Son dakika Ad Kavmi haberleri, Ad Kavmi son dakika, son dakika Ad Kavmi

Son Dakika Ad Kavmi Haberleri

Son dakika Ad Kavmi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ad kavmi haberleri anında burada.


 • 25.10.2017 25 Eki 11:12 Şanlıurfa'nın Tarihi Köyü Soğmatar Şanlıurfa'nın Tarihi Köyü Soğmatar

  Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden Şanlıurfa'da, Hazreti Musa'nın yaşadığı yer olarak rivayet edilen ve bir süre önce 5 bin yıllık oyuncak at arabası bulunan Soğmatar Antik Kenti, sahip olduğu tarihi yapılarla ziyaretçileri tarih yolculuğuna çıkarıyor.

 • 05.05.2014 05 May 18:30 CHP'li Hamzaçebi: Bu Hesap Mutlaka Yüce Divan'da Görülecektir CHP'li Hamzaçebi: Bu Hesap Mutlaka Yüce Divan'da Görülecektir

  Tbmm Genel Kurulu bugün eski bakanlar Egemen Bağış, Zafer Çağlayan, Erdoğan Bayraktar ve Muammer Güler rüşvet, irtikap, görevi kötüye kullanma suçlarına ilişkin fezlekeler uyarınca soruşturma komisyonu açılıp açılmaması için toplandı.

 • 05.05.2014 05 May 18:24 CHP'li Hamzaçebi: Bu Hesap Mutlaka Yüce Divan'da Görülecektir CHP'li Hamzaçebi: Bu Hesap Mutlaka Yüce Divan'da Görülecektir

  "kimse YÜZDE 43 OYU, RÜŞVET VE YOLSUZLUK İDDİALARI KONUSUNDA, BİR GÜVENOYU OLARAK GÖRMESİN" Yüzde 43 oyun rüşvet ve yolsuzluk iddiaları konusunda, bir güvenoyu olarak görülmemesi gerektiğini belirten Hamzaçebi, "Bu seçim sonucu ile yüzde 43 oy ile biz yolsuzluk ve rüşvet iddialarından arındık iddiasında olana bir iktidar var. Her seçim sonrası yapılan balkon konuşması evvelkilerde olan mağduriyetin ifadesi ürkütücü bir keyfin ifadesi yanında olarak balkondaki zevat ile birlikte, pervasızlığın ilanıydı.

 • 05.02.2014 05 Şub 14:45 Dünyanın İlk Gökdelenleri Dünyanın İlk Gökdelenleri

  Çamurdan yapılmış ilk gökdelenler Yemen'in başkenti Sana'da!

 • 17.08.2012 17 Ağu 16:01 Samsun İl Müftüsü Öztürk Açıklaması Samsun İl Müftüsü Öztürk Açıklaması

  Samsun İl Müftüsü Hayrettin Öztürk Cuma namazı öncesi son zamanlarda yaşanan sel ve şiddetli yağışlar nedeniyle dua yaptı.

Advertisement