Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, fotoğraflarına "photoshop" yaptığı ortaya çıktı

20 Eylül 2020 Pazar 23:39

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, sosyal medyadan sevgilisiyle pozlarını paylaştı. Deren Talu, arkasındaki kapının ve oturduğu bankın tahtalarının yamukluğu ile fotoğraflarına photoshop yaptığı anlaşıldı.

Defne Samyeli'nin 23 yaşındaki kızı Deren Talu, sevgilisi Baran Tınaz ile birlikte bir arkadaşlarının düğününe katıldı. Düğünden paylaşımlar yapan Talu'nun, arkasındaki kapının ve oturduğu bankın tahtalarının yamukluğu ile fotoğraflarına photoshop yaptığı ortaya çıktı.

KIRMIZININ ŞIKLIĞI

Deren Talu kırmızı elbisesiyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu Instagram hesabını aktif kullanan isimlerden biri. Düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Deren Talu bu kez derin yırtmaçlı elbisesiyle Instagram'da yer aldı. Erkek arkadaşı Baran Tınaz ile fotoğrafını hikayesinde paylaşan Deren Talu binlerce beğeni aldı.

YORUMLAR (21)
  • rezalet : ne öbür tarafı bunu yapmasalar aç ser sefil gezerler.Bir kadın bedeni birde din bu ülkede para getiriryor.Sizde allah mallah diyerek sürünün.
  • Smyy gzr : Allah korkusu edep haya yok bunlar ne nasıl müslüman ne farkları var gayrimüslim lerden
  • sizene : herkes öbür tarafta kendinden sorumlu lutfen insanları yargılamayın! Allah sizi yargılayın diye yaratmadı sadece kendinizle ilgilenin büyük günah işliyorsunuz suan
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika