Son dakika Ahmet Meşe haberleri, Ahmet Meşe son dakika, son dakika Ahmet Meşe

Son Dakika Ahmet Meşe Haberleri

Son dakika Ahmet Meşe haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ahmet meşe haberleri anında burada.

 • 09.10.2019 12:58 "Alaplı Kuzusu"nu satın almak ülkenin her yerinden geliyorlar

  "Alaplı Kuzusu"nu satın almak ülkenin her yerinden geliyorlarZONGULDAK - Zonguldak Alaplı'da orman köylülerince bahçelerden toplanarak, pazarda satışa sunulan ve 'Alaplı kuzusu' denilen kestanenin ünü, yurt geneline yayıldı.

 • 09.10.2019 10:52 'Alaplı Kuzusu' satın almak için akın ediyorlar 'Alaplı Kuzusu' satın almak için akın ediyorlar

  Zonguldak Alaplı'da orman köylülerince toplanarak, pazarda satışa sunulan ve 'Alaplı kuzusu' denilen kestanenin ünü, yurt geneline yayıldı.

 • 10.08.2019 17:15 Dereköy Sınır Kapısı'nda bayram yoğunluğu - KIRKLARELİ Dereköy Sınır Kapısı'nda bayram yoğunluğu - KIRKLARELİ

  Kurban Bayramı'nı yurt dışında geçirmek isteyen vatandaşlar, Bulgaristan'a açılan Dereköy Sınır Kapısı'nda yoğunluk oluşturdu.

 • 12.06.2019 14:16 Aydınlılar Derneği'nden Başkan Özcan'a 'hayırlı olsun' ziyareti Aydınlılar Derneği'nden Başkan Özcan'a 'hayırlı olsun' ziyareti

  Ankara Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Halil Apaydın ile yönetimi, Nazilli'nin yeni Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • 01.01.2019 16:49 Kızım, Evimiz Yandı Nereye Gideceğiz?"

  Anadolu Ajansı'nın (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasında "yaşam" kategorisinde birinci olan "Ali Dede ve Kedisi" fotoğrafında yer alan Ali Meşe, fotoğrafı çok beğendiğini belirterek, "Görenler de beni beğenmişler.

 • 27.11.2018 17:28 Ali Dede, Yeni Evinde Kedileriyle Yaşıyor

  BOLU'nun Mudurnu ilçesinde, Ocak ayında çıkan yangında tüm evi yanan ve sonrasında kucağındaki kedisiyle çekilen görüntüleriyle herkesin ilgi odağı olan 83 yaşındaki Ali Meşe, yeni evine kavuştu.

 • 27.11.2018 17:25 Bolu Ali Dede, Yapılan Evinde Kedileriyle Huzur İçinde Yaşıyor Bolu Ali Dede, Yapılan Evinde Kedileriyle Huzur İçinde Yaşıyor

  Bolu'nun Mudurnu ilçesinde, Ocak ayında sobayı benzinle tutuşturmak isterken çıkan yangından kurtulduktan sonra kucağındaki kedisiyle çekilen fotoğrafıyla bilinen 83 yaşındaki Ali Meşe, kendisine teslim edilen evinde 3 kedisi ve engelli oğluyla huzurlu bir yaşam sürüyor.

 • 27.11.2018 12:27 Ali Dede Ali Dede" Yeni Evinde Kedileriyle Mutlu

  Bolu'nun Mudurnu ilçesinde ocak ayında sobayı tutuşturmak isterken çıkan yangında kurtulduktan sonra kedisini kucağında taşırken çekilen fotoğrafıyla hafızalara kazınan 83 yaşındaki Ali Meşe, Mudurnu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı öncülüğünde ve yardımseverlerin katkılarıyla inşa...

 • 04.06.2018 10:47 Nevşehirliler İftar Programında Buluştu Nevşehirliler İftar Programında Buluştu

  Nevşehir Kozaklı Derneği üyelerinin düzenlediği iftar yemeğine katılan Yenimahalle Belediyesi Başkanı Fethi Yaşar, ’’Ramazan ayı küskünlüklerin, kin ve nefretin ortadan kaldırılıp barış ve huzurun getirilmesi için insanlara sunulmuş bir fırsattır’’ dedi.