Bomba iddia: Barış Arduç'la apar topar nikah masasına oturan Gupse Özay hamile

Önceki gün ani bir kararla nikah masasına oturan Barış Arduç ve Gupse Özay çiftinin bebek beklediği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Çiftin bebeğinin cinsiyetinin de erkek olduğu ileri sürüldü.

6 yıldır birlikte olan Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, önceki akşam tatil için gittikleri Çeşme'de nikah masasına oturdu. Apar topar evlilik kararı alan ikili, törene sadece yakın dostlarını çağırdı. Şimdilerde balayında olan çiftin bebek beklediği iddia edildi.

ERKEK BEBEK Mİ GELİYOR?

Takvim'de yer alan habere göre: Gupse Özay'ın hamile olduğu hatta bebeklerinin cinsiyetinin de geçtiğimiz gün belli olduğu iddiası, sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Hamile olduğu söylenen Özay'ın bir erkek bebek beklediği söylendi.

ANİ KARARLA EVLENDİLER

Ani bir kararla nikah masasına oturan çift, evlilik sonrası yaptıkları ilk açıklamada "Bayram yaklaşmıştı, bayramdan sonra da İstanbul'a dönecektik, hava da güzel, e hadi o zaman gel bir deneyelim dedik ve bir anda evlendik" dedi. Nikahta gelinlik giymeyen Özay, Charo Ruiz marka 3440 TL değerindeki bir beyaz elbise giydi.

02 Ağustos 2020 Pazar 10:41
YORUMLAR (13)
  • ZEKO... : ne AR kaldı ne UTANMA..umurunda mı Dünya
  • Veled Zina : Bu tip insanlar Asla sanatçı olamaz. Açık açık zina yapıyor. Bir de Zina çocuğu oluyor. Hayırsır ya sen nasıl sanatçıyım diye geziyorsun? Hani Bilim? Halkımız da ağzı açık bunları izliyor
  • Abuzer kömürcü : Kesin adamı bağlamak için hamile kalmıştır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika