SON DAKİKA ADNAN KOÇ HABERLERİ

Son Dakika Adnan Koç Haberleri

 • 19 Kasım 2018 16:31 Dha İstanbul Bülteni -  4 ATAŞEHİR'de uyuşturucu operasyonu sırasında kardeşleri ile birlikte gözaltına alınan ve "Birden fazla kişi tarafından birlikte yağma", "Görevi yaptırmamak için direnmeö ve "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaö suçlarından tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve kardeşlerinin yargılanmasına devam edildi.
 • 19 Kasım 2018 15:34 Uyuşturucudan Gözaltına Alınan Oyuncu Adnan Koç Tahliye Edildi Uyuşturucudan Gözaltına Alınan Oyuncu Adnan Koç Tahliye Edildi Uyuşturucu operasyonunda kardeşleri ile birlikte gözaltına alınan ve "Birden fazla kişi tarafından birlikte yağma", "Görevi yaptırmamak için direnme" ve "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve bir kardeşi serbest bırakıldı.
 • 19 Kasım 2018 15:14 Muhteşem Yüzyıl'ın Behram Paşa'sı Oyuncu Adnan Koç Tahliye Edildi Muhteşem Yüzyıl'ın Behram Paşa'sı Oyuncu Adnan Koç Tahliye Edildi Muhteşem Yüzyıl'ın Behram Paşa'sı oyuncu Adnan Koç tahliye edildiİSTANBUL - Ataşehir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında polise direndikleri gerekçesiyle tutuklu yargılanan Muhteşem Yüzyıl adlı dizide 'Behram Paşa' karakteriyle tanınan oyuncu Adnan Koç ve kardeşi Mehmet Hayri Koç...
 • 19 Kasım 2018 15:11 Muhteşem Yüzyıl'ın Behram Paşa'na Tahliye Muhteşem Yüzyıl'ın Behram Paşa'na Tahliye İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında polise direndikleri gerekçesiyle tutuklu yargılanan Muhteşem Yüzyıl adlı dizide 'Behram Paşa' karakteriyle tanınan oyuncu Adnan Koç ve kardeşi Mehmet Hayri Koç hakkında tahliye kararı verildi.
 • 19 Kasım 2018 15:08 Oyuncu Adnan Koç Tahliye Edildi ATAŞEHİR'de uyuşturucu operasyonu sırasında kardeşleri ile birlikte gözaltına alınan ve "Birden fazla kişi tarafından birlikte yağmaö, "Görevi yaptırmamak için direnmeö ve "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaö suçlarından tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve kardeşlerinin yargılanmasına devam edildi.
 • 19 Kasım 2018 14:59 Muhteşem Yüzyıl'ın Behram Paşa'sı Oyuncu Adnan Koç Tahliye Edildi Ataşehir’de düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında polise direndikleri gerekçesiyle tutuklu yargılanan Muhteşem Yüzyıl adlı dizide ‘Behram Paşa’ karakteriyle tanınan oyuncu Adnan Koç ve kardeşi Mehmet Hayri Koç hakkında tahliye kararı verildi.
 • 19 Kasım 2018 14:51 Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşlerinin Davası İstanbul'da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda, polise mukavemette bulunduğu iddia edilen oyuncu Adnan Koç ile 3 kardeşinin de aralarında bulunduğu 5 şüphelinin yargılanmalarına başlandı.
 • 19 Haziran 2018 16:06 Oyuncu Adnan Koç'un Yargılanmasına Başlandı (Arşiv) ATAŞEHİR'DE uyuşturucu operasyonu sırasında kardeşleri ile birlikte gözaltına alınıp tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve kardeşlerinin yargılanmasına başlandı.
 • 19 Haziran 2018 15:30 Oyuncu Adnan Koç, Uyuşturucu Ticareti Sonrasında Polisleri Öldürmeye Teşebbüsten Hakim Karşısına Çıktı Oyuncu Adnan Koç, Uyuşturucu Ticareti Sonrasında Polisleri Öldürmeye Teşebbüsten Hakim Karşısına Çıktı Muhteşem Yüzyıl adlı dizide 'Behram Paşa' karakteriyle tanınan oyuncu Adnan Koç ve kardeşleri, uyuşturucu ticareti sonrasında polisleri öldürmeye teşebbüs etmekten 90 yıl 7 ay 15 güne kadar hapis cezası istemiyle hakim karşısına çıktı.
 • 19 Haziran 2018 15:11 Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşleri Hakim Karşısında Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşleri Hakim Karşısında İstanbul Ataşehir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında polise direnmekten tutuklanan Muhteşem Yüzyıl'ın 'Behram Paşa'sı Adnan Koç ve kardeşleri, 90 yıl 7 ay 15 güne kadar hapis cezası istemiyle hakim karşısına çıktı.
 • 19 Haziran 2018 14:46 Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşlerinin Davası İstanbul'da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda, polise mukavemette bulunduğu iddia edilen oyuncu Adnan Koç ile 3 kardeşinin de aralarında bulunduğu 5 şüphelinin yargılanmalarına başlandı.
 • 19 Haziran 2018 14:40 İstanbul Oyuncu Adnan Koç'un Yargılanmasına Başlandı-arşiv İstanbul Oyuncu Adnan Koç'un Yargılanmasına Başlandı-arşiv Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAAtaşehir'de uyuşturucu operasyonu sırasında kardeşleri ile birlikte gözaltına alınıp tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve kardeşlerinin yargılanmasına başlandı.
 • 19 Haziran 2018 14:37 Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşleri Hakim Karşısına Çıktı Ataşehir’de düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında polise direnmekten tutuklanan Muhteşem Yüzyıl adlı dizide ‘Behram Paşa’ karakteriyle tanınan oyuncu Adnan Koç ve kardeşleri 90 yıl 7 ay 15 güne kadar hapis cezası istemiyle hakim karşısına çıktı.
 • 19 Haziran 2018 14:28 Oyuncu Adnan Koç'un Yargılanmasına Başlandı ATAŞEHİR'DE uyuşturucu operasyonu sırasında kardeşleri ile birlikte gözaltına alınıp tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve kardeşlerinin yargılanmasına başlandı.
 • 19 Haziran 2018 14:26 Oyuncu Adnan Koç'un Yargılanmasına Başlandı Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAAtaşehir'de uyuşturucu operasyonu sırasında kardeşleri ile birlikte gözaltına alınıp tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve kardeşlerinin yargılanmasına başlandı.
 • 25 Nisan 2018 12:15 Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşleri 90'ar Yılla Yargılanacak ATAŞEHİR'de uyuşturucu operasyonu sırasında kardeşleri ile birlikte gözaltına alınan ve "Birden fazla kişi tarafından birlikte yağma", "Görevi yaptırmamak için direnme" ve "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve kardeşleri hakkında yürütülen...
 • 25 Nisan 2018 12:08 Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşlerine Dava İstanbul'da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda polise mukavemette bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınarak tutuklanan oyuncu Adnan Koç ile 2 kardeşi hakkında "kasten öldürmeye teşebbüs", "kamu görevlisine alenen hakaret", "görevi yaptırmamak için direnme", kamu görevlisini birden fazla...
 • 25 Nisan 2018 12:05 Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşleri Hakkında Hapis İstemi İstanbul Ataşehir’de bir kafeye düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ve polise direnmekten tutuklanan Muhteşem Yüzyıl adlı dizide ‘Behram Paşa’ karakteriyle tanınan oyuncu Adnan Koç ve kardeşleri Ahmet Koç ile Mehmet Hayri Koç hakkında 90 yıl 7 ay 15 güne kadar hapis...
 • 25 Nisan 2018 11:58 Dha İstanbul Bülteni - 2 44 Haber Kodu : 180425011=========================4- OYUNCU ADNAN KOÇ VE KARDEŞLERİ 90'AR YILLA YARGILANACAKHaber: Yüksel KOÇ / İSTANBUL DHAAtaşehir'de uyuşturucu operasyonu sırasında kardeşleri ile birlikte gözaltına alınan ve "Birden fazla kişi tarafından birlikte yağma", "Görevi yaptırmamak için direnme" ve "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve kardeşleri hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı
 • 25 Nisan 2018 11:45 Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşleri 90'ar Yılla Yargılanacak Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşleri 90'ar Yılla Yargılanacak Haber: Yüksel KOÇ / İSTANBUL DHAAtaşehir'de uyuşturucu operasyonu sırasında kardeşleri ile birlikte gözaltına alınan ve 'Birden fazla kişi tarafından birlikte yağma", 'Görevi yaptırmamak için direnme" ve 'Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve...
 • 25 Nisan 2018 11:35 Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşleri 90'ar Yılla Yargılanacak Haber: Yüksel KOÇ / İSTANBUL DHAAtaşehir'de uyuşturucu operasyonu sırasında kardeşleri ile birlikte gözaltına alınan ve "Birden fazla kişi tarafından birlikte yağma", "Görevi yaptırmamak için direnme" ve "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve...
 • 25 Nisan 2018 11:29 Oyuncu Adnan Koç ve Kardeşleri 90'ar Yılla Yargılanacak ATAŞEHİR'de uyuşturucu operasyonu sırasında kardeşleri ile birlikte gözaltına alınan ve "Birden fazla kişi tarafından birlikte yağma", "Görevi yaptırmamak için direnme" ve "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından tutuklanan oyuncu Adnan Koç ve kardeşleri hakkında yürütülen...
 • 05 Nisan 2018 12:45 İstanbul'daki Uyuşturucu Operasyonu Ataşehir'de bir kafeye düzenlenen operasyonda, uyuşturucu temin ettiği ve polise mukavemette bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan oyuncu Adnan Koç'un da aralarında bulunduğu 3'ü tutuklu 5 şüpheli hakkındaki soruşturmaya yetkisizlik kararı verildi.
 • 05 Nisan 2018 11:59 Ünlü Oyuncu Adnan Koç Uyuşturucudan Gözaltına Alınmıştı, Yetkisizlik Kararı Verildi Ünlü Oyuncu Adnan Koç Uyuşturucudan Gözaltına Alınmıştı, Yetkisizlik Kararı Verildi Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan Muhteşem Yüzyıl'ın Behram Paşa'sı oyuncu Adnan Koç hakkında yürütülen soruşturmada yetkisizlik kararı verildi.
 • 23 Mart 2018 10:07 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi 52 Haber Kodu : 180322178================================5 - OYUNCU ADNAN KOÇ VE İKİ KARDEŞİ POLİSE MUKAVEMETTEN TUTUKLANDIHaber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAAtaşehir'de uyuşturucu operasyonu sırasında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen oyuncu Adnan Koç, A
 • 23 Mart 2018 09:06 Dha İstanbul Bülten - 1 52 Haber Kodu : 180322178================================5 - OYUNCU ADNAN KOÇ VE İKİ KARDEŞİ POLİSE MUKAVEMETTEN TUTUKLANDIHaber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAAtaşehir'de uyuşturucu operasyonu sırasında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen oyuncu Adnan Koç, A
 • 22 Mart 2018 23:06 Ünlü Oyuncu Adnan Koç ve 2 Kardeşi Tutuklandı İstanbul Ataşehir’de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan oyuncu Adnan Koç ile kardeşleri A.K. ve M.H.K.
 • 22 Mart 2018 22:26 Oyuncu Adnan Koç ve İki Kardeşi Polise Mukavemetten Tutuklandı ATAŞEHİR'de uyuşturucu operasyonu sırasında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen oyuncu Adnan Koç, A.K. ve M.H.K.
 • 22 Mart 2018 22:24 Oyuncu Adnan Koç ve İki Kardeşi Polise Mukavemetten Tutuklandı Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAAtaşehir'de uyuşturucu operasyonu sırasında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen oyuncu Adnan Koç, A.K. ve M.H.K.
 • 22 Mart 2018 22:19 İstanbul'daki Uyuşturucu Operasyonu "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde "Behram Paşa" rolünde oynayan Adnan Koç ile kardeşleri A
 • 22 Mart 2018 21:05 Kokainle Yakalanan Dizi Oyuncusu Tutuklandı Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan dizi oyuncusu Adnan Koç ve 2 kardeşi, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 22 Mart 2018 20:48 Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Tanıdığımız Ünlü Oyuncu Uyuşturucudan Tutuklandı Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Tanıdığımız Ünlü Oyuncu Uyuşturucudan Tutuklandı İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan, Muhteşem Yüzyıl'ın "Behram Paşa"sı Adnan Koç çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 22 Mart 2018 14:29 Dizi Oyuncusu Uyuşturucudan Gözaltına Alındı Dizi Oyuncusu Uyuşturucudan Gözaltına Alındı Muhteşem Yüzyıl adlı televizyon dizisinde oynadığı ’Behram Paşa’ karakteriyle tanınan Adnan Koç, polisin Ataşehir’de bir kafeye düzenlediği baskında 3 kardeşi ve 1 arkadaşı ile birlikte üzerinde kokain ile suçüstü yakalandı.
 • 22 Mart 2018 14:04 İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonu Şüpheliyi takip eden ekipler, torbacı Sinan Bozburun'un 15 Mart akşamı Ataşehir'de "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde "Behram Paşa" rolünde oynayan Adnan Koç'a uyuşturucu sattığını belirlendi
 • 22 Mart 2018 14:00 Muhteşem Yüzyıl'da Paşa Rolünde Oynayan Adnan Koç, Uyuşturucu Baskınında Gözaltına Alındı Muhteşem Yüzyıl'da Paşa Rolünde Oynayan Adnan Koç, Uyuşturucu Baskınında Gözaltına Alındı Bir döneme damga vuran Muhteşem Yüzyıl dizisinde Behram Paşa'yı canlandıran Adnan Koç, uyuşturucu baskınında gözaltına alındı.
 • 22 Mart 2018 13:50 Muhteşem Yüzyıl Adlı Dizide "Behram Paşa" Karakterini Canlandıran Oyuncu Adnan Koç, Polisin... IHAAW134249-ASA/22-03-2018 - Muhteşem Yüzyıl adlı dizide "Behram Paşa" karakterini canlandıran oyuncu Adnan Koç, polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda kokainle yakalandı.
 • 22 Aralık 2017 14:01 Fatih'te 8-16 Yaş Konservatuar Eğitimi Başlıyor Fatih'te 8-16 Yaş Konservatuar Eğitimi Başlıyor Adnan Koç ise "Müzik yeteneğinin keşfi ve geliştirilmesi konusunda adeta bir kuluçka merkezi olduğunu düşünüyorum
 • 22 Aralık 2017 13:28 Sulukule Sanat Akademisi ile İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Arasında Eğitim Protokolü Sulukule Sanat Akademisi ile İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Arasında Eğitim Protokolü Adnan Koç tarafından imzalandı
 • 08 Eylül 2017 09:19 Siccin 4 Özel Gösterimi Kent Meydanı AVM'de Avşar Sinemaları'nda gerçekleştirilecek olan özel gösterime filmin yönetmeni Alper Mestçi ile başrol oyuncusu Adnan Koç katılacak
 • 18 Ağustos 2017 13:00 "SİCCİN 4" 1 Eylül'de Vizyonda Olacak Vizyon tarihi şimdiden büyük bir merakla beklenen Siccin 4'ün oyuncu kadrosunda Mirza Metin, Yasemin Kurttekin, Sebahat Adalar, Yasemen Büyükağaoğlu, Mana Alkoy, Merve Ateş, Muhammed Salih Gönültaş, Kıvılcım Kaya, Aslı Sevi ve Adnan Koç gibi isimler bulunuyor
 • 31 Temmuz 2017 11:35 Siccin 4" Filmi 1 Eylül'de Vizyonda "Siccin" serisinin dördüncü devam halkası olan korku türündeki filmin oyuncu kadrosunda Mirza Metin, Yasemin Kurttekin, Sebahat Adalar, Yasemen Büyükağaoğlu, Mana Alkoy, Merve Ateş, Muhammed Salih Gönültaş, Kıvılcım Kaya, Aslı Sevi ve Adnan Koç yer alıyor
 • 15 Mayıs 2017 16:40 Rusya'nın Kıvanç'ı Adnan Koç Rusya'nın Kıvanç'ı Adnan Koç Adnan Koç'un başrolünde oynadığı, Rusya yapımı Doğu – Batı dizisi izlenme rekorları kırıyor
 • 05 Nisan 2017 00:34 2. Akademik Bağlama Günleri 2. Akademik Bağlama Günleri" Başladı Adnan Koç'un moderatörlüğünde "Bağlama Eğitimi-Yöntem ve Yaklaşımlar" konulu panel düzenlendi
 • 02 Nisan 2017 20:04 Adnan Koç "Herrenk Müzik Topluluğu Konseri" 2017 23: 00: 00Kategori : Adnan Koç "Herrenk Müzik Topluluğu Konseri"Tür : KonserÜcretlimi? : Hayır
 • 31 Mart 2017 12:13 Crr 2. Akademik Bağlama Günleri" Başlıyor Adnan Koç'un yapacağı panele; Doç
 • 04 Mart 2017 21:55 İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı 42. Yılını Kutladı İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı 42. Yılını Kutladı Adnan Koç, bu yıl 42
 • 04 Mart 2017 09:46 İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 42. Yılını Kutluyor Adnan Koç, 42
 • 03 Mart 2017 15:24 İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı 42 Yaşında İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı 42 Yaşında Adnan Koç da konservatuvarın 40
 • 19 Ocak 2017 13:45 "Siccin 3: Cürmü Aşk" filmi ödüle layık görüldü Ödülü alan filmin başrol oyuncusu Adnan Koç Türkiyede ilk kez bir korku filmi içinde Aşk işlendi
 • 10 Ocak 2017 08:45 Öteki Sinema okurları yılın en iyi korku filmini seçti! Öteki Sinema okurları yılın en iyi korku filmini seçti! Öteki Sinema okurlarının 2016 seçimi, Alper Mestçi'nin yönettiği, başrollerini Büşra Apaydın, Adnan Koç, Cem Uslu'nun paylaştığı Siccin 3 filmi oldu