Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ali Ekber Eren haberleri, Ali Ekber Eren son dakika, son dakika Ali Ekber Eren

Son Dakika Ali Ekber Eren Haberleri

Son dakika Ali Ekber Eren haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ali ekber eren haberleri anında burada.


 • 18.08.2023 18 Ağu 13:19 Bornova Belediyesi Büyükpark'ta Aşure Günü Etkinliği Düzenledi

  Bornova Belediyesi Büyükpark'ta Aşure Günü Etkinliği Düzenledi Bornova Belediyesi, geleneksel hale getirdiği Aşure Günü etkinliğini Büyükpark'ta yoğun katılımla gerçekleştirdi. Buluşmada semah gösterileri ve Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Ekber Eren'in sahne performansı yer aldı. Etkinliğe Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, CHP Genel Başkan Başdanışmanı Hacer Foggo, siyasi parti temsilcileri ve derneklerin yanı sıra birçok kişi katıldı. Başkan İduğ, Aşure etkinliğinin hoşgörü ve yardımlaşmanın en güzel örneklerinden biri olduğunu vurgulayarak, emeği geçenlere teşekkür etti.

 • 14.08.2023 14 Ağu 16:57 Bornova Belediyesi Aşure Günü Etkinliği

  Bornova Belediyesi Aşure Günü Etkinliği Bornova Belediyesi'nin her yıl düzenlediği Aşure Günü etkinliği bu yıl Bornova Büyükpark'ta yapılacak. Türk halk müziği sanatçısı Ali Ekber Eren'in sahne alacağı etkinlikte, aşure kazanları kaynayacak ve Bornovalılar bir araya gelerek birlik ve dayanışma ruhunu canlandıracak. Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, etkinliğe tüm Bornovalıları davet etti ve kardeşlik ve sevginin halk için vazgeçilmez olduğunu belirtti.

 • 07.08.2023 07 Ağu 10:31 Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde Sarı Dede Sultan Anma ve Kültür Festivali düzenlendi

  Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde Sarı Dede Sultan Anma ve Kültür Festivali düzenlendi Selçik Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 15. Sarı Dede Sultan Anma ve Kültür Festivali, Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine bağlı Selçik köyünde gerçekleştirildi. Programa CHP Milletvekili Burcu Köksal, CHP İl Başkanı Yusuf Onur Seçme ve çok sayıda vatandaş katıldı. Festivalde Hacıbektaş Belediyesi Semah Topluluğu ve Selçik Köyü Semah Ekibi gösteri sundu, türküler seslendirildi ve geleneksel pilav ikramı yapıldı.

 • 03.07.2022 03 Tem 16:29 Buca'da Madımak'ta hayatını kaybedenler anıldı

  Buca'da Madımak'ta hayatını kaybedenler anıldı Buca Belediyesi, Sivas'ta 2 Temmuz 1993'te Madımak Otel'de yaşanan olaylarda hayatlarını kaybedenler için anma etkinliği düzenledi.

 • 07.06.2022 07 Haz 11:34 1134 Sanatçıdan Ortak Açıklama: "Müzik Susturulamaz, Müzisyenler Susmaz"

  1134 Sanatçıdan Ortak Açıklama: 'Müzik Susturulamaz, Müzisyenler Susmaz' 1134 müzik yorumcusu, besteci, söz yazarı, aranjör, müzik yapımcısı, müzik yazarı ve menajer; müzik yasaklarına karşı ortak bir açıklama yaptı. “Müzik Susturulamaz, Müzisyenler Susmaz” başlıklı açıklamada, “Sanat hepimiz için. Müzik hepimiz için. Gözünüze, kalbinize, vicdanınıza indirilmiş perdeyi kaldırın. Şarkıların, dünü bugüne, bugünü yarına bağladığını; bizleri ayrıştırmadığını, aksine birleştirdiğini göreceksiniz” denildi. 91 yaşındaki sanatçı Rüçhan Çamay’ın ilk imzacılarından olduğu bildiriye; Aynur Doğan, Belkıs Akkale, Burhan Şeşen, Bülent Ortaçgil, Cahit Berkay, Ceylan Ertem, Ciwan Haco, Edip Akbayram, Erkan Oğur, İlhan Şeşen, İlkay Akkaya, Hayko Cepkin, Yasemin Göksu, Mazlum Çimen, Melek Mosso, Deniz Arcak, Hande Yener, Jehan Barbur, Hüsnü Arkan, Hüseyin Turan, Metin Kemal Kahraman, Athena, Redd, Babazula grubu; Melike Demirağ, Mor ve Ötesi, Nejat Yavaşoğulları, Pınar Aydınlar, Tolga Sağ, Zülfü Livaneli’nin de olduğu pek çok sanatçı imza attı.

 • 06.05.2022 06 May 10:52 Bayraklı, Baharı Coşkuyla Karşıladı

  Bayraklı, Baharı Coşkuyla Karşıladı Bayraklı Belediyesi, baharın habercisi Hıdırellez’i Doğançay’da düzenlenen şenlikte kutladı. Spor müsabakaları, açılan stantlar, müzikli eğlenceler, gösteriler, konserler ve danslarla renkli görüntülere sahne olan şenliğe yüzlerce vatandaş katıldı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Baharın habercisi Hıdırellez hepimize bolluk, bereket getirsin” dedi.

 • 06.05.2022 06 May 10:22 İzmir'de Hıdırellez coşkusu

  İzmir'de Hıdırellez coşkusu İzmir Büyükşehir Belediyesi, bolluğun ve bereketin simgesi, baharın müjdecisi Hıdırellez'i Kültürpark'ta düzenlediği etkinliklerle kutladı.

 • 04.05.2022 04 May 10:54 Bayraklı'da Hıdırellez Şenlikle Kutlanacak

  Bayraklı'da Hıdırellez Şenlikle Kutlanacak Bayraklı Belediyesi, baharın habercisi Hıdırellez’i Doğançay’da düzenlenecek şenlikle kutlayacak. 5 Mayıs’ta yapılacak etkinlik, spor müsabakaları, müzik ve danslarla renkli görüntülere sahne olacak.

 • 18.05.2016 18 May 10:02 Mahzuni Şerif Maltepe'de Anıldı

  Mahzuni Şerif Maltepe'de Anıldı Ünlü halk ozanı Aşık Mahzuni Şerif, ölümünün 14. yılında Maltepe Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen bir program ile anıldı.

 • 18.05.2016 18 May 09:33 Mahzuni Şerif Maltepe'de Anıldı

  Mahzuni Şerif Maltepe'de Anıldı Halk ozanı Aşık Mahzuni Şerif, ölümünün 14’üncü yılında Maltepe Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen bir programla anıldı.

 • 18.05.2015 18 May 14:54 Âşık Mahzuni Şerif Kartal'da Anıldı

  Âşık Mahzuni Şerif Kartal'da Anıldı Kartal Belediyesi vefatının 13’üncü yılında Halk Ozanı Âşık Mahzuni Şerif’i andı.

 • 09.03.2014 09 Mar 14:34 Burhaniye'de Türkü Gecesi

  Burhaniye'de Türkü Gecesi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Alevi Kültür Derneği’nin düzenlediği Türkü Gecesi’nde büyük coşku yaşandı.

 • 08.03.2014 08 Mar 12:48 Burhaniye'de Türkü Şöleni

  Burhaniye'de Türkü Şöleni Burhaniye Alevi Kültür Derneği tarafından düzenlenen konserde, Ozan Ali Ekber Eren, Nihat Baran, Şöhret Sayılgan, Gülşen Yıldırım ve İbrahim Küçük sahne aldı.

 • 03.03.2014 03 Mar 10:10 Ali Ekber Eren, Sevenleri ile Buluştu

  Ali Ekber Eren, Sevenleri ile Buluştu Kartal'da sahne alan Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Ekber Eren, sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

 • 09.02.2014 09 Şub 15:38 Gaziantep'in Yetiştirdiği Şairden Sevgililer Günü Hediyesi

  Gaziantep'in Yetiştirdiği Şairden Sevgililer Günü Hediyesi Gaziantep’in yetiştirdiği şairlerden Bülent Özcan, Sevgililer Günü öncesinde ‘Aşk insana kanatlar verir’ isimli şiir kitabını yayımladı.

Advertisement