Son dakika Ahmet Süzer haberleri, Ahmet Süzer son dakika, son dakika Ahmet Süzer

Son Dakika Ahmet Süzer Haberleri

 • Kız kaçırma meselesi kanlı bitti: 1 ölü, 2 yaralı
  02 Eki Kız kaçırma meselesi kanlı bitti: 1 ölü, 2 yaralı

  - Kız kaçırma meselesi kanlı bitti: 1 ölü, 2 yaralı Gaziantep'te iddiaya göre kız kaçırma meselesi nedeniyle aralarında husumet bulunan 2 aile arasında gece saatlerinde silahlı kavga çıktı.

 • Kız kaçırma kavgasında kan döküldü: 1 ölü, 2 yaralı
  02 Eki Kız kaçırma kavgasında kan döküldü: 1 ölü, 2 yaralı

  Gaziantep'te kız kaçırma meselesi nedeniyle husumetli olan 2 aile arasında silahlı kavga çıktı. Kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.

 • Off-road şenliği gerçekleştirildi (2)
  31 Eki Off-road şenliği gerçekleştirildi (2)

  Kilis Belediyesi ve Kilis Off-Road Kulübü iş birliğiyle düzenlenen "Mehmet Abdi Bulut 4. Kilis Off-Road Şenliği" 26 ilden 40 aracın katılımıyla gerçekleştirildi.

 • Kayseri Şeker'in 65. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi
  31 Ağu Kayseri Şeker'in 65. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi

  Kayseri Şeker Fabrikasının 65. Olağan Genel Kurul Toplantısı 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

 • Edirne'de dolu ekili alanlara zarar verdi
  01 Haz Edirne'de dolu ekili alanlara zarar verdi

  Edirne'de dolu ekili alanlara zarar verdiEDİRNE'de etkili olan dolu yağışı Kemalköy, Uzgaç ve Sarayakpınar köylerinde ekili arpa, buğday ve ayçiçeği tarlarına zarar verdi.

 • Yeni uzlaştırmacılar belgelerini aldılar
  23 Oca Yeni uzlaştırmacılar belgelerini aldılar

  Eskişehir Uzlaştırmacılar Derneği (ES-UZ-DER) ve İstanbul Medipol Üniversitesi işbirliği ile yapılan uzlaştırmacı sertifika eğitimi tamamlandı.

 • Malatya'da otomobil kamyonete çarptı 2 polis yaralı
  12 Tem Malatya'da otomobil kamyonete çarptı 2 polis yaralı

  Malatya'da otomobil kamyonete çarptı 2 polis yaralıMalatya'nın Kale ilçesinde, Özel Harekat polislerinin bulunduğu otomobil, önünde ilerleyen kamyonete çarptı.

 • Malatya'da otomobil kamyonete çarptı: 2 polis yaralı
  12 Tem Malatya'da otomobil kamyonete çarptı: 2 polis yaralı

  MALATYA'nın Kale ilçesinde, Özel Harekat polislerinin bulunduğu otomobil, önünde ilerleyen kamyonete çarptı.

 • Kadına Şiddeti 'Adam Akıllı' Önleyecekler
  26 Kas Kadına Şiddeti "Adam Akıllı" Önleyecekler

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Adam Akıllı" eğitimden görüntüler, - Detaylar, - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin ile röportaj, - Kadın sığınma Evi Kurum Sorumlusu Sosyolog Mine Işık ile röportaj, - Belediye personeli Ahmet Süzer ile röportaj, - Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Departmanında çalışan Eyüp Özalp ile röportaj, Kadına şiddeti "Adam Akıllı" önleyecekler- Gaziantep Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Adam Akıllı Projesi" ile erkeklere, kadına yönelik şiddetin engellemesine yönelik eğitim veriliyor- Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: - "Kadına yönelik şiddeti iki bacaklı götürmez, erkeği de sistemin içine almaz ve erkeğin içinde olduğu çalışmaları desteklemezseniz istediğiniz sonuca ulaşmakta zorlanıyorsunuz" RIDVAN KORKULUTAŞ - Gaziantep Büyükşehir Belediyesince uygulanan "Adam Akıllı Projesi" kapsamında belediyede çalışan çeşitli meslek gruplarından erkeklere, kadına yönelik şiddet konusunda eğitimler veriliyor.

 • Büyükerşen'e 'İhaleye Fesat ve Sahtecilik' Davasında Beraat
  11 Şub Büyükerşen'e 'İhaleye Fesat ve Sahtecilik' Davasında Beraat

  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Yılmaz Büyükerşen, 'Kamu kurum veya kuruluşlarının ihalesine fesat karıştırmak' ve 'Resmi belgede sahtecilik' suçlamasıyla yargılandığı davada beraat etti.

 • Süzer'den 'Bütçe' Açıklaması
  21 Kas Süzer'den "Bütçe" Açıklaması

  Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grubu Başkanvekili Ahmet Süzer, ESKİ Genel Müdürlüğü bütçesinin sürekli fazla verdiğini ve 35 40 milyon liralık bölümün her yıl belediyenin ihtiyacı doğrultusunda kurum amacına aykırı kullanıldığını iddia etti.

 • Odunpazarı Belediyesine Bir Ödül Daha
  04 Eki Odunpazarı Belediyesine Bir Ödül Daha

  Odunpazarı Belediyesi, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği (TSKB) tarafından İzmir Karşıyaka'da düzenlenen toplantıda "Akıllı Kaldırım, Akıllı Sokaklar" projesi ile en iyi uygulama ödülleri kapsamında jüri özel ödülüne layık görüldü.

 • Eskişehir'deki İhaleye Fesatkarıştırıldığı İddiası
  26 Eyl Eskişehir'deki İhaleye Fesatkarıştırıldığı İddiası

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nde, bazı ihalelere fesat karıştırıldığı ve kamu zararına neden olunduğu iddiası üzerine başlatılan soruşturma kapsamında Eskişehir 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 3 dava, aynı olayla ilgili 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki dosya ile birleştirildi

 • Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Davaları Tek Dosyada Görülecek
  19 Eyl Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Davaları Tek Dosyada Görülecek

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nde, bazı ihalelere fesat karıştırıldığı ve kamu zararına neden olduğu iddiası hakkında açılan davanın görülmesine 1.Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi.

 • Eskişehir'deki İhaleye Fesat Karıştırıldığı İddiası
  19 Eyl Eskişehir'deki İhaleye Fesat Karıştırıldığı İddiası

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesinde, bazı ihalelere fesat karıştırıldığı ve kamu zararına neden olduğu iddiası üzerine başlatılan soruşturma kapsamında görülen davaya devam edildi

 • Eskişehir'deki İhaleye Fesat Karıştırıldığı İddiası
  10 Eyl Eskişehir'deki İhaleye Fesat Karıştırıldığı İddiası

  Büyükşehir Belediyesinde, bazı ihalelere fesat karıştırıldığı ve kamu zararına neden olunduğu iddiası üzerine başlatılan soruşturma kapsamında görülen davaya devam edildi

 • Büyükşehir Soruşturmasının İkinci Davası
  24 May Büyükşehir Soruşturmasının İkinci Davası

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nde gerçekleştirilen ihalelerde 'İhaleye fesat karıştırma, kamu zararına neden olma ve Zimmet' suçlarının işlendiği gerekçesiyle açılan davaların ikincisinde 17 sanığın yargılanmasına başlandı.

Advertisement