Son dakika Ali Özek haberleri, Ali Özek son dakika, son dakika Ali Özek

Son Dakika Ali Özek Haberleri

 • DENİZLİ-ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ ÖZEK, MEMLEKETİ DENİZLİ'DE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
  12 Ağu DENİZLİ-ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ ÖZEK, MEMLEKETİ DENİZLİ'DE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  KUZEY Irak'ta Pençe-Kilit Harekatı kapsamında düzenlenen Şehit Binbaşı Mehmet Duman operasyonunda bölücü terör örgütü mensuplarının taciz ateşi sonucu şehit olan İstihkam Uzman Çavuş Kemal Özek'in (26) cenazesi, memleketi Denizli'de düzenlenen askeri törenle toprağa verildi.

 • Denizlili şehit, ismini aldığı şehit amcasının yanına defnedildi
  11 Ağu Denizlili şehit, ismini aldığı şehit amcasının yanına defnedildi

  Denizlili şehit, ismini aldığı şehit amcasının yanına defnedildi Uzman Çavuş Kemal Özek, 42 yıl önce şehit olan ismini aldığı amcasının yanına defnedildi Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe-Kilit Operasyonunda şehit düşen İstihkam Uzman Çavuş Kemal Özek, memleketi Buldan'da dualarla son...

 • Şehit Uzman Çavuş Kemal Özek, Denizli'de son yolculuğuna uğurlandı
  11 Ağu Şehit Uzman Çavuş Kemal Özek, Denizli'de son yolculuğuna uğurlandı

  Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarının taciz ateşi sonucu şehit olan 26 yaşındaki Uzman Çavuş Kemal Özek'in cenazesi, memleketi Denizli'de toprağa verildi.

 • Şehit Uzman Çavuş Kemal Özek'in naaşı Denizli'ye ulaştı
  11 Ağu Şehit Uzman Çavuş Kemal Özek'in naaşı Denizli'ye ulaştı

  Şehit Uzman Çavuş Kemal Özek'in naaşı Denizli'ye ulaştıKilit Operasyonu bölgesinde şehit olan Buldanlı İstihkam Uzman Çavuş Kemal Özek'in naaşı Denizli'ye ulaştı.

 • Denizli'de Şehit Haberi: Uzman Çavuş Kemal Özek
  09 Ağu Denizli'de Şehit Haberi: Uzman Çavuş Kemal Özek

  Kuzey Irak'ta düzenlenen Pençe-Kilit Harekatı'nda çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Kemal Özek'in haberi, Denizli'nin Buldan ilçesindeki ailesine verildi. Şehit Kemal Özek'in babasının amcasının isminden aldığı öğrenildi. Şehit haberiyle fenalık geçiren baba hastaneye kaldırıldı. Şehit olan Özek'in kardeşi de uzman çavuş olarak görev yapıyor. Milli Savunma Bakanlığı, olayla ilgili açıklama yaparak şehitlerimize Allah'tan rahmet diledi.

 • Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan Uzman Çavuş Kemal Özek'in ailesine şehit haberi verildi
  09 Ağu Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan Uzman Çavuş Kemal Özek'in ailesine şehit haberi verildi

  Kuzey Irak'ta devam eden Pençe-Kilit Harekatı'nda düzenlenen operasyonda şehit olan Uzman Çavuş Kemal Özek'in şehit haberi, Denizli'nin Buldan ilçesindeki ailesine verildi. Şehit Kemal Özek'in isminin babasının amcasından aldığı öğrenildi. Şehit haberiyle fenalık geçiren baba hastaneye kaldırıldı. Şehit olan Özek'in kardeşi de uzman çavuş olarak görev yapıyor. Milli Savunma Bakanlığı ise olayla ilgili açıklama yaparak, şehitlerimize Allah'tan rahmet diledi ve yaralıların tedavi edildiğini belirtti.

 • Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan Uzman Çavuş Kemal Özek'in ailesine şehadet haberi verildi
  09 Ağu Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan Uzman Çavuş Kemal Özek'in ailesine şehadet haberi verildi

  Kuzey Irak'ta devam eden Pençe-Kilit Harekatı kapsamında düzenlenen operasyonda şehit olan Uzman Çavuş Kemal Özek'in şehadet haberi, Denizli'nin Buldan ilçesindeki ailesine verildi. Şehit Özek'in ismini, 1981 yılında şehit olan babasının amcasının isminden aldığı öğrenildi. Şehit haberinin ardından baba Ayhan Özek fenalık geçirerek hastaneye kaldırıldı.

 • Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan Uzman Çavuş'un ailesine şehadet haberi ulaştı
  09 Ağu Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan Uzman Çavuş'un ailesine şehadet haberi ulaştı

  Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarının taciz ateşi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Kemal Özek'in (26) Denizli'nin Buldan ilçesindeki ailesine şehadet haberi ulaştı. Şehidin ailesine haber, Buldan Kaymakamı, Belediye Başkanı, İlçe Jandarma Komutanı ve askeri görevliler tarafından verildi. Şehidin evine Türk bayrağı asıldı ve taziye çadırı kuruldu. Şehit Özek'in ağabeyi de Suriye'de uzman çavuş olarak görev yapmaktadır. Ayrıca, şehidin adını taşıdığı amcasının da askeri görev sırasında şehit olduğu belirtildi. Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 2 askerin şehit olduğunu ve 3 askerin yaralandığını açıkladı.

 • TBMM Genel Kurulu
  20 Nis TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merkez Bankasının döviz rezerviyle ilgili iddialara ilişkin, "Bu ülkede bir kuruş bile kaybolmayan Merkez Bankası kayıtları devletin elinde, hala açık şekilde görülmektedir.

 • İSAV Başkanı Prof.Dr. Özek, toprağa verildi
  20 Nis İSAV Başkanı Prof.Dr. Özek, toprağa verildi

  - İSAV Başkanı Prof.Dr. Özek, toprağa verildi Tedavi gördüğü hastanede 89 yaşında vefat eden İslami İlimler Araştırma Vakfı Başkanı ve yazar Prof. Dr. Ali Özek, memleketi Muğla'da son yolculuğuna uğurlandı.

 • PROF. DR. ALİ ÖZEK İÇİN FATİH CAMİİ'NDE CENAZE NAMAZI KILINDI
  19 Nis PROF. DR. ALİ ÖZEK İÇİN FATİH CAMİİ'NDE CENAZE NAMAZI KILINDI

  TEDAVİ gördüğü hastanede 98 yaşında hayatını kaybeden İslami İlimler Araştırma Vakfı (İSAV) Başkanı Prof. Dr. Ali Özek'in cenazesi Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmek üzere memleketi Muğla'ya gönderildi.

 • İSAV Başkanı Prof. Dr. Ali Özek, son yolculuğuna uğurlandı
  19 Nis İSAV Başkanı Prof. Dr. Ali Özek, son yolculuğuna uğurlandı

  Tedavi gördüğü hastanede 89 yaşında vefat eden İslami İlimler Araştırma Vakfı (İSAV) Başkanı ve yazar Prof. Dr. Ali Özek, son yolculuğuna uğurlandı.

 • Vefat eden yazar ve akademisyen Prof. Dr. Ali Özek için taziye mesajları
  18 Nis Vefat eden yazar ve akademisyen Prof. Dr. Ali Özek için taziye mesajları

  Bakanlar, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, bir süredir tedavi gördüğü hastanede vefat eden İslami İlimler Araştırma Vakfı Başkanı, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi emekli öğretim üyesi, yazar Prof.

 • Yazar ve akademisyen Prof. Dr. Ali Özek'in cenazesi memleketi Muğla'da defnedilecek
  17 Nis Yazar ve akademisyen Prof. Dr. Ali Özek'in cenazesi memleketi Muğla'da defnedilecek

  Tedavi gördüğü hastanede vefat eden İslami İlimler Araştırma Vakfı (İSAV) Başkanı, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi emekli öğretim üyesi ve yazar Prof. Dr. Ali Özek, 19 Nisan'da Fatih Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından memleketi Muğla'da son yolculuğuna uğurlanacak.

 • Yazar ve akademisyen Prof. Dr. Ali Özek vefat etti
  17 Nis Yazar ve akademisyen Prof. Dr. Ali Özek vefat etti

  Yazar ve akademisyen Prof. Dr. Ali Özek, 89 yaşında hayatını kaybetti.

 • Son dakika güncel: Tarsus'ta yediemin deposundaki binlerce motosiklet sahiplerini bekliyor
  02 Tem Son dakika güncel: Tarsus'ta yediemin deposundaki binlerce motosiklet sahiplerini bekliyor

  Son dakika güncel haberi: Tarsus'ta yediemin deposunda bulunan binlerce motosiklet sahipleri tarafından teslim alınmayı bekliyor.

 • Trakya Üniversitesinde 'Balkanlar ve İslam' konuşuldu
  15 Eki Trakya Üniversitesinde 'Balkanlar ve İslam' konuşuldu

  Balkanlar misyon ve vizyonuyla hareket eden Trakya Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenen, "Tarih ve Toplum", "İlim ve Alimler", "Sanat ve Mimari", "Tasavvuf ve Edebiyat" ve "Bir Arada Yaşama Tecrübesi" başlıkları altında, Balkanlarda sosyal ve dini hayata akademik bir bakış getirmek...

 • U21 Ligi 24.hafta
  04 Mar U21 Ligi 24.hafta

  U21 Ligi 24.haftasında İstikbal Mobilya Kayserispor ile Beşiktaş A.Ş karşı karşıya geldi.

 • Topçu, Almatı'da Cumhuriyet'in 95. Yıl Dönümü Kutlamasına Katıldı
  31 Eki Topçu, Almatı'da Cumhuriyet'in 95. Yıl Dönümü Kutlamasına Katıldı

  Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kazakistan’ın Almatı şehrinde Türkiye Başkonsolosluğunun Cumhuriyet’in 95. yıl dönümü kutlamasına katıldı.

 • Akademisyenler, Afrika'da İslamiyet'i Ele Aldı
  22 Nis Akademisyenler, Afrika'da İslamiyet'i Ele Aldı

  İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Karaman, yaklaşık 700 milyon Müslüman'ın yaşadığı Afrika kıtasındaki misyonerlik faaliyetlerine dikkati çekerek, "1800'lerin başında Hristiyan nüfus yaklaşık yüzde 7'ye tekabül ederken bugün bu rakam yüzde 50'yi geçmiş durumdadır.

 • Sayıştay Başkanı Baş, Selçuk Üniversitesi'nde
  15 Kas Sayıştay Başkanı Baş, Selçuk Üniversitesi'nde

  Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nce düzenlenen “Denetim Mesleği” konulu konferansta denetim kavramı ve denetim mesleğini özel sektör ve kamu sektörü çerçevesinde değerlendirdi.

 • Gelenek ve Modernite Arasında İslam Yorumları' Toplantısı
  06 May Gelenek ve Modernite Arasında İslam Yorumları" Toplantısı

  Konya Büyükşehir Belediyesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) ile İslami İlimler Araştırma Vakfı’nın (İSAV) ortaklaşa düzenlediği “Gelenek ve Modernite Arasında İslam Yorumları” konulu tartışmalı ilmi toplantı başladı.

 • Toplumsal Birliğin Sağlanmasında Dini Söylemin Önemi' Konulu Sempozyumun Açılış Töreni Yapıldı
  20 Eki Toplumsal Birliğin Sağlanmasında Dini Söylemin Önemi" Konulu Sempozyumun Açılış Töreni Yapıldı

  Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İlahiyat Fakültesi ve İslami İlimler Araştırma Vakfı (İSAV) tarafından hazırlanan “Toplumsal Birliğin Sağlanmasında Dini Söylemin Önemi” konulu sempozyum düzenlendi.

 • Toplumsal Birliğin Güçlendirilmesinde Dini Söylemin Önemi' Toplantısı
  16 Eki Toplumsal Birliğin Güçlendirilmesinde Dini Söylemin Önemi" Toplantısı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Toplantı sonundan görüntüler- İslami İlimler Araştırma Vakfı (İSAV) Başkanı Ali Özek'in açıklamaları- GAÜN Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun'un açıklamaları- YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Hatiboğlu'nun açıklamaları- Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya'nın açılamaları- Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nun açıklamaları İSAV Başkanı Özek: - "İslam, Müslüman'ın sıfatıdır.

 • Meclis'te Sayıştay İçin 7 Üye Seçildi
  03 Nis Meclis'te Sayıştay İçin 7 Üye Seçildi

  TBMM Genel Kurulu’nda Sayıştay’da boş bulunan 7 üyelik için seçim yapıldı.

 • Akdeniz Üniversitesi'nde İslam ve Sanat Sempozyumu
  07 Kas Akdeniz Üniversitesi'nde İslam ve Sanat Sempozyumu

  İslami İlimler Araştırma Vakfı Başkanı Prof. Dr. Ali Özek, 10 yıl araştırmacı bulamadıkları günler olduğunu söyledi.

 • İslam Coğrafyasını Aydınlatanlar Sempozyumu
  14 Ara İslam Coğrafyasını Aydınlatanlar Sempozyumu

  İktisatçı ve eski İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Yalçıntaş: “Bugün, aydınlatanlar bakımından fetret devrini yaşıyoruz.

 • 'Tarihte ve Günümüzde Selefilik' Sempozyumu
  10 Kas "Tarihte ve Günümüzde Selefilik" Sempozyumu

  Eski Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu: "Selefiliği bir taraf olarak değil soğukkanlılıkla ele almalı ve üzerinde tahliller yapmalıyız" İstanbul Şehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bü...

 • Kazada Ölen Liseli Kız Toprağa Verildi
  22 Eyl Kazada Ölen Liseli Kız Toprağa Verildi

  Trafik kazasında hayatını kaybedeb lise son sınıf öğrencisi Seren Özek, gözyaşlarıyle defnedildi.

Advertisement