Son dakika Ali Hasekioğlu haberleri, Ali Hasekioğlu son dakika, son dakika Ali Hasekioğlu

Son Dakika Ali Hasekioğlu Haberleri

Son dakika Ali Hasekioğlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ali hasekioğlu haberleri anında burada.

  • 19.02.2019 22:07 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

    Kentte, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiÇankırı: Hüseyin BozAtkaracalar: Harun OflazBayramören: İsmail GüngörÇerkeş: Hasan SopacıEldivan: Musafa LafcıIlgaz: Mehmet ÖztürkKızılırmak: Bayar SoysalKorgun: Kamil AkelKurşunlu: Şakir KaymakOrta: Bayram Yavuz OnayŞabanözü: Faik ÖzcanYapraklı: Ali HasekioğluYaylakent beldesi: Kadir DedeSaçak beldesi: Ramazan YarımÇardaklı beldesi: Osman YılmazCumhuriyet Halk PartisiÇankırı: Mustafa İbişoğluÇerkeş: Erdoğan ÇubukçuoğluEldivan: Afife Ülkü KavalalıKurşunlu: Tevfik Metin AktaşŞabanözü: Zeki GöktaşMilliyetçi Hareket PartisiÇankırı: İsmail Hakkı EsenAtkaracalar: Alirıza KüçükkutluBayramören: Halil MuratoğluÇerkeş: Hüseyin ErdoğanEldivan: Nusrettin GökçerIlgaz: Arif ÇayırKızılırmak: Bahattin GülerKorgun: Hasan Hüseyin KozanKurşunlu: Hüdai Hamdi BüyükpoyrazOrta: Yunus YarımkayaŞabanözü: Mustafa KarakayaYapraklı: Ömer GüngörYaylakent beldesi: Murat ÇavuşSaçak beldesi: İsa YazıbaşıÇardaklı beldesi: Osman ÇiğdemİYİ PartiÇankırı: Raif OktayIlgaz: Hakkı YalçınKorgun: Arif SoysalBayramören: Kerim KarakoçSaadet PartisiÇankırı: Mustafa ÜnverAtkaracalar: Zekeriya ÇakırBayramören: Yaşar EmiralÇerkeş: Satılmış ÜkeEldivan: Faruk KaratatarIlgaz: Sait YılmazKızılırmak: Tevfik EfeKorgun: Bahattin ŞenolKurşunlu: Recep KalfaOrta: Ahmet Nafiz TekinŞabanözü: Şeref YetanYapraklı: Abdulmuttalip AydoğanYaylakent beldesi: Mevlüt TutucuSaçak beldesi: Melehat IşıkÇardaklı beldesi: Şeyma Uzun

  • 12.01.2019 22:54 Özhaseki: Özhaseki: "Cumhurbaşkanımızla 25 Yıldır Yol Arkadaşlığı Yapıyoruz"

    Orta ilçesi belediye başkan adayı Bayram Yavuz Onay, Şabanözü ilçesi belediye başkan adayı Faik Özcan, Yapraklı ilçesi belediye başkan adayı Ali Hasekioğlu, Çardaklı belde belediye başkan adayı Osman Yılmaz, Saçak belde belediye başkan adayı Ramazan Yarım ve Yaylakent belde belediye başkan adayı da Kadir Dede oldu

  • 12.01.2019 22:31 Mehmet Özhaseki Çankırı Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı Mehmet Özhaseki Çankırı Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı

    Açıklanan adaylar şöyle: Atkaracalar ilçesi Harun Oflaz, Bayramören ilçesi İsmail Güngör, Çerkeş ilçesi Hasan Sopacı, Eldivan ilçesi Mustafa Lafçı, Ilgaz ilçesi Mehmet Öztürk, Kızılırmak ilçesi Bayar Soysal, Korgun ilçesi Kamil Artı, Kurşunlu ilçesi Şakir Kaymak, Orta ilçesi Bayram Yavuz Onay, Şabanözü ilçesi Faik Özcan, Yapraklı ilçesi Ali Hasekioğlu, Çardaklı beldesi Osman Yılmaz, Saçak beldesi Ramazan Yarım, Yaylakent beldesi Kadir Dede

  • 12.01.2019 21:59 Gönül Belediyeciliğine Başlıyoruz"

    Orta ilçesi belediye başkan adayı Bayram Yavuz Onay, Şabanözü ilçesi belediye başkan adayı Faik Özcan, Yapraklı ilçesi belediye başkan adayı Ali Hasekioğlu, Çardaklı belde belediye başkan adayı Osman Yılmaz, Saçak belde belediye başkan adayı Ramazan Yarım ve Yaylakent belde belediye başkan adayı da Kadir Dede oldu

  • 12.01.2019 21:47 Mehmet Özhaseki, Çankırı Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı Mehmet Özhaseki, Çankırı Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı

    Açıklanan adaylar şöyle: Atkaracalar ilçesi Harun Oflaz, Bayramören ilçesi İsmail Güngör, Çerkeş ilçesi Hasan Sopacı, Eldivan ilçesi Mustafa Lafçı, Ilgaz ilçesi Mehmet Öztürk, Kızılırmak ilçesi Bayar Soysal, Korgun ilçesi Kamil Artı, Kurşunlu ilçesi Şakir Kaymak, Orta ilçesi Bayram Yavuz Onay, Şabanözü ilçesi Faik Özcan, Yapraklı ilçesi Ali Hasekioğlu, Çardaklı beldesi Osman Yılmaz, Saçak beldesi Ramazan Yarım, Yaylakent beldesi Kadir Dede

  • 17.06.2018 17:54 45. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri Başladı 45. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri Başladı

    "Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu da bu sene güreşlerin 45'incisini düzenlediklerini ifade etti

  • 17.06.2018 17:14 45. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri Başladı

    " Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu da bu sene güreşlerin 45'incisini düzenlediklerini ifade etti

  • 17.06.2018 16:23 45. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri Başladı

    "Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu da bu sene güreşlerin 45'incisini düzenlediklerini ifade etti

  • 27.06.2017 16:21 44. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri Başladı 44. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri Başladı

    Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu ise müsabakalara yoğun katılım olduğu için mutluluk duyduklarını kaydetti

  • 27.06.2017 15:15 44. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri Başladı

    Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu ise müsabakalara yoğun katılım olduğu için mutluluk duyduklarını kaydetti

  • 09.07.2016 20:12 43. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri Sona Erdi 43. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri Sona Erdi

    GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başpehlivanlık güreşinden detay Ödül töreninden detay Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu'nun açıklaması 43. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri Çankırı'nın Yapraklı ilçesinde sona eren şampiyonanın galibi Mehmet Yeşil Yeşil oldu Çankırı'nın Yapraklı ilçesinde düzenlenen 43. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri sona erdi.

  • 09.07.2016 19:03 43. Geleneksel Yapraklı Yağlı Güreşleri

    Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, güreş festivalinin 43'üncüsünü gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi

  • 14.05.2016 00:14 Kristal Tuz Ödülleri Kristal Tuz Ödülleri" Sahibini Buldu

    Ziya Şimşek, Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu, Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya, Karatekin Üniversitesi Kültür, Sağlık, Spor Daire Başkanı Murat Yıldırım, Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Adnan Taha Tuğrul tarafından takdim edildi

  • 13.05.2016 21:39 Kristal Tuz Ödülleri"

    Ziya Şimşek, Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu, Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya, Karatekin Üniversitesi Kültür, Sağlık, Spor Daire Başkanı Murat Yıldırım, Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Adnan Taha Tuğrul tarafından takdim edildi

  • 13.05.2016 18:38 Kristal Tuz Ödülleri Sahiplerini Buldu Kristal Tuz Ödülleri Sahiplerini Buldu

    Ali İbrahim Savaş, Vali Yardımcısı Zafer Engin, Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu, Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya, ÇKÜ Rektör Yardımcısı Prof

  • 30.07.2014 15:43 Yapraklı 41. Yayla Kültür ve Turizm Festivali"

    Festivale, AK Parti Çankırı Milletvekili İdris Şahin, AK Parti İl Başkanı Salim Çivitcioğlu, Yapraklı Kaymakamı Celalettin Taşkaya, Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı

  • 31.03.2014 03:40 Çankırı'nın İlçelerinde Kim Kazandı? Çankırı'nın İlçelerinde Kim Kazandı?

    Resmi olmayan sonuçlara göre Çankırı'nın ilçelerinde kazanan belediye başkanları ve partileri şöyle: Orta:  Bayram Yavuz Onay - AK Parti Atkaracalar:  Rifat Altuntop - AK Parti Kurşunlu:   Şakir Kaymak - AK Parti Yapraklı:  Ali Hasekioğlu - AK Parti Çerkeş:  Hasan Sopacı - AK Parti Kızılırmak:  Bayar Soysal - AK Parti Korgun:  Halil Öz - AK PartiIlgaz:  Arif Çayır - MHPBayramören:   Halil Muratoğlu - MHPEldivan:  Nusrettin Gökçer - MHP Şabanözü'nde ise MHP önde gidiyor

  • 01.02.2014 02:50 AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu

    Çankırı  Atkaracalar: Rifat Altuntop, Bayramören: Rıfat Adaşoğlu, Çerkeş: Hasan Sopacı, Eldivan: Hüseyin Kantaş, Ilgaz: Mehmet Öztürk, Kızılırmak: Bayar Soysal, Korgun: Halil Öz, Kurşunlu: Şakir Kaymak, Orta: Bayram Yavuz Onay, Şabanözü: Ali Çapçı, Yapraklı: Ali Hasekioğlu

  • 01.02.2014 00:20 Yerel Seçime Doğru Yerel Seçime Doğru

    AK Parti'den yapılan yazılı açıklamaya göre, ilçelerin belediye başkan adayları şöyle: -Adıyaman ilçe belediye başkan adayları Besni: Eyüp Mehmet Emre Çelikhan: Mustafa Bulut Gerger: Arif Karatekin Gölbaşı: Yusuf Özdemir Kahta: Abdurrahman Toprak Samsat: Yusuf Fırat Sincik: Mehmet Buz Tut: Ramazan Dinç   -Afyonkarahisar ilçe belediye başkan adayları: Başmakçı: Ramazan Bozbaş Bayat: Abdullah Ertekin Bolvadin: Fatih Kayacan Çay: Mevlüt Çınar Çobanlar: Salih Alaka Dazkırı: Ertan Demirsoy Dinar: Yener Yaşar Emeksiz Emirdağ: Cengiz Pala Evciler: Şevki Karataş Hocalar: Ali Arslan İhsaniye: Lokman Ekici İscehisar: Mustafa Çibik Kızılören: Ahmet Pekşen Sandıklı: Mustafa Çöl Sinanpaşa: Murat Karakoyun Sultandağı: Metin Kumcu Şuhut: Recep Bozkurt   -Ağrı ilçe belediye başkan adayları: Diyadin: Mehmet Ali Ağrı Doğubayazıt: Hikmet Şahin Eleşkirt: Sebahattin Sarı Hamur: Cezmi Ergül Patnos: Cem Afşin Akbay Taşlıçay: İsmail Taşdemir Tutak: Zülfikar Çiftçi   -Aksaray ilce belediye başkan adayları: Ağaçören: Tuncay Atak Eskil: Niyazi Alçay Gülağaç: Faruk Teymen Güzelyurt: Ünal Demircioğlu Ortaköy: Bekir Tekcan Sarıyahşi: Fatih Ünsal   -Amasya ilçe belediye başkan adayları: Göynücek: Kemal Şahin Gümüşhacıköy: Mustafa Saatçi Hamamözü: Mehmet Canıbek  Merzifon: Mehmet Kadri Aydınlı Suluova: Fatih Üçok Taşova: Bayram Öztürk   -Ardahan ilçe belediye başkan adayları: ÇIldır: Mehmet Fatih Kılınç Damal: Nevriye Derdiyok Göle: Akın İsmailoğlu Hanak: Gürhan Kurukaya Posof: Cahit Ulgar   -Artvin ilçe belediye başkan adayları: Ardanuç: Hasan Aslan Demirci Arhavi: Coşkun Hekimoğlu Borçka: Aslan Atan Hopa: Nedim Cihan Murgul: Hasan Çavuş Şavşat: Ahmet Sinan Öztürk Yusufeli: Eyüp Aytekin   -Batman ilçe belediye başkan adayları: Beşiri: Sait Karabulut Gercüş: Şehmus Dilzan Ekmen Hasankeyf: Abdulvahap Kusen Kozluk: Mehmet Veysi Işık Sason: Muzaffer Arslan   -Bilecik ilçe belediye başkan adayları: Bozüyük: Fatih Bakıcı Gölpazarı: Semih Yavuz İnhisar: İsmail Cambaz Osmaneli: Münür Şahin Pazaryeri: Muzaffer Yalçın Söğüt: Osman Yılmaz Yenipazar: Cengiz Arıkan   -Bolu ilçe belediye başkan adayları: Dörtdivan: Hasan Uzunoğlu Gerede: Mustafa Allar Göynük: Kemal Kazan Kıbrıscık: Kemal Aktaş Mengen: Ramazan Albaş Mudurnu: Metin Soygür  Seben: Süleyman Özbağ Yeniçağa: Recayi Çağlar   -Burdur ilçe belediye başkan adayları: Ağlasun: Ali Ulusoy Altınyayla: Ahmet Serttaş Bucak: Süleyman Mutlu Çavdır: Mustafa Uysal Çeltikçi: Rıza Yanar Gölhisar: Ramazan Canural  Karamanlı: Fatih Selimoğlu Kemer: Durmuş Erdem Tefenni: Ömer Okatan Yeşilova: Yılmaz Gürcan   -Çankırı ilçe belediye başkan adayları: Atkaracalar: Rifat Altuntop Bayramören: Rıfat Adaşoğlu Çerkeş: Hasan Sopacı Eldivan: Hüseyin Kantaş Ilgaz: Mehmet Öztürk Kızılırmak: Bayar Soysal Korgun: Halil Öz Kurşunlu: Şakir Kaymak Orta: Bayram Yavuz Onay Şabanözü: Ali Çapçı Yapraklı: Ali Hasekioğlu   -Çorum ilçe belediye başkan adayları: Alaca: Muhammet Esat Eyvaz Bayat: Ekrem Ünlü Boğazkale: Osman Tangazoğlu Dodurga: Bekir Kılıç İskilip: Recep Çatma Kargı: Zeki Şen Laçin: Erdal Altuntaş Mecitözü: Yaşar Kabakçı Oğuzlar: Ali Uyanık Ortaköy: Taner İsbir Osmancık: Hamza Karataş Sungurlu: Selahaddin Uzunkaya Uğurludağ: Kenan Genç   -Elazığ ilçe belediye başkan adayları: Ağın: Mustafa Yentür Alacakaya: Ali Tekdemir Arıcak: Hamit Temizsoy Baskil: İhsan Akmurat Karakoçan: Nurettin Arslan Keban: Fethiye Atlı Kovancılar: Hacı Akpınar Maden: Orhan Yavuz Palu: Mehmet Sait Dağoğlu Sivrice: Ebubekir Irmak   -Giresun ilçe belediye başkan adayları: Alucra: Asım Kaymakçı Bulancak: Recep Yakar Çamoluk: Savaş Akarçeşme  Çanakçı: Tuncay Kasım Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu Doğankent: Nurettin Günay Espiye: Mustafa Karadere Eynesil: Coşkun Somuncuoğlu Görele: Tolga Erener Güce: Aytekin Geçgel Keşap: Mehmet Emür Piraziz: Hayri Özdemir Şebinkarahisar: Şahin Yılancı Tirebolu: Abdullah Karapıçak Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu - Ankara