturması

  Emniyetteki "Usulsüz Taltif" Soruşturması

  Avukat Murat Araç: "Şu anda bu üç arkadaşımızın tutukluluğunu gerektirecek hiçbir neden yok. Onların şube müdürleri bile şu anda serbest durumda" (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  27 Polise 60 Bin Lira Haksız Taltif Suçlaması

  27 Polise 60 Bin Lira Haksız Taltif Suçlaması

  Dün polise yapılan operasyonun detayları netleşti. 17 polis, 27 polise sahte taltif yazarak 60 bin TL yolsuzluk yapmakla suçlanıyor. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Usulsüz Taltif' Soruşturması

  Usulsüz Taltif" Soruşturması

  "Usulsüz taltif" soruşturması- Polislerin avukatlarından Löklüoğlu: "Bu müvekkillerle ilgili taltifler konusunda, Yüksek Disiplin Kurulu tarafından bir soruşturma açılmıştı, benim müvekkilim ve birçok kişiye Yüksek Disiplin Kurulu tarafından kararı verildi ve ceza kovuşturulmasına yer olmadığına, herhangi bir ceza verilmesine mahal olmadığı kararı çıkmıştı"- "Bu dosyada müvekkiller aleyhine bir şey olduğunu düşünmüyoruz. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Usulsüz Taltif" Soruşturması

  Polislerin avukatlarından Löklüoğlu: "Bu müvekkillerle ilgili taltifler konusunda, Yüksek Disiplin Kurulu tarafından bir soruşturma açılmıştı, benim müvekkilim ve birçok kişiye Yüksek Disiplin Kurulu tarafından kararı verildi ve ceza kovuşturulmasına yer olmadığına, herhangi bir ceza verilmesine mahal olmadığı kararı çıkmıştı" "Bu dosyada müvekkiller aleyhine bir şey olduğunu düşünmüyoruz. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  'Ceza Almadıkları Taltif Soruşturmasından Gözaltına Alındılar'

  "Ceza Almadıkları Taltif Soruşturmasından Gözaltına Alındılar"

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Soruşturma Bürosu savcılarından Alper Türkmen, 17 polis hakkında usulsüz taltif iddiasıyla gözaltı kararı çıkardı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Hukuk ve Hayat Derneği'nden Muş'a Yardım

  Hukuk ve Hayat Derneği, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'ndaki öğrencilere yardımda bulundu. (25 Aralık 2012 Salı )

   

  Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Ankara 2. Bölge

  Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. (29 Nisan 2011 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 16:28:08. #1.12#